Νέα

Sex-Tour Ουκρανια, Εμπειριες, Συμβουλες, Γενικη κουβεντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266
για τα κλαμπ με τις πολλες πουτανες λεω  :grin:
και η ελλαδιτσα μας εχει μια χαρα γυναικες  ;)
Τυπε αυτους τους καιρους εδω εχει περισσοτερες πουτανες και γραφεια με πουτανες απο εκει  :2funny:

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266


πωπω βυζαρεςςςςςςςςςςς :cum: :cum:





παραδεισος  :tickedoff: εμεις γιατι δεν εχουμε τετοια;;;
Απο αυτα που διαβασα σε αυτο το σαιτ απο υπηρεσιες ειναι χαλια . Ακομα και το κλαρινο το κανουν με προφυλακτικο και δεν κανουν εξτραδακια υπηρεσιες μπουρδελου δλδ  :headbang:
 

666toefl

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Απο αυτα που διαβασα σε αυτο το σαιτ απο υπηρεσιες ειναι χαλια . Ακομα και το κλαρινο το κανουν με προφυλακτικο και δεν κανουν εξτραδακια υπηρεσιες μπουρδελου δλδ  :headbang:
απλα η γνωμη μου
μονο απο σαιτ οπως μαμπα,να πετυχεις γκομενες λεει
ερασιτεχνες
τωρα αν ειναι να πας σε βιομηχανοποιημενο πραγμα,αποστειρωμενο γαμησι και συμεριφορα ουλτρα προ με συμφωνια γραμμενη στο χαρτι
,τετιο βρισκεις κι εδω σε στουντιο
δεν υπαρχει λογος
οι ερασιτεχνες ειναι η απολαυση κι οχι τα προ
σχινοχαρας rules!
 

666toefl

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ρε πουστηδες με βαζετε κι εμενα στο τριπακι του ψαξιματος
ενα φιλαρακι βιρτουαλ(βασικα παιζουμε απλα ενα ονλάϊν παιχνιδι στρατηγικης παρεα) ρωσοποντιος βασικα γεννημενος στην Μαριουπολη μου εδωσε
τα κατω σάϊτ για κιεβο
το πρωτο για πουτανες το δευτερο για ενοικιαζομενα διαμερισματα στο κιεβο και ολη την ουκρανια ειναι και στα αγγλικα


booking.doba.ua


βεβαια το πρωτο με τις πουτανες ειναι στα σλαβικα (ουκρανικα ή ρωσσικα) και δεν καταλαβενω τιποτα εκτος απο τα χρηματα  :grin:

ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ  nukteros  ενα explain ?


Цена: Прием:
Возраст: Метро:
Грудь: Услуги:
Рост: Только проверенные
Вес:
φιλε σορρυ
1.εισαι τελειως αβγαλτος,μην αρχισεις απο ουκρανια ,θα πνιγεις στα ξεβαθα
κανε αγροτικο καπου κοντα και βλεπεις,τουλαχιστον οταν εισαι αρχαριος,παιξε με ψιλολογια,,,γνωμη μου
2.google translate δεν εχει ο υπολογιστης σου?
 

666toefl

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Μετάφραση

Price: Admission:
Age:
Chest: Services:
Height: Only Verified
Weight:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
φιλε σορρυ
1.εισαι τελειως αβγαλτος,μην αρχισεις απο ουκρανια ,θα πνιγεις στα ξεβαθα
κανε αγροτικο καπου κοντα και βλεπεις,τουλαχιστον οταν εισαι αρχαριος,παιξε με ψιλολογια,,,γνωμη μου
2.google translate δεν εχει ο υπολογιστης σου?
ε κι ο shinoharas οταν πρωτοπηγε δεν ηξερε ρωσσικα ρε συ αδελφε
δεν ειπα οτι θα παω αλλα ψηνομε
τι διαολο, ολοκληρο Κιεβο δεν θα βρω καποια που να μιλαει Αγγλικα της προκοπης;;; σε πρωτη φαση αρχισα αλληλογραφια στο badoo

το google translate δεν το πολυεμπιστευομε...μεταφραζει πολλεw φορες αλλα αντι αλλων
admission
εννοει ο ποιητης αν πας εσυ ή αν ερχετε αυτη σε σενα καμια σχεση δηλαδη με τον μεταφραστη

χρησιμοποιησα τον μεταφραστη που προτεινε ο shinoharas και τον βρηκα πολυ καλο

@ nukteros
πιο κατω λεει και στοματικο χωρις προφυλακτικο
ηδη αρχισα εντατικα μαθηματα σε βασικες κουβεντες (οπως η πιπα) :) αλλα λογικα θα το χρεωνουν εξτρα
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Ο μεσος μισθος ειναι 300ευρω αυτην την στιγμη. Τωρα νοικιαζω με εναν φιλο ενα καλουτσικο διαμερισμα στο κεντρο και βγαινει 150euro απο τον καθενα. Βεβαια βγαζουμε και οι 2 πανω απο τον μεσο μισθο. Στα περιχωρα ναι ειναι λιγακι επικυνδυνα, αλλα κεντρο και γυρο περιοχες ειναι μια χαρα.
Μου εχουν κολλησει μαγκιες αρκετες φορες αλλα αν ολα πηγαν ενταξει.

να κι αλλος ενας ενδιαφοροντας προορισμος
:grin:
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
απλα η γνωμη μου
μονο απο σαιτ οπως μαμπα,να πετυχεις γκομενες λεει
ερασιτεχνες
τωρα αν ειναι να πας σε βιομηχανοποιημενο πραγμα,αποστειρωμενο γαμησι και συμεριφορα ουλτρα προ με συμφωνια γραμμενη στο χαρτι
,τετιο βρισκεις κι εδω σε στουντιο
δεν υπαρχει λογος
οι ερασιτεχνες ειναι η απολαυση κι οχι τα προ
σχινοχαρας rules!
αγαπητέ φίλε
είχες κάποια καλή τύχη με το mamba?
δοκίμασες το shinoharas style?  :2funny:
εδώ που τα λέμε χοντρός χοντρότερος είχε τον τρόπο του και τα κατάφερνε
αλλά πιθανόν να μην είναι μόνο τα χρήματα στην μέση, γιατί είχε και 2 και 3 ταυτόχρονα και τις φωτογράφιζε κιόλας
σίγουρα τα ρωσικό τον βοηθήσανε
για πες μας πως δουλεύει σε εσένα
εγώ έχω δουλείες και φίλιες στο ουκραίνα οπότε από στόμα σε στόμα βρίσκω γκόμενες σε περίπτωση που ρωτάς

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ !$ 
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266
Η πατεντα Σινοχαρα λειτουργει καλα σ αυτους που ξερουν γλωσσα νοοτροπια και εχουν γνωστους σ αυτα τα μερη . Για ολους τους αλλους ειναι σιγουρο οτι θα μεινουν με το πουλι στο χερι .
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266
ε κι ο shinoharas οταν πρωτοπηγε δεν ηξερε ρωσσικα ρε συ αδελφε
δεν ειπα οτι θα παω αλλα ψηνομε
τι διαολο, ολοκληρο Κιεβο δεν θα βρω καποια που να μιλαει Αγγλικα της προκοπης;;; σε πρωτη φαση αρχισα αλληλογραφια στο badoo

το google translate δεν το πολυεμπιστευομε...μεταφραζει πολλεw φορες αλλα αντι αλλων
admission
εννοει ο ποιητης αν πας εσυ ή αν ερχετε αυτη σε σενα καμια σχεση δηλαδη με τον μεταφραστη

χρησιμοποιησα τον μεταφραστη που προτεινε ο shinoharas και τον βρηκα πολυ καλο

@ nukteros
πιο κατω λεει και στοματικο χωρις προφυλακτικο
ηδη αρχισα εντατικα μαθηματα σε βασικες κουβεντες (οπως η πιπα) :) αλλα λογικα θα το χρεωνουν εξτρα
Ο Σινοχαρας αρχισε τα ταξιδια το 2006 , απο τοτε εχουν αλλαξη τα πραγματα . Αν ψαχνεις για στουντιο και γραφεια εχει και εδω πολλα κ δεν χρειαζεται να κανεις τοσα χιλιομετρα .
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Η πατεντα Σινοχαρα λειτουργει καλα σ αυτους που ξερουν γλωσσα νοοτροπια και εχουν γνωστους σ αυτα τα μερη . Για ολους τους αλλους ειναι σιγουρο οτι θα μεινουν με το πουλι στο χερι .
με πουτανες παει ο σχινοχαρας και το εχει δηλωσει το παιδι,δεν υπαρχει καποια πατεντα για αυτο.Πληρωνεις και γαμας.Οι υπολοιποι που λενε οτι πανε σε χωρες και γαμανε το μισο πληθυσμο ειναι μπουρδες.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266
με πουτανες παει ο σχινοχαρας και το εχει δηλωσει το παιδι,δεν υπαρχει καποια πατεντα για αυτο.Πληρωνεις και γαμας.Οι υπολοιποι που λενε οτι πανε σε χωρες και γαμανε το μισο πληθυσμο ειναι μπουρδες.
Μαλλον δεν διαβασες καλα τα μαθηματα σου .  :2funny: Με απλες κοπελες που της δινει καποιο χαρτζιλικι. Μια επαγγελματιας δεν θα πηγαινε ποτε με τετοια ποσα .
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.225
Κριτικές
8
Like
1.893
Πόντοι
266
ΜΑΛΑΚΑ ΣΙΝΟΧΑΡΑ  :s&m_1: ο κοσμος εχει αποριες και δεν ειμαι εγω ο καταλληλοτερος για να απανταω . Γυρνα πισω και απαντησε στο κοινο σου
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μαλλον δεν διαβασες καλα τα μαθηματα σου .  :2funny: Με απλες κοπελες που της δινει καποιο χαρτζιλικι. Μια επαγγελματιας δεν θα πηγαινε ποτε με τετοια ποσα .
Aπλες κοπελες τις θεωρει αυτος.Στην Ουκρανια ειναι τιγκα απο τετοιες "απλες κοπελες."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom