Νέα

Σκεψεις για 1η φορα με τρανς... -

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HughHefner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
313
Κριτικές
43
Like
2.857
Πόντοι
5.271
Καλημερα παιδια,αν υπαρχει ηδη το ηπαρχον θεμα δεν το βρηκα οποτε αν καποιος το εχει ας με παραπεμψει εκει. Λοιπον θα μπω στο ψητο αμεσα. Στο σεξ και στον ερωτα για μενα δεν υπαρχουν φραγμοι. Ο καθενας πρεπει να κανει οτι τον ευχαριστει τελος. Ημουν ειμαι και θα ειμαι παντα μεγα λατρης του μουνιου και θα γαμαω μουνια μεχρι να πεθανω. Ομως κατα καιρους εχω βρει τον εαυτο μου να αναρωτιεται πως θα ηταν το σεξ με μια τρανς. Με αντρα δεν θα πηγαινα κυριως γιατι δεν με εξηταρει σαν ιδεα.Ακομα φοβαμαι στο να παω με τρανς ομως. Και ισως δεν παω ποτε. Η ιδεα μια τεραστια ψωλη να με γαμαει με φοβηζει (το να γαμησω απλα ενα τρανς εγω δεν εχει κανενα νοημα πιστευω).Θα ηθελα συμβουλες/ιδεες αν πρεπει να το δοκιμασω η εαν εφοσον εχω δισταγμους δεν ειμαι για τετοια. Πραγματικα ειμαι σε δίλημμα για το αν πρεπει να δοκιμασω.Και αν ναι, πρεπει να βρω μια κοπελα που ας πουμε να εχει εμπειρια με αρχαριους και να μην με στειλει σπιτι μου οπως τον Edward Norton στο American History X,αν με καταλαβενετε.... παρακαλω οι γνωστες τα φωτα σας..
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
Καταρχήν φίλε αν θες να πας με τρανς να γαμησεις όχι να σε γαμησει.Αν θες τόσο να σε γαμησει και φοβάσαι ξεκίνα στην αρχή μόνο με πίπες και θα μπεις στο νόημα πρόσεχε μόνο μη φας κάνα παλούκι και δεν μπορείς να περπατήσεις μετα :2funny: :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Τι να σου πω.... περί ορέξεως!!!

Προσωπικά δεν θα πήγαινα με τρανς με την καμία... ακόμα κι αν ήταν η πιο ομορφη του πλανήτη!!! Από εκεί και πέρα, αν θες να δοκιμάσεις... be my guest!!!
 
OP
OP
HughHefner

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
313
Κριτικές
43
Like
2.857
Πόντοι
5.271
Παιδια δεν ρωταω αυτους που δεν εχουν παει ποτε και δεν θα πηγαιναν κι ολας. Χαιρω πολυ. Καταλαβαινω απολυτα. Ρωταω καποιον που εχει παει να καταλαβω για την ολη εμπειρια.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Παιδια δεν ρωταω αυτους που δεν εχουν παει ποτε και δεν θα πηγαιναν κι ολας. Χαιρω πολυ. Καταλαβαινω απολυτα. Ρωταω καποιον που εχει παει να καταλαβω για την ολη εμπειρια.

Φιλε αν θελεις σαν κ μενα την εμπειρια
Πηγαινε κ ασε τον καθενα να λεει οτι θελει
Το ξεκαθαριζεις απ την αρχη στην ""κοπελα":,
Οτι την θες μονο παθητικη
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.972
Like
45.119
Πόντοι
6.256
Φιλε αν θελεις σαν κ μενα την εμπειρια
Πηγαινε κ ασε τον καθενα να λεει οτι θελει
Το ξεκαθαριζεις απ την αρχη στην ""κοπελα":,
Οτι την θες μονο παθητικη
δωσε τα φωτα σου τζιμαρα :headbaning1: :headbaning1: :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Παιδια δεν ρωταω αυτους που δεν εχουν παει ποτε και δεν θα πηγαιναν κι ολας. Χαιρω πολυ. Καταλαβαινω απολυτα. Ρωταω καποιον που εχει παει να καταλαβω για την ολη εμπειρια.

Μα και πάλι υποκειμενικό είναι. Άλλος θα σου πει "μου άρεσε" κι άλλος "δεν μου άρεσε". Εσύ θα αποφασίσεις! :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Καλημερα παιδια,αν υπαρχει ηδη το ηπαρχον θεμα δεν το βρηκα οποτε αν καποιος το εχει ας με παραπεμψει εκει. Λοιπον θα μπω στο ψητο αμεσα. Στο σεξ και στον ερωτα για μενα δεν υπαρχουν φραγμοι. Ο καθενας πρεπει να κανει οτι τον ευχαριστει τελος. Ημουν ειμαι και θα ειμαι παντα μεγα λατρης του μουνιου και θα γαμαω μουνια μεχρι να πεθανω. Ομως κατα καιρους εχω βρει τον εαυτο μου να αναρωτιεται πως θα ηταν το σεξ με μια τρανς. Με αντρα δεν θα πηγαινα κυριως γιατι δεν με εξηταρει σαν ιδεα.Ακομα φοβαμαι στο να παω με τρανς ομως. Και ισως δεν παω ποτε. Η ιδεα μια τεραστια ψωλη να με γαμαει με φοβηζει (το να γαμησω απλα ενα τρανς εγω δεν εχει κανενα νοημα πιστευω).Θα ηθελα συμβουλες/ιδεες αν πρεπει να το δοκιμασω η εαν εφοσον εχω δισταγμους δεν ειμαι για τετοια. Πραγματικα ειμαι σε δίλημμα για το αν πρεπει να δοκιμασω.Και αν ναι, πρεπει να βρω μια κοπελα που ας πουμε να εχει εμπειρια με αρχαριους και να μην με στειλει σπιτι μου οπως τον Edward Norton στο American History X,αν με καταλαβενετε.... παρακαλω οι γνωστες τα φωτα σας..
Ρε μεγαλε λες δε θες να πας με αντρα τα τραβελια δηλαδη τη ειναι?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
10
Like
5.377
Πόντοι
2.816
Ειναι εμφανές ότι βρίσκεσαι σε δίλημμα.. στείλε στην Καινούργιου που έχει τέτοια εκπομπή να σε βοηθήσει..

 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
10
Like
5.377
Πόντοι
2.816
Φιλε αν θελεις σαν κ μενα την εμπειρια
Πηγαινε κ ασε τον καθενα να λεει οτι θελει
Το ξεκαθαριζεις απ την αρχη στην ""κοπελα":,
Οτι την θες μονο παθητικη
Μα ενεργητική τη θέλει.. το λέει ξεκάθαρα.. να τον γαμησει
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Σε τρωει ο κωλος σου τυπε και μας το φερνεις απ εξω απ εξω!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Ειλικρινα φιλε δεν σε καταλαβαινω.Να μου ελεγες ..ξερεις δεν γουσταρω να πηδαω μια θυληκη τρανς και να βλεπω να κρεμονται τα υδραυλικα θα το δεχομουνα ασχετα αν αυτο το θεωρω ΚΟΡΟΙΔΙΑ..
Η πλειοψηφια των ελληνιδων τρανς εχουν απο μικρο ως μεσαιο μεγεθος.
Δεν σε εξιταρει να πας με αντρα αλλα γουσταρεις να πας με τρανς ως παθητικος..
Τελος παντων για να σε ξεμπλοκαρω θα σου πω το εξης...23 χρονια ειμαι στον χωρο...Παντα ως ενεργητικος...ΑΛΛΑ με τα στενα ΣΤΕΡΕΩΤΥΠΑ...εφοσον παω με ενα πλασμα που εχει υδραυλικα δεν θεωρω τον εαυτο μου 100 τοις 100 στρειτ.
Τα παντελονια που φορας και πως τα τιμας σε κανουν στρειτ και ΟΧΙ οι ερωτικες προτιμησεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Scorch

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Καλημερα παιδια,αν υπαρχει ηδη το ηπαρχον θεμα δεν το βρηκα οποτε αν καποιος το εχει ας με παραπεμψει εκει. Λοιπον θα μπω στο ψητο αμεσα. Στο σεξ και στον ερωτα για μενα δεν υπαρχουν φραγμοι. Ο καθενας πρεπει να κανει οτι τον ευχαριστει τελος. Ημουν ειμαι και θα ειμαι παντα μεγα λατρης του μουνιου και θα γαμαω μουνια μεχρι να πεθανω. Ομως κατα καιρους εχω βρει τον εαυτο μου να αναρωτιεται πως θα ηταν το σεξ με μια τρανς. Με αντρα δεν θα πηγαινα κυριως γιατι δεν με εξηταρει σαν ιδεα.Ακομα φοβαμαι στο να παω με τρανς ομως. Και ισως δεν παω ποτε. Η ιδεα μια τεραστια ψωλη να με γαμαει με φοβηζει (το να γαμησω απλα ενα τρανς εγω δεν εχει κανενα νοημα πιστευω).Θα ηθελα συμβουλες/ιδεες αν πρεπει να το δοκιμασω η εαν εφοσον εχω δισταγμους δεν ειμαι για τετοια. Πραγματικα ειμαι σε δίλημμα για το αν πρεπει να δοκιμασω.Και αν ναι, πρεπει να βρω μια κοπελα που ας πουμε να εχει εμπειρια με αρχαριους και να μην με στειλει σπιτι μου οπως τον Edward Norton στο American History X,αν με καταλαβενετε.... παρακαλω οι γνωστες τα φωτα σας..




τυπε πολυ αργα αποφασισες να αρχισεις να τον παιρνεις    :S :S :S
ο λιλας και ο πιπαλεκος που ειναι ειδικοι στο να τον παιρνουν εχουν φαει μπαν και δεν μπορουνε να σε βοηθησουνε    :S :S :S
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ξεκίνα με αγγουράκια. Αν ζοριστείς κανε το σαλάτα. Αν σου αρέσει, βουρ!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Καλύτερα να μην πας με τρανς ακόμα. Οι περισσότερες τρανς - ειδικά οι αλλοδαπές - δεν έχουν μεγάλη εμπειρία και υπομονή με πρωτάρηδες. Εκτός αυτού, επειδή δεν θα έχεις κάνει καθαρισμό πιο πριν (anal douche), θα μπει η τρανς μηχανικά με κάποτα σε μια μόνο στάση μέχρι να τελειώσει γιατί δεν θέλουν αλλαγές στάσεων μπες βγες σε κώλο που δεν έχει καθαριστεί. Καταλαβαίνεις τι εννοώ. Επίσης, θα πονάς παρά πολύ και υπάρχει πιθανότητα να τραυματισθείς ή να έχεις αιμορροΐδες, κάτι που σίγουρα δεν θες.

Η σωστή επιλογή κατά την γνώμη μου είναι να πας με μια γυναίκα έμπειρη στο αυταρχικό. Πρώτον είσαι με γυναίκα άρα δε θα σε πιάσουν τα ομοφοβικά. Δεύτερον, το στράπ έρχεται σε πολλά μεγέθη και λογικά θα σε «δουλέψει» πρώτα για να ανοίξεις και να χαλαρώσεις. Αν είναι έμπειρη, θα σε φέρει εκεί που πρέπει εγκεφαλικά και θα περάσεις τέλεια. Ο οργασμος από προστάτη την πρώτη φορά είναι δέκα φορές πιο έντονος από τον κανονικό, όσοι το έχουν ζήσει ξέρουν. Κοίτα στο bdsm, έχει σχετικό νήμα και το διαβάζω συχνά.

Μετά και εφόσον έχεις μάθει κάποια πράγματα, πας και με τρανς ενεργητική. Και μετά πας εσυ ως ενεργητικός, και μετά πας και με δυο τρανς ή με τρανς + κοπέλα κλπ. Σιγά σιγά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom