Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
:think:  :huh:

καλά εσείς πρέπει να είστε απο σόι κωλομπαρόβιοι  :grin: ;)

Κλαίω :2funny: Μου θύμισε έναν ταρίφα που μου είχε πει πριν 15 χρόνια μια ιστορία ότι είχε έρθει στη γειτονιά του στα Πατήσια μια Ρωσίδα και έβαλαν στοίχημα με το γιο του ποιος θα την πηδήξει πρώτος και το κέρδισε :2funny: Χωρίς φυσικά να υπονοώ κάτι για το φίλο και τον πατέρα του, αλίμονο, αλλά αυτό το "μαζί με τον πατέρα μου στο Σκαραβαίο" ήταν κάπως :P
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Κλαίω :2funny: Μου θύμισε έναν ταρίφα που μου είχε πει πριν 15 χρόνια μια ιστορία ότι είχε έρθει στη γειτονιά του στα Πατήσια μια Ρωσίδα και έβαλαν στοίχημα με το γιο του ποιος θα την πηδήξει πρώτος και το κέρδισε :2funny: Χωρίς φυσικά να υπονοώ κάτι για το φίλο και τον πατέρα του, αλίμονο, αλλά αυτό το "μαζί με τον πατέρα μου στο Σκαραβαίο" ήταν κάπως :P
Είναι τύπος ο Ιάκυνθος  :kneel: :kneel: :kneel:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
αυτα ειναι..... σωστος ο ιακυνθος και πιο σωστος ο μπαμπας
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
κωλομπαρα τροπος ζωης....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Κλαίω :2funny: Μου θύμισε έναν ταρίφα που μου είχε πει πριν 15 χρόνια μια ιστορία ότι είχε έρθει στη γειτονιά του στα Πατήσια μια Ρωσίδα και έβαλαν στοίχημα με το γιο του ποιος θα την πηδήξει πρώτος και το κέρδισε :2funny: Χωρίς φυσικά να υπονοώ κάτι για το φίλο και τον πατέρα του, αλίμονο, αλλά αυτό το "μαζί με τον πατέρα μου στο Σκαραβαίο" ήταν κάπως :P
τρελάθηκα ο γέρος με τόσα μουνια !!! Χαχαχα
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Κι ο πατέρας σου το παρατήρησε βέβαια :2funny: Πραγματικά αυτήν την περίοδο ο Σκαραβαίος έχει απίστευτα μουνιά, ίσως τα καλύτερα που έχω δει τους τελευταίους μήνες για να μην πω χρόνια, πού πάει και τις βρίσκει ο πούστης την ίδια στιγμή που στα υπόλοιπα κωλόμπαρα έχουν μείνει όλα τα σαπάκια! Αλλά να μου πεις κάθε μέρα και ειδικά τα βράδια τίγκα είναι...

Τον βρίσκουν  :hi:
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Πρωινος καφές με τον πατερα μου στον σκαραβαίο οπου παρατήρησα νεο αίμα !!!! :wanker:

Φίλε, δεν έλεγες στον πατέρα να κεράσει κάνα ποτάκι καμιά κοπελιά να καβλαντίσεις?
Το πιο ωραίο που έχω κάνει εγώ στο Σκαραβαίο είναι κονσιομανσιόν με παιδάκια. Τρεις Ρουμάνες, στο μεταξύ εμείς είχαμε σκάσει στο φαγητό, αποτελείωσαν τα κρεατικά που είχαν μείνει, κάθισαν κάνα σαραντάλεπτο, κάναμε την πλάκα μας, χωρίς τελικά να κεράσουμε ποτό εννοείται.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Φίλε, δεν έλεγες στον πατέρα να κεράσει κάνα ποτάκι καμιά κοπελιά να καβλαντίσεις?
Το πιο ωραίο που έχω κάνει εγώ στο Σκαραβαίο είναι κονσιομανσιόν με παιδάκια. Τρεις Ρουμάνες, στο μεταξύ εμείς είχαμε σκάσει στο φαγητό, αποτελείωσαν τα κρεατικά που είχαν μείνει, κάθισαν κάνα σαραντάλεπτο, κάναμε την πλάκα μας, χωρίς τελικά να κεράσουμε ποτό εννοείται.
Χάχα ωραιος τυπε ! Έπρεπε να έβαζες τις ρουμανες να σε ταιζανε ! :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Φίλε, δεν έλεγες στον πατέρα να κεράσει κάνα ποτάκι καμιά κοπελιά να καβλαντίσεις?
Το πιο ωραίο που έχω κάνει εγώ στο Σκαραβαίο είναι κονσιομανσιόν με παιδάκια. Τρεις Ρουμάνες, στο μεταξύ εμείς είχαμε σκάσει στο φαγητό, αποτελείωσαν τα κρεατικά που είχαν μείνει, κάθισαν κάνα σαραντάλεπτο, κάναμε την πλάκα μας, χωρίς τελικά να κεράσουμε ποτό εννοείται.

Εμένα ένας γνωστός μου ο οποίος λόγω πολιτικών πεποιθήσεων αρνιόταν να κεράσει ποτό μια κοπέλα από εκεί, την είχε πείσει τελικά να την κεράσει κοτόσουπα που σκόπευε να παραγγείλει κι ο ίδιος για τον εαυτό του :P
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ὡραῖον ἄρθρον, συνταχθὲν ὑπὸ τῆς εὐειδοῦς δισκοθετρίας τοῦ «Σκαραβαίου». Ἕν ὑπέροχον κατάστημα.

Η μάπα σου για Σκαραβαίο είναι χρυσαυγίτικο κοπρόσκυλο
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
:rockon: σωστός ο φιλος σου
Εμένα ένας γνωστός μου ο οποίος λόγω πολιτικών πεποιθήσεων αρνιόταν να κεράσει ποτό μια κοπέλα από εκεί, την είχε πείσει τελικά να την κεράσει κοτόσουπα που σκόπευε να παραγγείλει κι ο ίδιος για τον εαυτό του :P
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
στο σκαραβαιο παιζει τιποτα παραπανω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom