Νέα

SOS πρόβλημα με μέγεθος πέους!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NickEustathiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NickEustathiou

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
0
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.518
Like
12.353
Πόντοι
2.256
Κυριακή τα ανεβάζουν αυτά τύπε μου ώστε η επιστημονική επιτροπή του bouτελείακομ να σε κατατοπίσει σχετικά!!!
Επίσης θα μπορούσες να γράψεις ξεκάθαρα ότι ενδιαφέρεσαι για gay παρέα επειδή θα σου γεμίσουν τα πμ οι ενδιαφερόμενοι.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
9
Like
2.082
Πόντοι
496
Νηματοθέτη, μήπως έχεις μπερδέψει τη βούρτσα με την πούτσα τις κοπέλες με τις παρτενέρ στις τσόντες; :think:
Δηλαδή οι γκόμενες σου έδιναν Κερκόπορτα ενώ οι άλλες όχι;
Δεν πήγε καλά αυτό :confused:
Πάντως είσαι στο μέσο όρο του bou, που είναι 20 πόντοι, αν έχεις και 200 χιλιάδες δεδομένα στοιχήματος ευρώ στην Τράπεζα, συνεπώς μην ανησυχείς θα σου το δίνουν όλες το κωλαράκι αφιλοκ€ρδώς :confused:
 
OP
OP
N

NickEustathiou

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
0
Νηματοθέτη, μήπως έχεις μπερδέψει τη βούρτσα με την πούτσα τις κοπέλες με τις παρτενέρ στις τσόντες; :think:
Δηλαδή οι γκόμενες σου έδιναν Κερκόπορτα ενώ οι άλλες όχι;
Δεν πήγε καλά αυτό :confused:
Πάντως είσαι στο μέσο όρο του bou, που είναι 20 πόντοι, αν έχεις και 200 χιλιάδες δεδομένα στοιχήματος ευρώ στην Τράπεζα, συνεπώς μην ανησυχείς θα σου το δίνουν όλες το κωλαράκι αφιλοκ€ρδώς :confused:
Το γράφω ότι καμία δεν έκανε αναλ από τις συντρόφους μου.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.609
Κριτικές
164
Like
81.403
Πόντοι
46.223
Love And Hip Hop Reaction GIF by VH1
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
9
Like
2.082
Πόντοι
496
Το γράφω ότι καμία δεν έκανε αναλ από τις συντρόφους μου.
ΟΚ το κατάλαβα - άσχετα αν είμαι από χωριό - αλλά μου φαίνεται παράξενο. Τέσπα μην ασχολείσαι με δαύτα γιατί η Νανά Μούσχουρη της Καλύμνου 36 κάποτε μου είπε ότι όλες θέλουμε το χρήμα. Συνεπώς θα πας σε άλλη πορτοκαλιά που έχει πορτοκάλια, εσύ να είσαι υγιής και αναλόγως των χρημάτων που έχεις κινείσαι.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.554
Κριτικές
190
Like
48.080
Πόντοι
41.443

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.518
Like
12.353
Πόντοι
2.256
ΟΚ το κατάλαβα - άσχετα αν είμαι από χωριό - αλλά μου φαίνεται παράξενο. Τέσπα μην ασχολείσαι με δαύτα γιατί η Νανά Μούσχουρη της Καλύμνου 36 κάποτε μου είπε ότι όλες θέλουμε το χρήμα. Συνεπώς θα πας σε άλλη πορτοκαλιά που έχει πορτοκάλια, εσύ να είσαι υγιής και αναλόγως των χρημάτων που έχεις κινείσαι.
Τι να κάνει άραγε αυτή η ψυχή ρε φίλε;;;
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
966
Κριτικές
15
Like
2.333
Πόντοι
2.477
Νηματοθέτη, μήπως έχεις μπερδέψει τη βούρτσα με την πούτσα τις κοπέλες με τις παρτενέρ στις τσόντες; :think:
Δηλαδή οι γκόμενες σου έδιναν Κερκόπορτα ενώ οι άλλες όχι;
Δεν πήγε καλά αυτό :confused:
Πάντως είσαι στο μέσο όρο του bou, που είναι 20 πόντοι, αν έχεις και 200 χιλιάδες δεδομένα στοιχήματος ευρώ στην Τράπεζα, συνεπώς μην ανησυχείς θα σου το δίνουν όλες το κωλαράκι αφιλοκ€ρδώς :confused:
25 ειναι ο μεσος ορος, παρακαλω να αποχωρησετε και να πατε σε αλλα φορουμ... με μικροτσουτσουνους
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Ρε φίλε μου από εκεί βγαίνει ολόκληρος άνθρωπος 3.5 κιλά, τι να κλασουν τα πουτσακια μας; Και ας είναι 15 και 20 και 25 εκατοστά... 3.5 ΚΙΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.518
Like
12.353
Πόντοι
2.256
25 ειναι ο μεσος ορος, παρακαλω να αποχωρησετε και να πατε σε αλλα φορουμ... με μικροτσουτσουνους
22 θυμάμαι εγώ!!!! Πότε άλλαξε;;;; Ρε 'σεις, δε σας προλαβαίνω εγώ με το 9άρι!!!
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
374
Κριτικές
17
Like
2.607
Πόντοι
2.591
Ρε φίλε μου από εκεί βγαίνει ολόκληρος άνθρωπος 3.5 κιλά, τι να κλασουν τα πουτσακια μας; Και ας είναι 15 και 20 και 25 εκατοστά... 3.5 ΚΙΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!!
Από κωλο???:confused:για αναλ λέει φίλε ο νηματοθετης:embarrased:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Katz

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.518
Like
12.353
Πόντοι
2.256
Ρε φίλε μου από εκεί βγαίνει ολόκληρος άνθρωπος 3.5 κιλά, τι να κλασουν τα πουτσακια μας; Και ας είναι 15 και 20 και 25 εκατοστά... 3.5 ΚΙΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!!
Από τον γκώλον;;;; :confused:
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.258
Πόντοι
1.041
Για εδώ μέσα που ήρθες είναι μικρός προς φυσιολογικός ο πουτσος σου τύπε. Οι έσκορτ όντες λένε σε όλους ότι τον έχουν μεγάλο κ άλλο ένα μυστικό να σου πω σε όλους λένε ότι τις κάνουν να χύνουν. Κ τα δυο είναι για να νιώσεις καλα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.443
Like
13.063
Πόντοι
3.506
25 ειναι ο μεσος ορος, παρακαλω να αποχωρησετε και να πατε σε αλλα φορουμ... με μικροτσουτσουνους
Μύστη έχει νήμα το σαη και για εμάς που δεν μας προικίσε η φύση και είμαστε πολύ κάτω του μέσου όρου... :confused:
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
966
Κριτικές
15
Like
2.333
Πόντοι
2.477

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
9
Like
2.082
Πόντοι
496
μηπως ειναι Κυριακη απο σημερα ?

:coffee:
Τώρα είσαι μύστης του bou εσύ ή παλαιοχριστιανός στα λαγούμια παλαιοημερολογίτης; :think:
Παίδες καλό απόγευμα, ευχαριστώ για την παρέα και το γέλιο που χαρίσατε, έτσι πρέπει να είναι η ζωή. Ούτε γκρίνιες, βρισίδια κλπ αύριο δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει, όλα εφήμερα είναι: σκεφθείτε για παράδειγμα τον Αριστοτέλη Ωνάση.

Υ. Γ. Για συντονιστείτε απέναντι ώρα 22:00 γύρω θα δώσω κανένα σκορ, χθες είχα 2/3 μεμονωμένα, ελπίζω να έχει μεγάλη πούτσα ρέντα ο υπολογιστής ο κυρ Παντελής και σήμερα :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom