Νέα

σεξ σε adult theater ή σε καποια σαουνα ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arizale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ο μη πισωγλεντης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:παει με πουστηδες στηνει κωλο αλλα δεν ειναι πισωγλεντης,παει με λεσβια και του σκιζει τα κωλοβαρδουλα με το στραπον αλλα ειναι γαμιας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:Και πληρωνει κιολας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι :rockon: βαλε τα πραγματα στη θεση τους :rockon:
 

Επισκέπτης
ΟΠΟΙΟΣ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΕ ADULT THEATER ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ Η ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΑΟΥΝΑ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΥΝΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ
ειμαι 35 εμφανισιμος πραγματικα και με λιγες bisexual εμπειριες ..
τυπε αν ειναι χαμαμ και οχι σαουνα δεν λαδωνεται το κλιστρο :think:
 

Επισκέπτης
δεν ειπα πουθενα οτι ειμαι στρειτ .
σε τρώει ο κώλος σου να σε μπινελικωνουν τύπε.αν θες να γαμηθείς τσάμπα πήγαινε σε ενα τσοντοσινεμα και να εισαι σίγουρος θα βρεθούν πάρα πολύ να σε γαμήσουν τσάμπα...αν είσαι και τυχερός μπορεί να σε πληρώσουν και ολας ;)όποτε άσε τις αγγελίες και πήγαινε στο adult theater  και να είσαι σίγουρος ότι οι γαμιάδες εκεί θα σε περιμένουν ;)καλή τύχη και καλα γαμήσια :fuck2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ο μη πισωγλεντης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:παει με πουστηδες στηνει κωλο αλλα δεν ειναι πισωγλεντης,παει με λεσβια και του σκιζει τα κωλοβαρδουλα με το στραπον αλλα ειναι γαμιας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:Και πληρωνει κιολας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σοφη παρεμβαση του λιλα :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε αριζαλε στειλε π.μ στον λαγουδακη
αυτος τα ψαχνει κατι τετοια κολπα
να δες και φωτο του
 

Συνημμένα

  • lagudakis.jpg
    lagudakis.jpg
    4,8 KB · Εμφανίσεις: 36

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Περίεργο. Όλοι οι "μη gay" ψάχνουν κάποιον straight να τους πηδήξει. :huh: :huh: :huh:
Αφού ρε μάγκα δεν είσαι gay, γιατί ψάχνεσαι έτσι; Και απο την άλλη, αυτός που θα σε πηδήξει, δεν μπορεί να είναι straight.
Πουστάρες θα είστε και οι δύο. Και τα διάφορα γνωστά περι bi εμπειριών κλπ, εκεί που τα πιστεύουν.
Ή είσαι straight και δεν τον τρως ούτε τον δίνεις, ή εισαι ντιγκιντάγκας και τον παίρνεις ή τον δίνεις σε άλλους ντιγκιντάγκες.
Αυτό μόνο. Τέλος. :rockon: :rockon: :rockon:
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Α, και να μην ξεχάσω. Βρίσκεσαι στο forum του πληρωμένου έρωτα.
"Πληρωμένος" σημαίνει ότι δίνεις κάτι για να κάνεις αυτό που θέλεις, ή παίρνεις κάτι για να κάνει ο άλλος αυτό που θέλει.
Ο τζάμπας ζει μόνο στα media markt. :2funny: :2funny: :2funny:
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
Ρε μαγκες γιατι του την πεφτετε ετσι του ανθρωπου?
Αν αυτο ειχε μπει σε forum του εξωτερικου απλα θα του απαντουσαν οι σχετικοι με το θεμα.
Εσεις γιατι θιγεστε? Στο δικο σας κολο θα μπει?
Ποσα χρονια θα πρεπει να περασουν για να μας φυγουν τα κομπλεξ?

 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
δε νομιζω οτι εχω αναγκη εμφανισιακα να πληρωσω ;)
εδω ειναι site ΑΓΟΡΑΙΟΥ ΕΡΩΤΑ,μην περιμενεις να βρεις κατι απο εδω χωρις να δωσεις μαλουρι !!!
προφανως δεν γνωριζεις τι σημενει αγοραιος ερωτας.καλητερα κανε αγγελια για να βρεις γκομενο σε καμια εφημεριδα !!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρε τι παπαρες εισαστε και λετε στο παιδι να μου στειλει pm,αφου ειμαι με τον σοφια αυτο τον καιρο,να με κανετε να τσακωθω με το γυναικακι μου θελετε;
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
σε τρώει ο κώλος σου να σε μπινελικωνουν τύπε.αν θες να γαμηθείς τσάμπα πήγαινε σε ενα τσοντοσινεμα και να εισαι σίγουρος θα βρεθούν πάρα πολύ να σε γαμήσουν τσάμπα...αν είσαι και τυχερός μπορεί να σε πληρώσουν και ολας ;)όποτε άσε τις αγγελίες και πήγαινε στο adult theater  και να είσαι σίγουρος ότι οι γαμιάδες εκεί θα σε περιμένουν ;)καλή τύχη και καλα γαμήσια :fuck2:
σωστος αυτο πρεπει να κανει εαν θελει  :2on1: καταστασεις !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
σε τρώει ο κώλος σου να σε μπινελικωνουν τύπε.αν θες να γαμηθείς τσάμπα πήγαινε σε ενα τσοντοσινεμα και να εισαι σίγουρος θα βρεθούν πάρα πολύ να σε γαμήσουν τσάμπα...αν είσαι και τυχερός μπορεί να σε πληρώσουν και ολας ;)όποτε άσε τις αγγελίες και πήγαινε στο adult theater  και να είσαι σίγουρος ότι οι γαμιάδες εκεί θα σε περιμένουν ;)καλή τύχη και καλα γαμήσια :fuck2:
   ελπιζω να αντεχεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom