Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γεια σας Συναγωνιστες........Ηθελα να καποιος μπορει να μου στειλει καμια πληροφορια για Σοφια......Θα παω μονος μου 1η φορα εκει κατα τελη του μηνος και να πω την αληθεια το σκεφτομαι......οσο να'ναι μονος σε μια ξενη χωρα και ειδκα Βουλγαρια ειναι λιγο επικινδυνα(η δεν ειναι???)Βασικως αυτο που ζηταω ειναι καποιο τηλεφωνο απο Ταξιτζη εμπιστοσυνης για να με γυρισει οσο καιρο ειμαι στην Σοφια........Υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει??και μετα να εχει τιποτα "σιγουρο" απο καμια κοπελλα που να αξιζει,θα μου ηταν πολυ χρησιμο..........πιο πολυ με νοιαζει η συμμετοχη στο σεξ οχι τοσο η εμφανιση.......Ευχαριστω εκ των προτερων
συμμετοχή στο σεξ στη Βουλγαρία και ειδικά στη Σόφια ΔΕΝ θα βρεις που να σπάσεις τον κώλο σου κάτω. Όλες είναι άκρως επαγγελματίες. Δεν έχει φιλιά και μαλακίες. Δεν έχει καμία απολύτως "ζέστη". Έχεις ένα κομμάτι κρέας στο κρεβάτι και κουνιέσαι.
Κοίτα μην πας πάλι να σκάσεις 12ωρα και μαλακίες στη Σόφια....όπως έκανες στο Βουκουρέστι....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
:dancing:
...ειπα να σας ξυπνήσω...λιγο...και να σας βάλω να ψαχνετε... :2funny:

Ξερει κανένας τίποτα για το πιο πάνω site?

Βρομάει κομπίνα?????
κοίτα αδερφέ, γνωρίζοντας ΠΑΡΑ πολύ καλά τα σέρβις τους, εγώ δεν θα έσκαγα πάνω από 60 γιούργια για τις υπηρεσίες τους ακόμα κι αν είναι για 3-4 ώρες. Απλά δεν τα αξίζουνε.
Συγκριτικά με άλλα κράτη και άλλες υπηρεσίες.
Δεν παίρνεις τίποτα παραπάνω με το να σκάσεις παραπάνω χρήμα, απλά το πετάς και τα βουλγαράκια ζαχαρώνουνε στο χρήμα και "ξυπνάνε". Πραγματικά no added value. Και πραγματικά no value for money.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
παιδες εγω θα ανεβω σοφια την παρασκευη για τριημερο
εχουμε κανενα νεο_;;;;

Ολα τα  ως άνω νέα ειναι  διαβασέτα  και......- να πάς με το καλό και να μάς γράψεις τα δικά σου νέα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
συμμετοχή στο σεξ στη Βουλγαρία και ειδικά στη Σόφια ΔΕΝ θα βρεις που να σπάσεις τον κώλο σου κάτω. Όλες είναι άκρως επαγγελματίες. Δεν έχει φιλιά και μαλακίες. Δεν έχει καμία απολύτως "ζέστη". Έχεις ένα κομμάτι κρέας στο κρεβάτι και κουνιέσαι.
Κοίτα μην πας πάλι να σκάσεις 12ωρα και μαλακίες στη Σόφια....όπως έκανες στο Βουκουρέστι....

Εχεις μνήμη παντως δέν ξεχνάς......(για ΤΣΜ) και όσο για το  άλλο δέν ψάχνεις για γκομενα στις εκδιδόμενες επι χρήμασι  ότι σου  τύχη.
πότε καλό ποτε κρέας άψυχο τουλάχιστον να είναι εμφανίσημη.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
187
Like
52
Πόντοι
1
Σαν αυτες που θα δουμε τελος του μηνα εγω και δυο αλλοι φιλοι? :2funny: :2funny:

Και ας ειναι τσουβαλια νομιζω αξιζει τον κοπο....
 

Συνημμένα

  • Girl3.jpg
    Girl3.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 64
  • Girl2.jpg
    Girl2.jpg
    16,2 KB · Εμφανίσεις: 68
  • Girl1.jpg
    Girl1.jpg
    13,9 KB · Εμφανίσεις: 66
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Καλές μέν πολύ σκουρόχρωμες ή έτσι μου φαίνεται;;;;
Πάντως εγώ λογο ηλικίας θα πάρω την τρίτη τις άλλες δύο θα το σκεφτω. :headbang:
Η  tiffany  τί έγινε??? θα μας τιμήση ???? :2funny: :2funny:
Ιδωμεν.
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
187
Like
52
Πόντοι
1
Καλές μέν πολύ σκουρόχρωμες ή έτσι μου φαίνεται;;;;
Πάντως εγώ λογο ηλικίας θα πάρω την τρίτη τις άλλες δύο θα το σκεφτω. :headbang:
Η  tiffany  τί έγινε??? θα μας τιμήση ???? :2funny: :2funny:
Ιδωμεν.
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

...εγω εστειλα SMS στη Στυλιανα που ξερεις και της ειπα για την επισκεψη.

Αυτη μου εστειλε αυτες τις τρεις και τιμη special 200 ευρα την βραδυα... :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:

Την μια μου εγραψε οτι την λενε AYA, ASYA καπος ετσι τελος παντων...ειδομεν

αμα δεν μας κανουν ντυνομαστε και φευγουμε και παμε στα σιγουρα...DARINA & TIFFANY  :rockon:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
συμμετοχή στο σεξ στη Βουλγαρία και ειδικά στη Σόφια ΔΕΝ θα βρεις που να σπάσεις τον κώλο σου κάτω. Όλες είναι άκρως επαγγελματίες. Δεν έχει φιλιά και μαλακίες. Δεν έχει καμία απολύτως "ζέστη". Έχεις ένα κομμάτι κρέας στο κρεβάτι και κουνιέσαι.

φίλε μου διαβάζω  ταχτικά τα ποστ και βλέπω ότι είσαι πολύ αρνητικός με την Βουλγαρία
θα ήθελα παρα πολύ κάποια στιγμή να καταλάβω τί  απαίτηση μπορεις να έχεις σε σχέση με την εμφάνιση την συμετοχή και το κόστος... και πού (άν)το βρίσκεις αυτό που ψάχνεις.

 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
...εγω εστειλα SMS στη Στυλιανα που ξερεις και της ειπα για την επισκεψη.

Αυτη μου εστειλε αυτες τις τρεις και τιμη special 200 ευρα την βραδυα... :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:

Την μια μου εγραψε οτι την λενε AYA, ASYA καπος ετσι τελος παντων...ειδομεν

αμα δεν μας κανουν ντυνομαστε και φευγουμε και παμε στα σιγουρα...DARINA & TIFFANY  :rockon:


ΣΥΜΦΩΝΏ Α Π Ο Λ Υ Τ Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :happy: :happy: :happy:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Και για να μήν ξεχνιώμαστε εγώ δεν μπορώ ολόκληρο το βράδυ να μείνω με την ίδια......
θα κοιμηθώ οπότε για να έχει κάποιο ενδειαφέρον το βράδυ, θα πρεπει να ορίσουμε κάθε πότε
θα τις.... ( :thumbsup::knockinb: )αλλάζουμε απο αριστερά προς τα δεξιά σάν τους δείκτες του ωρολογιού.
:think: :think: :think: :idiot: :thumbsup:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
μήπως έχεις καλύτερη ιδέα για το πως θα διασκεδάσουμε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολο το βράδυ;;;;;;;;;
λαμβάνοντας υπ'οψιν και την ηλικία σου φιλε μου tvasilis??????
μήν  μας πάθεις και τίποτε καθότι εγω ειμαι νεότατος και δυνατής κρασης και αντοχής.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
κοίτα αδερφέ, γνωρίζοντας ΠΑΡΑ πολύ καλά τα σέρβις τους, εγώ δεν θα έσκαγα πάνω από 60 γιούργια για τις υπηρεσίες τους ακόμα κι αν είναι για 3-4 ώρες. Απλά δεν τα αξίζουνε.
Συγκριτικά με άλλα κράτη και άλλες υπηρεσίες.
Δεν παίρνεις τίποτα παραπάνω με το να σκάσεις παραπάνω χρήμα, απλά το πετάς και τα βουλγαράκια ζαχαρώνουνε στο χρήμα και "ξυπνάνε". Πραγματικά no added value. Και πραγματικά no value for money.

Δές αυτό

και αυτό

αναμένω σχόλια και απάντηση διότι θέλω να βλεπεις καθε τι απο την καλή πλευρά.
Θέλουμε να περνάμε καλά θετική ενεργεια και αν κάτση κάτι στραβά άς το διασκεδάσουμε τουλάχιστον όσο μπορούμε.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
και αυτο - αυτο - αυτό


ρε παιδιά παράκληση άν κάποιος έχει εμπειρία απο το ΄΄ως άνω κλάμπ  άς μας ενημερώση τι γίνεται δέν έχω αποψη αλλά διαφημίζει πολλές γυναίκες και τιμές μέ 50 λέβα τήν ώρα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
άντε  δές και αυτό λίγο ακριβώτερο αλλά καλλά κομμάτια.

1ч - 150лв
3ч - 400лв
5ч - 500лв



 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
λοιπόν καλό Σ/Κ την κοπανάω για Χαλκιδική τα λέμε απο Δευτέρα αφού μονος μου ρωτάω
μόνος μου απαντάω.
ελπίζω να έχει την ευγενή καλοσύνη να μας γράψουν κάποια νέα οι συναγωνιστές.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
187
Like
52
Πόντοι
1
Δές αυτό

και αυτό

Λοιπον η πρωτη ειναι αυτη που σκαει με το πορτοκαλι εσωρουχο στα αλλα SITE...ωραια πιπα

Η δευτερη η BARBIE την εχει παραξευτιληση την τιμη 70ΛΒ 1 ωρα...ω ρε γλεντια...

αναμένω σχόλια και απάντηση διότι θέλω να βλεπεις καθε τι απο την καλή πλευρά.
Θέλουμε να περνάμε καλά θετική ενεργεια και αν κάτση κάτι στραβά άς το διασκεδάσουμε τουλάχιστον όσο μπορούμε.
 

tvasilis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
187
Like
52
Πόντοι
1
λοιπόν καλό Σ/Κ την κοπανάω για Χαλκιδική τα λέμε απο Δευτέρα αφού μονος μου ρωτάω
μόνος μου απαντάω.
ελπίζω να έχει την ευγενή καλοσύνη να μας γράψουν κάποια νέα οι συναγωνιστές.

Ελα μη φωναζεις ηρθα και εγω τωρα...Καλο Σ/Κ επισης καλα να περασεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom