Νέα

Skype της γυναίκας μου * Κάνει ShOws *

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PetrosMarianna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είναι 29 χρόνων,Θα γουστάρατε σκαιπ Show μαζί της ;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    81

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
Καλησπέρα τσακάλια μου :)
Με την γυναικάρα μου από φέτος ξεκινήσαμε να κάνουμε φάσεις ...(Τρίο) στην ουσία .Γουστάραμε πολύ και συνεχίζουμε ,αυτά σε άλλο νήμα βέβαια .

Εδώ είμαι για να σας πω ότι είναι ακόμα μια που εξτασιαζεται να την πληρώνουν για να κάνει κόλπα και να εκπληρώνει τις επιθυμίες αντρών On Camera .

Βέβαια θέλει και το αντίτιμο της .Δεν είναι καμία παλαβιαρα να θέλει 100 ευρώ για μισή ώρα π.χ

Όποιος πιστός μου λέει :*


(Επισης επειδή παντρεμένοι είμαστε και τα σκαιπ τα κάνει χωρίς; Μάσκα αλλιώς νόημα δεν έχει και επειδή έχουμε και παιδιά χρειαζόμαστε εχεμύθεια δηλαδή μια να θέλετε να ανεβάσετε καμία φωτογραφία της δεν θα έλεγα όχι ίσα ίσα θα γουσταρα αλλά όχι προσοπω,προσοπω κομμένο πάντα , αλλιώς μετά πάμε σε άλλα μονοπάτια δικαιοσύνης ) νασται καλά πασάδες μου :* και εύχομαι να γνωριστούμε και καλύτερα γιατί είμαστε ζευγάρι ανοιχτό μυαλό ;)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Καλησπέρα τσακάλια μου :)
Με την γυναικάρα μου από φέτος ξεκινήσαμε να κάνουμε φάσεις ...(Τρίο) στην ουσία .Γουστάραμε πολύ και συνεχίζουμε ,αυτά σε άλλο νήμα βέβαια .

Εδώ είμαι για να σας πω ότι είναι ακόμα μια που εξτασιαζεται να την πληρώνουν για να κάνει κόλπα και να εκπληρώνει τις επιθυμίες αντρών On Camera .

Βέβαια θέλει και το αντίτιμο της .Δεν είναι καμία παλαβιαρα να θέλει 100 ευρώ για μισή ώρα π.χ

Όποιος πιστός μου λέει :*


(Επισης επειδή παντρεμένοι είμαστε και τα σκαιπ τα κάνει χωρίς; Μάσκα αλλιώς νόημα δεν έχει και επειδή έχουμε και παιδιά χρειαζόμαστε εχεμύθεια δηλαδή μια να θέλετε να ανεβάσετε καμία φωτογραφία της δεν θα έλεγα όχι ίσα ίσα θα γουσταρα αλλά όχι προσοπω,προσοπω κομμένο πάντα , αλλιώς μετά πάμε σε άλλα μονοπάτια δικαιοσύνης ) νασται καλά πασάδες μου :* και εύχομαι να γνωριστούμε και καλύτερα γιατί είμαστε ζευγάρι ανοιχτό μυαλό ;)
Όλα καλά κι όλα ωραία τα είπες .είπες πρόσωπο να μη ποσταρουμε (Μαζί σου και συμφωνώ κι επαυξάνω) αλλά στη φωτογραφία μόνο την ταυτότητα της δεν έβαλες στο στόμα.
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
Όλα καλά κι όλα ωραία τα είπες .είπες πρόσωπο να μη ποσταρουμε (Μαζί σου και συμφωνώ κι επαυξάνω) αλλά στη φωτογραφία μόνο την ταυτότητα της δεν έβαλες στο στόμα.
Έλα μορε .σχήμα προσώπου πολλές έχουν ίδιο. Παλαιότερα έκανε και λαιβς στο Cam 4 χωρίς μάσκα αλλά τότε δεν είχαμε παιδιά ;) Τώρα θέλει κάποια εχεμύθεια .
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
και ποιο ειναι το αντιτιμο μαν??
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
Μόνη της ναι . Με τους δονητές της χεχε:)))
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ilbi
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
80/h δλδ, δεν ειναι καμια παλαβιαρα να θελει 100... :confused:

80€/h για να γλύφει δονητές.
Καλές δουλειές παιδιά.
Βρες μου με 80 ευρώ κάποια να στα δι ει όλα μια ώρα ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ μάσκα και τα λέμε μετά φιλαράκι μου .
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
Βρες μου με 80 ευρώ κάποια να στα δι ει όλα μια ώρα ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ μάσκα και τα λέμε μετά φιλαράκι μου .
Α και αλεκτος αυτού, επειδή το χω ξανά πει. Εσύ που λες είναι ακριβά για τέτοιο ΓΟΥΣΤΟ . 80 ευρώ της δίνανε στο Cam4 ,Μόνο και μόνο π.χνα Ξεντυθει η να πάει να κατουρήσει ....ένα από τα πολλά ε...και λίγα λέω ...απλά κάναμε παιδιά και σταμάτησε την δημόσια έκθεση .αυτά φιλαράκι μου σου εύχομαι τα καλύτερα και με υγεία .
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Δεν είναι καμία παλαβιαρα να θέλει 100€ για μισή ώρα λέει τυπε.
Όχι για μια.


σορυ,
Βρες μου με 80 ευρώ κάποια να στα δι ει όλα μια ώρα ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ μάσκα και τα λέμε μετά φιλαράκι μου .


καλα μην υπερβαλεις, δεν μου τα δινει ολα, μονο εικονα



αυτο που ζητησες χωρις πολυ ψαξιμο:


δεν κοιτας μονο, γαμας κιολας. κ χωρις μασκα, να βλεπεις προσωπο...
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
σορυ,



καλα μην υπερβαλεις, δεν μου τα δινει ολα, μονο εικονα



αυτο που ζητησες χωρις πολυ ψαξιμο:


δεν κοιτας μονο, γαμας κιολας. κ χωρις μασκα, να βλεπεις προσωπο...
Κανείς δεν είπε ότι η γυναίκα μου φορούσε μάσκα ούτε στο cam4 ούτε στο Σκάιπ.
Και υπάρχουν δύο ειδών δουλειά ,Μια Online Μια Real .
Νομίζω ότι καθένας έχει τα γούστα του και πιστεύω ότι κάποιες φορές βολεύει περισσότερο το Διαδικτυακό.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Κανείς δεν είπε ότι η γυναίκα μου φορούσε μάσκα ούτε στο cam4 ούτε στο Σκάιπ.
Και υπάρχουν δύο ειδών δουλειά ,Μια Online Μια Real .
Νομίζω ότι καθένας έχει τα γούστα του και πιστεύω ότι κάποιες φορές βολεύει περισσότερο το Διαδικτυακό.


οκ, δεκτο
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
Τι μαλακίες κάνετε για να βγάζετε λεφτά...μόνο τσαμπέ ειδάλλως να πάτε να δουλέψετε αν θέλετε λεφτά...ο τζάμπας ζει......
Νασαι καλά . ;)))))) 12 ώρες ντελιβερι κάνω
Ο θεός να σε έχει γερό.
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
127
Like
3.161
Πόντοι
441
Α και αλεκτος αυτού, επειδή το χω ξανά πει. Εσύ που λες είναι ακριβά για τέτοιο ΓΟΥΣΤΟ . 80 ευρώ της δίνανε στο Cam4 ,Μόνο και μόνο π.χνα Ξεντυθει η να πάει να κατουρήσει ....ένα από τα πολλά ε...και λίγα λέω ...απλά κάναμε παιδιά και σταμάτησε την δημόσια έκθεση .αυτά φιλαράκι μου σου εύχομαι τα καλύτερα και με υγεία .
Εγώ με γεγονότα μιλάω ,όχι με ιδέες η σκέψεις .και καμία όρεξη να έρχομαι σε αντιπαράθεση σε τόσο ασήμαντα θέματα...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.818
Κριτικές
8
Like
24.401
Πόντοι
6.336
αρχείο λήψης (13).jpeg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom