Νέα

Σκηνικά που σας έχουν συμβεί σε τσάρκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George Shelby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
δυο κοπελες και ο γερος  τρελο  πολυ ειναι

Ναι τύπε πολύ γέλιο..  Αλλο σκηνικό θυμάμαι που γάμαγα βράδυ και εγινε διακοπή ρεύματος και μου λέει η τάνα τώρα τη κάνουμε τηλ λεω τπτ μη κουνιέσαι..  και τη γάμησα κανονικά μες στη μαυρίλα..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
και εμενα μου εχει τυχει σκηνικο σε γνωστο μπουρδελλο να μπει τυπος στο δωματιο και να ημουνα γυμνος
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Αλλο σκηνικό θυμάμαι πριν 15 χρόνια πάω Μετάξι με έναν φιλο ντίρλα μετά απο ξύδια, μπαίνουμε σε ένα πολύ σκοτεινό ντέλο και βγαίνει μια ψηλή ξανθιά.. πληρώνουμε και οι 2 και μπαίνουμε ο ένας στο ένα κι άλλος στο άλλο δωμάτιο, γαμάμε κτλ μπαίνουμε στο αμάξι φεύγουμε.. σκεπτικοί και οι 2 δε μιλούσαμε.. του λέω του φίλου τι έγινε ρε μλκ γτ δε μιλάς; Μου λέει δε ξέρω ρε φίλε ολα καλά εσύ με τη τάνα; Του λέω αν εξαιρέσεις οτι είχε πολύ μπάσα φωνή... λέει ωχ.. λέω και γω ωχ μαλακεία κάναμε.. ε μες στα σκοτάδια που να καταλάβουμε λέμε.. ορκιστήκαμε νεκρική σιγή για το σκηνικο..  :2funny:
 

ΤΡΥΠΑ

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
και εμενα μου εχει τυχει σκηνικο σε γνωστο μπουρδελλο να μπει τυπος στο δωματιο και να ημουνα γυμνος

και και για συνέχισε τι έκανε ο τύπος που σε πέτυχε γυμνό;;;;;

α ρε Γάσπαρη και είχα ακούσει τα καλύτερα για σένα.....
 

ΤΡΥΠΑ

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Αλλο σκηνικό θυμάμαι πριν 15 χρόνια πάω Μετάξι με έναν φιλο ντίρλα μετά απο ξύδια, μπαίνουμε σε ένα πολύ σκοτεινό ντέλο και βγαίνει μια ψηλή ξανθιά.. πληρώνουμε και οι 2 και μπαίνουμε ο ένας στο ένα κι άλλος στο άλλο δωμάτιο, γαμάμε κτλ μπαίνουμε στο αμάξι φεύγουμε.. σκεπτικοί και οι 2 δε μιλούσαμε.. του λέω του φίλου τι έγινε ρε μλκ γτ δε μιλάς; Μου λέει δε ξέρω ρε φίλε ολα καλά εσύ με τη τάνα; Του λέω αν εξαιρέσεις οτι είχε πολύ μπάσα φωνή... λέει ωχ.. λέω και γω ωχ μαλακεία κάναμε.. ε μες στα σκοτάδια που να καταλάβουμε λέμε.. ορκιστήκαμε νεκρική σιγή για το σκηνικο..  :2funny:

δηλαδή ήταν τανος αντί γαι τάνα;;;;;
πάλι καλά που δεν σου έτριψε την πλατούλα (εκτός και αν το έκανε και ντρέπεσαι να μας το πεις) :fuck1: :fuck1:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.857
Πόντοι
39.662
Σκηνικο σε τσάρκα ... μπαινω στο ντελο Φ65 κάτω πριν ανακαινιστεί, πληρώνω και παίρνω τη γυφτορουμάνα Εμανουελα τη γνωστή, τέσπα μπαινει ξεκινάω τη γαμάω κτλ..  ξαφνικά ακούγεται μια γυναικεία φωνή απο έξω να ρωτάει για την Εμανουελα, εκει που γάμαγα την τάνα φωνάζει τη φίλη της να μπεί μέσα, ανοιγεί τη πορτα μας βλέπει και ξεκαρδίζετε στα γέλια, γελούσε και η τάνα μαζί της και γω να με με ύφος WTF  :think:  αλλα να συνεχίζω να σπρώχνω.. κατι λέγαν στα Ρουμανικα αυτές και γω σαν να μην υπάρχω να γαμάω και αυτές να μιλάνε, ε σκέφτομαι δε παει ετσι και πιάνω απ το χέρι την αλλη και τη τραβάω στο κρεββάτι και αυτή να γελάει μαζί με την τάνα δυνατά.. γυρνάω και βλεπω να μας κοιτάει και ένας παππούς απορημένος ο άνθρωπος.. εν τέλη βγαίνει η άλλη απ το δωματιο και η τάνα μου γκρίνιαξε κιόλας απο πάνω οτι αργώ να χύσω.. :rockon:

τυπε εγω σε πιστευω... θυμαμαι που ημουνα σε δωματιο και περιμενα την Εμανουελα ειχα στησει αυτι στον τοιχο και ακουγα ενα μυστη να παιρνει παρτουζα και τις δυο.
δεν μας τα λες ολα ομως.... η Εμανουελα ηρθε μετα στο δωματιο μαζι μου και την ετσουζε το κωλοσουφριδι της, γιατι αραγες ??  :think:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ειπε συγνωμη και βγηκε  παναγιωτα αδερφες και τραβελια δεν γαμαω  μονο γυναικες γαμαω και  μονο πιπινια και μιλφ 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
απο που εχεις ακουσει τα καλυτερα για εμενα σε ξερω απο καπου   
 

ΤΡΥΠΑ

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
απο που εχεις ακουσει τα καλυτερα για εμενα σε ξερω απο καπου   

για να σε ψηφίσω καλέ μου έχουν πει τα καλύτερα αυτοί που σε.....στηρίζουν αλλά εγώ για να σου πω την αλήθεια μετά από αυτό με τον παππού σου έριξα......μαύρο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ΤΡΥΠΑ

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
ειπε συγνωμη και βγηκε  παναγιωτα αδερφες και τραβελια δεν γαμαω  μονο γυναικες γαμαω και  μονο πιπινια και μιλφ 

καλέ για μένα λές;;;
Γιώργο πιπέρι θα σου βάλω.....και μάλιστα όχι μόνο στο στόμα............................
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
παντως δεν ειμαι αδερφη και εχω αλλεργια με τους ομοφυλοφιλους    
 
OP
OP
G

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μια φορά είχα δει σε μια κάθετη της Αγ. Κωνσταντίνου, ένα στρώμα και δεκάδες πρεζόνια γύρω του. Σαν τα σπίτια των καμμένων στην Αμερική ήταν.
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Συνάντηση με τον ντιλιβερα της γειτονιάς μου.... Τώρα όποτε βλεπομαστε χαιρετάει ο ένας τον άλλον. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :wink:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom