Νέα

Σκηνικά με γυναίκες πελάτισσες σε Στριπτιτζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
γεια σου ισαμπελα.σε ποιο μαγαζι δουλευεις αν επιτρεπεται?
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ως πελατισσα πηγαινω και επειδη παιρνω χορους οι κοπελες δινουν φιλια και μετα, οπως παιρνουν απο το τραπεζι. Μισα-μισα μου βγαινουν δηλαδη  :grin: :grin: :grin:

Τωρα για τα αγορια χορευτες. Δεν μου ετυχε να δω καποιο, που να μου αρεσει εμφανισιακά. Κανα-δυο που ηταν στο Αλκατραζ για το δικο μου γουστο στους αντρες ηταν 100% ντεκαβλε λογω υψους. Οταν προκειται για κανονικους αντρες δεν με πειραζει να ειναι 1,70. Οταν προκεται για ΧΟΡΕΥΤΗ πρεπει να ειναι τουλαχιστον 1.80, αλλιως δεν με ενδιαφερει. Εχω κανει πολλη πλακα με τα παιδια στο Αλκατραζ, μα ποτε δεν τους πηρα για χορο και ποτε δεν τους φιλισα.

πάντως κατά κανόνα στα στριπ τους άνδρες δεν τους φυλάνε οι χορεύτριες (έτσι δεν είναι ρε λεβέντες ή κάνω λάθος), οπότε φαίνεται οτι μεταξύ γυναικών υπάρχουν άλλοι κανόνες.
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
πάντως κατά κανόνα στα στριπ τους άνδρες δεν τους φυλάνε οι χορεύτριες (έτσι δεν είναι ρε λεβέντες ή κάνω λάθος), οπότε φαίνεται οτι μεταξύ γυναικών υπάρχουν άλλοι κανόνες.

Εξαρταται απο την κοπελα. Στην δικη μου παρεα εχω δει απειρες φορες να πεφτουν τρελα γλωσσοφιλιδια και στους χορους και στο τραπεζι.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
νομίζω οτι οι γυναίκες μεταξύ σας είσθε σε κάποια πράγματα πιο εύκολες, απ' ότι θα ήσασθαν για τα ίδια πράγματα έναντι ενός άνδρα. και μιλάω και για κανονικές γυναίκες και για επαγγελματίες.

δηλαδή έναν άνδρα δεν θα τον φιλήσεις τόσο εύκολα (βλέπεις τι γίνεται στα μπουρδέλα) είτε γιατί δεν θέλεις να το καταλάβει αλλιώς (παρανοήσει) - ξέρεις ο άνδρας θα θέλει να συνεχίσει πιο πέρα - είτε γιατί μπορεί από εσένα να απαιτεί ένα δώσιμο που θέλεις να αποφύγεις.

με την γυναίκα όμως το βλέπεις πιο πολύ σαν παιχνίδι, δεν τρέχει τίποτα.

μπορεί και να λέω μαλακίες, μπορεί και όχι. be good to me please!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
1. προπέτασμα καπνού ή

2. είναι freelancer.
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
νομίζω οτι οι γυναίκες μεταξύ σας είσθε σε κάποια πράγματα πιο εύκολες, απ' ότι θα ήσασθαν για τα ίδια πράγματα έναντι ενός άνδρα. και μιλάω και για κανονικές γυναίκες και για επαγγελματίες.

δηλαδή έναν άνδρα δεν θα τον φιλήσεις τόσο εύκολα (βλέπεις τι γίνεται στα μπουρδέλα) είτε γιατί δεν θέλεις να το καταλάβει αλλιώς (παρανοήσει) - ξέρεις ο άνδρας θα θέλει να συνεχίσει πιο πέρα - είτε γιατί μπορεί από εσένα να απαιτεί ένα δώσιμο που θέλεις να αποφύγεις.

με την γυναίκα όμως το βλέπεις πιο πολύ σαν παιχνίδι, δεν τρέχει τίποτα.

μπορεί και να λέω μαλακίες, μπορεί και όχι. be good to me please!

Παλι - εξαρταται απο την κοπελα. Καποιες δινουν φιλια, καποιες με τιποτα. Σε μενα εχει τυχει να αποφευγει δια ροπαλου εστω και πεταχτο φιλι η χορευτρια - το σεβαστηκα και δεν επιχείρησα ξανα. Η αληθεια ειναι οτι με τη γυναικα νιωθεις λιγο πιο ασφαλης, δεν υπαρχει περιπτωση να κανει τα πραγματα αγρια, οι περισσοτερες ειναι τρυφερες. Ενω οι ανδρες σεληνιαζονται.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.808
Κριτικές
1
Like
29.479
Πόντοι
8.006
πάντως κατά κανόνα στα στριπ τους άνδρες δεν τους φυλάνε οι χορεύτριες (έτσι δεν είναι ρε λεβέντες ή κάνω λάθος), οπότε φαίνεται οτι μεταξύ γυναικών υπάρχουν άλλοι κανόνες.
Λάθος κανεις.
Αν δεν πας σαν τον βρωμιαρη με ανασα να μυριζει σκορδαλια, μια χαρα πεφτουν τα γλωσσοφιλα της αρκούδας.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Εχω πάει πριν χρόνια με γυναικα,νεαρή ωραία,fuck buddy σε στριπ και οι στριπερς γουσταραν να της χορευουν και να της τριβονται,μη σου πω πως πιο πολύ κολακευονται που τους γουστάρει μια αλλη γυναικα κι εκτιμά το οτι ειναι ωραιες και sexy
η φιλη ήταν bi courious
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Παιδιά είχα να πάω χρόνια σε στριπτιτζάδικο κ χθες έπαθα σοκ..
Εκτός ότι είχε αρκετά ζευγάρια έιχε κ πολλές γυναικοπαρέες
σε κάποια φάση είχε ένα show με κάτι ντουζιέρες κ σηκώνουν στην πίστα 2 τύπισσες από μια γυναικοπαρέα κ άρχισαν να τρίβουν κ να πλένουν τον πούτσο ενός φουσκωτου μετροσέξουαλ κ προς το τέλος του τράβαγαν  μαλακία μπροστα σε τόσο κόσμο.Το
Αργότερα άρχισαν να χορέυουν κ να σηκώνουν κ τις μπλούζες..
Ένα σοκ το έπαθα ρε παιδιά...Διαλύονται κ τα τελευταια ανδροκρατούμενα μέρη....
ιδιο συναφι θα ναι τα βρωμομουνα που πανε στα στριπ με τους πιρφορους που πανε εκει

γιατι μονο ενας πιρφορος ή ενας ηδονοβλεψιας παει σε στριπ :jerking:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
ιδιο συναφι θα ναι τα βρωμομουνα που πανε στα στριπ με τους πιρφορους που πανε εκει

γιατι μονο ενας πιρφορος ή ενας ηδονοβλεψιας παει σε στριπ :jerking:

Ακριβως. Πυρφορια απο τις καραμπινατες τα στριπ. Για χαχολους. Και μου μαθε τωρα και η καθε βλαχομπριζολα το στριπ
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
δεν το κανω σε καμια φαση, προγραμματα για καποια στουντιο εβαζα.
Α, μοιάζουμε! Το προηγούμενό μου επάγγελμα ξέρεις ποιο ήταν; Έβαζα αφίσες για κάποιες τουλίπες... (το κέρατό μου για συνεννόηση...) :cheesy:
Το έκανες δηλαδή και σταμάτησες. Αλλιώς δε θα έγραφες "Ιερόδουλη".
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Wall Strip απόψε και σκάνε μύτη 2 θειάδες.Η μία παίρνει τον τυπά του μαγαζιού η άλλη καραλεσβία του κερατά κι έχει πιει το Βόσπορο.
Τελική κατάληξη;Η μεθυσμένη λεσβία πάει και ξερνάει στις αντρικές τουαλέτες τρεκλίζοντας,ενώ η άλλη κάνει τρίο με μια από τις κοπέλες κι έναν ξέμπαρκο πελάτη.έβαια πριν από αυτό καθ'όλη τη διάρκεια έπαιζε με τους σερβιτόρους καθώς και με μια αντροπαρέα πίσω της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom