Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Τι εγινε ρε παιδια; Καινουριο φρουτο τωρα; Η θεα Σονια βιαστικη;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Φοβόμουνα ρε γαμωτη μου οτι καποτε θα συνεβαινε και αυτο... Τωρα τουλαχιστον γλειφει τα αρχιδια? Αφηνει να χυσεις επανω της? Πολύ φοβαμαι οτι οσο χαρηκαμε χαρηκαμε...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μπααααα,πιστευω πως ηταν μεμονωμενο περιστατικο...σονια και βιαστικη δεν ταιριαζει...μπορει να ετυχε,η να μην ηταν σε καλη φαση η ιδια .....ολα τυχαινουν.......
 

SAKIS26

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια να ρωτησω η μαλον να κανω μια διαπιστωση. Η Σονια δεν μοιαζει με την Πωλινα Σανταλοβακη?
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα απο Σόνια (Πιπίνου 118). Πρώτη φορά που την πήρα. Καλή αλλά λίγο βιαστική η πίπα (1 λεπτό). Καθώς περίμενα στο σαλόνι κοίταζα τους άλλους συναγωνιστές και ήθελα να τους ρωτήσω αν ήταν κάποιος απο το site. Τι λέτε να χρησιμοποιούμε κάποιο συνθηματικό στην εμφάνισή μας. Θα ήθελα να πετύχω κάποια από τις θρυλικές μορφές του site.  
Πήγα πάλι σήμερα και ήταν διαφορετική. Πήγε να μου τον ξεριζώσει στην πίπα. Αυτή τη φορά εγώ ήμουν ο βιαστικός απο την πολλή καύλα. Μάλλον επειδή με είδε δεύτερη φορά σε δύο μέρες είπε να με κατατάξει στην κατηγορία των εν δυνάμει μελλοντικών τακτικών πελατών και μου έδειξε τα προσεχώς.   
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
ρε παιδια να ρωτησω η μαλον να κανω μια διαπιστωση. Η Σονια δεν μοιαζει με την Πωλινα Σανταλοβακη?

ναι ρε συ... οντως ιδια ειναι και στην φατσα και στο σωμα. ευστοχη η παρατήρηση σου
 

Επισκέπτης
Φιλε neo123 λιγο ακομα  και θα τα δεις ολα με την Σονια.
Νο1 με διαφορα.
 

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν θα δουλευει σημερα και ποια βαρδια;
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
άυριο πρωϊ ξέρει κανείς αν θα δουλευει η σόνια ;
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ρε συντροφια για δωστε μου τα φωτα σας.μολις γυρισα απο πιπινου 118 και ηταν μια ψηλη (με τακουνι),ισιο κορμι(μικρο κολαρακι),ξανθια βαμενο,και βυζι τουμπανο(σιλικονουχο σιγουρα).αυτη ειναι η σονια??
δεν την εχο παρει ποτε μου και ειπα σημερα μηπως την
βρω.στην ερωτηση μου τησ τσατσας πως την λενε δεν μοθ απαντησε.ωραια γκομενα,αλλα πολλη ψευτικο το βυζι(δεν μοθ αρεσουν τα σιλικονουχα).λοιπον αυτη ηταν η σονια?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ρε συντροφια για δωστε μου τα φωτα σας.μολις γυρισα απο πιπινου 118 και ηταν μια ψηλη (με τακουνι),ισιο κορμι(μικρο κολαρακι),ξανθια βαμενο,και βυζι τουμπανο(σιλικονουχο σιγουρα).αυτη ειναι η σονια??
δεν την εχο παρει ποτε μου και ειπα σημερα μηπως την
βρω.στην ερωτηση μου τησ τσατσας πως την λενε δεν μοθ απαντησε.ωραια γκομενα,αλλα πολλη ψευτικο το βυζι(δεν μοθ αρεσουν τα σιλικονουχα).λοιπον αυτη ηταν η σονια?
......ταιριαζει αρκετα η περιγραφη σου...βεβαια το μαλλι ειναι καστανοξανθο,μπορει ομως και να το εβαψε....
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Λοιπόν μόλις γύρισα από την Σόνια (το μαλλί της είναι ίδιο).

Αφού τα είπαμε λίγο για τις διακοπές μας που πήγαμε πως τα περάσαμε κτλ (δεν είχε κόσμο) μπήκαμε στο ψητό. Γλείψιμο στα αρχίδια,πίπα,69, από πάνω, από κάτω (στο από κάτω έβαζε γλωσσίτσα πίσω από τα αυτιά μου και στο λαιμό μου), από πίσω (όχι ass), βγάλαμε προφυλακτικό άρχισε να μου τον παίζει με πλιτς στο στήθος της. Αυτό ρε παιδία που με κερδίζει σε αυτή την γυναίκα και την προτιμάω από τις άλλες είναι το χαμόγελο της και ότι δεν βιάζεται. Προσωπικά με κάνει να αισθάνομαι σαν να την ξέρω χρόνια.

Από ότι μου είπε θα είναι συνέχεια πρωί στην Πιππίνου 118.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
γαμω την πουτανα μου...πρωι δεν με βολευει λογω δουλειας...αλλα κατι θα κανω και θα περασω μια βολτα....
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε σγουορντμαστερ μήπως φέρεται έτσι΄μόνο σε όσους ξέρει?άλλοι δεν έχουν πει και τα πιο καλά λόγια..μήπως πρωτα πρεπει να σε πιασει πελατη?
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
σήμερα ήταν η 3η φορά που πήγα μαζί της.. δεν νομίζω να με θεωρεί πελάτη με την 3η φορά. και οι 3 φορές που πήγα μαζί της ήταν πολύ περιποιητική.
 

Επισκέπτης
Που θα παει θα τελειωσουν οι διακοπες.
Σονια ερχομαι.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
αυτο είναι¨ΣΌΝΙΑ καλύτερη και απο διακοπες!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συνάδερφοι καλημέρα σας μια ερώτηση τι τιμή παίζει η κατάθεση στην Σόνια ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom