Νέα

Σκεψου να πας με τρανς και να σε βιντεοσκοπει με καμερα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εσυ τον ελεγες κλωνοπουστα τωρα εγινε φιρμα?  :birdman:

ξερεις οτι εγω αλλαζω διαθεση λογω ζωδιου καθε καιρους.. μετα απο καιρο μπορει μαζι σου να τσακωνομαι  :birdman:

αλλα πλεον για μενα ο λιλας ειναι ειδωλο... και οχι σαν αυτες της fake πουστρες στην τηλεοραση

αυτος ειναι κλασικ  :birdman:
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
αυτα ειναι τα επικινδυνα με τα σιτυ-τουρς... οι ντοπιες δεν το πολυκινδυνευουν να εκτεθουν στους πελατες τους... αλλωστε οταν πηδας πολλα αγγουρια...
Eγώ πάντως έχω δει αρκετά βίντεο online και από τη Νάντια...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εχει απόλυτο δίκαιο σε αυτά που λέει ο Ντέϊβιντ!!!
Και εγώ παλια το είχα θέσει το θέμα αλλα μερικοί με έκραξαν και δεν τόλμησα να το συνεχίσω
Ρεσπέκτ στον μρ Ντέϊβιντ!!! :rockon:
 

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Λες να με μαγνητοφώνησαν κι εμένα τα τραβέλια

Ευτυχώς ξέρω που να τις βρώ.

Ο Ηρακλής έχει αρχείο με τη Μιράντα που πηδιόντουσαν.Αλλά το ξεραν κι οι δυό τους.Μου είχε πει να μου το δειξει καμμιά φορά,αλλά δεν θέλω να βλέπω ανωμαλίες.

Ωραία βιντεάκια πάντως και αυτή η τρανς είναι όμορφη :knockinb:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.382
Πόντοι
456
Eγώ πάντως έχω δει αρκετά βίντεο online και από τη Νάντια...
τα εχω δει κι εγω.. με καλυμενο προσωπο ομως και προφανως εν γνωση τους...
(τωρα μολις ειδα οτι ποσταρε ακριβως το ιδιο κι ο niced)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.382
Πόντοι
456
Λες να με μαγνητοφώνησαν κι εμένα τα τραβέλια

Ευτυχώς ξέρω που να τις βρώ.

Ο Ηρακλής έχει αρχείο με τη Μιράντα που πηδιόντουσαν.Αλλά το ξεραν κι οι δυό τους.Μου είχε πει να μου το δειξει καμμιά φορά,αλλά δεν θέλω να βλέπω ανωμαλίες.

Ωραία βιντεάκια πάντως και αυτή η τρανς είναι όμορφη :knockinb:
δεν τον γνωριζω τον Ηρακλη... αλλα τον εδωσες κανονικα... χαχαχαχαχα
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

αυτός κτυπά το κουδούνι μπαίνει μέσα ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ γδύνεται και κάνει sex. Ερώτηση, γιατί δεν πλήρωσε ? είναι πελάτης τακτικός και πληρώνει μετά ? είναι στημένο το βίντεο ?



ΕΔΩ ΚΟΙΤΑΞΤΕ απτην αρχή ως το τέλος του ραντεβού φαίνονται τα ΠΑΝΤΑ  
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.382
Πόντοι
456
αυτός κτυπά το κουδούνι μπαίνει μέσα ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ γδύνεται και κάνει sex. Ερώτηση, γιατί δεν πλήρωσε ? είναι πελάτης τακτικός και πληρώνει μετά ? είναι στημένο το βίντεο ?
είναι σωστη επαγγελματιας ρε η κοπελλα... του τα παιρνει μετα...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Τη παρεξηγήσατε τη κοπέλα, απλά έχει πολλούς  mutuals  :2funny:
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Εχει απόλυτο δίκαιο σε αυτά που λέει ο Ντέϊβιντ!!!
Και εγώ παλια το είχα θέσει το θέμα αλλα μερικοί με έκραξαν και δεν τόλμησα να το συνεχίσω
Ρεσπέκτ στον μρ Ντέϊβιντ!!! :rockon:


Και τώρα βέβαια κάτι ανάλογο γίνεται, παπαρολογία και άγιος  ο Θεός.... :cum:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.757
Πόντοι
1.206
Ρε μαστόρια συγγνώμην δηλαδή, αλλά αν το έχετε πρόβλημα που πάτε με τρανς και τις πηδάτε σας πηδάνε, δεν ξέρω κι εγώ τί ακριβώς γίνεται, έχετε "υπαρξιακό πρόβλημα" και να το ψάξετε σε ψυχολόγο.

Αν γουστάρετε τρανς να παραδέχεστε πως τις γουστάρετε.



Διότι εμένα με όποια γυναίκα και να έχω πάει και την πήδησα, σκασίλα μου αν με έχουν τραβήξει βίντεο και να με ανεβάσουν  όπου θέλουν, να με βλέπει ο κόσμος να με καμαρώνει.

Για το που πλήρωνα μετά δεν ήμουν και πολύ περήφανος...
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ρε μαστόρια συγγνώμην δηλαδή, αλλά αν το έχετε πρόβλημα που πάτε με τρανς και τις πηδάτε σας πηδάνε, δεν ξέρω κι εγώ τί ακριβώς γίνεται, έχετε "υπαρξιακό πρόβλημα" και να το ψάξετε σε ψυχολόγο.

Αν γουστάρετε τρανς να παραδέχεστε πως τις γουστάρετε.



Διότι εμένα με όποια γυναίκα και να έχω πάει και την πήδησα, σκασίλα μου αν με έχουν τραβήξει βίντεο και να με ανεβάσουν  όπου θέλουν, να με βλέπει ο κόσμος να με καμαρώνει.

Για το που πλήρωνα μετά δεν ήμουν και πολύ περήφανος...

Ρε ΜΑΓΚΑ υπαρξιακό πρόβλημα μάλλον έχεις εσύ, γιατί ασχολείσαι με αυτούς που με βάση το ΜΙΚΡΟ μυαλό σου έχουν πρόβλημα επειδή γουστάρουν τρανς.   :headbang:

Εσύ τι ζόρι τραβάς και ασχολείσαι με εμάς τους ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ και διαταραγμένους ψυχολογικά ανθρώπους?  :think:

Εγώ εδώ μέσα γράφω ΜΟΝΟ για τρανς και όχι για πουτάνες ή γυναίκες, γιατί έτσι ΓΟΥΣΤΑΡΩ και εννοείται ότι ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ότι τις γουστάρω.

Δεν θα επεκταθώ περισσότερο ούτε θα αναλύσω την ΒΛΑΚΕΙΑ που έγραψες ότι δεν σε νοιάζει αν μια πουτάνα σε τραβήξει βίντεο και το δημοσιεύσει σε κάποιο σάιτ,

γιατί

1. Δεν με νοιάζουν οι πουτάνες

2. Αν είσαι σε σοβαρή σχέση ή σε γάμο και η πουτάνα δημοσιεύσει σκηνή που την πηδάς και την δει καμιά γυναίκα σου ή κάποιος γνωστός της τότε έλα και πες μου
για το πόσο θα σε καμαρώσουν.....

Τέλοσπάντων ούτως η άλλως όπως και οι περισσότεροι που γράφουν σε αυτό το θεματάκι είσαι τελείως  out of topic....

Συνέχισε να καμαρώνεις για τα γαμήσια που ρίχνεις στις πουτάνες και άσε εμάς τους ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ με τα ψυχολογικά μας προβλήματα να ανταλλάσσουμε απόψεις γιαυτό
που μας αρέσει και αυτό που παραδεχόμαστε ότι ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.757
Πόντοι
1.206
Παίχτη εγώ δεν σου είπα πως κάνεις άσχημα που πας με τρανς και σου αρέσουν και μπράβο που το παραδέχεσαι.
Με χειρουργημένες έχω πάει κι εγώ, για ποικιλία και το έχω παραδεχθεί, αρκεί να ήταν όσο περισσότερο γίνεται απαλλαγμένες από το "παρελθόν", "γυναίκες" πλέον κατά το δυνατόν (π.χ. Βίκυ ή Ζέτα από Κασσάνδρας)



ΑΛΛΟ λέω. Πως φυσικά και στις "επαγελματικές" σχέσεις οφείλει να υπάρχει εχεμύθεια, αλλά πως το να εκτεθείς, είναι ενίοτε εξαιρετικά πιθανό και οφείλεις να το γνωρίζεις και να έχεις αποδεχθεί τον κίνδυνο.

Αν πάω (παλιά πήγαινα, τώρα όχι πλέον διότι γέρασα) στα ντέλα της Φυλής και με δει κάποιος πελάτης μου, είναι μέσα στα ρίσκα που οφείλω να ξέρω πως παίρνω...
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
αφηστε το λαο να φαει και κανα πουτσο που γουσταρει  :fuck2:
 

TOTTI

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
σωστοσ ο david
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom