Νέα

σλαβες vs σκανδιναβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

σλαβες η σκανδιναβες

  • σλαβες

    Ψήφοι: 62 61,4%
  • σκανδιναβες

    Ψήφοι: 39 38,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    101

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εχεις δικιο εγω θελω 12χρονα σαν και σενα.πρεπει να εχεις ωραιο κωλαρακι. :-*
απο κοντα να δω αν θα τα ελεγες αυτα μπαζογκαρσονα.νομιζα οτι ησουνα φουλ κομπλεξικος μονο λογω εμφανισης και αγαμιας αλλα παντως και για ανωμαλος μου φαινεσαι με τετοια ποστ.μαλλον πρεπει να ανθεωρησω τις μαλακιες που γραφεις για ταιλανδη. :think:
οχι δικε μου απο εσενα περιμενουμε να κρατεις το λαβαρο ψηλα.
ε δεν θα το περιμεναμε απο ενα ανωμαλο μπαζογερο οπως εσυ. :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ρε παιδιά, δε σκέφτεστε το φουκαρά που θα βλέπει τέτοιο τίτλο και θα μπαίνει να πάρει λίγο μάτι, και αντ' αυτού θα βλέπει μαντράχαλους να μαλώνουν?  :o  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ρε παιδιά, δε σκέφτεστε το φουκαρά που θα βλέπει τέτοιο τίτλο και θα μπαίνει να πάρει λίγο μάτι, και αντ' αυτού θα βλέπει μαντράχαλους να μαλώνουν?  :o   :2funny:
τυπε την πατησες και εσυ?η ωρα να περναει. :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
απο κοντα να δω αν θα τα ελεγες αυτα μπαζογκαρσονα.νομιζα οτι ησουνα φουλ κομπλεξικος μονο λογω εμφανισης και αγαμιας αλλα παντως και για ανωμαλος μου φαινεσαι με τετοια ποστ.μαλλον πρεπει να ανθεωρησω τις μαλακιες που γραφεις για ταιλανδη. :think:ε δεν θα το περιμεναμε απο ενα ανωμαλο μπαζογερο οπως εσυ. :2funny:
τυπε να κανονησουμε ενα αβραμοραντεβου θανατου. :s&m_1:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε παιδιά, δε σκέφτεστε το φουκαρά που θα βλέπει τέτοιο τίτλο και θα μπαίνει να πάρει λίγο μάτι, και αντ' αυτού θα βλέπει μαντράχαλους να μαλώνουν?  :o   :2funny:
μπαχαλακιδες τυπε
τι περιμενεις :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, δε σκέφτεστε το φουκαρά που θα βλέπει τέτοιο τίτλο και θα μπαίνει να πάρει λίγο μάτι, και αντ' αυτού θα βλέπει μαντράχαλους να μαλώνουν?  :o   :2funny:
αφου ο αλλος μπαινει και επταει την μαλακια του.οκ ο νωντας βλακας ητνα βλακας θα παραμεινει αγαπητε μοντ αλλα ο κομπλεξακιας αυτος αρχισε και συνεχιζει χωρις εγω να τον εχω προκαλεσει.παντως εχεις δικιο.το σταματαω.αλλα οσα εγραψα ηταν αληθεια. :cheesy:
τυπε την πατησες και εσυ?η ωρα να περναει. :2funny:
ακριβως μονο την ωρα εισαι ικανος να παρεις χωρις να πληρωσεις. :2funny: :2funny: :2funny:.οκ το σταματαω. :grin: :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
μοντ θα κανω πισω ιπποτα μου.δινω στον μαστερ(γυναικαναφτης γραφει τρομαρα του :2funny: :2funny:) τη πιπα της εριναλ. :2funny: :2funny:.οκ χαβαλες να γινεται μωρε. :grin: :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Έθιξαν και το νώντα τύπε μου :o .Αυτό ήταν, μου φαίνεται θα πάρω δραστικά μέτρα  :s&m_2:
τι μετρα ιπποτα?ο νωντας βρυκολακιασε τωρα.ξυπνησε απο τον ταφο και πλαναται εδω σαν τον κριστοφερ λι.στην χοντρη καραφλη εκδοση του ομως. :2funny:
warnwarn.gif
 Κάτω[/URL] τα χέρια απ το Νώντα μουνί της λάσπης!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
μοντ θα κανω πισω ιπποτα μου.δινω στον μαστερ(γυναικαναφτης γραφει τρομαρα του :2funny: :2funny:) τη πιπα της εριναλ. :2funny: :2funny:.οκ χαβαλες να γινεται μωρε. :grin: :grin:
καλα τυπε δεν σε ξαναπειραζω για την ταυλανδη.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Έθιξαν και το νώντα τύπε μου :o .Αυτό ήταν, μου φαίνεται θα πάρω δραστικά μέτρα  :s&m_2:
πιστε ιπποτη της ηδονης και της καυλας ανελαβε δραση :zfuck:([size=6pt]μπαναρε τον πουστρακο τον κωστα_ται[/size] :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom