Νέα

Σεξουαλικες δραστηριοτητες του Παιχτουρα!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.400
Like
1.823
Ανοιγω αυτο το θρεντ για τους αγνωστους θαυμαστες μου. Μονο απο το θρεντ αυτο θα ενημερωνοσαστε για τις σεξουαλικες μου δραστηριοτητες με τις διαφορες εργαζομενες(στουντιο κ.λ.π.) αλλα και με μη εργαζομενες...ειτε φιλες μου...ειτε γνωστες μου.Σε αλλα θρεντ πλεον δεν συμμετεχω.Πρωτη μου ενημερωση θα ειναι αυριο το απογευμα...θα ειναι ενα αριστουργημα..οσοι πιστοι προσελθετε να την διαβασετε.Επισημανω οτι σε αυτο το θρεντ, τα δειγματα γραφης μου θα ειναι μονο στις ενημερωσεις των σεξουαλικων δραστηριοτητων μου και οχι να σας απαντω σε οτι θα με ρωτατε, που αυτο αν ειναι κατι ουσιας θα το κανω αν μου στελνετε προσωπικο μηνυμα.Τελος σταματω να γραφω κριτικες...μονο απο εδω θα εχετε ενημερωση για την σεξουαλικη δραστηριοτητα μου και με τις εργαζομενες.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Είσαι άπαιχτος αγόρι μου!!!!  :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Παιχτούρα είσαι μοναδικός, πραγματικά ανεπανάλητος. Αυτό δεν είναι σχήμα λόγου. Ποιός άλλος έχει ανοίξει παρόμοιο θρεντ στο σάιτ αυτό; Σίγουρα κανείς.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Είσαι άπαιχτος αγόρι μου!!!!  :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 Το ανοιξα για τα φιλαρακια μου και να μην συμμετεχω σε αλλα θρεντ.Λογω οτι αν ανοιγα κανενα αλλο μπορει οι υπευθυνοι του site να μου το σταματουσαν λογω πιθανης υπαρξης παλαιοτερου και ας μην υπαρχει πληρη εναρμονιση φτανει που το κρινουν ετσι ειμαι υποχρεωμενος να το σεβαστω....οποτε βασανισα το μυαλο μου και ανοιξα αυτο το πρωτοτυπο θρεντ και να συμβαβιζει με το site που δεν σηκωνει πολλα σοβαρα θεματα,αλλα και να ειμαι σιγουρος οτι πρωτη φορα ανοιγετε τετοιο θεμα ωστε να μην μου το σταματησει και αυτο οπως αλλα τρια σε τεσσερις μηνες που φιλοξενουμε στο χωρο αυτο ο σεβαστος αγνωστος προς εμε Αντισθενης.Παμε τωρα στο θεμα μας...εισαι μεσα στις τρεις υποψηφιες που παιζουν αυριο για την πρωτο ποστ...Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
θεωρω οτι πρεπει να γινει ανακληση της αποστρατευσης του Παιχτουρα. Τετοια στελεχη δυναμωνουν τα στρατα και τσι αεροποριες. Τα αεροπλανα πετανε πιο αργα, οι πιλοτοι αισθανονται ανασφαλεις και οι πολιτες το ιδιο.

ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΣΗ ΤΣΙ ΑΜΥΝΑΣ ΤΣΙ ΧΩΡΑΣ  :tickedoff: :rockon:
 

Επισκέπτης
παιχτουρα,κοίτα τι δώρο θα σου κάνω όταν θα έχεις τα γεννέθλιά σου :

URL]]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
παιχτουρα,κοίτα τι δώρο θα σου κάνω όταν θα έχεις τα γεννέθλιά σου :

http://[URL unfurl="true"]www.sexi-vibes.co.uk/contents/media/l_Queeny%20Love%20Pussy%20Ass.jpg[/img[/URL]]

[/quote]

ρε οι γυφτοι, το φτιαξανε που το φτιαξανε, τι τους κοστιζε να ανοιξουν και μια τρυπα στο κωλο?
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.400
Like
1.823

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.400
Like
1.823
 Το ανοιξα για τα φιλαρακια μου και να μην συμμετεχω σε αλλα θρεντ.Λογω οτι αν ανοιγα κανενα αλλο μπορει οι υπευθυνοι του site να μου το σταματουσαν λογω πιθανης υπαρξης παλαιοτερου και ας μην υπαρχει πληρη εναρμονιση φτανει που το κρινουν ετσι ειμαι υποχρεωμενος να το σεβαστω....οποτε βασανισα το μυαλο μου και ανοιξα αυτο το πρωτοτυπο θρεντ και να συμβαβιζει με το site που δεν σηκωνει πολλα σοβαρα θεματα,αλλα και να ειμαι σιγουρος οτι πρωτη φορα ανοιγετε τετοιο θεμα ωστε να μην μου το σταματησει και αυτο οπως αλλα τρια σε τεσσερις μηνες που φιλοξενουμε στο χωρο αυτο ο σεβαστος αγνωστος προς εμε Αντισθενης.Παμε τωρα στο θεμα μας...εισαι μεσα στις τρεις υποψηφιες που παιζουν αυριο για την πρωτο ποστ...Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Να κρατάς την στρατηγική σου :cool2:!!!!

Ξέρεις τι εννοώ;  :smitten:
 

Επισκέπτης
 Το ανοιξα για τα φιλαρακια μου και να μην συμμετεχω σε αλλα θρεντ.Λογω οτι αν ανοιγα κανενα αλλο μπορει οι υπευθυνοι του site να μου το σταματουσαν λογω πιθανης υπαρξης παλαιοτερου και ας μην υπαρχει πληρη εναρμονιση φτανει που το κρινουν ετσι ειμαι υποχρεωμενος να το σεβαστω....οποτε βασανισα το μυαλο μου και ανοιξα αυτο το πρωτοτυπο θρεντ και να συμβαβιζει με το site που δεν σηκωνει πολλα σοβαρα θεματα,αλλα και να ειμαι σιγουρος οτι πρωτη φορα ανοιγετε τετοιο θεμα ωστε να μην μου το σταματησει και αυτο οπως αλλα τρια σε τεσσερις μηνες που φιλοξενουμε στο χωρο αυτο ο σεβαστος αγνωστος προς εμε Αντισθενης.Παμε τωρα στο θεμα μας...εισαι μεσα στις τρεις υποψηφιες που παιζουν αυριο για την πρωτο ποστ...Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
εντωμεταξυ δασκαλε ειχα κατα νου να ανοιξω και γω παρομοιο θρεντ με τις δικες μου περιπετειες οπου θα μαζεψω ολες τις ιστοριες μου και θα γραφω τις καινουργιες!αληθεια! :rockon:


 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
εντωμεταξυ δασκαλε ειχα κατα νου να ανοιξω και γω παρομοιο θρεντ με τις δικες μου περιπετειες οπου θα μαζεψω ολες τις ιστοριες μου και θα γραφω τις καινουργιες!αληθεια! :rockon:

γκουχου γκουχου...πρόσεχε άλλος κατέχει αυτήν την λέξη....σσσσσσσσσσσ..μην το πεις παραέξω...θα μας κάνει ντου!!! :grin: :grin: :grin: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom