Νέα

Σκανδιναβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
αμα καποιος θελει να επισκεφτει την χωρα δν μπορει να δει και πολλα εε?εννοω απ clubs με κοριτσια μπουρδελα..οπως στην πολωνια ουκρανια..

Ποια χώρα εννοείς? Όχι στη Σουηδία δεν παίζουν μπουρδέλα φάτσα φόρα.Στην Ουκρανία μόλις εγκατασταθείς στο ξενοδοχείο σου τηλεφωνούν από τη ρεσεψιόν αν θέλεις παρέα.Το τρελό ήταν στη Ρωσία που βρέθηκα σε ένα θέρετρο αναψυχής των 80000 κατοίκων και έμενα σε жильё(ενοικιαζόμενο δωμάτιο ευτυχώς χωρίς κοινή τουαλέτα) και εκεί μόλις μπήκα η πρώτη ερώτηση ήταν если нужно девочка(αν ήθελα κοπέλα).
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εσυ οταν πεθανεις θα αγιοποιηθεις
χαχαχαχαχα
stilitis.bmp
 

Συνημμένα

  • 001.jpg
    001.jpg
    50,1 KB · Εμφανίσεις: 85

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
δν εχω λογο ν σ πω ψεμματα ..η μανα μου ειναι απ κει κ εγω δν ξερω τ γλωσσα..εγω εδω μαγαλωσα π ειναι τ παραξενο??
ο τζιμινις ειναι δυσπιστος με τους ανθρωπους αννι μην δινεις σημασια :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ε καλα κ τι με νοιαζει εγω ξερω απ π ειμαι κ τι ειμαι..ασ πιστευει οτι θελει..και ναι εχω 2 ονοματα το βικυ βγαινει απ τ βασιλικι απ την γιαγιασ μου κ τ αννι αρεσε στην μανα μου..
στην ουκρανια εχεις παει αννι?
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Mαγγες οποιος γουσταρει οτιδηποτε περι Νορβηγιας ευχαριστως να πληροφορησω μετα απο 3 χρονια διαμονης εκει.τα παντα ολα μεχρι κ πως ειναι στην ψειρου...
 

Slavolagnos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Βεβαίως να μας διαφωτίσεις και κυρίως εννοείται για γυναίκες.Προσωπικά μου αρέσει πολύ το thread με αυτές τις χώρες.
Προσωπικά έχω βίτσιο με όλες αυτές τις ανοιχτομάτες,χωρίς παρεξήγηση για τις υπόλοιπες!

 

Συνημμένα

  • 1c9446028e11632339be608f71443a2b.jpg
    1c9446028e11632339be608f71443a2b.jpg
    103,6 KB · Εμφανίσεις: 113

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Mαγγες οποιος γουσταρει οτιδηποτε περι Νορβηγιας ευχαριστως να πληροφορησω μετα απο 3 χρονια διαμονης εκει.τα παντα ολα μεχρι κ πως ειναι στην ψειρου...
γιατι σε μπαλγαρωσαν τυπε? :think:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Mαγγες οποιος γουσταρει οτιδηποτε περι Νορβηγιας ευχαριστως να πληροφορησω μετα απο 3 χρονια διαμονης εκει.τα παντα ολα μεχρι κ πως ειναι στην ψειρου...
Πολύ ευχαρίστως να πληροφορίσεις τύπε μου... Για προσπάθεια εξεύρεσης εργασίας και διαμονής σε αυτήν τη χώρα. Κάθε άποψη σου είναι ευπρόσδεκτη!
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Πολύ ευχαρίστως να πληροφορίσεις τύπε μου... Για προσπάθεια εξεύρεσης εργασίας και διαμονής σε αυτήν τη χώρα. Κάθε άποψη σου είναι ευπρόσδεκτη!
επειδη μενω 4 χρονια πανω
για μεταναστευση
o oaed gia ergasia
η για σπιτι
οσο ποιο βορεια τοσο καλυτερα ποιο φτηνα νοικια
για το θεμα γλωσσα παει μετα καπακι απο την αστυνομια μστο σχολειο γλωσσας μεταναστων ,για να βρεισ 100% δουλεια ευκολα καλο ειναι να
ξερεις την γλωσσα πριν,το καλυτερο και ποιο φτηνο ειναι το διδασκαλειο του πανεπιστημιου αθηνων για να μαθεις νορβηγικα
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Στη Δανία υπάρχει σαφής ρατσισμός.Μέχρι και νεοναζί.Κυρίως οι άντρες είναι ρατσιστές.Γενικά θα έλεγα δε χωνεύουν καθόλου ό,τι έρχεται από τα Βαλκάνια.Τριχωτοί Ελληνες,γυφταλέοι Τούρκοι που παραβιάζουν όλους τους κανόνες,νταβάδες Αλβανοί με μάγκικο ύφος,Σέρβοι με τεράστιους βραχίονες να περπατάνε σαν ο Χάρος να βγήκε παγανιά και Βούλγαροι με βοδινούς σβέρκους(που είναι αδύνατο να πνίξεις) προκαλούν μια απέχθεια στους Βίκινγκς και επιθυμία για αντίμετρα.Για αυτό πρέπει κανείς να είναι καλοντυμένος και να περιορίζει το βαλκανικό χαρακτήρα της εμφάνισής του.(δεν παίζει να κυκλοφορείς με κομπολόγια,καδένες,χρυσάφια,ανοιχτά πουκάμισα και διαπασών τη μουσική γιατί τρως αντίδραση από όλες τις μεριές).
Τώρα οι Σκανδιναυές φυσικά έλκονται από το διαφορετικό το Βαλκάνιο μάγκα γόη στο βαθμό που του επιτρέπουν οι Σκανδιανυοί να εκδηλωθεί.Θα έλεγα οτι στη Σουηδία είναι καλύτερα τα πράγματα.Επίσης τους αρέσει το ελληνικό χιούμορ και ο χαβαλές γελάνε απεριόριστα.
καμια σχεση με ρατσισμο με εμενα με υποδεχτηκαν μια χαρα,ασε που ολους τους αφρικανους τους εχουν σπιτωσει οι 60+ γριες πανω
το θεμα αλκολισμου υπαρχει ολοι και ολες πρεπει να μεθυσουν και να πηδηχτουν το  σαββατο που ξεκινανεν να πεινουν απο το μεσημερι μεχρι να πεσουν κατω
μιλαω παντα για νορβηγια
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
καμια σχεση με ρατσισμο με εμενα με υποδεχτηκαν μια χαρα,ασε που ολους τους αφρικανους τους εχουν σπιτωσει οι 60+ γριες πανω
το θεμα αλκολισμου υπαρχει ολοι και ολες πρεπει να μεθυσουν και να πηδηχτουν το  σαββατο που ξεκινανεν να πεινουν απο το μεσημερι μεχρι να πεσουν κατω
μιλαω παντα για νορβηγια
μην ξεχασω να αναφερω οτι οι αφρικανοι πανω για να μην κανουν εγκληματα οι νορβιγικη κυβερνηση τους πληρωνει για 9 μηνες
αμα δεν βρουν δουλεια μεχρι τοτε  τον πουλο γυρνανε πισω
αν θελει καποιος ποιο γενικες πληροφοριες με χαρα να απαντησω και να μου στειλει p.m.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
:)ΛΟΙΠΟΝ αγορια.μπουκαδορος δεν ειμαι...απλα εμπλεξα με ενα τυπακι που επασχε απο μανιοκαταθλιψη(διπολικη διαταραχη)ψυχασθενης δλδ.φυσικα ο μλκς ελληνας καψουρευτηκε.αυτη σε φαση μανιας ηταν το κατι αλλο.μολις μετοικησα με σκυλια πραματα μηχανακια κ 100000 πανω μου,αφου τα φαγαμε .αρχισαν τα οργανα.τα 3 παιδια της που μουχε πει.ταχε με 3 πατεραδες!!!!!2 φορες πηγε να αυτοκτονησει παλαιοτερα.αλλες 2 σε ιδρυματα..ηταν σα να ζεις στο Δαφνι.στα τελειωματα μια χειρονομια πανω σε καβγα ηταν αρκετη ωστε να ελθει η κατηγορια κ να περασω αρκετο καιρο μεσα ωστε να ξεκαθαρισουν τα πραγματα....to MEDICAL RECORD της τυπισσας ηταν αρκετο...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
μην ξεχασω να αναφερω οτι οι αφρικανοι πανω για να μην κανουν εγκληματα οι νορβιγικη κυβερνηση τους πληρωνει για 9 μηνες
αμα δεν βρουν δουλεια μεχρι τοτε  τον πουλο γυρνανε πισω
αν θελει καποιος ποιο γενικες πληροφοριες με χαρα να απαντησω και να μου στειλει p.m.
Οτιδήποτε άλλο (π.χ. δουλειές που παίζουν, έξοδα αρχικής εγκατάστασης κτλ.) μπορείς να διαφωτίσεις είναι ευπρόσδεκτα!
 

Slavolagnos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μην ξεχασω να αναφερω οτι οι αφρικανοι πανω για να μην κανουν εγκληματα οι νορβιγικη κυβερνηση τους πληρωνει για 9 μηνες
αμα δεν βρουν δουλεια μεχρι τοτε  τον πουλο γυρνανε πισω
αν θελει καποιος ποιο γενικες πληροφοριες με χαρα να απαντησω και να μου στειλει p.m.

Την συμπεριφορά και την νοοτροπία των γυναικών θέλω να μάθω εγώ.Είναι όντως τόσο εντυπωσιακές;Δεν μιλάω για μοντέλα αλλά για την μέση Σκανδιναβή σε σχέση με την μέση Ελληνίδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom