Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 552K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Πρωτον έχεις το θάρρος να μας πείς τι έχεις σπουδάσει εσύ;;;

Λαδακη? Μοκοτο? Για τειτζη σε κοβω καυλιαρη  :2funny:
Εισαι απο τους τυπους που βγαζουν τει μηχανολογιας και μετα αποκαλουνται μηχανολογοι μηχανικοι μηπως?  :think:

Με εκτιμηση... ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ, ο πυρηνικος φυσικος του μπουρδελοφορουμ  :zfuck:
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Καλα εσυ εισαι ηλιθια και το δειχνεις κιολας.......

Η αλλη πως το δεχεται δηλαδη ?
Μετα υπαρχει εννημερωση στον κοσμο ?
Εγω μεχρι προτινος πιστευα οτι δεν κολλαει τιποτα με το σαλιο .... και οτι το σαλιο σκοτωνει τα μικροβια και εχω πεσει απο τα συννεφα....Καλα για ακαποτα γαμισια και για επαφες με εκδιδομενες του δρομου, ουτε για αστειο δεν επιδιωξα, αλλα ουτε και φανταστηκα καν....

Τα αλλα ερωτηματα τα διαβασες η μπα ?

Αντε αμεσως να μου την πεις με το παραμικρο .... για μαζεψου λιγο σε παρακαλω....
Αντε μπραβο.....

Καλά εσύ ούτε τι διαβάζεις δεν αντιλαμβάνεσαι και μετά μου θες και μπουρδέλα  :jerking:

Ποιό άλλο ερώτημα να σχολιάσω? Το ότι ο κάθε εγκεφαλικά ανάπηρος ΥΠΟΘΕΤΕΙ ότι η κάθε πουτάνα για λόγους αυτοσυντήρησης κάνει εξετάσεις και είναι καθαρή? Βάλτε κανά υπόθετο να κόψετε τις υποθέσεις λέω γω .
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Λαδακη? Μοκοτο? Για τειτζη σε κοβω καυλιαρη  :2funny:
Εισαι απο τους τυπους που βγαζουν τει μηχανολογιας και μετα αποκαλουνται μηχανολογοι μηχανικοι μηπως?  :think:

Με εκτιμηση... ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ, ο πούστης πυρηνικος φυσικος του μπουρδελοφορουμ  :zfuck:

:grin:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ΣΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΜΠΙΝΕΔΑΚΟΣ :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Το ονομα μου ειναι ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ. Πουστης δεν ειμαι ομως!  :s&m_3:
Γουσταρω να γαμαω μουνακια  ;)

δεν θυμάμαι το όνομα της διαταραχής αυτής..νομίζω ότι είναι διαταραχή αναγνώρισης φύλου..δλδ μπερδεύεις την πούτσα με το μουνί :o

στο πρέικ μπακ μάουντεν ήταν γκέυδες..βάλε και το όνομα..δεν μου φαίνεσαι για πολύ βαρβάτος :'(
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ειδες που αν το σκεφθεις πιο ψυχραιμα ,προκυπτουν και άλλα ζητήματα ?

Είμαι εναντίον του ακάποτου και ποτε δεν το κάνω .

Αυτό δεν σημαίνει ότι πρεπει να βάζουμε τις φατσες των οροθετικών στα πρωτοσέλιδα

των εφημερίδων .

Γιατί δεν βάζουν και τις φατσες αυτών που έχουν ηπατιτιδα Β ?

Κολλαει 20 φορες τουλάχιστον ,πιο ευκολα .
Υπαρχουν περιπτωσεις και περιπτωσεις Λαδακη....

Θεωρω οτι εφοσον εκθετουν αποδεδειγμενα την δημοσια υγεια, θα πρεπει να δημοσιευονται οι φωτο τους ....

Εχεις το οτιδηποτε ειτζ υπατιτιδα κτλ κτλ κτλ ....
Καλως, τοτε λαμβανεις απο την πολιτεια την οποια βοηθεια θεσπιζει μεσω κανονισμου και δικαιωματων,
εχοντας και το δικαιωμα της προστασιας λογω ρατσισμου στην κοινωνια, να μην σε εκθεσει αδικα .....
Οταν ομως εσυ εκδιδεσαι η κολλας ηθελημενα η αθελητα κατ επανναλληψη την οποια ασθενεια στον κοσμο ασχετως αν ο καθενας αναλαμβανει τα ρισκα του τοτε αυτοματα χανεις και το δικαιωμα της προστασιας προς κοινο οφελος
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96

Δε το χωραει το μυαλο σου τυπε ε?


Και το πουσταλέκος από που προκύτει? Είναι το καλλιτεχνικό σου μάναμ?

Το ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ειναι το καλλιτεχνικο για το μπουρδελοφορουμ και ειναι και γαμω τα ονοματα  :rockon:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
πουσταλέκος  :2funny: :2funny:πουσταλέκος ΓΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΝΤΡΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ΣΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΜΠΙΝΕΔΑΚΟΣ :2funny: :2funny:

Εσυ τραβα καβαλα την καγκουρομηχανη σου και ασε τους πραγματικους ψωλαραδες να τα πουνε!
Μοκοτο τωρα κρυφοπουστρακο  :birdman:

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686
Λαδακη? Μοκοτο? Για τειτζη σε κοβω καυλιαρη  :2funny:
Εισαι απο τους τυπους που βγαζουν τει μηχανολογιας και μετα αποκαλουνται μηχανολογοι μηχανικοι μηπως?  :think:

Με εκτιμηση... ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ, ο πυρηνικος φυσικος του μπουρδελοφορουμ  :zfuck:

Είσαι πυρηνικός φυσικός ?

Για πες μου γιατί το νερό (σαν μεσο επιβράδυνσης σωματιδίων )στους πυρηνικούς

αντιδραστήρες φαίνεται να εχει χρώμα μπλέ ?

Ενώ είναι άχρωμο .

Ειναι το φαινόμενο C..... ? Ποιο είναι ?

Επί του θέματος .

Η κατηγορία που προσάπτουν στις οροθετικές είναι "σκοπούμενη βαρεια σωματική

βλάβη " .Γιατί στις άλλες χωρες η αντίστοιχη κατηγορία είναι "έκθεση σε κίνδυνο της

δημόσιας υγείας " ?

Μήπως διότι οι κοπέλες ΔΕΝ είχαν ΣΚΟΠΟ να προκαλέσουν σωματικες βλαβες

στους πελάτες ?

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καλά εσύ ούτε τι διαβάζεις δεν αντιλαμβάνεσαι και μετά μου θες και μπουρδέλα  :jerking:

Ποιό άλλο ερώτημα να σχολιάσω? Το ότι ο κάθε εγκεφαλικά ανάπηρος ΥΠΟΘΕΤΕΙ ότι η κάθε πουτάνα για λόγους αυτοσυντήρησης κάνει εξετάσεις και είναι καθαρή? Βάλτε κανά υπόθετο να κόψετε τις υποθέσεις λέω γω .
Αντε τραβα γαμισου ηλιθια !!!!!!
Και μην ξεχασεις να ζητησεις χαρτακι εξετασεων απο τους επιδοξους επιβητορες σου....

Αναπηρη εισαι και φαινεσαι καμμενηηηηηηηηηηηηη
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καθόλου.Απλά είναι βαρετό ο ένας να παραθέτει τα κατεβατά του άλλου και να προσπαθείτε να μας πείσετε ποιος έχει δίκιο.Εντάξει, και οι δύο έχετε δίκιο.
Εδω ολοι δικιο εχουν !!!!!!

Μην τολμησεις να το αμφισβητησεις ποτε αυτο  :tickedoff:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mariaq

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Για να ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΕΙΣ ότι η συγκεκριμένη ΑΙΤΙΑ θανάτου οφείλεται στο AIDS

χρειάζονται κάποια αποδεικτικά στοιχεία .

Οι γιατροί της ανέφεραν πως τεκμηριώνεται ότι η συγκεκριμένη αιτία οφειλόταν στο
AIDS ?

Πότε ανέφεραν τα προηγούμενα που λες ?

Για δωσε λινκ .


Oταν είπα οτι πρέπει να δεκτούμε οπωσδήποτε την αιτία θανάτου της Παπαγιαννιδου επειδή έτσι το είπαν οι γιατροί της ειρωνευόμουν ΕΣΕΝΑ που μου έλεγες οτι πρέπει να το βουλώσω γιατί δεν είμαι γιατρός και οτι λόγο στα κλινικά ζητήματα έχουν μόνο οι γιατροί.

Οι γιατροί της Παπαγιαννίδου ανακοίνωσαν οτι πήγε απο θρόμβωση σχετιζόμενη με το AIDS.

Eγώ πάλι ήξερα οτι οι θρομβώσεις έχουν ποίκιλες αιτίες και είναι δυσκολο να προσδιορίσεις την καθαρή αιτία μιας θρόμβωσης (πχ ακόμα και η πολύωρη ακινησία μπορεί να οδηγησει στο σχηματισμό θρόμβου).Κοίτα να δείς το ήξερα παρόλο που είμαι βιολόγος και όχι γιατρός!!!!

Απο την άλλη ήξερα αυτό που δεν ήξερες εσύ οτι στους ασθενείς με AIDS παρατηρήται αυξημένη συχνότητα θρομβώσεων.Έψαξα κι όλας και βρήκα αρκετές δημοσιευμένες εργασίες που πραγματευονταν αυτό ακριβώς το ζήτημα και συμπέραιναν οτι ναι οι ασθενεις με AIDS έχουν αυξημενη συχνότητα θρομβόσεων και τουλάχιστον μία είχε ως συμπέρασμα οτι η συχνότητα των θρομβώσεων είναι συνάρτηση του ιικού φορτίου άρα συνδεόντα ευθέως με το AIDS και όχι με κάποιο άλλο παράγοντα (οπως πχ ακινησία).


Ετσι λοιπόν ως τίμιος επιστήμονας ανάφερα τα παραπάνω παρόλο που πχ θα με συμφερε (αντιμαχομαι τους αρνητές του AIDS εδώ και χρόνια) να πω οτι η Μ.Παπαγιαννίδου πέθανε απο AIDS παρτε τα τωρα αρνητες κτλ.Το καθήκον του επιστήμονα είναι να λέει την αλήθεια και όχι μόνο οτι τον βολεύει στην επιχειρηματολογία του.

Και μετά μπήκες εσύ λέγοντας ακριβως οτι λέω εγώ και ταυτοχρονα υποτιμώντας με λέγοντας μου να το βουλωσω γιατι δεν ειμαι γιατρος (παρολο τα οσα ανεφερα συμφωνουν με την ιατρική και υποστηριζονται επίσης απο την διεθνη βιβλιογραφία).Mου κάνεις και διάλεξη για την σημασια της στατιστικης στην ιατρική λές και οι βιολογοι δεν διδάσκονται στατιστική για τους ίδιους ακριβως λόγους που διδάσκονται και οι γιατροί ξεκαβάλα δεν μιλάς σε φιλόλογο  :uglystupid:

Σε ξαναρωτάω λοιπον :α) έχεις πάθει εμπλοκή  :uglystupid: ;;;; β)έχεις το θάρρος να μου πεις τι έχεις σπουδάσει;;;;;;


Α και το link


. Σύμφωνα με το ιατρικό ανακοινωθέν ο θάνατός της οφείλεται σε πνευμονική εμβολή και θρόμβωση του δεξιού ποδιού, συνδεδεμένα και τα δύο με το ΑIDS.

Μπορείς να μας πεις λεπτομέρειες;


γαλλικό φιλί,ουλίτιδα στον άνδρα (άρα αίμα εστω και σε μικρή ποσότητα στο στόμα).

Στο σαλιο ο ιος είναι σε μικρές ποσότητες,η γυναίκα την πάτησε απο το αίμα απο τα ούλα του άλλου.


 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Είσαι πυρηνικός φυσικός ?

Για πες μου γιατί το νερό (σαν μεσο επιβράδυνσης σωματιδίων )στους πυρηνικούς

αντιδραστήρες φαίνεται να εχει χρώμα μπλέ ?

Ενώ είναι άχρωμο .

Ειναι το φαινόμενο C..... ? Ποιο είναι ?

Επί του θέματος .

Η κατηγορία που προσάπτουν στις οροθετικές είναι "σκοπούμενη βαρεια σωματική

βλάβη " .Γιατί στις άλλες χωρες η αντίστοιχη κατηγορία είναι "έκθεση σε κίνδυνο της

δημόσιας υγείας " ?

Μήπως διότι οι κοπέλες ΔΕΝ είχαν ΣΚΟΠΟ να προκαλέσουν σωματικες βλαβες

στους πελάτες ?

Cherenkov. Οκ τωρα τειτζη? Ε τειτζη!  :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686
Πουσταλέκο ,αφού είσαι άντρας

σου κάνω αφιέρωση μια φωτό μου .



Δυστυχώς δεν είμαι γκέϋ όμως .

Επί του θέματος : Τα μπουρδελα εχουν πολύ λιγότερους πελατες

μετα από τα γεγονότα .
 

Συνημμένα

  • 543.jpg
    543.jpg
    14,2 KB · Εμφανίσεις: 22

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom