Νέα

SOS πρόβλημα με μέγεθος πέους!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NickEustathiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sofia_Magic

Call-Girl
Εγγρ.
2 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.506
Like
34.351

Συνημμένα

  • 20240419_214345.jpg
    20240419_214345.jpg
    494,6 KB · Εμφανίσεις: 13

Κόκκινη λυσσα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
427
Like
2.061
Πόντοι
441
Από το 6μετρας?13 τον έχεις
Στον τύπο που μου το έστειλε είπα το ίδιο ;)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στον τύπο που μου το έστειλε είπα το ίδιο ;)
Εγώ το ξέρω
Σε αυτόν πες το !!!
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
738
Like
677
Πόντοι
86
Με αφορμή το νήμα και διάφορα, αντιγράφω/μεταφράζω, έτσι για δεύτερες σκέψεις (ή: ως τροφή για σκέψεις), ειδικώς για όσους επαίρονται για την ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ καταγωγή τους από τους αρχαίους ημών κλπ κλπ (και είναι πολλοί, νομίζω, εδώ μέσα, με ορισμένους να έχουν, μάλιστα, και αρχαιοελληνικά ψευδώνυμα):

[...]
The penis
The relatively small size of the penis possessed by gods and heroes as reflected on Greek statues has exercised, obsessed even, classics and fine art scholars and visitors to museums for centuries. The customary uncircumcised, diminutive penis was a sign of nobility and cultural superiority; big penises were vulgar and outside the cultural norm, something sported by the barbarians of the world. The small penis was consonant with Greek ideals of male beauty; it was a badge of the highest culture and a paragon of civilisation. Conversely, large organs and prosthetic phalluses were an object of fun and humour; on the comic stage any actor playing the ‘fool’ was immediately recognised by his prodigious phallus – the sign of stupidity, more of a beast than a man. [...] The repellent, rapacious satyr was recognised by his ever-erect penis. The penis was never a badge of virility or manliness in ancient Greece as it was in other cultures [...]

[...]
Το πέος
Το σχετικά μικρό μέγεθος του πέους που κατείχαν θεοί και ήρωες, όπως αντικατοπτρίζεται στα ελληνικά αγάλματα, έχει προβληματίσει - έχει γίνει ακόμα και εμμονή - για αιώνες σε μελετητές της κλασικής αρχαιότητας και των καλών τεχνών και σε επισκέπτες μουσείων. Το σύνηθες χωρίς περιτομή, μικροσκοπικό πέος ήταν σημάδι ευγένειας και πολιτιστικής υπεροχής. Τα μεγάλα πέη ήταν χυδαία και έξω από την πολιτιστική νόρμα, κάτι που επεδείκνυαν οι βάρβαροι. Το μικρό πέος ήταν σύμφωνο με τα ελληνικά ιδανικά της ανδρικής ομορφιάς. Ήταν έμβλημα του υψηλότερου πολιτιστικού επιπέδου και παράδειγμα πολιτισμού. Αντίθετα, τα μεγάλα όργανα και οι προσθετικοί φαλλοί ήταν αντικείμενο αστεϊσμού και χιούμορ. Στους κωμικούς ποιητές, οποιοσδήποτε ηθοποιός έπαιζε τον «ανόητο» αναγνωριζόταν αμέσως από τον τεράστιο φαλλό του – σημάδι της βλακείας, περισσότερο κατάλληλο για θηρίο παρά για άνθρωπο. [...] Ο απωθητικός, αρπακτικός σάτυρος αναγνωριζόταν από το διαρκώς όρθιο πέος του. Το πέος δεν ήταν ποτέ έμβλημα αρρενωπότητας ή ανδρισμού στην αρχαία Ελλάδα όπως ήταν σε άλλους πολιτισμούς [...]

Από:
Paul Chrystal: "In Bed With The Ancient Greeks" (πρώτη έκδοση 2016, Amberley Publishing)
κεφάλαιο 10 επιγραφόμενο: The Benefits of a Small Penis: Sexuality and Beauty in the Visual Arts
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
114
Πόντοι
0
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
Η απόδειξη πως λέγανε ψέματα. Brittany Bardot - He Is Really Huge
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Σημασία δεν έχει το μέγεθος αλλά πώς τον χρησιμοποιείς. Έτσι λένε τουλάχιστον όσοι δεν τον έχουν μεγάλο :2funny:
Πότε τον παίρνεις ποτέ τον τρως, είναι μεγάλος ο μισθός.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.950
Πόντοι
6.815
Όλοι οι πουτσοι θέλουν τον «τρόπο» τους
Μην μασάτε
Καλημέρα και από μένα χωρίς κόμπλεξ !!!!
Και λίγο πιο κάτω πήγανε η μεζούρα, αν ξεκίναγε και αυτή από το 4-5 τότε χαλαρά πλησιάζεις το 30αρι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά εμένα είναι μικρός... Μήπως να διαγράψω τον λογαριασμό μου;;
Ακόμα εδώ είσαι;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.342
Κριτικές
8
Like
11.018
Πόντοι
3.786
Αυτά είναι προβλήματα, και τι κάνει η κυβέρνηση για αυτό; Τίποτα. Ελλάδα 5.20!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
παιδιά έχω λιώσει στα γέλια με το ΕΠΙΚΟ αυτό νήμα

να παραθέσω ένα ωραίο ανέκδοτο σχετικά με τις αγωνίες του φίλου μας :

Μια γυναίκα που ψάχνει για άνδρα βάζει την εξής αγγελία στην εφημερίδα:
"Ζητείται άνδρας που να μην χαστουκίζει, να μην κλωτσάει και να έχει μεγάλο πέος".
Δυστυχώς περνάει μια εβδομάδα, τίποτα. Δύο εβδομάδες τίποτα. Και εκεί που έχει απογοητευτεί τελείως μετά απο ένα μήνα, χτυπάει το κουδούνι.

Ανοίγει την πόρτα και βλέπει έναν άνδρα χωρίς χέρια και πόδια.

- "Ήρθα για την αγγελία", της λέει.

- "Μα εσείς δεν βλέπω να έχετε τα προσόντα", του απαντά.

"Κοιτάχτε κυρία μου. Ζητάτε έναν άνδρα που να μην χαστουκίζει και εγώ δεν έχω χέρια για να το κάνω, να μην κλωτσάει και εγώ δεν έχω πόδια. Όσο για το μεγάλο πέος, πως νομίζετε ότι χτύπησα το κουδούνι;;"
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
878
Πόντοι
81
Αυτά είναι προβλήματα, και τι κάνει η κυβέρνηση για αυτό; Τίποτα. Ελλάδα 5.20!
Φοβούνται να σκύψουν πάνω στα σοβαρά προβλήματα. Εδώ που τα λέμε δεν σκύβεις σε τέτοιο πρόβλημα.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.950
Πόντοι
6.815
Φιλτατε τι τον ρωτας τον ανθρωπο ??? 5 εκ. διαμετρος η περιμετρος...???
Να απαντησουμε με μαθηματικη αποδειξη. Αν ειναι 5 εκ. η περιμετρος, τοτε η διαμετρος (παραδεχομενοι οτι η διατομη πεους ειναι κυκλος) ειναι 5 εκ. / π (3.14) = 1,59 εκ, δηλαδη σαν δυο μολυβια μαζι.
Επομενως αποδεικνυεται και σε επιστημονικη βαση οτι "beyond reasonable doubt" οι μεχρι στιγμης ενδειξεις τεινουν προς 5 εκ. διαμετρος πεους του εν λογω φιλου, παρα 5 εκ. περιμετρος.
Αν παμε σε πιο πρακτικη προσεγγιση, για σκεψου τι σημαινει 20 εκ. μηκος και 1,59 εκ. διαμετρος, κατι λιγο να στραβωσει και κρακκκ!!!...παει το κριτσινι!!!
Αμα έχεις επιστημονική και τεκμηριωμένη άποψη δεν μπορώ να πω τίποτα.
Βέβαια όλα αυτά είναι σε θεωρητικό επίπεδο γιατί πρακτικά δεν υπάρχουν ακόμα αποδεδειγμένα στοιχεία.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.950
Πόντοι
6.815

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.606
Κριτικές
61
Like
39.608
Πόντοι
21.555
Απέναντι από το οίκημα των Μασόνων στην Αχαρνών συνεδριάζει κάθε Πέμπτη μεσημέρι επιτροπή αξιολόγησης & συμβούλων δια τέτοιου είδους θέματα...
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
281
Like
285
Πόντοι
21
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
Αχ! Μαναρη μου να των ΤΣΥΜΠΟΥΚΩΝΑ και να μου των ΒΗΔΩΝΕΣ μετα...:assshake:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom