Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΛΩΜΟΥ 66, 2ος, "ΜΑΤΕΙ"- πρώην Ιουλιανού 39

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kebaaap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Παντως για το που δουλευει η Αννα η Σερβα το κραταω επτασφραγιστο μυστικο.....δε το ζητησε αλλα θελω να τη χαρω για κανα 2 βδομαδες τωρα που γυρισε....!!!
για επτασφραγιστο μυστικο εχεις 7 ημερες εαν θες 14 κανε το δεκατετρασφραγιστο ;)
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Παντως για το που δουλευει η Αννα η Σερβα το κραταω επτασφραγιστο μυστικο.....δε το ζητησε αλλα θελω να τη χαρω για κανα 2 βδομαδες τωρα που γυρισε....!!!
οντως...καλα κανεις και δεν το λες....να θυμασαι ομως οτι μαζι με σενα την χαιρονται και καμια 50αρια αλλοι..... :S
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
πήγα χθες ώρα 5.30 και δεν άνοιγε κανένας...μνήσθητί μου κύριε...καλά τι γίνεται εκεί ρε παιδιά, δουλεύουν χωρίς ωράριο ή κάνουν face control;
  :think:    ελα ντε.  ισωs  θα εισαι ανεπιθυμητοs kai εσυ, χωριs να υπαρχει τσεκαρισμα  απο πανω.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εγω το ξεκινησα, εγω θα το τελειωσω.   τα διαβασα και καποια  απο αυτα θα τα εκλαβω σαν αστειακια.       κατ αρχαs εμενα δεν με αγγιζει μια κρισουλα, χρειαζονται πιο πολλεs( καποιοι το  ξερουν).      δεν δεχονται τα γεγονοτα των τελευταιων ημερων και θελουν να κολλανε στο τι γινοταν πιο  παλια( που οντωs ειναι αληθεια).     θελουν να αναλωνονται με περιττα λογια και ανουσιεs συζητησειs για το συγκεκριμενο θεμα.    επισηs δεν τιθεται θεμα  νευρων,παραπληροφορησηs, προκαταληψηs, kai εμπαθειαs  εκ μερουs του μαγαζιου   :2funny: ( για ολα αυτα η φαντασια μερικων καλπαζει ειτε εσκεμμενη ειτε οχι).   επισηs o καθεναs ειναι αρχηγοs του εαυτου του.  εγραψα αυτο που συνεβη τιs τελευταιεs 3 μερεs.  το ιδιο  συνεβη  σε 2 ακομη ατομα.   δλδ. η αληθεια δεν γινεται πιστευτη πια?   μονο τα ψεμματα γινονται?    απλα και κατανοητα ηταν αυτα που εγραψα.    γιατι τοση επιθετικοτητα απο καποιουs?( νομιζω οτι ψαχνονται και μονο αυτοι ξερουν το γιατι) .  για μενα το θεμα κλεινει εδω. ΤΕΛΟS.  εδω ειμαστε για να διασκεδαζουμε.   αν μετα απο ολα αυτα δεν υπαρξει και παλι εμπεδωση( απο καποιουs) δυστυχωs δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο.  
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
εγω το ξεκινησα, εγω θα το τελειωσω.   τα διαβασα και καποια  απο αυτα θα τα εκλαβω σαν αστειακια.       κατ αρχαs εμενα δεν με αγγιζει μια κρισουλα, χρειαζονται πιο πολλεs( καποιοι το  ξερουν).      δεν δεχονται τα γεγονοτα των τελευταιων ημερων και θελουν να κολλανε στο τι γινοταν πιο  παλια( που οντωs ειναι αληθεια).     θελουν να αναλωνονται με περιττα λογια και ανουσιεs συζητησειs για το συγκεκριμενο θεμα.    επισηs δεν τιθεται θεμα  νευρων,παραπληροφορησηs, προκαταληψηs, kai εμπαθειαs  εκ μερουs του μαγαζιου   :2funny: ( για ολα αυτα η φαντασια μερικων καλπαζει ειτε εσκεμμενη ειτε οχι).   επισηs o καθεναs ειναι αρχηγοs του εαυτου του.  εγραψα αυτο που συνεβη τιs τελευταιεs 3 μερεs.  το ιδιο  συνεβη   σε 2 ακομη ατομα.   δλδ. η αληθεια δεν γινεται πιστευτη πια?   μονο τα ψεμματα γινονται?    απλα και κατανοητα ηταν αυτα που εγραψα.    γιατι τοση επιθετικοτητα απο καποιουs?( νομιζω οτι ψαχνονται και μονο αυτοι ξερουν το γιατι) .  για μενα το θεμα κλεινει εδω. ΤΕΛΟS.  εδω ειμαστε για να διασκεδαζουμε.   αν μετα απο ολα αυτα δεν υπαρξει και παλι εμπεδωση( απο καποιουs) δυστυχωs δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο. 


τρικυμια εν κρανιω .....

 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
φιλε ζερο σημερα βλεπω εχεις μπει με διαθεση να αρπαχτεις κ τα περνεις ολα της μετρητης...εγω δυστυχος ανοικω σε αυτους τους ελαχιστους που οχι μονο διαβαζουν αλλα ποιο πολυ ενημερωνω...
η στελλιτσα δεν ειναι γκομενα μου κ μπορει να γαμιεται με οποιον θελει....
απλα επειδη ειμαι ανθρωπος σεβομαι που μου ζητησε να μην αποκαλυψω που δουλευει...
σκοπος μου δεν ειναι να ερθω σεε αντιπαραθεση με εσενα ,ειμαι σχετικα καινουργιο μελος ,διαβασα εδω μεσα για 10 μερες κ μολις βγηκα στον στιβο του μασαζ συνεχεια ενημερωνω κ μαλιστα με λεπτομεριες οποτε αυτα γραφτα σε κανεναν αλλο  ;)
στελλα φυγε κραταω τσαπου
στειλε κανα πμ να την χαρτζιλικωσουμε την κοπελα τη δεν θελει κ μαλακιες
εχει δικιο ο ζερο ρε παιδες η καλυτερα πειτε στην ψυχρα δε το δινω ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα από το μαγαζί. Κτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξαν. Μόνο δύο. Η Όλγα και Η Ελένη που δούλευε. Πέρασα μόνο για πληροφόρηση και κατόπιν αυτού έφυγα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Πέρασα σήμερα από το μαγαζί. Κτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξαν. Μόνο δύο. Η Όλγα και Η Ελένη που δούλευε. Πέρασα μόνο για πληροφόρηση και κατόπιν αυτού έφυγα.

σου ανοιξαν χωρις τηλεφωνικο ραντεβου?????
αχαχαχαχαχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
στελλα φυγε κραταω τσαπου
στειλε κανα πμ να την χαρτζιλικωσουμε την κοπελα τη δεν θελει κ μαλακιες
εχει δικιο ο ζερο ρε παιδες η καλυτερα πειτε στην ψυχρα δε το δινω ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες.
οκ αφου δεν σου αρεσει η αληθεια.........δε το δινω....ικανοποιηθεικες  ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.951
Like
30.292
Πόντοι
5.006
Με αυτά και εκείνα το μπουρδελάκι έφτασε τις 6 σελ. ;)
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
ουτε γκομενα σας να ητανε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
σημερινό πέρασμα απο το μαγαζί.... :sunglasses:
χωρίς να εχω κλείσει τηλεφωνικό ...ραντεβού. ;) :2funny:
Μου ανοιξανε κανονικά, στην πορτα η Ολγα που επεστρεψε. :boobies:
Μου παρουσιασε και μια απαραδεκτη χοντρη μιλφ Μαρια...ουτε για τα σκυλιά.. :zombie:
Ελενη και Λιλιαν λειπουν εδω και μια βδομάδα κατα τα λεγομενα της Ολγας, και δεν ξερει (η Ολγα) ποτε και εαν θα επιστρεψουν.... >:(
σαν το γεφυρι της αρτας το μαγαζι αυτό ολημερις το χτίζανε το βράδυ γκρεμιζόταν.... :idiot:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η ολγα ωs συνηθωs στην πορτα.  επισηs  μαρια  και  λιλιαν( η μονη  που ειναι καπωs        αξιοπροσεκτη,      και αυτο μονο λογω του νεαρου τηs ηλικιαs τηs.)  
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Πέρασμα από το κατάστημα και παρούσες η Μαρία (με κοντό μαλί και περισσότερα κιλά) και μια άλλη ψηλή αδύνατη και άβυζι. Χάλια με λίγα λόγια.
Εχει κανείς υπόψιν του που μπορεί να έχει πάει η Ελένη;
Ας στείλει και πμ
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
μήπως κάποιος καλός συναγωνιστής γνωρίζει που εργάζεται πλέον η Ελένη;
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
...τον τελευταιο καιρο ειχα την υπονοια οτι το μαγαζι τα τιναξε,αλλα μια τεταρτη απογευματινη της παρουσας εβδομαδας ειχα την τυχη το κουδουνι τριανταφυλλος να μου ανοιξει την εισοδο-ευτυχισμενος και γω ανεβηκα 3 -3 τα σκαλια(ειμαι κ αθλητικος τυπος  :knockinb:0)μου ανοιξε η γνωστη ολγα(βουλγαρα ειναι??)..και μου λεει ειμαστε δυο σημερα και μου κανει παρελαση μια τζουλια,μιλφ κοντο με μια περιφερεια νααααααα....και οπως ημουν ακομα ζεστος την εκανα μπουχοςς κατεβαινοντας 5 -5 τα σκαλια..ως αθλητης.στην ερωτηση μου αν εχει αλλες μου ειπε για αλλημια που απουσιαζε(δεν θυμαμαι ονομα).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
...τον τελευταιο καιρο ειχα την υπονοια οτι το μαγαζι τα τιναξε,αλλα μια τεταρτη απογευματινη της παρουσας εβδομαδας ειχα την τυχη το κουδουνι τριανταφυλλος να μου ανοιξει την εισοδο-ευτυχισμενος και γω ανεβηκα 3 -3 τα σκαλια(ειμαι κ αθλητικος τυπος  :knockinb:0)μου ανοιξε η γνωστη ολγα(βουλγαρα ειναι??)..και μου λεει ειμαστε δυο σημερα και μου κανει παρελαση μια τζουλια,μιλφ κοντο με μια περιφερεια νααααααα....και οπως ημουν ακομα ζεστος την εκανα μπουχοςς κατεβαινοντας 5 -5 τα σκαλια..ως αθλητης.στην ερωτηση μου αν εχει αλλες μου ειπε για αλλημια που απουσιαζε(δεν θυμαμαι ονομα).
το κουδουνι ειναι τριανταφυλλου....ευτυχος που εισαι αθλητικος κ εφηγες γρηγορα....αυτο το μαγαζι εχει παρα μα παρα πολυ καιρο να φερει κατι αξιολογο....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αλλα μια τεταρτη απογευματινη της παρουσας εβδομαδας ειχα την τυχη το κουδουνι τριανταφυλλος να μου ανοιξει την εισοδο-ευτυχισμενος και γω ανεβηκα 3 -3 τα σκαλια
      μαλιστα.  :grin: 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom