Νέα

sofi trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
όχι δε είπα τίποτα για έρωτες κ αγάπες.
Το σεξ είναι χημεία.. αν έρχεται ο άλλος με τη λογική του πληρώνω είμαι ο γαμάω ψυχρός εκτελεστής δεν κερδίζει τίποτα παρά μόνο αντιπάθεια.
επίσης δεν είστε όλοι καλοί στο κρεβάτι και καθαροί.. παράγοντας Χ
οι σωστές τρανσέξουαλ που έχουν επενδύσει πάνω τους για να είναι αυτό που είναι δεν μπορούν να κάνουν άλλο επάγγελμα..οπότε ο τσάμπας χλωμός  :)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
όχι δε είπα τίποτα για έρωτες κ αγάπες.
Το σεξ είναι χημεία.. αν έρχεται ο άλλος με τη λογική του πληρώνω είμαι ο γαμάω ψυχρός εκτελεστής δεν κερδίζει τίποτα παρά μόνο αντιπάθεια.
επίσης δεν είστε όλοι καλοί στο κρεβάτι και καθαροί.. παράγοντας Χ
οι σωστές τρανσέξουαλ που έχουν επενδύσει πάνω τους για να είναι αυτό που είναι δεν μπορούν να κάνουν άλλο επάγγελμα..οπότε ο τσάμπας χλωμός  :)
τυπε μην σε παρει χαμπαρι ο λαγουδακης που μιλας για το γυναικακι του
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
όχι δε είπα τίποτα για έρωτες κ αγάπες.
Το σεξ είναι χημεία.. αν έρχεται ο άλλος με τη λογική του πληρώνω είμαι ο γαμάω ψυχρός εκτελεστής δεν κερδίζει τίποτα παρά μόνο αντιπάθεια.
επίσης δεν είστε όλοι καλοί στο κρεβάτι και καθαροί.. παράγοντας Χ
οι σωστές τρανσέξουαλ που έχουν επενδύσει πάνω τους για να είναι αυτό που είναι δεν μπορούν να κάνουν άλλο επάγγελμα..οπότε ο τσάμπας χλωμός  :)
Πέραν του να ειναι περιποιημένος και όχι κάφρος δεν οφείλει περισσότερα ως πελάτης.
Το να ειναι καλός στο κρεβάτι δεν παίζει στον πληρωμένο έρωτα ως "υποχρέωση". Ειναι του επαγγελματία.
Όσο για το αν μπορούν οι τρανσέξουαλ να κάνουν άλλη δουλειά... μπορούν με μεγαλυτερη δυσκολία βέβαια αλλά μπορούν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom