Νέα

Σεξ, Ψυχολογία και "Μαλακοφεμινισμός"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 253
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Σωστός στο πρώτο κομμάτι !!Στο δεύτερο διαφωνούμε αλλά δεν πειράζει, για αυτό συζητάμε. :hi: :hi:

υπάρχουν και αυτές που δεν γουστάρουν κανένα άλλο εκτός απο τον εαυτό τους.

Τελευταία εχουν αυξηθεί πολύ !!

όλες κάποιον ή κάποιους γουστάρουν και θέλουν φίλε μου για διάφορους λόγους που προφανώς αποσκοπούν στην ικανοποίηση των εγώ τους!  :grin:
 

billythebuilder

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
612
Like
0
Πόντοι
6
Σωστός στο πρώτο κομμάτι !!Στο δεύτερο διαφωνούμε αλλά δεν πειράζει, για αυτό συζητάμε. :hi: :hi:

Να προσθέσω όμως ότι εκτός απο τις δυο παραπάνω κατηγορίες που γράφεις για τις γυναίκες, υπάρχουν και αυτές που δεν γουστάρουν κανένα άλλο εκτός απο τον εαυτό τους.

Τελευταία εχουν αυξηθεί πολύ !!
Έχουν αυξηθεί πολύ και οι άντρες που δεν ασχολούνται καθόλου με τις γυναίκες εκεί έξω τύπε μου.Κινδυνεύω να γίνω κουραστικός που το επαναλαμβάνω,αλλά σε κάθε έξοδό μου παρατηρώ μία θάλασσα από γυναίκες,η μία πιο ωραία από την άλλη χωρίς κανένας να τους δίνει σημασία.Και δεν νομίζω ότι όλες αυτές είναι πιασμένες αλλά προτιμούν να ξεροσταλιάζουν Σάββατο βράδυ με την γυναικοπαρέα-μπακουροπαρέα.Δράση-αντίδραση.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Έχουν αυξηθεί πολύ και οι άντρες που δεν ασχολούνται καθόλου με τις γυναίκες εκεί έξω τύπε μου.Κινδυνεύω να γίνω κουραστικός που το επαναλαμβάνω,αλλά σε κάθε έξοδό μου παρατηρώ μία θάλασσα από γυναίκες,η μία πιο ωραία από την άλλη χωρίς κανένας να τους δίνει σημασία.Και δεν νομίζω ότι όλες αυτές είναι πιασμένες αλλά προτιμούν να ξεροσταλιάζουν Σάββατο βράδυ με την γυναικοπαρέα-μπακουροπαρέα.Δράση-αντίδραση.

Εγώ πάλι απορώ αν ζω σε άλλη χώρα! Ποτέ δεν βλέπω ωραία γυναίκα μόνη της σε μαγαζιά χωρίς να συνοδεύεται ή να είναι μέρος μεικτής παρέας!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
όλες κάποιον ή κάποιους γουστάρουν και θέλουν φίλε μου για διάφορους λόγους που προφανώς αποσκοπούν στην ικανοποίηση των εγώ τους!  :grin:

Πολύ Σωστός !!! Ακριβώς έτσι !!! Να ικανοποιηθεί το εγώ τους !!

Η ικανοποίηση του εγώ σου όμως πρέπει να επιδιώκεται μέσα απο δική σου προσπάθεια και δική σου επιτυχία !!
Το να βρείς καποιον άλλο για να σου φέρει όλα αυτά που θα  ικανοποιήσουν το εγώ σου είναι μάλλον παρασιτική αντίληψη.
Να το πούμε λαικά ??? Με αλλουνού κόλο γίνομαι και εγώ πούστης !! :grin: :grin:

Και συνήθως αυτά που θέλουν για να ικανοποήσουν το εγώ τους είναι αυτά που αρχικά ανέφερα  Μια τσάντα Luis Vuiton, μια υπηρέτρια για το σπίτι, μια παραμάνα για τα παιδιά, ένας ( απαραιτήτως νέος και γοητευτικός ) γυμναστής κλπ

Η φιλοσοφία τους συνοψίζεται στο εξής. Μπορώ χρησιμοποιόντας σαν όπλο την ωραία μου εμφάνιση να βρώ κάποιον που θα μου εξασφαλίσει ότι θα τα έχω όλα στο χέρι, χωρίς να κουνάω πόδι  ??? Μαγκιά μου !!

Τι τι παίρνουν βέβαια τελικά είναι μια άλλη ιστορία !! :grin: :grin: :grin:


 

billythebuilder

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
612
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ πάλι απορώ αν ζω σε άλλη χώρα! Ποτέ δεν βλέπω ωραία γυναίκα μόνη της σε μαγαζιά χωρίς να συνοδεύεται ή να είναι μέρος μεικτής παρέας!
Θυμάμαι πίσω στο μακρινό 2008,ένα ρεπορταζ του περιοδικού Ταχυδρόμος(της εφημερίδας Τα Νεα) για τα πανεπιστημιακά τμήματα γένους θηλυκού.Ξέρεις ότι τα 2/3 των φοιτητών ΑΕΙ στην Αθήνα είναι γυναίκες!Έκαναν λοιπόν μία έρευνα σε Φιλοσοφική,Παιδαγωγικό,Νηπιαγωγών κ.ά και ρώτησαν τις φοιτήτριες.Το μεγαλύτερο πρόβλημα που ανέφεραν αυτές ήταν η λειψανδρία!Έλεγαν πως πλέον τα αγόρια από άλλες σχολές δεν έρχονταν για να γίνουν γνωριμίες και αναγκάζονταν αυτές να πηγαίνουν σε άλλες σχολές(ΕΜΠ,Φυσικό κ.λ.π) για να γίνει καμία φάση!Το εντυπωσιακό ήταν πως σύμφωνα με τα λεγόμενά τους ακόμη κι όταν έρχονταν φοιτητές από άλλες σχολές στη Φιλοσοφική,έρχονταν για να οργανώσουν τις φοιτητικές παρατάξεις και όχι για να τις φλερτάρουν.Νομίζω ότι αυτό είναι ενδεικτικό,δηλαδή δεν άλλαξαν μόνο οι γυναίκες.Αλλάξαμε κι εμείς!Σε κάθε περίπτωση μην κοιτάς μόνο αυτές με την εμφάνιση μοντέλου,πώς κινούνται.Κοίτα και τις υπόλοιπες που είναι πολύ περισσότερες.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Κάποιος μου φαίνεται πέρασε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ στην Ταυλάνδη!!!! ;) ;) ;) ;) ;)

Τώρα για το θέμα έχω να κάνω τα εξής σχόλια:Προφανώς και οι Ταυλανδές τον άντρα τον κάνουν μάγκα κι όχι μαλάκα.Είναι παγκοσμίως γνωστό και γι' αυτό έχει και αυτό τον τουρισμό.Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά επιθυμώ διακαώς να αποκτήσω!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Αυτό όμως δεν είναι ξεκάρφωτο με την όλη κουλτούρα των Ασιατών.Οι κίτρινοι γενικώς έχουν μια στωικότητα στα κακώς κείμενα και μια υποτακτικότητα απέναντι στον ανώτερο, ή τουλάχιστον αυτόν που θεωρούν αυτοί ανώτερο.Αυτό στην Ιαπωνία εκφράζεται με τον κώδικα τιμής των σαμουράι απέναντι στον αφέντη, στην Κίνα με τη λατρεία του αυτοκράτορα παλιότερα, και σε  όλες τις χώρες της ΝΑ Ασίας με την ευγένεια που σου συμπεριφέρονται ακόμα κι αν θέλουν να σου κόψουν το λαιμό.Έχει να κάνει με τις θρησκείες τους, Βουδισμό, ταοισμό κτλ, με τα κοινωνικά συστήματα όργάνωσης τους και πολλά άλλα.

Οπότε όταν εσύ βλέπεις τη γυναίκα που σε κάνει μάγκα πρέπει να το απολαύσεις όπως είναι.Αν αναρωτιέσαι γιατί η Ελληνίδα δε σε κάνει μάγκα είναι σαν να αναρωτιέσαι γιατί δε μαγειρεύει γαρίδα με φυστίκι και μάνγκο.Γιατί ετσι μεγάλωσε!!!Δεν της το έμαθε κανείς!!!

Αν της το μάθαινε της Ελληνίδας η μάνα της αυτό, θα σου μάθαινε κι εσένα ο πατέρας σου να είσαι παρτάλι και άχρηστος, να μεθοκοπάς και να πουλάς τα παιδιά σου για να ζήσεις, να σε εκμεταλλεύονται στη δουλειά σου και να λες δεν πειράζει έτσι είναι η ζωή κτλ κτλ.Να είσαι κι εσύ τυπικός Ταυλανδός μαλάκας δηλαδή.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Θα προσπαθήσω να συνεισφέρω στους παραπάνω προβληματισμούς των φίλων Billythebuilder και Πορνολόρδου δίνοντας τη συντομογραφία του ''τσίρκου'' της σεξουαλικής οπτικής ανδρών και γυναικών στην ελλαδα.

Τα αισθητικά στανταρτς των ανδρών εξαιρετικά ψηλα.
Τα αισθητικά στάνταρτς των γυναικών επίσης πολύ ψηλά.
Τα ΜΜΕ και το σινεμα βοηθούν πολύ στο παραπάνω.

Οι άντρες θέλουν απλά σεξ.
Οι γυναίκες συνήθως δεν ξερουν τι θέλουν. Ενα γαμημενο ρούχο για να πάρουν πρέπει να δουν και να δοκιμάσουν 500. Αντε να διαλέξουν άντρα.

Πολλοι άντρες ( παντρεμένοι και μη  ) βρίσκουν αυτό που θέλουν στη πορνεία βολευονται, και απαξιώνοουν ( πολλές φορές οχι αδίκως ) τις μη πουτάνες.
Καποιοι το περνουν αποφαση επαναπαύονται και δεν ελπίζουν σε τίποτα. Κάποιοι ( στις περισσότερες περιπτώσεις ''καμμενοι'') ερωτεύονται πουτάνες οι οποίες ( επίσης στις περισσότερες περιπτώσεις )  τους δουλεύουν και τους αρμέγουν. Κάποιοι σίγουρα εντελώς καμενοι καταφεύγουν  στη ζοφερή πραγματικότητα των κωλόμπαρων αναζητώντας κάποια ψευδαίσθηση ικανοπόιησης συναισθηματικών αναγκών, ψάχνοντας για διαμάντια στα σκατά, και καταλήγοντας να τρώνε στο τέλος σκατά.

Οι γυναίκες μένουν ''απότιστες'' για μήνες κάποιες και για χρόνια. Βολεύονται με δονητές και απαξιώνουν με τη σειρά τους τους άντρες.
Στις περισότερες περιπτώσεις ''κουνιούνται'' όχι για να βρούν άντρα, αλλά για να δούν αν εξακολουθεί να περνάει η μπογιά τους. Παραλήλως διαπιστώνουν ότι ''Δεν υπάρχουν πια άντρες'' Ερχεται και κολάει και το σύνδρομο της σταχτοπούτας και ελπίζουν στο καλό πρίγκηπα που θα έρθει να τις πάρει κάποτε.

Ομως οι περισσότεροι  πρίγκηπες το τελευταίο πράγμα που τους απασχολεί είναι οι γυναίκες, μια και τις πολύ όμορφες απο αυτές τις έχουν δεδομένες και μπόλικες. Πολλοί απο αυτούς κορεσμενοι απο τι όμορφες γυναίκες το γυρίζουν σε δροσερά αγόρια, η δροσίζονται και οι ίδιοι, η φτιάχνονται με κοκταίηλ απο ντρόγκες.

Αυτά εν ολίγοις.

Για να μην απαγοητευόμαστε εντελώς. Να θυμήσω δυο ατάκες του OScar Wild ''Ολοι κολυμπάμε στους υπονόμους, όμως κάποιοι απο εμάς επιμένουν να κοιτάνε τα αστέρια'' ,
''Η ζωή είναι πολύ σημαντική για να την παίρνεις σοβαρά ''

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κάποιος μου φαίνεται πέρασε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ στην Ταυλάνδη!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
Γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε ??  :2funny: :2funny:

Τα posts μου που πρόσφατα διάβασες ήταν απο το τέταρτο μου ταξίδι.

Και προφανώς δεν κάνω πορνοτουρισμό εκεί.

Κάνω διακοπές με έντονο ''εξωτικό'' στοιχείο  :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Οπότε όταν εσύ βλέπεις τη γυναίκα που σε κάνει μάγκα πρέπει να το απολαύσεις όπως είναι.Αν αναρωτιέσαι γιατί η Ελληνίδα δε σε κάνει μάγκα είναι σαν να αναρωτιέσαι γιατί δε μαγειρεύει γαρίδα με φυστίκι και μάνγκο.Γιατί ετσι μεγάλωσε!!!Δεν της το έμαθε κανείς!!!

Εδώ συμφωνούμε απόλυτα !!! :hi: :hi: :hi:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε ??  :2funny: :2funny:

Τα posts μου που πρόσφατα διάβασες ήταν απο το τέταρτο μου ταξίδι.

Και προφανώς δεν κάνω πορνοτουρισμό εκεί.

Κάνω διακοπές με έντονο ''εξωτικό'' στοιχείο  :hi: :hi:

Πολύ σωστά αγαπητέ!!!Διατί να το κρύψετε άλλωστε;;; :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:Να είστε καλά και να ξαναπάτε λιαν συντόμως για καινούργιες εμπειρίες.

Κι όπως λέει και ο σοφός λαός όποιος πει κακό για μας να βγει το μάτι του σα λουκουμάς!!!

Ερώτηση: Πόσες μέρες και ποσο το συνολικό κόστος φουλ όλα μέσα;
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αν της το μάθαινε της Ελληνίδας η μάνα της αυτό, θα σου μάθαινε κι εσένα ο πατέρας σου να είσαι παρτάλι και άχρηστος, να μεθοκοπάς και να πουλάς τα παιδιά σου για να ζήσεις, να σε εκμεταλλεύονται στη δουλειά σου και να λες δεν πειράζει έτσι είναι η ζωή κτλ κτλ.Να είσαι κι εσύ τυπικός Ταυλανδός μαλάκας δηλαδή.

Εδώ έχω ένσταση. Δεν μπορέι ένας ολοκληρος λαός να αποτελείται απο παρτάλια και άχρηστους. Υπάρχουν σίγουρα και αυτης της κατηγορίας άνθρωποι, όπως όμως υπάρχουν και σε άλλες χώρες. Δεν είναι ο τυπικός Ταιλανδός Μαλάκας !!!  
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πολύ σωστά αγαπητέ!!!Διατί να το κρύψετε άλλωστε;;; :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:Να είστε καλά και να ξαναπάτε λιαν συντόμως για καινούργιες εμπειρίες.

Κι όπως λέει και ο σοφός λαός όποιος πει κακό για μας να βγει το μάτι του σα λουκουμάς!!!

Ερώτηση: Πόσες μέρες και ποσο το συνολικό κόστος φουλ όλα μέσα;

Επειδή είναι στην άλλη άκρη του κόσμου, δεν έχει νόημα να πας για λιγότερο απο 15 - 20 μέρες.

Το τι θα ξοδέψεις έχει να κάνει με το πως θές να περνας, τι ξενοδοχείο κλείνεις, που τρως και πείνεις κλπ.

Ενας καλός μέσος όρος budget θα έλεγα ότι είναι στα 3250 - 3750 ευρώ για το χρονικό διάστημα που παρπάνω γράφω.

Επίσης παίζει ρόλο το πότε θα πας τα εισητήρια τον Ιούλιο - Αύγουστο ακριβαίνουν.

Υπάρχει ποολλή πληροφορία στο σχετικό thread στο site.

 

Sonia_Red

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2013
Μηνύματα
252
Like
3
Πόντοι
1
αρνουμαι να λαβω σοβαρα υποψιν και να συγκρινω τις γυναικες απο τον πολιτισμο, στον οποιο οι γονεις πουλανε τα τριχρονα και πενταχρονα παιδια τους στα μπουρδελα.

Θυμαμαι την συζητηση, που ειχα με τη φιλη μου μετ`επιστροφης της απο τη Ταυλανδη. Αυτη τρελαινοταν, ελεγε ποσο καλοι ανθρωποι ειναι κλπ κλπ, και εγω μια ερωτηση της εκανα. Πως γινεται με τοσο καλους ανθρωπους να εχουν τοσα ανηλικα παιδια και των δυο φυλων στην πορνεια;

Απαντηση δεν πηρα.

Για τον τοπικσταρτερ εχω να πω - νομιζω, οτι εχεις σοβαρη ελλειψη του σεξ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Θυμάμαι πίσω στο μακρινό 2008,ένα ρεπορταζ του περιοδικού Ταχυδρόμος(της εφημερίδας Τα Νεα) για τα πανεπιστημιακά τμήματα γένους θηλυκού.Ξέρεις ότι τα 2/3 των φοιτητών ΑΕΙ στην Αθήνα είναι γυναίκες!Έκαναν λοιπόν μία έρευνα σε Φιλοσοφική,Παιδαγωγικό,Νηπιαγωγών κ.ά και ρώτησαν τις φοιτήτριες.Το μεγαλύτερο πρόβλημα που ανέφεραν αυτές ήταν η λειψανδρία!Έλεγαν πως πλέον τα αγόρια από άλλες σχολές δεν έρχονταν για να γίνουν γνωριμίες και αναγκάζονταν αυτές να πηγαίνουν σε άλλες σχολές(ΕΜΠ,Φυσικό κ.λ.π) για να γίνει καμία φάση!Το εντυπωσιακό ήταν πως σύμφωνα με τα λεγόμενά τους ακόμη κι όταν έρχονταν φοιτητές από άλλες σχολές στη Φιλοσοφική,έρχονταν για να οργανώσουν τις φοιτητικές παρατάξεις και όχι για να τις φλερτάρουν.Νομίζω ότι αυτό είναι ενδεικτικό,δηλαδή δεν άλλαξαν μόνο οι γυναίκες.Αλλάξαμε κι εμείς!Σε κάθε περίπτωση μην κοιτάς μόνο αυτές με την εμφάνιση μοντέλου,πώς κινούνται.Κοίτα και τις υπόλοιπες που είναι πολύ περισσότερες.

Παπάτζα είναι αυτά ρε παίχτη! Μα καλά πιστεύετε ότι διαβάζετε στις κωλοφυλλάδες? Εγώ το 2008 πέρασα στο πανεπιστήμιο! Ακόμα και τότε αν πήγαινες για καφέ στο κυλικείο της Φιλοσοφικής στο Αριστοτέλειο και δεν ήσουν της σχολής σε κοιτούσαν σαν εξωγήινο και σαν λιγούρι πέφτουλα!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Θυμάμαι πίσω στο μακρινό 2008,ένα ρεπορταζ του περιοδικού Ταχυδρόμος(της εφημερίδας Τα Νεα) για τα πανεπιστημιακά τμήματα γένους θηλυκού.Ξέρεις ότι τα 2/3 των φοιτητών ΑΕΙ στην Αθήνα είναι γυναίκες!Έκαναν λοιπόν μία έρευνα σε Φιλοσοφική,Παιδαγωγικό,Νηπιαγωγών κ.ά και ρώτησαν τις φοιτήτριες.Το μεγαλύτερο πρόβλημα που ανέφεραν αυτές ήταν η λειψανδρία!Έλεγαν πως πλέον τα αγόρια από άλλες σχολές δεν έρχονταν για να γίνουν γνωριμίες και αναγκάζονταν αυτές να πηγαίνουν σε άλλες σχολές(ΕΜΠ,Φυσικό κ.λ.π) για να γίνει καμία φάση!Το εντυπωσιακό ήταν πως σύμφωνα με τα λεγόμενά τους ακόμη κι όταν έρχονταν φοιτητές από άλλες σχολές στη Φιλοσοφική,έρχονταν για να οργανώσουν τις φοιτητικές παρατάξεις και όχι για να τις φλερτάρουν.Νομίζω ότι αυτό είναι ενδεικτικό,δηλαδή δεν άλλαξαν μόνο οι γυναίκες.Αλλάξαμε κι εμείς!Σε κάθε περίπτωση μην κοιτάς μόνο αυτές με την εμφάνιση μοντέλου,πώς κινούνται.Κοίτα και τις υπόλοιπες που είναι πολύ περισσότερες.

αποκλειστικη φωτο  :o :o :o :o :grin: ελληνιδες φλερταρουν με φοιτητη  :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

 

Συνημμένα

  • image(1)1.jpg
    image(1)1.jpg
    189,2 KB · Εμφανίσεις: 37

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Παπάτζα είναι αυτά ρε παίχτη! Μα καλά πιστεύετε ότι διαβάζετε στις κωλοφυλλάδες? Εγώ το 2008 πέρασα στο πανεπιστήμιο! Ακόμα και τότε αν πήγαινες για καφέ στο κυλικείο της Φιλοσοφικής στο Αριστοτέλειο και δεν ήσουν της σχολής σε κοιτούσαν σαν εξωγήινο και σαν λιγούρι πέφτουλα!

σαλονικη ησουν/εισαι τυπε?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
αρνουμαι να λαβω σοβαρα υποψιν και να συγκρινω τις γυναικες απο τον πολιτισμο, στον οποιο οι γονεις πουλανε τα τριχρονα και πενταχρονα παιδια τους στα μπουρδελα.

Θυμαμαι την συζητηση, που ειχα με τη φιλη μου μετ`επιστροφης της απο τη Ταυλανδη. Αυτη τρελαινοταν, ελεγε ποσο καλοι ανθρωποι ειναι κλπ κλπ, και εγω μια ερωτηση της εκανα. Πως γινεται με τοσο καλους ανθρωπους να εχουν τοσα ανηλικα παιδια και των δυο φυλων στην πορνεια;

Απαντηση δεν πηρα.

Για τον τοπικσταρτερ εχω να πω - νομιζω, οτι εχεις σοβαρη ελλειψη του σεξ.

σωπα  :2funny: δεν πηδανε ολοι στην ελλαδα δηλαδη και ολες οι γυναικες ειναι χορτασμενες σεξουαλικα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ο νηματοΘέτης, ακόμα κι αν κάποιος διαφωνεί με τις απόψεις του , μόνο αγαμητος δεν είναι.
Μη τα τσουβαλιαζουμε κι όλα εδώ μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom