Νέα

Σία Κοσιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 562K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Συμφάγαμε μαζί πριν κάτι μήνες.
Έχουμε εκ διαμέτρου αντίθετες κοσμοθεωρίες. Με μια λέξη θα την αποκαλούσα σίχαμα.
Πάντως μου έκανε μεγάλη εντύπωση η ομορφιά της.
Απίστευτα όμορφη, κοντά στο θεωρητικό μέγιστο θα έλεγα.

για πες στο περίπου :sunglasses:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.887
Κριτικές
90
Like
33.799
Πόντοι
24.700
πόσο ζεστή να γίνει αγιούλη μου η ξινή ?

έχει κερδίσει με την αξιά της τίτλο ξινομούνας κυριλέ κυράτσας μαζί με τις επίσης προτεινόμενες για βρωμόξυλο στεφανίδου, μανωλίδου, χατζηβασιλείου

Δείτε, Μον πτι Μπιζού.

Τις κ.κ. Στεφανίδου. Μανωλίδου & Χατζηβασιλείου δεν τις γνωρίζω τόσο στενά για να μπορώ να εκφέρω γνώμη. Πιθανόν να είναι τόσο ξινές, όσο δείχνουν.

Η Αναστασία πάντως άρχισε τις ξινίλες από τότε που εργαζόταν για την Παναγιωταρέα. 
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Εξαιτιας της μακρας θητειας μου στο χωρο της ναυτιλιας, να ειστε ΑΠΟΛΥΤΑ ΒΕΒΑΙΟΙ οτι υπαρχει
καποιος καναλαρχης-επιχειρηματιας που επιχειρει πανω της κατα το δοκουν!!!!!
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Από τις ωραιότερες παρουσίες στην ελληνική τηλεόραση. Σωστό στήσιμο, σωστή άρθρωση, ωραίο σώμα, όμορφο πρόσωπο.
Εγώ θα προτιμούσα να την πηδήξω από το να τη χτυπήσω.  Όποιος έχει πρόβλημα με τις ξινίλες ίσως δεν έχει γερό στομάχι.
Για μπουνιές στο ΣΚΑΙ υπάρχουν άλλοι που μέχρι τώρα απορώ πως την έχουν γλυτώσει (Πορτοσάλτε, Μπάμπης  κλπ).
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Εξαιτιας της μακρας θητειας μου στο χωρο της ναυτιλιας, να ειστε ΑΠΟΛΥΤΑ ΒΕΒΑΙΟΙ οτι υπαρχει
καποιος καναλαρχης-επιχειρηματιας που επιχειρει πανω της κατα το δοκουν!!!!!
αν αυτό αληθεύει ...ίσως να επιχειρούν ........άνω του ενός  :rolleyes: :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.887
Κριτικές
90
Like
33.799
Πόντοι
24.700
Ψαγμενο σε βρισκω για να γνωριζεις το Μηνας αντι του "βασιλικου αρχαιου κρητικου" που προβαλει.

Είχαμε γνωριστεί προ αρκετών δεκαετιών (όταν είχε αναμιχθεί σε κάποιες "μπίζνες" είς την ιταλικην χερσόνησο). Πάντως όποιο όνομα και να προβάλλει, δεν τον "ψηλώνει".  :)
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ψαγμενο σε βρισκω για να γνωριζεις το Μηνας αντι του "βασιλικου αρχαιου κρητικου" που προβαλει.

Ο τύπος έχει πηδήξει ότι καλό έχει περάσει απο την ελληνική τηλεόραση.
Προσωπικά του βγάζω το καπέλο..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.887
Κριτικές
90
Like
33.799
Πόντοι
24.700
Ο τύπος έχει πηδήξει ότι καλό έχει περάσει απο την ελληνική τηλεόραση.
Προσωπικά του βγάζω το καπέλο..

Εγώ του βγάζω το καπέλο γιατί μετά φρόντιζε να τις αποκαταστήσει, ούτως ώστε να "τραβάει" άλλος τα έξοδά τους.  :grin:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Εγώ του βγάζω το καπέλο γιατί μετά φρόντιζε να τις αποκαταστήσει, ούτως ώστε να "τραβάει" άλλος τα έξοδά τους.  :grin:

Στα συν και αυτό. Άλλοι πληρώνουν και τρώνε χαβιάρι και άλλοι πληρώνουν και τρώνε γαύρο.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Είχαμε γνωριστεί προ αρκετών δεκαετιών (όταν είχε αναμιχθεί σε κάποιες "μπίζνες" είς την ιταλικην χερσόνησο). Πάντως όποιο όνομα και να προβάλλει, δεν τον "ψηλώνει".  :)
:grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom