Νέα

Sex shops στην Αθήνα/online παραγγελίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

joka61

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι μου,επισκευτείτε το .Ξεσκαρταρισμένα sex toys,που δεν σε κανουν να βαριέσαι ψάχνοντας,ξεχωριστά sexy εσώρουχα και μεγάλη ποικιλία σε φετίχ σαδομαζοχιστικα...
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:) :) :)
Νομίζω πως ψαχνοντας να βρείς ένα συγκεκριμένο προϊόν, τελικά θα καταλήξεις πως παραγγέλοντας από εξωτερικό (Αγγλία για εμένα) θα βρείς - ακόμη και με κόστος μεταφορικών - καλύτερες τιμές από ότι σε Ελλάδα. Δεν θέλω να αναφερθώ σε συγκεκριμένο site, για να μην θεωρηθεί διαφήμιση αλλά ... για ψάξε λίγο αυτό που θέλεις στο UK.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
:) :) :)
Νομίζω πως ψαχνοντας να βρείς ένα συγκεκριμένο προϊόν, τελικά θα καταλήξεις πως παραγγέλοντας από εξωτερικό (Αγγλία για εμένα) θα βρείς - ακόμη και με κόστος μεταφορικών - καλύτερες τιμές από ότι σε Ελλάδα. Δεν θέλω να αναφερθώ σε συγκεκριμένο site, για να μην θεωρηθεί διαφήμιση αλλά ... για ψάξε λίγο αυτό που θέλεις στο UK.

οπως τα λες ειναι ;)
οι τιμες στην ελλαδα ειναι εξωφρενικες και η ποιοτητα δεν ειναι και τρομερη...
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
ειχα δει για κατι κουκλεσ τερα πατρικ οποιοσ εχει παρει και εχει δοκοιμασει ασ πει κατι
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας..εχει αγορασει κανεις τα χαπια για κθηστερηση.και τις σταγωνες ερωτικης ελξης..εχουν αποτελεσμα η ειναι μουφα..

:huh:
Νομίζω πως κάποια από τα προϊόντα αυτά μπορεί και να δουλεύουν. Το κακό είναι, πως είναι τόσο πολλά που δεν μπορείς να σίγουρος για την επιλογή σου. Θα πρότεινα ... μακρυά από Κίνα. Δοκίμασε κάποιο Ευρωπαϊκό προϊόν!!!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
οπως τα λες ειναι ;)
οι τιμες στην ελλαδα ειναι εξωφρενικες και η ποιοτητα δεν ειναι και τρομερη...

Αφου οι Ελληνες ειναι για τον πουτσο ολε ολε και οι κλεφτες των κλεφτων!

Πχ αγοραζουν απ'εξω 1000 ταινιες 800 δολλαρια και εδω τις πουλανε 16-20 Ευρω τη μια....ποιος να παρει....
 

doken

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά συγνώμη .Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σεχτικά μτην χρήση κάποιων cock rings που μόλις αγόρασα.Που είναι to thread?
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • hooker.jpg
    hooker.jpg
    4,4 KB · Εμφανίσεις: 38

lora(1)

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

Καλό sex shop, καλες τιμές και ενδιαφέροντα πράγματα. Δυστυχώς δεν είναι Αθήνα αλλά είναι πολυ εξυπερετικοί, διακριτικοί και σύντομοι στην παράδοση των προϊόντων τους.
 

bill2

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2006
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Καλο φαινεται το honour Lora...κανενα άλλο εκτος Ελλάδας κανείς?
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
καλησπέρα σας....ψάχνω για κανένα καλο sex shop στα δυτικα προάστια....περιστερι ,ιλιον, εκει τριγυρω...γνωριζει κανεις????
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Καλο sex shop από το οποίο είχα ψωνίσει παλιά είναι αυτό στην Ισμήνης και Λεωφ. Βουλιαγμένης γωνία στη Δάφνη. Το sex shop είναι στον πρώτο όροφο και στον δεύτερο είναι το γνωστό  studio. Οπότε ρίχνεις και μια ματιά στον δεύτερο, μιας και πήγες μέχρις εκεί  :boobies:
Τώρα αν είναι on line δεν ξέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom