Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σολωμού 32

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 835
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
η μαρια λεει τιποτα  :helpplea: :helpplea:απο σερβεισ φισικα :dancing: :rockon: :rockon:
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
παιδια μην πλησιασετε..καμια σχεση με τις φωτο...
Ακου αγορι μου.Τα φοτα παντα δεινουν αλλη εντυπωση και απο κοντα ημαστε δοαφορετικες.Μονο αυτο θελω να σου πο,καθε ενας εχει το δικοτου γουστο.......

          :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γεια σου Μαρία! Αύριο που δουλεύεις?
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.066
Πόντοι
81
τελικά ποτε δουλεύει η μαρία....????
και που????? μπορεί κάποιος να μου απαντήσει???????!!!!!!!!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
..πάντως το ωράριο που λέει στο site τους δεν ισχύει... Πέρασα σήμερα (ψιλοαργά είναι αλήθεια, γύρω στις 11:15 το βράδυ) και το είχαν κλεισει το γαμαζί... Οπότε όποιος συναγωνιστής είναι για εκεί, καλύτερα να χτυπήσει πρώτα ένα τηλ. μην τρέχει τσάμπα...
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Σήμερα λοιπόν, είπα να πάω οργανωμένος, για να μην την πατήσω σαν και χθες... Παίρνω τηλ. και ρωτάω: "Τι ώρα κλείνετε;". Απάντηση υπηρεσίας: "Απαγορεύεται να το πούμε αυτό"... Θα μας τρελάνει η τύπισσα! Στο site λένε αναλυτικά το ωράριο των υπηρεσιών και στο τηλέφωνο δε λένε ούτε τι ώρα κλείνουν (αφού το ωράριο δεν ισχύει)!

Τέλος πάντων, πηγαίνω (με μισή καρδιά είναι αλήθεια, αφ' ενός γιατί λόγω πίεσης στη δουλειά δεν ήμουν και στην καλύτερη κατάσταση και αφετέρου με το ξενέρωμα που έφαγα από την υπηρεσία)... Μπαίνω, τα κλασικά της υπηρεσίας (πρώτη φορά, κ.λπ.) και εμφανίζεται το Ειρηνάκι... Παίρνω το απλό δίνω το πενηντάρι και περιμένω ρέστα.. "Ποιά ρέστα;" μου λέει η υπηρεσία. "50 έχει το απλό"... Δεύτερη ξενέρα... Δε φτάνει που δε σου λένε σχεδόν τίποτα στο τηλ. πάνε να σου φάνε και το δεκάρικο (και δεν το λέω για το δεκάρικο, το λέω για την  κοροϊδία). Τέλος πάντων, γκρίνιαξε λίγο, τα έδωσε τα ρέστα..

Τώρα στον αγωνιστικό χώρο, βάλε την κούραση, βάλε το άγχος από τη δουλειά, βάλε και την ξενέρα (ε, και το Ειρηνάκι, δε θα έλεγα ότι είναι και η καλύτερη επαγγελματίας του είδους, παρά ότι καταβάλλει φιλότιμες προσπάθειες), ο Κίτσος με το ζόρι σηκώθηκε... αλλά και που σηκώθηκε τι να το κάνεις.. όσο και να τον παιδέψαμε δεν... Και επειδή ξέρω πότε δεν.. της λέω της Ειρηνούλας "Άσ' το κορίτσι μου, δεν πρόκειται να γίνει τίποτε" (γι' αυτό και δε γράφω κριτική).. Παρ' όλο αυτό, κάθισε και κανένα 7λεπτο (ίσως και παραπάνω) βάζοντας μου προσκεφάλι τα 36D της (έτσι, για αποζημίωση, μου είπε, μέχρι να χτυπήσει η πόρτα ή να ανοίξει τη μουσική η υπηρεσία).

Τελικό συμπέρασμα: η Ειρηνούλα αν της δώσεις το χρόνο που πρέπει (όχι τα 15 λεπτά με το ρολόι που δίνει η συγκεκριμένη υπηρεσία), πρέπει να κάνει πολύ καλό GFE και γενικά πρέπει να είναι πολύ φιλότιμη, αλλά ως εκεί. Η υπηρεσία, από μένα τρώει βαθύ μαύρισμα, γιατί παρά το ότι δεν ήταν αγενής, δεν είναι διόλου συνεργάσιμη (στην υποδοχή, πιο πολύ μίλησα με την Ειρήνη, παρά με τη - Βουλγάρα - υπηρεσία). Ο χώρος καθαρός (μάλλον επειδή δεν είχε πολλή κίνηση) με νιπτήρα και κρεμοσάπουνο.

Αυτά...
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.398
Like
1.821
Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

Τσέκαρα το πρόγραμμα και είδα ότι δεν υπάρχει!
 

      Αύριο το πρωί θα είναι  Ειρήνη!
        Απογεύματά Αννα-Μαρία! 


             
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τώρα και μέχρι τις 17:00 η ανανεωμένη Μελίνα  :tits: :tits: :tits: :tits: !!!!! (και μάλλον από ότι μου είπε η υπηρεσία, θα είναι όλη την εβδομάδα εκεί).
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τώρα το έμπειρο μιλφ Μπιάνκα:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
153
Πόντοι
16
υπάρχει πουθενά φωτο απο Μελίνα;
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
το μελινακι ειναι απο τις αδυναμιες μου... :tits:
και στενο... :fuck1:
και γλυκουλι.... :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom