Νέα

ΣΟΚ. Η μέση ελλεηνίδα πολύ ομορφότερη από τις τάνες της Φυλής!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.947
Πόντοι
3.496
όσα δεν φτάνει ή αλεπού τα κάνει κρεμασταρια
Τυπε δεν εχει να κανει με αλεπουδες κ κρεμαστρες..Ο σκοπος της παραπανω αναλυσης ηταν η φυλετικη προσμειξη των γυναικων σημερα στην χωρα μας.Και για το λογο αυτο μας φαινονται ομορφοτερες..
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Οι ελληνικές πάντα ήταν από τις πιο ωραίες γυναίκες όπως αναμφισβήτητα οι ιταλοί είναι από τους ομορφοτερους αντρες,συμφωνω με τον αμπελαλε ότι στα μπουρδελο μόνο 4-5 τανες μαξ ειναι ανώτερες από την μέση ελληνίδα να λέμε την αλήθεια και αυτές οι 4-5 που είναι ανώτερες από την μέση ελληνίδα είναι πιο φολες και από αυτές που δουλεύουν στα μπαράκια σαν pr και έτσι και προσπαθούν να μην τις γαμησειε καθόλου και να σε τελειώσουν με μαλάκια ή με αεροπιπα
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Θυμάμαι πολλές φορές οποτε γνώριζα κάποια ελληνίδα και μου το παιζε ντίβα και ιστορία (τρομάρα της η ελλεηνιδα) πήγαινα μια βόλτα απο Φυλής και έβρισκα πολλά πολλά θεόμουνα.. εχω κλάσει γκόμενες οχι γιατι δεν ήταν μουνάρες μόνο αλλά επειδή το παίζαν γκομενάρες ενώ δεν ήταν.. Πάντα σε κάποιο ντέλο θα έβρισκα μια γυναικάρα και μετά έπινα στην υγεια του θείου Καρόλου που εξαιτίας του μας δόθηκε αυτή η ευκαιρία..

Ο Θείος Κάρολος οτι καλό ήταν να μας κάνει το έκανε, πλέον στη φυλής και γενικά στα ντέλα βρίσκεις τάνες επιπέδου μέσης ελληνίδας..

Οπως μπαίνεις σε ένα μπαρ/καφετέρια και βρίσκεις 1 στις 10 γκόμενες γαμεύσιμη έτσι και αμα μπεις σε 10 ντέλα θα πετύχεις 1 τάνα γαμεύσιμη, παλία δέν ήξερες ποια τα πρωτογαμήσεις στα ντέλα, πλέον το επίπεδο δε διαφέρει με αυτό της μέσης γκόμενας..  ;)
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
εγω θα ελεγα οτι στα καλα μαγαζια της αθηνα 8 στος 10 ειναι υπερμουναρες με 30000 + ακολουθους σε instagram και ετσι ενω στα μπουρδελα βρισκεις 1 στις 10 που μπορεις να γαμησει κανεις μετρατες αμπελαλε αμα μου βρεις πανω απο 5 πουτανες που αξιζουν εμφανισιακα θα εισαι πολυ large
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
η μονη που δεν εχει αλλαξει με τα χρονια μαγκες οπως και να το κανουμε ειναι η μαλακια.

ανεκαθεν και τωρα και πριν 10 χρονια εβρισκες την αγαπημενη σου τσοντα και χαλαρωνες.

οι γκομενες πανε και ερχονται οι τσοντες μενουνε διαχρονικες αξιες στην παροδο του χρονου.

In masturbation we trust ,λοιπον ειναι το ρητο !

το αποφευγμα της σημερινης ημερας !

Happy thanksgiving !
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
εγω θα ελεγα οτι στα καλα μαγαζια της αθηνα 8 στος 10 ειναι υπερμουναρες με 30000 + ακολουθους σε instagram και ετσι ενω στα μπουρδελα βρισκεις 1 στις 10 που μπορεις να γαμησει κανεις μετρατες αμπελαλε αμα μου βρεις πανω απο 5 πουτανες που αξιζουν εμφανισιακα θα εισαι πολυ large

Ισχύει οτι πλέον οι μουνάρες ελληνίδες ειναι πάρα πάρα πολλές.. το λέω λάου λάου στο θρεντ γιατι πολλοί δε το χουν πάρει γραμμή μάλλον και τους κακοφαίνετε οτι οι τάνες στα μπουρδέλα πλέον δεν προσφέρονται για να γαμήσεις μια ωραία γυναίκα αλλά γτ δε βρίσκεις κάτι έξω στη γύρα..

Παλιότερα πήγαινες στα ντέλα γτ οι επιλογές που είχες να γαμήσεις μια γυναικάρα ήταν πάρα πολλές, έκλανες τις γκόμενες έξω για χάρη των πουτάνων.. πλέον γαμάς στα ντέλα οχι με αυτόν το γνώμονα αλλά επειδή δε σου κάθονται οι έξω (κάτι νόμοι Πικερ κτλ έχουν καταριφθεί προ πολλού).. Εξω στα μαγαζιά οι γαμεύσιμες είναι πάρα πάρα πολλές που για κάποιον στην ηλικία μου το κοντραστ σε σχέση με παλιές εποχές ειναι ολοφάνερο, παλιά έβλεπες τις γκόμενες έξω και έτρεχες στα ντέλα να δεί χαρά ο πούτσος σου.. πλέον βγαίνεις έξω και βλέπεις πολλές πολλές μουνάρες μεν, ελλεηνιδες δε!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ειναι και θεμα εμφανισης ελληνιδες  η μικρες απο 18 εως 25 ειναι καλες  κατι γινεται οχι ομως να γαμησεις μπαζο ελληνιδα    και να ειναι χοντρη  υπαρχουν ελληνιδε που βαφονται  εκει θελει προσοχη αλλο βαμενη ακι αλλο αβαφτη   
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
ειναι και θεμα εμφανισης ελληνιδες  η μικρες απο 18 εωςε 25 ειναι καλες  κατι γινεται οχι ομως να γαμησεις μπαζο ελληνιδα    

Σε ηλικίες 20 με 30 οι μουνάρες ειναι πάρα πάρα πολλές.. στις 3 προηγούμενες δεκαετίες δε συνέβενε κάτι τέτοιο ολές μπάζα ήταν.. τις τάνες της φυλής έξω σε μαγαζί δε γυρνάς να τις κοιτάξεις κάν. ασε που είναι βλάχες οι περισσότερες και δε ξέρουν να ντυθούν και να βαφτούν και σου θυμίζουν χωριάτισσες τελείως.. (ειναι δηλαδη χωριάτισσες)

Πολλές απο αυτές που μαζεύουν πολύ χαρτί στα ντέλα ειναι επειδή είναι λίγο καλύτερες απ τα μπάζα τα υπόλοιπα.. σαν γυναίκες είναι κάτω του μετρίου
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
λογικο τυπε να μην  ξερουν αφου ειναι ξενες  η πουτανες  η ελληνιδα  το παλυει αλλα θεματα χαλανε τις ελληνιδες  η συμπεριφορα  αλλα υπαρχουν ελληνιδες που  ειναι μπαζα και καλυπτονται απο το βαψιμο  ειναι το θεμα  τη θελει  να γαμησεις 
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Σοκ...η μεση τσιγγανα πολύ ομορφοτερη από τις ελλεεινιδες
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
σε γενικες γραμμες συμφωνω οτι σε κλαμπακια βλεπεις πολυ ομορφες μουναρες ελληνιδες που ειναι πιο ομορφες απο πολλες πουτανες στη φυλης
Ειδικα απο κατι τσιγγανορουμανες ειναι πολυ πιο ομορφες οι ελλεηνιδες
Οι ελληνιδες ομως χανουν σε βαρος των ρωσιδων/ουκρανων! Δεν βρισκεις τετοια αγγελικα ξανθα σλαβικα μωρακια στα κλαμπακια!
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Από την Ρωσσια με αγαπη μυστες μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom