Νέα

Σόλο...μασεζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα openmind27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
guys άν υπάρχει αντίστοιχο θέμα ας συγχωνευτεί...

αν είναι εύκολο να γράφουμε εδώ για κορίτσια που έχουν αποκλειστικά ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ χώρο για μασαζ....
δεν πάνε αλλού και δε δουλεύουν σε γνωστά μασαζίδικα...
αγγελίες,εντυπώσεις,εμπειρίες...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Μακριά...

με δικό της χώρο στα Καμίνια, την είχα επισκεφθεί το περασμένο καλοκαίρι. Χώρος κανονικό αχούρι, με μπάνιο που από τη βρώμα δεν μπορούσες να πατήσεις, ούτε καν με παπούτσια.

Η ίδια γύρω στα 50, ψηλή, δηλώνει από Σερβία, τίποτα άξιο αναφοράς από πλευράς εμφάνισης.

Μασάζ από τα χειρότερα που έχω κάνει. Το θυμάμαι και πονάει η πλάτη μου...τελικά της είπα να μου την παίξει, αλλά και αυτό δεν ήξερε να το κάνει.

Με λίγα λόγια...ΜΑΚΡΙΑ!



 
OP
OP
O

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μακριά...

με δικό της χώρο στα Καμίνια, την είχα επισκεφθεί το περασμένο καλοκαίρι. Χώρος κανονικό αχούρι, με μπάνιο που από τη βρώμα δεν μπορούσες να πατήσεις, ούτε καν με παπούτσια.

Η ίδια γύρω στα 50, ψηλή, δηλώνει από Σερβία, τίποτα άξιο αναφοράς από πλευράς εμφάνισης.

Μασάζ από τα χειρότερα που έχω κάνει. Το θυμάμαι και πονάει η πλάτη μου...τελικά της είπα να μου την παίξει, αλλά και αυτό δεν ήξερε να το κάνει.

Με λίγα λόγια...ΜΑΚΡΙΑ!

ώ ρε φίλε thanx...
τώρα θα έκανα σχόλιο
μόλις πήρα και το σήκωσε...
και μου τα λεγε λίγο μασημένα...
τη ρώτησα αν όντως είναι 40euro...και δεν έχουμε τπτ έξτρα χρεώσεις μετά...
και μουπε "ε να σε μάθω πρώτα και από την 2η 3η φορά βλέπουμε,,,,"
και μου λεει αν θες...έλα και τώρα...
και λέω ευχαριστώ γεια χαρά!!
 
OP
OP
O

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μάθετε να κινείστε με τον σωστό τρόπο,διαφορετικά η σε φόλες θα πέφτετε,η θα τρώτε τα μούτρα σας εκεί που άλλοι περνάνε καλά...το τηλέφωνο είναι ΜΟΝΟΝ για να κλείσεις το ραντεβού.Τίποτε άλλο....Δεν ρωτάμε ΠΟΤΕ λεπτομέρειες απο το τηλέφωνο,η αλλη δεν ξέρει αν είσαι αστυνομικός,εφοριακός,βαλτός απο άλλο μαγαζί,είναι λοιπόν φυσικό να σου απαντήσει τυπικά...
Πάμε στον χωρο της κοπέλλας,αν μας αρέσει προχωράμε στην συζήτηση,και πάλι με όμορφο και διακριτικό τρόπο.Αν δεν μας αρέσει,χάσαμε την ωρα μας και την βενζίνη μας...ε,τι να κάνουμε,τα κασκαντεριλίκια έχουν και απώλειες...
Ετυχε κάποτε να βρεθώ μπροστά σε τηλεφώνημα όπου ο πελάτης ρωτούσε την κοπέλλα αν είναι όμορφη!!!!!! :rockon: :rockon: έλεος.....μου λέγανε οτι υπάρχουν και τέτοιοι μαλάκες και δεν το πίστευα....
Φερθείτε σαν αντρες ρε παιδιά...και ΑΝΤΡΑΣ δεν είναι ούτε ο άγριος,ούτε ο ψευτόμαγκας,ούτε αυτός που βαράει,ούτε αυτός που βρίζει,ούτε αυτός που έχει μεγάλη ψωλή....Αντρας είναι αυτός που ξέρει να φερθεί σαν αντρας.....
 
OP
OP
O

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μάθετε να κινείστε με τον σωστό τρόπο,διαφορετικά η σε φόλες θα πέφτετε,η θα τρώτε τα μούτρα σας εκεί που άλλοι περνάνε καλά...το τηλέφωνο είναι ΜΟΝΟΝ για να κλείσεις το ραντεβού.Τίποτε άλλο....Δεν ρωτάμε ΠΟΤΕ λεπτομέρειες απο το τηλέφωνο,η αλλη δεν ξέρει αν είσαι αστυνομικός,εφοριακός,βαλτός απο άλλο μαγαζί,είναι λοιπόν φυσικό να σου απαντήσει τυπικά...
Πάμε στον χωρο της κοπέλλας,αν μας αρέσει προχωράμε στην συζήτηση,και πάλι με όμορφο και διακριτικό τρόπο.Αν δεν μας αρέσει,χάσαμε την ωρα μας και την βενζίνη μας...ε,τι να κάνουμε,τα κασκαντεριλίκια έχουν και απώλειες...
Ετυχε κάποτε να βρεθώ μπροστά σε τηλεφώνημα όπου ο πελάτης ρωτούσε την κοπέλλα αν είναι όμορφη!!!!!! :rockon: :rockon: έλεος.....μου λέγανε οτι υπάρχουν και τέτοιοι μαλάκες και δεν το πίστευα....
Φερθείτε σαν αντρες ρε παιδιά...και ΑΝΤΡΑΣ δεν είναι ούτε ο άγριος,ούτε ο ψευτόμαγκας,ούτε αυτός που βαράει,ούτε αυτός που βρίζει,ούτε αυτός που έχει μεγάλη ψωλή....Αντρας είναι αυτός που ξέρει να φερθεί σαν αντρας.....

η κάθε κοπέλα λειτουργεί διαφορετικά...
άλλες φοβούνται να μιλήσουν, άλλες είναι τυπικές και άλλες τα λένε χύμα στο τηλ...
ανάλογα την κοπέλα...
πχ πήρα μια τηλέφωνο πριν και από μόνη της άρχισε να μου λέει πως είναι 100euro με εκτόνωση...και τα ταξί πηγαινέλα  δικά μου...και δεν έχει χώρο δικό της...
η άλλη από Καμίνια που ανέφερα πιο πάνω πως έξτρα (πέραν του μασάζ) από την 2η-3η συνεδρία και πάνω...
τες πα...
με λίγα λόγια όταν βρίσκεις 8-10 τηλέφωνα από αγγελίες και επειδή δε μιλάμε για 10euro...καλό θα είναι να πας στα πιο σίγουρα...
είτε που θα σου πει κάποιος γνωστός (από εδώ κυρίως κάνα συναγωνιστής)πως είναι εγγυημένη η κοπέλα...
είτε που θα σου ξεκαθαρίσει η ίδια το τί κάνει από τηλ. (και μένει μόνο να την δεις εμφανισιακά αν σ'αρέσει)
είτε θα είναι ξερή στο τηλ και δεν θα της παίρνεις κουβέντα που προσωπικά με ξενερώνει...

όσον αφορά τον φόβο κάποιας...
δε διαφωνώ τον αντιλαμβάνομαι εν μέρει...
απ΄την άλλη όλοι αυτοί που ανέφερες πριν (εφοριακοί,ανταγωνιστές,αστυνόμοι κλπ) και σφίγγα να το παίξει η κοπέλα στο τηλ....απ'την στιγμή που βάζει αγγελία....μπορούν όλοι αυτοί να αποκαλυφθούν και κατά την παρουσία τους στον χώρο της....και κατά την πράξη...

γενικά όλες αυτές που ... σολάρουν στα σπίτια τους είναι και πιο σφίγγα στο τηλ...

γιαυτό είπα να ανοίξω το θέμα αυτό όσοι γνωρίζουμε τα στανταράκια να τα αναφέρουμε....
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
www.adoos.gr/post/22805116/ifrac14iplusmniiplusmnipara]http://www.adoos.gr/post/22805116/ifrac14iplusmniiplusmnipara[/url]

πήρα και αυτήν εδώ...
ναταλί
είπε 50euro/1h
Κυψέλη...
Ρώτησα αν είναι μόνο μασάζ και άν έχουμε τπτ έξτρα και με παραπάνω λεφτά...και μου τόνισε "οχι οχι μόνο μασάζ...."
αυτη ειναι οντως μονο μασαζ.ο θεος να το κανει δλδ.....[ :grin:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.409
Like
724
Πόντοι
96
Παλιά έψαχνα και εγώ ανεξάρτητες μέσα από αγγελίες στις εφημερίδες και κυρίως στις ενότητες φυσιοθεραπεία , αισθητική και άλλα παρόμοια. Η πλειοψηφία ήταν πενηντάρες από Ρωσία , Πολωνία , Γεωργία. Όλες χρεώναν "ακριβά" για μια μαλακία. Γενικά δεν παίζει τέτοια φάση από αγγελίες .Μόνο μέσω γνωστών. :(
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
το απολυτο μιλφ...ελληνιδα 35ρα βυζαροκαβλετα....βαζει που κ που αγγελιες στο εθνος..η αγγελια δεν λεει οδο. tha θα στο πει αυτη. ειναι βουλιαγμενης 38a. το τηλ της τελειωνει σε  942.  60 για μασαζ συν 20 αν θυμαμαι καλα, για πιπα με ελευθερα χουφτωματα παντου. νομιζω τα κανει ολα εκτος γαμισι, χωρις ναμαι σιγουρος ..
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Επεζε μεχρι πριν 1 χρονο και στα Ιλισια 1 μασατζιδικο . μια ελληνιδα μονη της προστυχοφατσα γυρω στα 30 ..ΠΟΛΥ ΣΕΞΥ (ετσι μου φανηκε εμενα τουλαχιστον..), βυζαρες, λιγα κιλα παραπανω ομως ανεκτα...
την πηρα 4-5 φορες...
δεν βιαζοταν καθολου και  πολυ εργατικη...
60 στοματικο, 80 κομπλε...
δυστηχως πλεον δεν βαζει αγγελιες, ισως γυρισε στη Κυπρο οπου καταγοταν, η μετακομισε? παντως στο τηλ πλεον λεει οτι ο αριθμος δεν χρησιμοποιειται...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
18
Like
2.935
Πόντοι
7.195
το απολυτο μιλφ...ελληνιδα 35ρα βυζαροκαβλετα....βαζει που κ που αγγελιες στο εθνος..η αγγελια δεν λεει οδο. tha θα στο πει αυτη. ειναι βουλιαγμενης 38a. το τηλ της τελειωνει σε  942.  60 για μασαζ συν 20 αν θυμαμαι καλα, για πιπα με ελευθερα χουφτωματα παντου. νομιζω τα κανει ολα εκτος γαμισι, χωρις ναμαι σιγουρος ..
σωστος , νταρντανα πολυ ωραιο sosial time αρκετα καλη μαλαξη μου ειχε πει οτι ειναι ελεεινιδα απο αγρινιο μερια.1ος οροφος περικαλώ. τελεφωνεις για να ανοιξει η θυρα.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Παιζει και αλλη μια παχουλουλα αλλα πολυ καβλετα, κοντα στην αλεξανδρας αλλα δεν θυμαμαι την ακριβης δνση. αν το βρω θα ενημερωσω
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μακριά...

με δικό της χώρο στα Καμίνια, την είχα επισκεφθεί το περασμένο καλοκαίρι. Χώρος κανονικό αχούρι, με μπάνιο που από τη βρώμα δεν μπορούσες να πατήσεις, ούτε καν με παπούτσια.

Η ίδια γύρω στα 50, ψηλή, δηλώνει από Σερβία, τίποτα άξιο αναφοράς από πλευράς εμφάνισης.

Μασάζ από τα χειρότερα που έχω κάνει. Το θυμάμαι και πονάει η πλάτη μου...τελικά της είπα να μου την παίξει, αλλά και αυτό δεν ήξερε να το κάνει.

Με λίγα λόγια...ΜΑΚΡΙΑ!
μα ρε αθεοφοβε παρολα αυτα που ειδες,αντι να τρεξεις μακρια εκατσες και εκανες και μασαζ; :2funny: :2funny: :2funny:
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
guys άν υπάρχει αντίστοιχο θέμα ας συγχωνευτεί...

αν είναι εύκολο να γράφουμε εδώ για κορίτσια που έχουν αποκλειστικά ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ χώρο για μασαζ....
δεν πάνε αλλού και δε δουλεύουν σε γνωστά μασαζίδικα...
αγγελίες,εντυπώσεις,εμπειρίες...
ωραιο θρεντακι ανοιξες φιλαρακο....και εγω λογω κρισης ψαχνομαι για να γλιτωσω τα κατοσταρια του κολωνακιου και τα εβδομηνταρια ξεπετες του κεντρου.. το μονο που εχω επισκεφτει ειναι αυτο www.mylist.gr/?view=showad&adid=66552&cityid=-1&lang=el&catid=3]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=66552&cityid=-1&lang=el&catid=3[/url] ο χωρος ειναι αρκετα περιποιημενος, καθαρες πετσετες, παντοφλες μιας χρησης.... καφεδακι απο τη θεραπευτρια και κουβεντουλα φιλικη πριν απο τη χειρομαλαξη τα προγραματα ξεκινουν απο 60 . εγω προσωπικα πηρα και τον 60 αλλα και τον 80 το προγραμμα.... και με τα δυο εμεινα ευχαριστημενος.... ;) ;)
 

juliani

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
ωραιο θρεντακι ανοιξες φιλαρακο....και εγω λογω κρισης ψαχνομαι για να γλιτωσω τα κατοσταρια του κολωνακιου και τα εβδομηνταρια ξεπετες του κεντρου.. το μονο που εχω επισκεφτει ειναι αυτο www.mylist.gr/?view=showad&adid=66552&cityid=-1&lang=el&catid=3]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=66552&cityid=-1&lang=el&catid=3[/url] ο χωρος ειναι αρκετα περιποιημενος, καθαρες πετσετες, παντοφλες μιας χρησης.... καφεδακι απο τη θεραπευτρια και κουβεντουλα φιλικη πριν απο τη χειρομαλαξη τα προγραματα ξεκινουν απο 60 . εγω προσωπικα πηρα και τον 60 αλλα και τον 80 το προγραμμα.... και με τα δυο εμεινα ευχαριστημενος.... ;) ;)

η θεραπεύτρεια πως είναι από εμφάνιση και σε ποια περιοχή φίλε μου?
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
η θεραπεύτρεια πως είναι από εμφάνιση και σε ποια περιοχή φίλε μου?
νεα σμυρνη ειναι και απο εμφανιση μελαχροινη αρκετα ομορφη με ωραιο κορμι  :boobies:  ... εγω τη θεωρω απο τις τιμιες επιλογες που πιανει τοπο ο οβολος σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom