Νέα

Σία Κοσιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 560K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
37
Like
20.347
Πόντοι
12.896
Το είπα με την έννοια"αδιαφορώ για τα επιπλέον είκοσι κιλά"... Την θέλω ακόμα και με αυτά.
Γιατί οι πιο πολλοί θα την ήθελαν χωρίς αυτά...εγώ την θέλω και με αυτά.
Δύο μέτρα είναι...ας έχει και παραπάνω κιλά.Εγω αισθηματιας είμαι...:smitten::smitten::smitten::smitten:
Υπάρχει λόγος που έχουν χαθεί τόσα παιδιά μου για αυτήν...αχ Σία!!!
καλα χωρις τα 20 καλυτερα,αλλα κ με 20 το γλειψιμο μου,θα το εκανα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.512
Κριτικές
62
Like
41.279
Πόντοι
8.530
καλα χωρις τα 20 καλυτερα,αλλα κ με 20 το γλειψιμο μου,θα το εκανα.
Πάντως όταν ξεκίνησε το μακρινό 2006 ήταν πιο φιτ...τώρα που μιλφεψε είναι αλλιώς...και πάλι άλλο είναι να έχει παραπάνω κιλά μια διμετρη ξανθιά και άλλο ένας κουβάς με πόδια.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
37
Like
20.347
Πόντοι
12.896
Χλωμό έως αβέβαιο
εγω κανω οτι μπορω παντως,απο το πρωι εχω παει με το αμαξι 3 θειους μου να ψηφισουν δουκα κ τωρα περιμενω να κατεβει μια θεια να την παω κ αυτηνε.
ειναι επενδυση για το μελλον ο δουκας,γιατι αν βγει θα φρεναρει λιγο η καριερα του αλλου του σκατοπαιδου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.512
Κριτικές
62
Like
41.279
Πόντοι
8.530
εγω κανω οτι μπορω παντως,απο το πρωι εχω παει με το αμαξι 3 θειους μου να ψηφισουν δουκα κ τωρα περιμενω να κατεβει μια θεια να την παω κ αυτηνε.
ειναι επενδυση για το μελλον ο δουκας,γιατι αν βγει θα φρεναρει λιγο η καριερα του αλλου του σκατοπαιδου.
Τον ξέρει η μάνα του αυτόν τον Δούκα;
Τι σπούδασε;Τι έκανε πριν κατέβει για δήμαρχος;
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
37
Like
20.347
Πόντοι
12.896
Θα βγει ξανά δήμαρχος
η ελπιδα πεθαινει τελευταια...
πολυ σημαντικο θεωρω πως ειναι το αν πολλοι ν.δημοκρατες δεν θα πανε να ψηφισουν αυτη την κυριακη οπως εκαναν κ την πρωτη κυριακη για να τον αποδοκιμασουν τον κλεφτρακο...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.512
Κριτικές
62
Like
41.279
Πόντοι
8.530
η ελπιδα πεθαινει τελευταια...
πολυ σημαντικο θεωρω πως ειναι το αν πολλοι ν.δημοκρατες δεν θα πανε να ψηφισουν αυτη την κυριακη οπως εκαναν κ την πρωτη κυριακη για να τον αποδοκιμασουν τον κλεφτρακο...
Αποχη και σταρχιδισμος θα υπάρχει και από την αλλη...θα είναι κοντά σε ποσοστό αλλά θα βγει με 55 η έστω 53% ο νυν δήμαρχος.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
37
Like
20.347
Πόντοι
12.896
Τον ξέρει η μάνα του αυτόν τον Δούκα;
Τι σπούδασε;Τι έκανε πριν κατέβει για δήμαρχος;
ολοι λενε τα καλυτερα για το Χαρη φιλε,στον πολιτικο στιβο δεν εχει δοκιμαστει,μπορει να θελει να φαει κ αυτος,αλλιως θα καθοτανε στα αυγα του.
το ζητουμενο ειναι να φυγει ο αλλος,φτανει η κοροιδια.
ας μας κοροιδεψει κανας αλλος...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.512
Κριτικές
62
Like
41.279
Πόντοι
8.530

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
37
Like
20.347
Πόντοι
12.896
To δέχομαι...και αν βγει δεν πρέπει να κατέβει ξανά υποψήφιος γιατί μάλλον θα χάσει ακόμα και αν κατέβεις εσύ απέναντι του.
σιγουρα δεν θα ξανακατεβει
δεν νομιζω οτι θα ξανακατεβαινε κ καλα να πηγαινει,γιατι καποια στιγμη πρεπει να ξεκινησει κ το βουλευτιλικι.
ακριβως για αυτο ειναι σημαντικο να χασει.
διοτι μετα που θα ειναι στη βουλη κ θα διεκδικει υπουργεια,μεσα στο κομμα οι αντιπαλοι του θα εχουν το επιχειρημα αυτο:
μα καλα θα κανουμε υπουργο το λαμογιο που εφαγε ενα καρο λεφτα κ εχασε τον πιο σιγουρο δεξιο δημο απο τον ανυπαρκτο το δουκα?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.512
Κριτικές
62
Like
41.279
Πόντοι
8.530
σιγουρα δεν θα ξανακατεβει
δεν νομιζω οτι θα ξανακατεβαινε κ καλα να πηγαινει,γιατι καποια στιγμη πρεπει να ξεκινησει κ το βουλευτιλικι.
ακριβως για αυτο ειναι σημαντικο να χασει.
διοτι μετα που θα ειναι στη βουλη κ θα διεκδικει υπουργεια,μεσα στο κομμα οι αντιπαλοι του θα εχουν το επιχειρημα αυτο:
μα καλα θα κανουμε υπουργο το λαμογιο που εφαγε ενα καρο λεφτα κ εχασε τον πιο σιγουρο δεξιο δημο απο τον ανυπαρκτο το δουκα?
Δεν υπάρχει τίποτα σίγουρο γιατί όταν νίκησε ο ΣΥΡΙΖΑ το 2015 όλη η Ελλάδα έγινε ροζ πλην δέκα με δώδεκα Νομων κυρίως στην Β.Ελλαδα.Οι πιο πολλοί είναι "όπου φυσήξει ο άνεμος" πλην των διαχρονικών γαλάζιων κάστρων.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
37
Like
20.347
Πόντοι
12.896
Δεν υπάρχει τίποτα σίγουρο γιατί όταν νίκησε ο ΣΥΡΙΖΑ το 2015 όλη η Ελλάδα έγινε ροζ πλην δέκα με δώδεκα Νομων κυρίως στην Β.Ελλαδα.Οι πιο πολλοί είναι "όπου φυσήξει ο άνεμος" πλην των διαχρονικών γαλάζιων κάστρων.
e καλα τωρα στο ελλαδισταν φυσικο δεν ειναι?
 

cucu

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
60
Like
86
Πόντοι
0
Τον ξέρει η μάνα του αυτόν τον Δούκα;
Τι σπούδασε;Τι έκανε πριν κατέβει για δήμαρχος;

Καθηγητής ΕΜΠ στη σχολή ηλεκτρολόγων μηχανικών....ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΒΑΘΜΙΔΑΣ...

Απέναντι στον εξειδικευμένο στο ράβε-ξήλωνε τον περίπατο...
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.140
Κριτικές
37
Like
20.347
Πόντοι
12.896

Καθηγητής ΕΜΠ στη σχολή ηλεκτρολόγων μηχανικών....ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΒΑΘΜΙΔΑΣ...

Απέναντι στον εξειδικευμένο στο ράβε-ξήλωνε τον περίπατο...
ειναι πολυ αξιολογο ατομο,βεβαια κ ο κλεφτρακος με καλες περγαμηνες ειχε ερθει σαν νομαρχης....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.512
Κριτικές
62
Like
41.279
Πόντοι
8.530
ειναι πολυ αξιολογο ατομο,βεβαια κ ο κλεφτρακος με καλες περγαμηνες ειχε ερθει σαν νομαρχης....
Εγώ προτείνω να τον αξιοποιήσει ο Μπακογιάννης σε αντικείμενο που ξέρει ο ανθυποψηφιες του ο Δούκας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom