Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ soufi spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
φιλος αυτο που ζητας νομιζω το καταλαβενεις δυσκολο να υλοποιηθει. νομιζω πιο πρακτικο και πιο ευκολο για σενα να δοκιμασεις μονος. αν εχεις καποια εμπειρια απο αλλα μαγαζια ο τροπος που θα μιλησεις και θα συμπεριφερθεις στο δωματιο και στο κοριτσι θα φερουν τα επιθυμητα αποτελεσματα. στη τελικη ..ολα αυτα τα μαγαζια ΘΕΛΟΥΝ να παρουν τα λεφτα σου....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
φιλος αυτο που ζητας νομιζω το καταλαβενεις δυσκολο να υλοποιηθει. νομιζω πιο πρακτικο και πιο ευκολο για σενα να δοκιμασεις μονος. αν εχεις καποια εμπειρια απο αλλα μαγαζια ο τροπος που θα μιλησεις και θα συμπεριφερθεις στο δωματιο και στο κοριτσι θα φερουν τα επιθυμητα αποτελεσματα. στη τελικη ..ολα αυτα τα μαγαζια ΘΕΛΟΥΝ να παρουν τα λεφτα σου....

Αγορίνα μου σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.
Απλά αυτό που θέλω να προσθέσω είναι ότι αυτό που μπορεί να είναι δύσκολο για σένα ή για κάποιον άλλο να είναι εύκολο για μένα και για κάποιους άλλους.
Αν δεν υπάρξει κάποιος που να συμφωνήσει με τα λεγόμενα μου και να θέλει να βοηθήσει "εννοείται" ότι θα προσπαθήσω μόνος μου.
..και επειδή δεν έχω εμπειρία στον συγκεκριμένο χώρο (μασατζίδικων, spa κλπ) γι' αυτό και έκανα αυτό το post.

Καλημέρα!
:hi:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Αγορίνα μου σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.
Απλά αυτό που θέλω να προσθέσω είναι ότι αυτό που μπορεί να είναι δύσκολο για σένα ή για κάποιον άλλο να είναι εύκολο για μένα και για κάποιους άλλους.
Αν δεν υπάρξει κάποιος που να συμφωνήσει με τα λεγόμενα μου και να θέλει να βοηθήσει "εννοείται" ότι θα προσπαθήσω μόνος μου.
..και επειδή δεν έχω εμπειρία στον συγκεκριμένο χώρο (μασατζίδικων, spa κλπ) γι' αυτό και έκανα αυτό το post.

Καλημέρα!
:hi:
κλείνεις τηλεφωνικό ραντεβού...και ότι θες το συζητάς με την Θεραπεύτρια.. αλλά να έχεις υπόψη και την διαφοροποίηση του target group πελατών τους....
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
Παντως εγω που μολις τηλεφωνησα μου ειπαν για χαλαρωτικο μασαζ 20 ευρω τα 45 λεπτα!!.......δεν αφησαν να εννοηθει κατι παραπανω παρ'ολη την προσπαθεια μου να αντλησω κατι περισσοτερο!!Στην τελικη, ρωτησα ευθεως εαν υπαρχει και κατι ''περισσοτερο''οπως καποια εκτονωση στο τελος και πηρα ευγενικη αρνητικη απαντηση!!!Αυτα!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Παντως εγω που μολις τηλεφωνησα μου ειπαν για χαλαρωτικο μασαζ 20 ευρω τα 45 λεπτα!!.......δεν αφησαν να εννοηθει κατι παραπανω παρ'ολη την προσπαθεια μου να αντλησω κατι περισσοτερο!!Στην τελικη, ρωτησα ευθεως εαν υπαρχει και κατι ''περισσοτερο''οπως καποια εκτονωση στο τελος και πηρα ευγενικη αρνητικη απαντηση!!!Αυτα!!
..... μα δεν υπήρχε περίπτωση να σου πουν κάτι από το τηλέφωνο....
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Σε περίπτωση που κάποιος πάει, ποιες κοπέλες να διαλέξει ωστε να προχωρανε? Υπάρχουν κάποιες να μη προχωρανε για να τις αποφυγουμε?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Σε περίπτωση που κάποιος πάει, ποιες κοπέλες να διαλέξει ωστε να προχωρανε? Υπάρχουν κάποιες να μη προχωρανε για να τις αποφυγουμε?
..προσωπικά αν εύρισκα Ελένη (από Σ10 ή Βασ.Κων/νου)θα την προτιμούσα.. εναλλακτικά Στέλλα ή Μαρίνα αν συνεχίζουν..
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
κλείνεις τηλεφωνικό ραντεβού...και ότι θες το συζητάς με την Θεραπεύτρια.. αλλά να έχεις υπόψη και την διαφοροποίηση του target group πελατών τους....

Φιλαράκι σ' ευχαριστώ πολύ!!
Θα περιμένω λίγο μπας και σκάσει κάνα pm για σύσταση και αν όχι θα τους κάνω ένα τηλέφωνο για ραντεβού όπως προτείνεις.  :)

 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα!
..ύστερα από σύσταση γράφω την παρακάτω mini κριτική για το συγκεκριμένο ίδρυμα.
Πριν κάποιες μέρες πέρασα από το συγκεκριμένο μαγαζί και έχοντας προηγηθεί τηλέφωνο (την προηγούμενη ημέρα)
ανέβηκα στην reception συννενοήθηκα με την sερίφισσα η οποία μου είπε ότι το συγκεκριμένο είδος μασάζ που θέλω το κάνει η Άρτεμις.
..Πέρασα λοιπόν με την συγκεκριμένη κοπέλα~ Τα αποτελέσματα? >εκπληκτικό massage μίας ώρας και τελείωμα με bj sτα 80€.

Θα ξανατιμηθεί!!

Alvy!
:hi:


 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλησπέρα και από μένα!
..ύστερα από σύσταση γράφω την παρακάτω mini κριτική για το συγκεκριμένο ίδρυμα.
Πριν κάποιες μέρες πέρασα από το συγκεκριμένο μαγαζί και έχοντας προηγηθεί τηλέφωνο (την προηγούμενη ημέρα)
ανέβηκα στην reception συννενοήθηκα με την sερίφισσα η οποία μου είπε ότι το συγκεκριμένο είδος μασάζ που θέλω το κάνει η Άρτεμις.
..Πέρασα λοιπόν με την συγκεκριμένη κοπέλα~ Τα αποτελέσματα? >εκπληκτικό massage μίας ώρας και τελείωμα με bj sτα 80€.

Θα ξανατιμηθεί!!

Alvy!
:hi:
:thumbsup:
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Καλησπέρα και από μένα!
..ύστερα από σύσταση γράφω την παρακάτω mini κριτική για το συγκεκριμένο ίδρυμα.
Πριν κάποιες μέρες πέρασα από το συγκεκριμένο μαγαζί και έχοντας προηγηθεί τηλέφωνο (την προηγούμενη ημέρα)
ανέβηκα στην reception συννενοήθηκα με την sερίφισσα η οποία μου είπε ότι το συγκεκριμένο είδος μασάζ που θέλω το κάνει η Άρτεμις.
..Πέρασα λοιπόν με την συγκεκριμένη κοπέλα~ Τα αποτελέσματα? >εκπληκτικό massage μίας ώρας και τελείωμα με bj sτα 80€.

Θα ξανατιμηθεί!!

Alvy!
:hi:

Ποιι μασαζ επελεξες φιλε????
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Περιγραφή της Άρτεμις?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Καλησπέρα και από μένα!
..ύστερα από σύσταση γράφω την παρακάτω mini κριτική για το συγκεκριμένο ίδρυμα.
Πριν κάποιες μέρες πέρασα από το συγκεκριμένο μαγαζί και έχοντας προηγηθεί τηλέφωνο (την προηγούμενη ημέρα)
ανέβηκα στην reception συννενοήθηκα με την sερίφισσα η οποία μου είπε ότι το συγκεκριμένο είδος μασάζ που θέλω το κάνει η Άρτεμις.
..Πέρασα λοιπόν με την συγκεκριμένη κοπέλα~ Τα αποτελέσματα? >εκπληκτικό massage μίας ώρας και τελείωμα με bj sτα 80€.

Θα ξανατιμηθεί!!

Alvy!
:hi:

Ρε μάγκες ξέρετε τι λέει η Άρτεμις εξωτερικά αλλά και υπηρεσίες?

Από αυτές που κάνουν το πρόγραμμα μόνο η Άρτεμις έμεινε ή έχουμε και άλλες επιλογές? Θα πάω σύντομα αλλά έλεγα μήπως και ξέρει κανείς προκαταβολικά.
 

georgeforsex22

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2009
Μηνύματα
43
Like
4
Πόντοι
0
Εχουμε κανενα νέο απο εδω;

Το τηλεφωνο ειναι σαν να μην υπάρχει.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εχουμε κανενα νέο απο εδω;

Το τηλεφωνο ειναι σαν να μην υπάρχει.

θα πήγαινα μια επίσκεψη γιατι είναι πολύ κοντά μου,αλλά 120 ευρω για πέταμα δεν εχω........ασε που κινδυνεύω να πετυχω καμμιά γνωστή μου που θα εχει πάει για σολαριουμ....... :rockon: :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Μη φοβάσαι η Εφη θα σε χώσει μέσα στα βαθιά αμέσως...
Και είναι 100 όχι 120... Η ώρα βέβαια
Ακόμα πολύ ακριβά εννοείται, αλλά φέρνει κάτι πύραυλους αλβανάκια β γενιάς...
Όλες σχεδόν ξέκωλες τατουαζιάρες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom