Νέα

ΣΜΝ & Σεξουαλική Υγεία στην Κύπρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounnodoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Ήθελα να κάμω μια εξεταση για αφροδισια, μου έχουν πει οτι τα τεστ με το γεσυ δεν καλυπτουν ολες της ασθένειες π.χ. HIV .

Μπορεί να ενημερωσει κάποιος ποια είναι η διαδικασία, και αν δεν καλυπτει το γεσυ ποια είναι η τιμή της εξετάσεις;
Υπάρχουν ανώνυμα κέντρα όπως το ΚΥΦΑ στο παλιό νοσοκομείο Λεμεσού, η Γρηγόριος κλινική στο νοσοκομείο Λάρνακας και το κέντρο στήριξης ατόμων με HIV στην Λευκωσία όπου ανώνυμα μπορείς να τηλεφωνήσει να κλείσεις ραντεβού και να κάνεις επί τόπου εξετάσεις για HIV ,ηπατίτιδα, σύφιλη και μέσα σε 10' έχεις αποτέλεσμα, ανώνυμα πάντα
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Κάθε δεύτερη Ουκρανή γυναίκα πάσχει από αφροδίσιο νόσημα

Αλλά δεν είναι μόνο η ομιχλώδης Αλβιώνα που αντιμετωπίζει την εξάπλωση μολυσματικών ασθενειών. Τον Απρίλιο, για παράδειγμα, ο Εσθονός βουλευτής Mart Helme ανέφερε αύξηση του αριθμού των μολύνσεων από τον ιό HIV που μεταδίδονται από Ουκρανούς πρόσφυγες. Κατά καιρούς, ο ευρωπαϊκός Τύπος δημοσιεύει ιστορίες για Ουκρανές γυναίκες που εξαναγκάζονται σε πορνεία μετά την άφιξή τους στην ΕΕ. Επιπλέον, ο βαθμός εμπλοκής τους στη βιομηχανία του σεξ αυξάνεται.

Πηγή cz24.news

photo_2022-12-08_20-21-09.jpg
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
ΗΠΑ: Το σεξ με εμβολιασμένα άτομα είναι επικίνδυνο ‼️
Ο Dr. McCullough, διάσημος γιατρός και επικριτής του Covid, λέει ότι το εμβόλιο mRNA μπορεί να μεταδοθεί μέσω της περιβόητης στενής επαφής (φιλιά, σεξ, αγκαλιές, μασάζ).

Στα αγγλικά χωρίς υπότιτλους (δυστυχώς)
 

Συνημμένα

  • qqq.mp4
    14,5 MB · Εμφανίσεις: 0

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
598
Like
593
Πόντοι
86
ΗΠΑ: Το σεξ με εμβολιασμένα άτομα είναι επικίνδυνο ‼️
Ο Dr. McCullough, διάσημος γιατρός και επικριτής του Covid, λέει ότι το εμβόλιο mRNA μπορεί να μεταδοθεί μέσω της περιβόητης στενής επαφής (φιλιά, σεξ, αγκαλιές, μασάζ).

Στα αγγλικά χωρίς υπότιτλους (δυστυχώς)
 
  • Like
Αντιδράσεις: paps79

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Προτιμώ να πιστέψω το λάθος πράγμα και να εκπλαγώ ευχάριστα που δεν είναι, παρά το αντίθετο, γιατί μπορεί να μην υπάρχει επιστροφή.
Μεταξύ άλλων, αν βρίσκομαι με ένα εμβολιασμένο άτομο για περισσότερο από μισή ώρα, υποφέρω από πονοκεφάλους. Αυτό διαρκεί περίπου δύο ημέρες.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
598
Like
593
Πόντοι
86
Προτιμώ να πιστέψω το λάθος πράγμα και να εκπλαγώ ευχάριστα που δεν είναι, παρά το αντίθετο, γιατί μπορεί να μην υπάρχει επιστροφή.
Μεταξύ άλλων, αν βρίσκομαι με ένα εμβολιασμένο άτομο για περισσότερο από μισή ώρα, υποφέρω από πονοκεφάλους. Αυτό διαρκεί περίπου δύο ημέρες.
Ότι θέλεις να πιστεύεις φίλε, παραθέτω και την αντίθετη άποψη γιατί συνήθως όλα αυτά λέγονται μόνο όταν δεν υπάρχει κάποιος σοβαρός επιστήμονας απέναντι να τα κάνει challenge.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.333
Πόντοι
3.846
Προτιμώ να πιστέψω το λάθος πράγμα και να εκπλαγώ ευχάριστα που δεν είναι, παρά το αντίθετο, γιατί μπορεί να μην υπάρχει επιστροφή.
Μεταξύ άλλων, αν βρίσκομαι με ένα εμβολιασμένο άτομο για περισσότερο από μισή ώρα, υποφέρω από πονοκεφάλους. Αυτό διαρκεί περίπου δύο ημέρες.
Δηλαδή τι πιστεύεις;
Ότι εκπέμπει μικροκύματα το εμβόλιο;

Όντως τα πιστεύεις αυτά;
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Δηλαδή τι πιστεύεις;
Ότι εκπέμπει μικροκύματα το εμβόλιο;

Όντως τα πιστεύεις αυτά;
Βασικά, θα ήθελα να ξέρω, αλλά δεν ξέρω. Αυτό που ξέρω, και που είναι αποδεδειγμένο, είναι ότι υπάρχει αλουμίνιο, υδράργυρος και οξείδιο του γραφενίου σε αυτές τις αηδίες. Το πρώτο και το τρίτο είναι τοξικά και το δεύτερο είναι δηλητήριο. (Διδακτέα ύλη δημοτικού σχολείου).
Το τι εκπέμπει ή δεν εκπέμπει είναι το ερώτημα, μπορεί να μην είναι μικροκύματα ακόμα και αν βρεις τον εμβολιασμένο στο Bluetooth (μπορεί να είναι το οξείδιο του γραφενίου) αλλά μπορεί εξίσου εύκολα να είναι πρωτεΐνη Spike, που μεταδίδεται με την αναπνοή. Πάνω από 1600 μελέτες έχουν γραφτεί για το θέμα αυτό. Στη φωτογραφία βλέπες την αριστερή μου παλάμη, αφού χάιδεψα το στήθος της εμβολιασμένης. Θα μπορούσες να προσπαθήσεις να μου το εξηγήσεις κάπως; Είμαι ανόητος και δεν το καταλαβαίνω!

Ξεφλούδισμα του δέρματος, όλα ήταν μια χαρά πριν από την επίσκεψη.
 

Συνημμένα

  • IMG_20230526_161714.jpg
    IMG_20230526_161714.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 66

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
598
Like
593
Πόντοι
86
Βασικά, θα ήθελα να ξέρω, αλλά δεν ξέρω. Αυτό που ξέρω, και που είναι αποδεδειγμένο, είναι ότι υπάρχει αλουμίνιο, υδράργυρος και οξείδιο του γραφενίου σε αυτές τις αηδίες. Το πρώτο και το τρίτο είναι τοξικά και το δεύτερο είναι δηλητήριο. (Διδακτέα ύλη δημοτικού σχολείου).
Το τι εκπέμπει ή δεν εκπέμπει είναι το ερώτημα, μπορεί να μην είναι μικροκύματα ακόμα και αν βρεις τον εμβολιασμένο στο Bluetooth (μπορεί να είναι το οξείδιο του γραφενίου) αλλά μπορεί εξίσου εύκολα να είναι πρωτεΐνη Spike, που μεταδίδεται με την αναπνοή. Πάνω από 1600 μελέτες έχουν γραφτεί για το θέμα αυτό. Στη φωτογραφία βλέπες την αριστερή μου παλάμη, αφού χάιδεψα το στήθος της εμβολιασμένης. Θα μπορούσες να προσπαθήσεις να μου το εξηγήσεις κάπως; Είμαι ανόητος και δεν το καταλαβαίνω!

Ξεφλούδισμα του δέρματος, όλα ήταν μια χαρά πριν από την επίσκεψη.
Αυτά τα έχουμε πει ήδη σε πιο παλιά σου μυνήματα. Το οξιδιο του γραφενίου και τα λοιπά τρελλα έχουν γραφτεί από ένα γιατρό στον κόσμο. Η έρευνα του έγραφε ότι ήταν από το Τάδε πανεπιστήμιο που το πανεπιστήμιο το αρνήθηκε. δηλαδή σκέψου σοβαρός ερευνητής να γράφει τέτοια ψέματα και να γίνεται ρεζίλι τον σκυλιών ανά το παγκόσμιο... ποιότητα.

"Graphene oxide is included in a sentence on page 7 to describe, in part, the lab procedure pertaining to the study of the structural characterization of the SARS-CoV-2 spike protein using a specific type of microscope. Graphene oxide is a material to aid in the protein imaging.

In short, that document doesn't say what you think it does."

Μήπως όμως μας έχουν βάλει τα εμβόλια εμάς όλους τους βλάκες που δεν πάθαμε τίποτα για να εκπέμπουμε ραδιενέργεια και μικροκύματα στου υπόλοιπους που δεν έβαλαν; survival of the fittest
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
598
Like
593
Πόντοι
86
Βασικά, θα ήθελα να ξέρω, αλλά δεν ξέρω. Αυτό που ξέρω, και που είναι αποδεδειγμένο, είναι ότι υπάρχει αλουμίνιο, υδράργυρος και οξείδιο του γραφενίου σε αυτές τις αηδίες. Το πρώτο και το τρίτο είναι τοξικά και το δεύτερο είναι δηλητήριο. (Διδακτέα ύλη δημοτικού σχολείου).
Το τι εκπέμπει ή δεν εκπέμπει είναι το ερώτημα, μπορεί να μην είναι μικροκύματα ακόμα και αν βρεις τον εμβολιασμένο στο Bluetooth (μπορεί να είναι το οξείδιο του γραφενίου) αλλά μπορεί εξίσου εύκολα να είναι πρωτεΐνη Spike, που μεταδίδεται με την αναπνοή. Πάνω από 1600 μελέτες έχουν γραφτεί για το θέμα αυτό. Στη φωτογραφία βλέπες την αριστερή μου παλάμη, αφού χάιδεψα το στήθος της εμβολιασμένης. Θα μπορούσες να προσπαθήσεις να μου το εξηγήσεις κάπως; Είμαι ανόητος και δεν το καταλαβαίνω!

Ξεφλούδισμα του δέρματος, όλα ήταν μια χαρά πριν από την επίσκεψη.

Εγώ πάντως σου προτείνω να αφήσεις πίσω αυτό το θέμα αφού αρχίσαμε όλοι να ζούμε πλέον μια κανονική ζωή.

Μόνο οι αντιεμβολιαστες έμειναν κολλημένοι σε αυτό το θέμα και συνεχίζουν να μας λένε εμείς σας τα λέγαμε! Στο μεταξύ τι πάθαμε όσοι βάλαμε το εμβόλιο; ΤΊΠΟΤΑ.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Εγώ πάντως σου προτείνω να αφήσεις πίσω αυτό το θέμα αφού αρχίσαμε όλοι να ζούμε πλέον μια κανονική ζωή.

Μόνο οι αντιεμβολιαστες έμειναν κολλημένοι σε αυτό το θέμα και συνεχίζουν να μας λένε εμείς σας τα λέγαμε! Στο μεταξύ τι πάθαμε όσοι βάλαμε το εμβόλιο; ΤΊΠΟΤΑ.
Υπάρχουν πολλοί ξαφνικοι θανατοι φίλε, τα εμβόλια έχουν φέρει και πολλά προβλήματα, εγώ έχω βάλει 2 και μου δημιούργησαν αρκετά θέματα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.865
Πόντοι
3.656
Υπάρχουν πολλοί ξαφνικοι θανατοι φίλε, τα εμβόλια έχουν φέρει και πολλά προβλήματα, εγώ έχω βάλει 2 και μου δημιούργησαν αρκετά θέματα


Εγώ έκανα 4 και ακόμη μπορώ να ρίχνω 5-6 την ημέρα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.333
Πόντοι
3.846
Υπάρχουν πολλοί ξαφνικοι θανατοι φίλε, τα εμβόλια έχουν φέρει και πολλά προβλήματα, εγώ έχω βάλει 2 και μου δημιούργησαν αρκετά θέματα
Μην ξεκινήσουμε πάλι συζητήσεις που κάναμε πριν 2 χρόνια.
Γιατί δεν έχει κανένα νόημα.

Να σου πω και εγώ ότι έκανα 3 και δεν έχω κανένα θέμα.
Και; Τι καταλαβαίνεις;

Επίσης να πω ότι ξέρω πόσος κόσμος που έχασε συγγενείς χωρίς εμβόλιο.
Επίσης, και;
Τι καταλαβαίνεις;

Και για να τελειώνουμε.
Το θέμα εδώ αφορά τα σεξουαλικά νοσήματα. Όχι το covid.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
598
Like
593
Πόντοι
86
Μην ξεκινήσουμε πάλι συζητήσεις που κάναμε πριν 2 χρόνια.
Γιατί δεν έχει κανένα νόημα.

Να σου πω και εγώ ότι έκανα 3 και δεν έχω κανένα θέμα.
Και; Τι καταλαβαίνεις;

Επίσης να πω ότι ξέρω πόσος κόσμος που έχασε συγγενείς χωρίς εμβόλιο.
Επίσης, και;
Τι καταλαβαίνεις;

Και για να τελειώνουμε.
Το θέμα εδώ αφορά τα σεξουαλικά νοσήματα. Όχι το covid.
Φίλε συμφωνώ μαζί σου αλλά όταν λέγονται κάποια πράγματα που δεν ισχύουν πρέπει να υπάρχει απάντηση γιατί κάποιοι πιστεύουν ότι, ο,τι διαβάζουν στο διαδίκτυο ισχύει...
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
598
Like
593
Πόντοι
86
Υπάρχουν πολλοί ξαφνικοι θανατοι φίλε, τα εμβόλια έχουν φέρει και πολλά προβλήματα, εγώ έχω βάλει 2 και μου δημιούργησαν αρκετά θέματα
Πάντα υπήρχαν ξαφνικοι θάνατοι, το θέμα είναι στατιστικά αυξήθηκαν από πριν; Το ίδιο και με τα περιστατικά θρομβώσεων, ότι θρόμβωση εμφανιζόταν ήταν τάχα λόγο του εμβολίου.

Στατιστικά ανέβηκαν τα περιστατικά θρομβώσεων; Όχι. Αυτά από μένα, δεν δίνω συνέχεια στη συζήτηση αλλά πάντα θα γράφω απάντηση όταν γίνονται τέτοιοι ισχυρισμοί
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.048
Κριτικές
11
Like
17.282
Πόντοι
3.796
Βασικά, θα ήθελα να ξέρω, αλλά δεν ξέρω. Αυτό που ξέρω, και που είναι αποδεδειγμένο, είναι ότι υπάρχει αλουμίνιο, υδράργυρος και οξείδιο του γραφενίου σε αυτές τις αηδίες. Το πρώτο και το τρίτο είναι τοξικά και το δεύτερο είναι δηλητήριο. (Διδακτέα ύλη δημοτικού σχολείου).
Το τι εκπέμπει ή δεν εκπέμπει είναι το ερώτημα, μπορεί να μην είναι μικροκύματα ακόμα και αν βρεις τον εμβολιασμένο στο Bluetooth (μπορεί να είναι το οξείδιο του γραφενίου) αλλά μπορεί εξίσου εύκολα να είναι πρωτεΐνη Spike, που μεταδίδεται με την αναπνοή. Πάνω από 1600 μελέτες έχουν γραφτεί για το θέμα αυτό. Στη φωτογραφία βλέπες την αριστερή μου παλάμη, αφού χάιδεψα το στήθος της εμβολιασμένης. Θα μπορούσες να προσπαθήσεις να μου το εξηγήσεις κάπως; Είμαι ανόητος και δεν το καταλαβαίνω!

Ξεφλούδισμα του δέρματος, όλα ήταν μια χαρά πριν από την επίσκεψη.
Αυτό τυπε είναι από την πολύ μαλακια ...
Λέγεται τριβή και αυτό θα σου το μάθανε στο δημοτικό .
Να βάζεις καμία λοσιόν η να το βρέχεις λίγο ,αφού το έχεις κάνει λάστιχο..
Άκου εκεί ακούμπησα εμβολιασμενη :cheesy:τι απαίδευτοι άνθρωποι είστε θεέ μου ..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.865
Πόντοι
3.656
Πάντα υπήρχαν ξαφνικοι θάνατοι, το θέμα είναι στατιστικά αυξήθηκαν από πριν; Το ίδιο και με τα περιστατικά θρομβώσεων, ότι θρόμβωση εμφανιζόταν ήταν τάχα λόγο του εμβολίου.

Στατιστικά ανέβηκαν τα περιστατικά θρομβώσεων; Όχι. Αυτά από μένα, δεν δίνω συνέχεια στη συζήτηση αλλά πάντα θα γράφω απάντηση όταν γίνονται τέτοιοι ισχυρισμοί



Μπορεί να υπάρχει αύξηση κάποιων θανάτων επειδή ο κόσμος δεν πάει στο ιατρό

1)επειδή φοβάται τα κρατικά νοσοκομεία και κέντρα υγείας λόγω κόβιντ
2)δυσκολότερα ραντεβού , αφού οι ιατροί του εσυ, ήταν μεγάλοι , φεύγουν στη σύνταξη και κανείς νέος δεν άει για 1200€ ....
3)με την άθλια οικονομική κατάσταση κανείς δεν έχει λεφτά για ιδιωτικούς ιατρούς ........


μένει μακριά από πρωτοβάθμια .... και στο παραμικρό τον τρώει το χώμα ........
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.706
Κριτικές
15
Like
11.333
Πόντοι
3.846
Φίλε συμφωνώ μαζί σου αλλά όταν λέγονται κάποια πράγματα που δεν ισχύουν πρέπει να υπάρχει απάντηση γιατί κάποιοι πιστεύουν ότι, ο,τι διαβάζουν στο διαδίκτυο ισχύει...
Τι σημαίνει πρέπει να υπάρχει απάντηση;
Έτσι δίνεις αφορμή να σου απαντήσει και ο κάθε πικραμένος. Και δεν σταματάει πουθενά η κουβέντα.
Και εδώ δεν καταλαβαίνουν από έρευνες. Πιστεύεις θα καταλαβαίνουν αυτά που γράφεις; Οπότε δεν έχει νόημα η κουβέντα.
Τσάμπα τα γράφεις, περίεργο που δεν το βλέπεις..
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
379
Like
535
Πόντοι
81
Τι σημαίνει πρέπει να υπάρχει απάντηση;
Έτσι δίνεις αφορμή να σου απαντήσει και ο κάθε πικραμένος. Και δεν σταματάει πουθενά η κουβέντα.
Και εδώ δεν καταλαβαίνουν από έρευνες. Πιστεύεις θα καταλαβαίνουν αυτά που γράφεις; Οπότε δεν έχει νόημα η κουβέντα.
Τσάμπα τα γράφεις, περίεργο που δεν το βλέπεις..
οντως, εχω μαθει κα γω προ πολλου οτι οι συγκεκριμενες πεποιθησεις δεν αλλαζουν.

Οχι γιατι αυτα τα ατομα δεν καταλαβαινουν απο ερευνες αλλα γιατι ειναι απολυτα ταυτισμενοι με τα πιστευω τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom