Νέα

soraya

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ε ρε γλέντια που θα έχουμε στη συμπρωτεύουσα!!! προσοχή στο ροντβάιλερ.....:)
μεγαλα γλεντια θα εχουμε ξαδερφε και οσο δεν εμφανιζεται οικειοθελως η υπομονη του αλεφαντου εξαντλειται και επειδη αυτη που υποψιαζομαι οτι ειναι-ειναι και μεγαλη ευρωδολοφονος θα κλαψει πολλα ευρω
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447

θα σας στεναχωρησω το ξερω αλλα ο απο πανω κυριος βρισκετε στο Bergamo αρα μαλλον αλλον θα συναντησετε .
Πιαστε λιγο κουβεντα στο FB να σας το πει και ο ιδιος !!!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
θα σας στεναχωρησω το ξερω αλλα ο απο πανω κυριος βρισκετε στο Bergamo αρα μαλλον αλλον θα συναντησετε .
Πιαστε λιγο κουβεντα στο FB να σας το πει και ο ιδιος !!!

κατσ'καλα δηλαδη και ο τυπος που ανεβασε κριτικη για χθες??? για να σοβαρευτουμε λιγακι λεω εγω εδω μεσα μην κανω τον πισινο μαυρο κανενος..
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
μεγαλα γλεντια θα εχουμε ξαδερφε και οσο δεν εμφανιζεται οικειοθελως η υπομονη του αλεφαντου εξαντλειται και επειδη αυτη που υποψιαζομαι οτι ειναι-ειναι και μεγαλη ευρωδολοφονος θα κλαψει πολλα ευρω

ψιλες θα πεσουνε η να μου φυγει η χαρα? :2funny: :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
θα σας στεναχωρησω το ξερω αλλα ο απο πανω κυριος βρισκετε στο Bergamo αρα μαλλον αλλον θα συναντησετε .
Πιαστε λιγο κουβεντα στο FB να σας το πει και ο ιδιος !!!
:new_shocked: :new_shocked:κρημα γιατι την ειχα ερωτευτει
 

SKatogria

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
4
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Baby σίγουρα δεν είναι αυτή που σηκώνεις αυτή που διαφημίζεται στο ts-dating ή οι φωτό είναι αρχαίες.

Μιχάλη δεκτό αυτό που λες, αν αντέδρασα άσχημα συγνώμη. Σύντομα θα κάτσω να γράψω για κάποιες λατίνες φόλες που έχω δοκιμάσει απλά να βρω χρόνο να γράψω.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Baby σίγουρα δεν είναι αυτή που σηκώνεις αυτή που διαφημίζεται στο ts-dating ή οι φωτό είναι αρχαίες.

Μιχάλη δεκτό αυτό που λες, αν αντέδρασα άσχημα συγνώμη. Σύντομα θα κάτσω να γράψω για κάποιες λατίνες φόλες που έχω δοκιμάσει απλά να βρω χρόνο να γράψω.
ρε γιατρε χαλαρωσε ρε συ λιγο με τα ποσα χαλας την πιατσα ρε δικε μου αν εισαι απλας μπραβο σου και να τα χερεσε αλλα κρατατα για σενα γραψε οτι θελεις αλλα μην γραφεις τετοια ποσα γιατι εδω αμαν κανουμε να ριξουμε λιγο το κοστος μην μας εκθετης ετσι
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
ρε γιατρε χαλαρωσε ρε συ λιγο με τα ποσα χαλας την πιατσα ρε δικε μου αν εισαι απλας μπραβο σου και να τα χερεσε αλλα κρατατα για σενα γραψε οτι θελεις αλλα μην γραφεις τετοια ποσα γιατι εδω αμαν κανουμε να ριξουμε λιγο το κοστος μην μας εκθετης ετσι

Coach αυτός είναι στη λίστα Λαγκάρντ σίγουρα...!  :uglystupid:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
μυστηρια πραγματα συνμβαινουν εδω περα.....
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Coach αυτός είναι στη λίστα Λαγκάρντ σίγουρα...!  :uglystupid:
δεν ξερω σε ποια λιστα ειναι γιατρε αλλα καλα θα ειναι να μην απλωνεται ετσι γιατι γενικως τα πραγματα ειναι δυσκολα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
και θα δυσκολεψουν κι'αλλο.........
τα χω κοψει ολα τα χαιλικια κ σου εχω πει τι κ πως.γενηκοτερα παντος δεν πεζει μια ξα.αμα πεσει κανα φραγγο παω για καταθεση κ ξενιαζω..
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
τα χω κοψει ολα τα χαιλικια κ σου εχω πει τι κ πως.γενηκοτερα παντος δεν πεζει μια ξα.αμα πεσει κανα φραγγο παω για καταθεση κ ξενιαζω..

γι'αυτο εβαλα το κερασμα πουτανες και τσιπουρο......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom