Νέα

σοβαρη ελληνιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapunzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
εχω σκεφτει μια καλη δουλεια με βαση το ολο θεμα (ξεφτυλισμα του καραγκιοζη που δεν θα γαμησει αλλα θα φαει και κανενα στραποναρισμα συν του οτι θα κανει οτι του λες)

φτιαχνεις μια ομαδα με 3-4 γυναικες και δουλευεις ως εξης
απο την μια κλεινεις καθαρισμο σε διαφορα κτηρια και βρισκεις και τραχαναδες που θελουν να φανε τις μαπες τους ενω κανουν δουλειες
ετσι πας στο χ σπιτι για καθαρισμο κανονιζεις με τον ιδιοκτητη να φυγει και περιμενεις τον τραχανα που θα πληρωσει για να τον βαλεις να φοραει στολη υπηρεσιας να τον πας γαμιωντας και να καθαρισει το σπιτι
ετσι θα τα παρεις απο δυο πλευρες

Πού το σκέφτηκες όλο αυτό ρε μπαγάσα;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Μωρή Ραπούτσα θες να βγάλεις ανέξοδα χρήμα εε ;
Δεν γίνονται αυτά έτσι χωρίς να ιδρώσεις την φανέλα!
Άμα δεν δώσεις τις τρεις τρύπες σου για ξέσκισμα φράγκα δεν έχει!Για συμμορφώσου και μπες σε τάξη.Άντε πια! :fuck1:
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Πολύ γενικό αυτό. Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
εχω πιασει τριψηφιο αριθμο ο λογος εχω δουλεψει αρκετα χρονια πορτα και εχω παρει και πολλες απο το γυμναστηριο
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
εχω πιασει τριψηφιο αριθμο ο λογος εχω δουλεψει αρκετα χρονια πορτα και εχω παρει και πολλες απο το γυμναστηριο

Ποιότητα γυμναστήριο είναι; Τα έχω γυρίσει όλα σχεδόν. Όταν λες τριψήφιο πόσες ακριβώς; Πόρτα πού δούλευες;;; Αθήνα ή νησιά;
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Ποιότητα γυμναστήριο είναι; Τα έχω γυρίσει όλα σχεδόν.
μαλλον ρωτας ποιο/α γυμναστηρια εχω παει,το να τα εχεις γυρισει ολα ειναι αδυνατον μιλαμε για χιλιαδες γυμναστηρια στην αθηνα κα ικαθε μερα να μπαινεις σε ενα παλι δεν μπορεις να  γυρισεις ουτε τα μισα

Όταν λες τριψήφιο πόσες ακριβώς;

δεν ξερω ρε φιλε δεν τις εχω μετρησει
αλλα αν σκεφτεις οτι εχω κανει πανω απο 10 χρονια πορτα (και αρκετα απο αυτα δουλευα καθε βραδυ) και κατα μεσο ορο εβγαζα ενα γκομενακι την εβδομαδα (για ξεπετα μιλαμε)τοτε καταλαβαινεις οτι ο αριθμος που σου λεω ειναι υπαρκτος

Πόρτα πού δούλευες;;; Αθήνα ή νησιά;
αθηνα
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
μαλλον ρωτας ποιο/α γυμναστηρια εχω παει,το να τα εχεις γυρισει ολα ειναι αδυνατον μιλαμε για χιλιαδες γυμναστηρια στην αθηνα κα ικαθε μερα να μπαινεις σε ενα παλι δεν μπορεις να  γυρισεις ουτε τα μισα

δεν ξερω ρε φιλε δεν τις εχω μετρησει
αλλα αν σκεφτεις οτι εχω κανει πανω απο 10 χρονια πορτα (και αρκετα απο αυτα δουλευα καθε βραδυ) και κατα μεσο ορο εβγαζα ενα γκομενακι την εβδομαδα (για ξεπετα μιλαμε)τοτε καταλαβαινεις οτι ο αριθμος που σου λεω ειναι υπαρκτος
αθηνα

10 χρόνια επι 54 εβδομάδες με ένα γκομενακι άμα βδομάδα μας κάνει 540. Ο αζαζελ έχει πάει με 550. Και ο μαλλιάς με 551.

Λυπάμαι, έχασες.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
10 χρόνια επι 54 εβδομάδες με ένα γκομενακι άμα βδομάδα μας κάνει 540. Ο αζαζελ έχει πάει με 550. Και ο μαλλιάς με 551.

Λυπάμαι, έχασες.
ας εχουν παει και με 1.000.000 μπραβο τους δεν κανουμε διαγωνισμο, και μπορει να εχω παει και με λιγοτερες απο 540 που εβγαλες,απλα σου εδειξα οτι το νουμερο (τριψηφιο) ειναι υπαρκτο για καθε ατομο που δουλευει σε τετοιες θεσεις,οι γκομενες κανουν κρα για ατομα σε αναλογες θεσεις
και ο χρονος εχει 52 εβδομαδες
 

Reality

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
94
Like
10
Πόντοι
0
ας εχουν παει και με 1.000.000 μπραβο τους δεν κανουμε διαγωνισμο, και μπορει να εχω παει και με λιγοτερες απο 540 που εβγαλες,απλα σου εδειξα οτι το νουμερο (τριψηφιο) ειναι υπαρκτο για καθε ατομο που δουλευει σε τετοιες θεσεις,οι γκομενες κανουν κρα για ατομα σε αναλογες θεσεις
και ο χρονος εχει 52 εβδομαδες

Στον κόσμο του μπου ο χρόνος έχει όσες βδομάδες πεις. Εδώ έχεις εσυ τριψήφιο αριθμό από πιπίνια σε ένα χρόνο με τα μυαλά που κουβαλάς και σε δουλεύουμε τόση ώρα. Δε μπορώ εγώ να έχω 54 εβδομάδες στο χρόνο; Σε παρακαλώ τώρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom