Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Το μόνο σίγουρο είναι .... μόνοι εσύ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!
Παρόλα αυτά μιας και το ανέφερες... Ξέρεις εσύ κανένα που να δίνει δάνεια τέτοια εποχή στην Ελλάδα?   :huh: :huh: :huh:
Θα με ενδιέφερε!
τυπε δεν σε απασχολει που τα περισσοτερα ποστ στο νημα σου τα εχω εγω που μπαινω να κανω την πλακα μου :think:
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
τυπε δεν σε απασχολει που τα περισσοτερα ποστ στο νημα σου τα εχω εγω που μπαινω να κανω την πλακα μου :think:

Απολύτως καθόλου εάν θέλεις να γνωρίζεις. Αυτοί που με απασχολούν είναι πόσοι μου έχουν στείλει πμ και δεν κάνουν πλάκα.
Μήπως θες να στα στείλω κιόλας?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Απολύτως καθόλου εάν θέλεις να γνωρίζεις. Αυτοί που με απασχολούν είναι πόσοι μου έχουν στείλει πμ και δεν κάνουν πλάκα.
Μήπως θες να στα στείλω κιόλας?  :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε μια στιγμη.να αδειασω μνημη στον υπολογιστη :S :S :S
 

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
Λοιπόν Κύριοι....

Ακούστε πως έχουν τα πράγματα μέχρι στιγμής.... πιθανόν θα μπει είσοδος.
Ένας λόγος όπως προαναφέραμε είναι για να μπορέσουμε κατά κάποιο τρόπο να φιλτράρουμε τα άτομα.
Ο άλλος λόγος είναι ότι θα υπάρξουν πολλές πολλές εκπλήξεις και καλώς ή κακώς αυτές έχουν ένα κόστος.

Για να καταλάβεται τι εννοώ...
Πρώτα από όλα θα έχουμε πολλές κληρώσεις.... μα πάρα πολλές. Σε κλήρωση θα έχουμε από πολλά FREE
ραντεβού με επιλεγμένες συνοδούς, μέχρι "κάβα" μπουκάλια ποτών, μέχρι ημιδιαμονές σε ξενοδοχεία, μέχρι
και προφυλακτικά χορηγία, μέχρι και.... εντάξει δεν σας τα λέω όλα.... πάντως υπάρχουν πάρα πολλές άλλες
εκπλήξεις και επιτρέψτε μου κάποιες να μην τις αναφέρω.

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι νηστικοί... ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ!!!  ;) ;) ;)

Αυτά όλα έχουν κάποιο κόστος όπως αντιλαμβάνεστε. Ακόμα και οι "SPECIAL" σερβιτόρες που θα σας
αφήσουν με το στόμα ανοιχτό.... ακόμα και αυτές επειδή ΔΕΝ θα είναι του κλάμπ, έχουν κάποιο κόστος.
Ακόμα και η DJ που δεν θα ξεκολάτε από δίπλα της και ΔΕΝ θα είναι του κλάμπ, έχει και αυτή το κόστος της.

Οπότε το θέμα τώρα είναι, πόσο θα μας κοστίσει η είσοδος.
Αυτό που πάμε να κάνουμε εδώ Κύριοι, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ όπως αντιλαμβάνεστε σιγά-σιγά.
Είναι για αυτούς που θέλουν να έχουν την εμπειρία μίας αξέχαστης ΜΟΝΑΔΙΚΗΣ βραδυάς για τα Ελληνικά δεδομένα!
Αυτό που πάμε να κάνουμε δεν θα είναι "Άλλο ένα πάρτυ" που μπορεί να σας καλέσει ο ποιοσδήποτε και
να πάει και οποιοσδήποτε. Τέτοια πάρτυ γίνονται κάθε μέρα και σε καμία περίπτωση ΔΕΝ χρειάζεστε εμάς
να σας το οργανώσουμε. Απλά μπείτε στο Facebook και βρείτε εκατοντάδες τέτοια πάρτυ που οργανώνουν
ανεξάρτητοι DJ's ή τα ίδια τα κλάμπς.

Αυτά προς το παρόν!

Ααααα.... και κάτι άλλο...
Βέβαια μπορούμε να το κάνουμε και τσάμπα το πάρτυ... οπότε μπάτε σκύλοι αλέστε!
Με λίγα λόγια δεν χρειάζεται να είναι πλέον ΠΡΙΒΕ, δεν χρειάζεται να έχουμε καμία έκλπηξη, δεν χρειάζεται
να κλείσουμε κανένα μαγαζί και μπορούμε κάλλιστα να βρεθούμε στην πλατεία Ομόνοιας με ένα μπουκάλι
ποτό ο καθένας μας και να πέρνουμε μάτι αυτούς που θα περνάνε.  :2funny: :2funny: :2funny:

Ή ακόμα καλύτερα... να πούμε στον φίλο μας τον Νάσο να μας κανονίσει συνάντηση στο Μετάξι. Αυτός ξέρει!!!  ;)

:hi:

πολύ σωστή σκέψη, ελπίζω να πάνε όλα καλά από θέμα οργάνωσης
αναμένουμε τις τελικές ανακοινώσεις
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
πω ρε φιλε...ποσοι κομπλεξικη "κυριοι"παιζουν εδω μεσα?ρε σεις,τα παιδια προσπαθουν να κανουν κατι καινουργιο...
αμα δε γουσταρετε,προσπεραστε,απλα τα πραγματα.
εχοντας στο παρελθον διωργανωση αρκετα παρτυ,σας λεω οτι ευθεως,εβγαλα χρημα...
αυτο οφειλετε στο οτι ειχα κοσμο που με στηριζε,και περναγε καλα,παλι απλα τα πραγματα...
ζαν και ελληνα εχω κατι προτασουλες...
1}θα εχουμε βραχιολακη στην εισοδο?θα μεινει και ως αναμνηστικο!
2}μια προταση για φοτος,μπανερ στην εισοδο,και φοτος απο επαγγελματια,μερικες παρεες θα εχουν της φοτο τους,καποια κοριτσια,αν θελουν να φοτογραφηθουν με θαμονες,θα μπορουν ανετα,και δε θα υπαρχει και ο φοβος,να μη φαινετε καπιος που δε θα ηθελε..για φοτογραφω,προτεινω να παρετε τη μαριαννα!χαχαχα!
3}στο θεμα της εισοδου,τα 50 νομιζω ειναι πολλα,θα προτεινα εισοδο χωρις ποτο,η με ενα ποτο,εγω βασικα δε πινω,οπως ειδα και σεις...μην παρουν φορα μερικη και αρχισουν τα σφηνακια και χασουμε τη μπαλα εκει μεσα!!!αυτο το λεω στην περιπτωση που ειναι τα ποτα δωρεαν,οπως ειχατε αναφερει.εγω στη θεση σας θα εβαζα εισοδο,και θα εκανα μια συμφωνια για εκπτωση στα ποτα.
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Δηλαδή εγώ που εξέφρασα από τους πρώτους την επιθυμία να παρευρεθω είμαι μπουρτζοβλαχος με Lada???????? Αποκλείεται να είμαι το ακριβώς αντίθετο????? Α δεν καπνίζω ούτε πούρο ούτε τσιγάρο αν και οδηγός-ιδιοκτητης πούλμαν.... Συνεχίστε παιδιά μην ακούτε κανέναν!!!
 

pistolerobobtom

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2016
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Εγω που πινω 3 ποτα τη φορα και θελω να εχω γυναικεια παρεα και να μπω σε κληρωσεις για τοσα πραγματα πιστευω ειναι πρωτοποριακη εκδηλωση και πρεπει να την υποστηριξουμε..
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
πω ρε φιλε...ποσοι κομπλεξικη "κυριοι"παιζουν εδω μεσα?ρε σεις,τα παιδια προσπαθουν να κανουν κατι καινουργιο...
αμα δε γουσταρετε,προσπεραστε,απλα τα πραγματα.
εχοντας στο παρελθον διωργανωση αρκετα παρτυ,σας λεω οτι ευθεως,εβγαλα χρημα...
αυτο οφειλετε στο οτι ειχα κοσμο που με στηριζε,και περναγε καλα,παλι απλα τα πραγματα...
ζαν και ελληνα εχω κατι προτασουλες...
1}θα εχουμε βραχιολακη στην εισοδο?θα μεινει και ως αναμνηστικο!
2}μια προταση για φοτος,μπανερ στην εισοδο,και φοτος απο επαγγελματια,μερικες παρεες θα εχουν της φοτο τους,καποια κοριτσια,αν θελουν να φοτογραφηθουν με θαμονες,θα μπορουν ανετα,και δε θα υπαρχει και ο φοβος,να μη φαινετε καπιος που δε θα ηθελε..για φοτογραφω,προτεινω να παρετε τη μαριαννα!χαχαχα!
3}στο θεμα της εισοδου,τα 50 νομιζω ειναι πολλα,θα προτεινα εισοδο χωρις ποτο,η με ενα ποτο,εγω βασικα δε πινω,οπως ειδα και σεις...μην παρουν φορα μερικη και αρχισουν τα σφηνακια και χασουμε τη μπαλα εκει μεσα!!!αυτο το λεω στην περιπτωση που ειναι τα ποτα δωρεαν,οπως ειχατε αναφερει.εγω στη θεση σας θα εβαζα εισοδο,και θα εκανα μια συμφωνια για εκπτωση στα ποτα.
Πρωτα απο ολα ευχαριστω για το χρονο που εκλεψες να σκεφτεις καποιες προτασεις. Εγω δεν μπαινω σε διαδικασιες εισοδου-εξοδου...Εχω πει την αποψη μου στον ιδιοκτητη του χωρου αλλακαι στον Ελληνα και τα συζηταμε ακομα.
Εγω επειδη γνωριζω καποια αλλα πραγματα, εχω να σου πω το μονο σιγουρο ειναι οτι ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΛΑ εκει μεσα. Δεν θα υπαρξει καποιο προβλημα. Το εχω κανονισει προσωπικα αυτο το θεμα και το εχω καλυψει 100%.
Τωρα για βραχιολακια...Αν ειναι κατι το φθηνο και δεν με βγαλει εκτος προυπολογισμου, τοτε ναι, θα γινει. 
Banners εξω δε θελω γιατι απλα δεν θελω να καρφονομαστε εξω στο δρομο. Ολα θελω να γινουν πολυ ηρεμα, να τελειωνουμε με τη γαμημενη εισοδο και να κλεισει η πορτα πισω μας οσο το δυνατο γρηγοροτερα. Ακομα και ενα promo show εισοδου με γυναικα που θα κανουμε εχω πει ΟΧΙ εξω!! Με τιποτα! Ετσι θα χτιστει ενας προθαλαμος εισοδου για το σκοπο αυτο γιατι δεν θελω να μην το δειτε αυτο...Αρα θα το δειτε μετα την κυρια εισοδο.Γενικα θελω οσο το δυνατο χαμηλο προφιλ...Θελω να κινηθουμε ολοι εξω με "χαμηλες ταχυτητες" Οσο πιο πολυ προσεκτικοι ειμαστε, τοσο λιγοτερα λιγουρια θα μαζευτουν. Και ετσι αποφευγουμε και τις παρεξηγησεις.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Δηλαδή εγώ που εξέφρασα από τους πρώτους την επιθυμία να παρευρεθω είμαι μπουρτζοβλαχος με Lada???????? Αποκλείεται να είμαι το ακριβώς αντίθετο????? Α δεν καπνίζω ούτε πούρο ούτε τσιγάρο αν και οδηγός-ιδιοκτητης πούλμαν.... Συνεχίστε παιδιά μην ακούτε κανέναν!!!
Ολο ιδεες προστυχες μου δινεις εσυ!  ;) :grin:
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Πρωτα απο ολα ευχαριστω για το χρονο που εκλεψες να σκεφτεις καποιες προτασεις. Εγω δεν μπαινω σε διαδικασιες εισοδου-εξοδου...Εχω πει την αποψη μου στον ιδιοκτητη του χωρου αλλακαι στον Ελληνα και τα συζηταμε ακομα.
Εγω επειδη γνωριζω καποια αλλα πραγματα, εχω να σου πω το μονο σιγουρο ειναι οτι ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΜΠΑΛΑ εκει μεσα. Δεν θα υπαρξει καποιο προβλημα. Το εχω κανονισει προσωπικα αυτο το θεμα και το εχω καλυψει 100%.
Τωρα για βραχιολακια...Αν ειναι κατι το φθηνο και δεν με βγαλει εκτος προυπολογισμου, τοτε ναι, θα γινει. 
Banners εξω δε θελω γιατι απλα δεν θελω να καρφονομαστε εξω στο δρομο. Ολα θελω να γινουν πολυ ηρεμα, να τελειωνουμε με τη γαμημενη εισοδο και να κλεισει η πορτα πισω μας οσο το δυνατο γρηγοροτερα. Ακομα και ενα promo show εισοδου με γυναικα που θα κανουμε εχω πει ΟΧΙ εξω!! Με τιποτα! Ετσι θα χτιστει ενας προθαλαμος εισοδου για το σκοπο αυτο γιατι δεν θελω να μην το δειτε αυτο...Αρα θα το δειτε μετα την κυρια εισοδο.Γενικα θελω οσο το δυνατο χαμηλο προφιλ...Θελω να κινηθουμε ολοι εξω με "χαμηλες ταχυτητες" Οσο πιο πολυ προσεκτικοι ειμαστε, τοσο λιγοτερα λιγουρια θα μαζευτουν. Και ετσι αποφευγουμε και τις παρεξηγησεις.
Ετσι...ομορφα πραματα οργανωμενα και προπαντως ''προσεκτικα''...θα ειναι παντρεμενοι ανθρωποι μεσα δε χρειαζεται να εκτεθουν...ευγε μαγκες...προχωρατε και μην ακουτε κανεναν μπαχαλακη !!!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Παμε να σας πω δυο πραγματα να γνωριζετε ολοι που ασχοληστε μαζι μας…

Από την αρχη το ηξερα ότι πολυς κοσμος θα αναρωτηθει, θα προβληματιστει, θα εχει αποριες, θα υποπτευθει αλλα και θα ΜΑΛΑΚΙΣΤΕΙ.

Όμως δεν με ενδιεφερε καθολου. Ότι κανω το κανω για την καυλα μου και γιατι μου αρεσει.
Λοιπον, μαγκες…Ας αρχισουμε από το χωρο…
Το χωρο τον γνωριζω  παααρα πολύ καιρο, καθως με τον ιδιοκτητη μας συνδεει φιλια ετων…
Το μαγαζι αυτό το ειχα οποτε ηθελα να κανω ότι θελω. Από φιλικα  παρτυ γενεθλιων  μεχρι αρραβωνες φιλων, prive bachelor  κλπ…Εχει παιχτει χοντρο παιχνιδι εκει μεσα και με αλλα groups. Αρα για μενα δεν είναι καθολου κατι το καινουργιο. Πολλοι από εδώ μεσα με ξερουν προσωπικα. Ακομα και το που εργαζομαι. Αρα ξερουν ολο το βιογραφικο μου. Ξερουν ότι εχω κανονικη καλοπληρωμενη δουλεια με πολλες ωρες απασχολησης και δεν θα ειχα αναγκη να φτιαξω ballroom με 100, 200, 300 καριολιδια για να βαλω στην τσεπη 100 ευρω. Οσοι γνωριζουν από νυχτερινα μαγαζια ξερουν καλα τα περιθωρια κερδους που παιζουν. Είναι της ξεφτιλας εντελως. Αυτό το βλεπετε μονοι σας αλλα δεν γνωριζετε ότι ένα νυχτερινο μαγαζι μια βραδια να μην δουλεψει, ματωνει…Και ματωνει πολύ. Οι περισσοτεροι εδώ μεσα καποιοι γαμιαδες του πληκτρολογιου που τα ξερουν όλα νομιζουν πως όταν ανοιγεις ένα μαγαζι για το βραδυ, είναι σαν να πας στην τουαλετα και να αναψεις το φως…Θες να πας? Πας…Δεν θες? Δεν πας….αρα κοστος 0…ΟΚ! Καλα εως εδώ…δεν είναι ανγκη να γνωριζουμε  ολοι τις λεπτομερειες  κάθε επιχειρησης.

Και λεω επιχειρηση….Γιατι οσο και φιλος μου να είναι ο ανθρωπος που μου δινει το μαγαζι, δεν παυει να είναι επιχειρηματιας. Το κλεινει για μενα με ένα πολύ μεγαλο ρισκο. Αυτό θα μπορεσετε να το καταλαβετε ΜΟΝΟ αν δειτε το χωρο και ξερετε ποιος είναι. Προς το παρων  παρτε το λογο μου.
Η ιδεα ξεκινησε όταν ειχα παει σε ένα κωλομπαρο της Μιχαλακοπουλου και αρχισα να συζηταω με τον ιδιοκτητη αν θα μπορουσα να κανω εκει μεσα μια συγκεντρωση  50 ατομων.  Χωρις φυσικα τις γυναικες. Μου ειχε πει απλα ΟΧΙ! Μου εδινε κλειδια ΜΟΝΟ αν ειχε τις γυναικες και με κανονικες τιμες. Τοτε του ειπα ποιος ο λογος να ασχοληθω αφου κατι τετοιο το κανω χωρις να εχω το χωρο δικο μου. Μου ειπε ξεκαθαρα ότι θα εμπαινε μεσα αφου το μαγαζι του εφερνε τα ΣΚ 70 γυναικες και ειχε πανω από 100 πελατες που του αφηναν τα εξοδα της εβδομαδας. Ετσι όταν αρχισα να του λεω ότι θελω να παιξω εκει μεσα ένα show με κατι γκομενες μου ζητησε λεφτα. Και επισης μου ζητησε κανονικες τιμες ποτων και το λιγοτερο 100 καλεσμενους και μονο απογευμα. Ε, του ειπα να παει να κοιμηθει για τη βραδια γιατι μαλλον κουρασμενος θα ηταν. Και ετσι μου μπηκε η ιδεα να κλεισω ένα χωρο που ξερω καλα και θα επαιζα μπαλα εκει μεσα ανετα.  Σκοπος δεν ηταν να το ανοιξω το θεμα δημοσια εδώ μεσα. Ο Ελληνας ηθελε από την πρωτη στιγμη και τελικα ειχε δικιο. Εγω ηθελα μονο μελη του club μας- ΜΟΝΟ. Το club μας θα το δειτε από κοντα και θα καταλαβετε πως με μονο μια ανακοινωση, θα ειχαμε 150 ατομα το λιγοτερο. Αρχισε και χτιζοταν η ιδεα για κατι μεγαλυτερο. Και ειπαμε οκ, παμε για κατι πραγματικα μεγαλο και δε γαμιεται. Δεν εχουμε να χασουμε τιποτα. Θα μπορουσα να χρησιμοποιησω ΟΛΕΣ τις γνωριμιες μου από εδώ αλλα και από εξω. Εννοω γυναικες, γραφεια, στουντιος, στριπερς, τα παντα όλα!! Εκει δεν θα εδινα ουτε ένα ευρω καθως οι κοπελες μονο με ένα τηλεφωνημα ΟΛΕΣ ειπαν ΝΑΙ! Ακομα και από επαρχια, νησια και Θεσσαλονικη.  Όλα αυτά τα χρονια εκανα γνωριμιες με κοπελες και ανθρωπους με μαγαζια και για αυτό αποφασισα να δω τις δυνατοτητες μας να κανουμε κατι το τεραστιο και την ιδια στιγμη να δω αν ολοι αυτοι που με ξερουν εμενα με τον Ελληνα θα ανταποκρινοnταν σε μια τετοια προταση. Και ολοι μα ολοι ειπαν ναι! Εδώ να σημειωσω κατι…Μη βγει κανενας παπαρας και πει ότι τους κανω τσαμπα διαφημιση γιατι αν δειτε για ποια γραφεια και στουντιο μιλαω και ξερετε να κανετε ένα πολλαπλασιασμο  και μια απλη προσθεση θα καταλαβετε ότι η χασουρα των κοριτσιων και των μαγαζιων είναι τεραστια για να ερθουν σε μας.  Ας μην αναφερθω και στις ανεξαρτητες και στα show girls. Εκει μονο χαρη μου κανουν με τον Ελληνα για να ερθουν.  Οι υπολοιπες για να κρατησω το ενδιαφερον ζωντανο αλλα και να πετυχω το στοχο μου, θα πληρωθουν. Όταν ζητησα από τον ιδιοκτητη βοηθεια για κατι τετοιο μου ειπε απλα να παω να γαμηθω. Και δικιο ειχε. Αυτος δε σκεφτεται όπως εμεις φιλοι μου. Αυτος είναι επιχειρηματιας και εμας μας βλεπει αλλιως. Μου ειpε απλα, «σου ανοιγω και σε αφηνω στο μαγαζι μου να παιξεις. Εγω παιρνω τις εισπραξεις από τα ποτα και εσυ την ευχαριστηση να βαλεις μεσα τα ατομα που θελεις και να εχεις μεσα ότι θελεις.,  Δεν με ενδιαφερει τιποτα άλλο εκτος να εχεις την πορτα κλειστη”….Του ειπα ΟΚ! Θα το κανω. Μεχρι τωρα αγαπητα μου παιδια εχου βαλει λεφτα για αυτή την ιστορια. Δεν θα πω που και σε τι , γιατι δεν αφορα ολους! Αφορα ΜΟΝΟ αυτους που θα ερθουν.  Αρα θα το δειτε μεσα αυτό.

Παμε λιγο να σας πω τι σκεφτομουν μεχρι προχτες για την εισοδο….ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΕΙΣΟΔΟ με ευρω…Το ηθελα ελευθερας.  Ο Ελληνας ηθελε . Και από ότι καταλαβα δικιο ειχε και εχει.  Ειμαι της αποψης ότι το φιλτρο θα γινει μονο με αυτό τον τροπο γιατι τις τελευταιες 2 μερες ειδα καποιες αναρτησεις εδώ μεσα που δεν μου αρεσαν καθολου. Ιδιως αυτή που δεχτηκαμε ένα ειδος απειλη ότι θα φαμε και ξυλο (αν ηξεραν ποσο προστατευμενος ειναι ο χωρος δεν θα το ελεγαν αυτό) Λες και εγω μαλακας ειμαι να μην βαλω πουλοβερακι για το κρυο….Τεσπα….
Ζητησα εισοδο αλλα όλα free και με τιμες που θα τις συζητησω.  Οι τιμες των ποτων θα πεσουν και ετσι θα γινει καλη δουλεια. Επισης είναι και το φαγητο που αυτή την εβδομαδα θα το εχω κλεισει και αυτό. Πλεον υστερα από πολύ σκεψη δεν με απασχολει και εμενα η ποσοτητα αλλα μονο η ποιοτητα. Δηλαδη τα ποιοτικα ρεμαλια μονο. Τα αλλα δεν με απασχολουν. Αυτά ας ερθουν σε καμια συγκεντρωση της πουτσας σε κανενα στριπτιζαδικο του κωλου, μιας και όλα εχουν γυρισει σε τσαγαδικα πλεον. Εκει θα τους πω να ερθουν  να πιουν τη σοδα τους και το λεμονι δωρο από εμενα προσωπικα. Αντε να τους δωσω και καμια προσευχη για περαστικα στα δακτυλακια τους για τις παπαριες που γραφουν εδώ μεσα αλλα και αλλου…Ας κατσουν στην μπαρα να τους κωλοτριβονται από αποσταση 4 μετρων οι  ομορφες στριπτιζουδες και να καυλατισουν με εξοδα 6 ευρω ολη τη βραδια. Αντε να ερθει και κανενα ταλαιπωρο γραφειο του κωλου και να κανει μια κληρωση της πουτσας,  Εμεις αυτό το θερουμε μεγαλη μαλακια. Το  κανουμε και μονοι μας κάθε βραδυ αν θελουμε...

Σας κουρασα…Δεν γραφω εδώ μεσα πολύ. Και ουτε προκειται.. . Πραγματικα εμενα δεν με ενδιαφερει τπτ άλλο από το να ερθουν τα κολληταρια μου από εδώ μιας και κοσμο από την απεξω εχω. Και εχω και πολύ. Αρα δεν παιζει να με ενδιαφερει και τοσο. Ασε που με ένα γρηγορα προυπολογισμο το μαγαζι είναι  σχεδον γεματο. Δεν πηρα και κανενα πολυχωρο! Μαγαζι της νυχτας είναι.  
Εγω θελω τα μελη να ερθουν να δουν τι εχουμε φτιαξει, αν θα περασουν καλα και τι θα λεμε την άλλη μερα.  Ας  γνωριστουμε μεταξυ μας. Ποιος ξερει? Ισως δημιουργησουμε και καμια καλη κλειστη κοινοτητα με πολλες συνεργασιες στο μελλον.  Γιατι να εχουν μονο καποιοι αλλοι κλειστες κοινοτητες? Ας το προσπαθησουμε και βλεπουμε. Ετσι και αλλιως εμεις τα ρεμαλια θελουμε και τον πριβε μας χωρο και να κανουμε τα πριβε μας πραγματα. Οσοι περισσοτεροι, τοσο καλυτερα!
Εγω το μονο που θελω είναι την επομενη να εχουμε να γραφουμε πολλα εδω μεσα για τη βραδια αυτή.
Θελω να κανουμε ολοι μαζι την υπερβαση και να ξεκολλαμε σιγα σιγα από τα συνηθισμενα! Ετσι και αλλιως ολοι ζουμε κατω από τον ιδιο ουρανο…Ο οριζοντας όμως που κοιταμε ο καθενας, αλλαζει…Δεν θελω την πλειοψηφια εγω φιλοι μου…Η πλειοψηφιες με κανουν και συλλογιζομαι και δεν μου αρεσει καθολου αυτό. Θελω τη διαφορετικοτητα! Οποιος ζητα το ιδιο , ας ακολουθσει!

ΥΓ1. Δεν παρεξηγω κανενα παπαρα που μιλαει ασχημα για μενα. Πραγματικα! Αν ηξεραν τι γνωμη εχω για αυτους, τοτε θα μιλαγαν χειροτερα!  Εχουν σκοπο  να κανουν φιλους  ζωγραφιες και πληκτρολογημενους,  Αδελφια, φιλους εχω….αλλους δεν θελω!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Ετσι...ομορφα πραματα οργανωμενα και προπαντως ''προσεκτικα''...θα ειναι παντρεμενοι ανθρωποι μεσα δε χρειαζεται να εκτεθουν...ευγε μαγκες...προχωρατε και μην ακουτε κανεναν μπαχαλακη !!!!
:thumbsup:
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Παμε να σας πω δυο πραγματα να γνωριζετε ολοι που ασχοληστε μαζι μας…

Από την αρχη το ηξερα ότι πολυς κοσμος θα αναρωτηθει, θα προβληματιστει, θα εχει αποριες, θα υποπτευθει αλλα και θα ΜΑΛΑΚΙΣΤΕΙ.

Όμως δεν με ενδιεφερε καθολου. Ότι κανω το κανω για την καυλα μου και γιατι μου αρεσει.
Λοιπον, μαγκες…Ας αρχισουμε από το χωρο…
Το χωρο τον γνωριζω  παααρα πολύ καιρο, καθως με τον ιδιοκτητη μας συνδεει φιλια ετων…
Το μαγαζι αυτό το ειχα οποτε ηθελα να κανω ότι θελω. Από φιλικα  παρτυ γενεθλιων  μεχρι αρραβωνες φιλων, prive bachelor  κλπ…Εχει παιχτει χοντρο παιχνιδι εκει μεσα και με αλλα groups. Αρα για μενα δεν είναι καθολου κατι το καινουργιο. Πολλοι από εδώ μεσα με ξερουν προσωπικα. Ακομα και το που εργαζομαι. Αρα ξερουν ολο το βιογραφικο μου. Ξερουν ότι εχω κανονικη καλοπληρωμενη δουλεια με πολλες ωρες απασχολησης και δεν θα ειχα αναγκη να φτιαξω ballroom με 100, 200, 300 καριολιδια για να βαλω στην τσεπη 100 ευρω. Οσοι γνωριζουν από νυχτερινα μαγαζια ξερουν καλα τα περιθωρια κερδους που παιζουν. Είναι της ξεφτιλας εντελως. Αυτό το βλεπετε μονοι σας αλλα δεν γνωριζετε ότι ένα νυχτερινο μαγαζι μια βραδια να μην δουλεψει, ματωνει…Και ματωνει πολύ. Οι περισσοτεροι εδώ μεσα καποιοι γαμιαδες του πληκτρολογιου που τα ξερουν όλα νομιζουν πως όταν ανοιγεις ένα μαγαζι για το βραδυ, είναι σαν να πας στην τουαλετα και να αναψεις το φως…Θες να πας? Πας…Δεν θες? Δεν πας….αρα κοστος 0…ΟΚ! Καλα εως εδώ…δεν είναι ανγκη να γνωριζουμε  ολοι τις λεπτομερειες  κάθε επιχειρησης.

Και λεω επιχειρηση….Γιατι οσο και φιλος μου να είναι ο ανθρωπος που μου δινει το μαγαζι, δεν παυει να είναι επιχειρηματιας. Το κλεινει για μενα με ένα πολύ μεγαλο ρισκο. Αυτό θα μπορεσετε να το καταλαβετε ΜΟΝΟ αν δειτε το χωρο και ξερετε ποιος είναι. Προς το παρων  παρτε το λογο μου.
Η ιδεα ξεκινησε όταν ειχα παει σε ένα κωλομπαρο της Μιχαλακοπουλου και αρχισα να συζηταω με τον ιδιοκτητη αν θα μπορουσα να κανω εκει μεσα μια συγκεντρωση  50 ατομων.  Χωρις φυσικα τις γυναικες. Μου ειχε πει απλα ΟΧΙ! Μου εδινε κλειδια ΜΟΝΟ αν ειχε τις γυναικες και με κανονικες τιμες. Τοτε του ειπα ποιος ο λογος να ασχοληθω αφου κατι τετοιο το κανω χωρις να εχω το χωρο δικο μου. Μου ειπε ξεκαθαρα ότι θα εμπαινε μεσα αφου το μαγαζι του εφερνε τα ΣΚ 70 γυναικες και ειχε πανω από 100 πελατες που του αφηναν τα εξοδα της εβδομαδας. Ετσι όταν αρχισα να του λεω ότι θελω να παιξω εκει μεσα ένα show με κατι γκομενες μου ζητησε λεφτα. Και επισης μου ζητησε κανονικες τιμες ποτων και το λιγοτερο 100 καλεσμενους και μονο απογευμα. Ε, του ειπα να παει να κοιμηθει για τη βραδια γιατι μαλλον κουρασμενος θα ηταν. Και ετσι μου μπηκε η ιδεα να κλεισω ένα χωρο που ξερω καλα και θα επαιζα μπαλα εκει μεσα ανετα.  Σκοπος δεν ηταν να το ανοιξω το θεμα δημοσια εδώ μεσα. Ο Ελληνας ηθελε από την πρωτη στιγμη και τελικα ειχε δικιο. Εγω ηθελα μονο μελη του club μας- ΜΟΝΟ. Το club μας θα το δειτε από κοντα και θα καταλαβετε πως με μονο μια ανακοινωση, θα ειχαμε 150 ατομα το λιγοτερο. Αρχισε και χτιζοταν η ιδεα για κατι μεγαλυτερο. Και ειπαμε οκ, παμε για κατι πραγματικα μεγαλο και δε γαμιεται. Δεν εχουμε να χασουμε τιποτα. Θα μπορουσα να χρησιμοποιησω ΟΛΕΣ τις γνωριμιες μου από εδώ αλλα και από εξω. Εννοω γυναικες, γραφεια, στουντιος, στριπερς, τα παντα όλα!! Εκει δεν θα εδινα ουτε ένα ευρω καθως οι κοπελες μονο με ένα τηλεφωνημα ΟΛΕΣ ειπαν ΝΑΙ! Ακομα και από επαρχια, νησια και Θεσσαλονικη.  Όλα αυτά τα χρονια εκανα γνωριμιες με κοπελες και ανθρωπους με μαγαζια και για αυτό αποφασισα να δω τις δυνατοτητες μας να κανουμε κατι το τεραστιο και την ιδια στιγμη να δω αν ολοι αυτοι που με ξερουν εμενα με τον Ελληνα θα ανταποκρινοnταν σε μια τετοια προταση. Και ολοι μα ολοι ειπαν ναι! Εδώ να σημειωσω κατι…Μη βγει κανενας παπαρας και πει ότι τους κανω τσαμπα διαφημιση γιατι αν δειτε για ποια γραφεια και στουντιο μιλαω και ξερετε να κανετε ένα πολλαπλασιασμο  και μια απλη προσθεση θα καταλαβετε ότι η χασουρα των κοριτσιων και των μαγαζιων είναι τεραστια για να ερθουν σε μας.  Ας μην αναφερθω και στις ανεξαρτητες και στα show girls. Εκει μονο χαρη μου κανουν με τον Ελληνα για να ερθουν.  Οι υπολοιπες για να κρατησω το ενδιαφερον ζωντανο αλλα και να πετυχω το στοχο μου, θα πληρωθουν. Όταν ζητησα από τον ιδιοκτητη βοηθεια για κατι τετοιο μου ειπε απλα να παω να γαμηθω. Και δικιο ειχε. Αυτος δε σκεφτεται όπως εμεις φιλοι μου. Αυτος είναι επιχειρηματιας και εμας μας βλεπει αλλιως. Μου ειpε απλα, «σου ανοιγω και σε αφηνω στο μαγαζι μου να παιξεις. Εγω παιρνω τις εισπραξεις από τα ποτα και εσυ την ευχαριστηση να βαλεις μεσα τα ατομα που θελεις και να εχεις μεσα ότι θελεις.,  Δεν με ενδιαφερει τιποτα άλλο εκτος να εχεις την πορτα κλειστη”….Του ειπα ΟΚ! Θα το κανω. Μεχρι τωρα αγαπητα μου παιδια εχου βαλει λεφτα για αυτή την ιστορια. Δεν θα πω που και σε τι , γιατι δεν αφορα ολους! Αφορα ΜΟΝΟ αυτους που θα ερθουν.  Αρα θα το δειτε μεσα αυτό.

Παμε λιγο να σας πω τι σκεφτομουν μεχρι προχτες για την εισοδο….ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΕΙΣΟΔΟ με ευρω…Το ηθελα ελευθερας.  Ο Ελληνας ηθελε . Και από ότι καταλαβα δικιο ειχε και εχει.  Ειμαι της αποψης ότι το φιλτρο θα γινει μονο με αυτό τον τροπο γιατι τις τελευταιες 2 μερες ειδα καποιες αναρτησεις εδώ μεσα που δεν μου αρεσαν καθολου. Ιδιως αυτή που δεχτηκαμε ένα ειδος απειλη ότι θα φαμε και ξυλο (αν ηξεραν ποσο προστατευμενος ειναι ο χωρος δεν θα το ελεγαν αυτό) Λες και εγω μαλακας ειμαι να μην βαλω πουλοβερακι για το κρυο….Τεσπα….
Ζητησα εισοδο αλλα όλα free και με τιμες που θα τις συζητησω.  Οι τιμες των ποτων θα πεσουν και ετσι θα γινει καλη δουλεια. Επισης είναι και το φαγητο που αυτή την εβδομαδα θα το εχω κλεισει και αυτό. Πλεον υστερα από πολύ σκεψη δεν με απασχολει και εμενα η ποσοτητα αλλα μονο η ποιοτητα. Δηλαδη τα ποιοτικα ρεμαλια μονο. Τα αλλα δεν με απασχολουν. Αυτά ας ερθουν σε καμια συγκεντρωση της πουτσας σε κανενα στριπτιζαδικο του κωλου, μιας και όλα εχουν γυρισει σε τσαγαδικα πλεον. Εκει θα τους πω να ερθουν  να πιουν τη σοδα τους και το λεμονι δωρο από εμενα προσωπικα. Αντε να τους δωσω και καμια προσευχη για περαστικα στα δακτυλακια τους για τις παπαριες που γραφουν εδώ μεσα αλλα και αλλου…Ας κατσουν στην μπαρα να τους κωλοτριβονται από αποσταση 4 μετρων οι  ομορφες στριπτιζουδες και να καυλατισουν με εξοδα 6 ευρω ολη τη βραδια. Αντε να ερθει και κανενα ταλαιπωρο γραφειο του κωλου και να κανει μια κληρωση της πουτσας,  Εμεις αυτό το θερουμε μεγαλη μαλακια. Το  κανουμε και μονοι μας κάθε βραδυ αν θελουμε...

Σας κουρασα…Δεν γραφω εδώ μεσα πολύ. Και ουτε προκειται.. . Πραγματικα εμενα δεν με ενδιαφερει τπτ άλλο από το να ερθουν τα κολληταρια μου από εδώ μιας και κοσμο από την απεξω εχω. Και εχω και πολύ. Αρα δεν παιζει να με ενδιαφερει και τοσο. Ασε που με ένα γρηγορα προυπολογισμο το μαγαζι είναι  σχεδον γεματο. Δεν πηρα και κανενα πολυχωρο! Μαγαζι της νυχτας είναι.  
Εγω θελω τα μελη να ερθουν να δουν τι εχουμε φτιαξει, αν θα περασουν καλα και τι θα λεμε την άλλη μερα.  Ας  γνωριστουμε μεταξυ μας. Ποιος ξερει? Ισως δημιουργησουμε και καμια καλη κλειστη κοινοτητα με πολλες συνεργασιες στο μελλον.  Γιατι να εχουν μονο καποιοι αλλοι κλειστες κοινοτητες? Ας το προσπαθησουμε και βλεπουμε. Ετσι και αλλιως εμεις τα ρεμαλια θελουμε και τον πριβε μας χωρο και να κανουμε τα πριβε μας πραγματα. Οσοι περισσοτεροι, τοσο καλυτερα!
Εγω το μονο που θελω είναι την επομενη να εχουμε να γραφουμε πολλα εδω μεσα για τη βραδια αυτή.
Θελω να κανουμε ολοι μαζι την υπερβαση και να ξεκολλαμε σιγα σιγα από τα συνηθισμενα! Ετσι και αλλιως ολοι ζουμε κατω από τον ιδιο ουρανο…Ο οριζοντας όμως που κοιταμε ο καθενας, αλλαζει…Δεν θελω την πλειοψηφια εγω φιλοι μου…Η πλειοψηφιες με κανουν και συλλογιζομαι και δεν μου αρεσει καθολου αυτό. Θελω τη διαφορετικοτητα! Οποιος ζητα το ιδιο , ας ακολουθσει!

ΥΓ1. Δεν παρεξηγω κανενα παπαρα που μιλαει ασχημα για μενα. Πραγματικα! Αν ηξεραν τι γνωμη εχω για αυτους, τοτε θα μιλαγαν χειροτερα!  Εχουν σκοπο  να κανουν φιλους  ζωγραφιες και πληκτρολογημενους,  Αδελφια, φιλους εχω….αλλους δεν θελω!

Zand.... με κάλυψες πλήρως παρόλο που μου έκλεψες το κείμενο και την αίγλη.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τα σέβη μου "Αναμάρτητε"

:hi: :hi: :hi:
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Ολο ιδεες προστυχες μου δινεις εσυ!  ;) :grin:
Επειδή κατάλαβα που πήγε το μυαλό σου.......(βλέπε sirina) με το Volvο να κανονίσω ένα άσπρο τελείως χωρίς χρωματισμούς με φυμε τζάμια μην δίνουμε και στόχο.......!!!!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Επειδή κατάλαβα που πήγε το μυαλό σου.......(βλέπε sirina) με το Volvο να κανονίσω ένα άσπρο τελείως χωρίς χρωματισμούς με φυμε τζάμια μην δίνουμε και στόχο.......!!!!!
]Ασε....οταν θα ερθει η ωρα θα σου πω! Μην απομακρυνεσαι εσυ! :grin:
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.394
Like
914
Πόντοι
96
Παμε να σας πω δυο πραγματα να γνωριζετε ολοι που ασχοληστε μαζι μας…

Από την αρχη το ηξερα ότι πολυς κοσμος θα αναρωτηθει, θα προβληματιστει, θα εχει αποριες, θα υποπτευθει αλλα και θα ΜΑΛΑΚΙΣΤΕΙ.

Όμως δεν με ενδιεφερε καθολου. Ότι κανω το κανω για την καυλα μου και γιατι μου αρεσει.
Λοιπον, μαγκες…Ας αρχισουμε από το χωρο…
Το χωρο τον γνωριζω  παααρα πολύ καιρο, καθως με τον ιδιοκτητη μας συνδεει φιλια ετων…
Το μαγαζι αυτό το ειχα οποτε ηθελα να κανω ότι θελω. Από φιλικα  παρτυ γενεθλιων  μεχρι αρραβωνες φιλων, prive bachelor  κλπ…Εχει παιχτει χοντρο παιχνιδι εκει μεσα και με αλλα groups. Αρα για μενα δεν είναι καθολου κατι το καινουργιο. Πολλοι από εδώ μεσα με ξερουν προσωπικα. Ακομα και το που εργαζομαι. Αρα ξερουν ολο το βιογραφικο μου. Ξερουν ότι εχω κανονικη καλοπληρωμενη δουλεια με πολλες ωρες απασχολησης και δεν θα ειχα αναγκη να φτιαξω ballroom με 100, 200, 300 καριολιδια για να βαλω στην τσεπη 100 ευρω. Οσοι γνωριζουν από νυχτερινα μαγαζια ξερουν καλα τα περιθωρια κερδους που παιζουν. Είναι της ξεφτιλας εντελως. Αυτό το βλεπετε μονοι σας αλλα δεν γνωριζετε ότι ένα νυχτερινο μαγαζι μια βραδια να μην δουλεψει, ματωνει…Και ματωνει πολύ. Οι περισσοτεροι εδώ μεσα καποιοι γαμιαδες του πληκτρολογιου που τα ξερουν όλα νομιζουν πως όταν ανοιγεις ένα μαγαζι για το βραδυ, είναι σαν να πας στην τουαλετα και να αναψεις το φως…Θες να πας? Πας…Δεν θες? Δεν πας….αρα κοστος 0…ΟΚ! Καλα εως εδώ…δεν είναι ανγκη να γνωριζουμε  ολοι τις λεπτομερειες  κάθε επιχειρησης.

Και λεω επιχειρηση….Γιατι οσο και φιλος μου να είναι ο ανθρωπος που μου δινει το μαγαζι, δεν παυει να είναι επιχειρηματιας. Το κλεινει για μενα με ένα πολύ μεγαλο ρισκο. Αυτό θα μπορεσετε να το καταλαβετε ΜΟΝΟ αν δειτε το χωρο και ξερετε ποιος είναι. Προς το παρων  παρτε το λογο μου.
Η ιδεα ξεκινησε όταν ειχα παει σε ένα κωλομπαρο της Μιχαλακοπουλου και αρχισα να συζηταω με τον ιδιοκτητη αν θα μπορουσα να κανω εκει μεσα μια συγκεντρωση  50 ατομων.  Χωρις φυσικα τις γυναικες. Μου ειχε πει απλα ΟΧΙ! Μου εδινε κλειδια ΜΟΝΟ αν ειχε τις γυναικες και με κανονικες τιμες. Τοτε του ειπα ποιος ο λογος να ασχοληθω αφου κατι τετοιο το κανω χωρις να εχω το χωρο δικο μου. Μου ειπε ξεκαθαρα ότι θα εμπαινε μεσα αφου το μαγαζι του εφερνε τα ΣΚ 70 γυναικες και ειχε πανω από 100 πελατες που του αφηναν τα εξοδα της εβδομαδας. Ετσι όταν αρχισα να του λεω ότι θελω να παιξω εκει μεσα ένα show με κατι γκομενες μου ζητησε λεφτα. Και επισης μου ζητησε κανονικες τιμες ποτων και το λιγοτερο 100 καλεσμενους και μονο απογευμα. Ε, του ειπα να παει να κοιμηθει για τη βραδια γιατι μαλλον κουρασμενος θα ηταν. Και ετσι μου μπηκε η ιδεα να κλεισω ένα χωρο που ξερω καλα και θα επαιζα μπαλα εκει μεσα ανετα.  Σκοπος δεν ηταν να το ανοιξω το θεμα δημοσια εδώ μεσα. Ο Ελληνας ηθελε από την πρωτη στιγμη και τελικα ειχε δικιο. Εγω ηθελα μονο μελη του club μας- ΜΟΝΟ. Το club μας θα το δειτε από κοντα και θα καταλαβετε πως με μονο μια ανακοινωση, θα ειχαμε 150 ατομα το λιγοτερο. Αρχισε και χτιζοταν η ιδεα για κατι μεγαλυτερο. Και ειπαμε οκ, παμε για κατι πραγματικα μεγαλο και δε γαμιεται. Δεν εχουμε να χασουμε τιποτα. Θα μπορουσα να χρησιμοποιησω ΟΛΕΣ τις γνωριμιες μου από εδώ αλλα και από εξω. Εννοω γυναικες, γραφεια, στουντιος, στριπερς, τα παντα όλα!! Εκει δεν θα εδινα ουτε ένα ευρω καθως οι κοπελες μονο με ένα τηλεφωνημα ΟΛΕΣ ειπαν ΝΑΙ! Ακομα και από επαρχια, νησια και Θεσσαλονικη.  Όλα αυτά τα χρονια εκανα γνωριμιες με κοπελες και ανθρωπους με μαγαζια και για αυτό αποφασισα να δω τις δυνατοτητες μας να κανουμε κατι το τεραστιο και την ιδια στιγμη να δω αν ολοι αυτοι που με ξερουν εμενα με τον Ελληνα θα ανταποκρινοnταν σε μια τετοια προταση. Και ολοι μα ολοι ειπαν ναι! Εδώ να σημειωσω κατι…Μη βγει κανενας παπαρας και πει ότι τους κανω τσαμπα διαφημιση γιατι αν δειτε για ποια γραφεια και στουντιο μιλαω και ξερετε να κανετε ένα πολλαπλασιασμο  και μια απλη προσθεση θα καταλαβετε ότι η χασουρα των κοριτσιων και των μαγαζιων είναι τεραστια για να ερθουν σε μας.  Ας μην αναφερθω και στις ανεξαρτητες και στα show girls. Εκει μονο χαρη μου κανουν με τον Ελληνα για να ερθουν.  Οι υπολοιπες για να κρατησω το ενδιαφερον ζωντανο αλλα και να πετυχω το στοχο μου, θα πληρωθουν. Όταν ζητησα από τον ιδιοκτητη βοηθεια για κατι τετοιο μου ειπε απλα να παω να γαμηθω. Και δικιο ειχε. Αυτος δε σκεφτεται όπως εμεις φιλοι μου. Αυτος είναι επιχειρηματιας και εμας μας βλεπει αλλιως. Μου ειpε απλα, «σου ανοιγω και σε αφηνω στο μαγαζι μου να παιξεις. Εγω παιρνω τις εισπραξεις από τα ποτα και εσυ την ευχαριστηση να βαλεις μεσα τα ατομα που θελεις και να εχεις μεσα ότι θελεις.,  Δεν με ενδιαφερει τιποτα άλλο εκτος να εχεις την πορτα κλειστη”….Του ειπα ΟΚ! Θα το κανω. Μεχρι τωρα αγαπητα μου παιδια εχου βαλει λεφτα για αυτή την ιστορια. Δεν θα πω που και σε τι , γιατι δεν αφορα ολους! Αφορα ΜΟΝΟ αυτους που θα ερθουν.  Αρα θα το δειτε μεσα αυτό.

Παμε λιγο να σας πω τι σκεφτομουν μεχρι προχτες για την εισοδο….ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΕΙΣΟΔΟ με ευρω…Το ηθελα ελευθερας.  Ο Ελληνας ηθελε . Και από ότι καταλαβα δικιο ειχε και εχει.  Ειμαι της αποψης ότι το φιλτρο θα γινει μονο με αυτό τον τροπο γιατι τις τελευταιες 2 μερες ειδα καποιες αναρτησεις εδώ μεσα που δεν μου αρεσαν καθολου. Ιδιως αυτή που δεχτηκαμε ένα ειδος απειλη ότι θα φαμε και ξυλο (αν ηξεραν ποσο προστατευμενος ειναι ο χωρος δεν θα το ελεγαν αυτό) Λες και εγω μαλακας ειμαι να μην βαλω πουλοβερακι για το κρυο….Τεσπα….
Ζητησα εισοδο αλλα όλα free και με τιμες που θα τις συζητησω.  Οι τιμες των ποτων θα πεσουν και ετσι θα γινει καλη δουλεια. Επισης είναι και το φαγητο που αυτή την εβδομαδα θα το εχω κλεισει και αυτό. Πλεον υστερα από πολύ σκεψη δεν με απασχολει και εμενα η ποσοτητα αλλα μονο η ποιοτητα. Δηλαδη τα ποιοτικα ρεμαλια μονο. Τα αλλα δεν με απασχολουν. Αυτά ας ερθουν σε καμια συγκεντρωση της πουτσας σε κανενα στριπτιζαδικο του κωλου, μιας και όλα εχουν γυρισει σε τσαγαδικα πλεον. Εκει θα τους πω να ερθουν  να πιουν τη σοδα τους και το λεμονι δωρο από εμενα προσωπικα. Αντε να τους δωσω και καμια προσευχη για περαστικα στα δακτυλακια τους για τις παπαριες που γραφουν εδώ μεσα αλλα και αλλου…Ας κατσουν στην μπαρα να τους κωλοτριβονται από αποσταση 4 μετρων οι  ομορφες στριπτιζουδες και να καυλατισουν με εξοδα 6 ευρω ολη τη βραδια. Αντε να ερθει και κανενα ταλαιπωρο γραφειο του κωλου και να κανει μια κληρωση της πουτσας,  Εμεις αυτό το θερουμε μεγαλη μαλακια. Το  κανουμε και μονοι μας κάθε βραδυ αν θελουμε...

Σας κουρασα…Δεν γραφω εδώ μεσα πολύ. Και ουτε προκειται.. . Πραγματικα εμενα δεν με ενδιαφερει τπτ άλλο από το να ερθουν τα κολληταρια μου από εδώ μιας και κοσμο από την απεξω εχω. Και εχω και πολύ. Αρα δεν παιζει να με ενδιαφερει και τοσο. Ασε που με ένα γρηγορα προυπολογισμο το μαγαζι είναι  σχεδον γεματο. Δεν πηρα και κανενα πολυχωρο! Μαγαζι της νυχτας είναι. 
Εγω θελω τα μελη να ερθουν να δουν τι εχουμε φτιαξει, αν θα περασουν καλα και τι θα λεμε την άλλη μερα.  Ας  γνωριστουμε μεταξυ μας. Ποιος ξερει? Ισως δημιουργησουμε και καμια καλη κλειστη κοινοτητα με πολλες συνεργασιες στο μελλον.  Γιατι να εχουν μονο καποιοι αλλοι κλειστες κοινοτητες? Ας το προσπαθησουμε και βλεπουμε. Ετσι και αλλιως εμεις τα ρεμαλια θελουμε και τον πριβε μας χωρο και να κανουμε τα πριβε μας πραγματα. Οσοι περισσοτεροι, τοσο καλυτερα!
Εγω το μονο που θελω είναι την επομενη να εχουμε να γραφουμε πολλα εδω μεσα για τη βραδια αυτή.
Θελω να κανουμε ολοι μαζι την υπερβαση και να ξεκολλαμε σιγα σιγα από τα συνηθισμενα! Ετσι και αλλιως ολοι ζουμε κατω από τον ιδιο ουρανο…Ο οριζοντας όμως που κοιταμε ο καθενας, αλλαζει…Δεν θελω την πλειοψηφια εγω φιλοι μου…Η πλειοψηφιες με κανουν και συλλογιζομαι και δεν μου αρεσει καθολου αυτό. Θελω τη διαφορετικοτητα! Οποιος ζητα το ιδιο , ας ακολουθσει!

ΥΓ1. Δεν παρεξηγω κανενα παπαρα που μιλαει ασχημα για μενα. Πραγματικα! Αν ηξεραν τι γνωμη εχω για αυτους, τοτε θα μιλαγαν χειροτερα!  Εχουν σκοπο  να κανουν φιλους  ζωγραφιες και πληκτρολογημενους,  Αδελφια, φιλους εχω….αλλους δεν θελω!

Αδερφέ μου μαζί σου...αν χρειαστείτε βοήθεια ενημέρωσε με!
εκτός πάλι και έχεις εθελοντές ήδη.
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Καλό κουράγιο παιδιά για τη νέα σας προσπάθεια και καλή επιτυχία.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom