Νέα

Σεξ με 5.000 άντρες μέχρι τα 25 της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η πρεζα απο χειμωνα θα επιστρεψει δυναμικα και θα σαρωσει την αγορα..το κο εχει πεσει λογο οικονομικης κρισης για χορτο αλλη κουβεντα...
μαλακιες λεει η γκομενα ποτε προλαβε 5000....υπερβολες...στην τελικη ας κανει το μουνι της οτι θελει ας το κανει και μουσειο με πεοεκθεματα..

για πειτε πως την θελετε την μανα των παιδιων σας?
αγαμητη?
κακογαμημενη?
πρωην παρτουζιαρα?
παρθενα?
παρτολα?
μαγειρισα?
να εχει κανει 3 σχεσεις και να εχει παρει 37 πιπες?
μαγειρισα.....να μην πεινασουν τα παιδακια μας.....εμεις θα τρωμε απεξω ετσι κι αλλιως.... ;) :cheesy: :cheesy:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
ωραια εσυ τη κορη σου βαλτη να γαμιεται με το πρωτο τυχοντα,βαλτη και στο σιτε να της βαζουμε και κριτικες  :2funny: :2funny:

Το θεμα μαλακα βλαμενε μικροαστε, καραγκιοζακο νεο ελληνα, ειναι να κανει ο καθενας και η καθεμια ο,τι γουσταρει, συνειδητα.

Ειναι καλυτερο ρε βλακα να βλεπεις το γιο σου να πηγαινει στην καθε πουσταρα που πιανει μικροφωνο και βαφει τα μαλλια του ξανθα, φορωντας μωβ πουκαμισο, εχοντας αποτριχωσει στηθος φρυδια και μασχαλες, και περπατωντας σα γυφτικο σκεπαρνι?

Μαλακα κομπλεξικε ανυπαρκτε.

Νταβα στο μουνι της νομιζεις μαλακα θα σε βαλει η κορη σου, η η κορη του καθενος. ( γιατι μπορει να μου πεις οτι δεν εχεις κορη και να νομιζεις οτι μου την ειπες κιολας )

Αμα θελει να γαμηθει επειδη το γουσταρει, με γεια της με χαρα της ρε βλαμενε, ισα ισα, κανει κατι που το γουσταρει και το εχει επιλεξει, και ετσι πρεπει να ειναι.

Εσυ αμα ειχες γαμησει 5 χιλιαδες γκομενες θα το επαιζες ιστορια για 15 ζωες σκατομαλακα μικροψωλη.
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
μαγειρισα.....να μην πεινασουν τα παιδακια μας.....εμεις θα τρωμε απεξω ετσι κι αλλιως.... ;) :cheesy: :cheesy:
φιλε το μυστικο ειναι να σου εχει ενημερωμενους καταλογους με ντελιβεραδικα και να ξερει να πληκτρολογη τον εκαστοτε αριθμο στο καντραν του τηλεφωνου... :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
φιλε το μυστικο ειναι να σου εχει ενημερωμενους καταλογους με ντελιβεραδικα και να ξερει να πληκτρολογη τον εκαστοτε αριθμο στο καντραν του τηλεφωνου... :2funny: :2funny:
ναι και η πληκτρολογηση ειναι ενα θεμα αν κρινω απο την πρωην κουγιαινα.....


αλεξη πως παιρνουμε το εκατο;αλεξη........ :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
μια μεση πουτανα που ξερω εγω στην θεσσαλονικη......δουλευει πεντε χρονια απο τα εικοσι της ως τα εικοσιπεντε.....παιρνει οχι πολλους, εξι πελατες την μερα.....επι 280 μερες τον χρονο βγαζοντας κατι ρεπο κλπ=1680 Χ 5 ΕΤΗ =8400 και ειναι επισης υπαρκτο προσωπο....αρα την  φαγαμε την πουτανα την αγγλιδα.... :sunglasses: :sunglasses:

8400x20 ευρώ προμήθεια =168000ευρώ! σε μια πενταετία, χμμμ 20 χρόνια δικά μας!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
8400x20 ευρώ προμήθεια =168000ευρώ! σε μια πενταετία, χμμμ 20 χρόνια δικά μας!  :2funny: :2funny: :2funny:
παντως διαμερισματακι πηρε χαλαρα και αυτοκινητακι και προικουλα για τον γαμπρο περισσευει....
 

Επισκέπτης
Το θεμα μαλακα βλαμενε μικροαστε, καραγκιοζακο νεο ελληνα, ειναι να κανει ο καθενας και η καθεμια ο,τι γουσταρει, συνειδητα.

Ειναι καλυτερο ρε βλακα να βλεπεις το γιο σου να πηγαινει στην καθε πουσταρα που πιανει μικροφωνο και βαφει τα μαλλια του ξανθα, φορωντας μωβ πουκαμισο, εχοντας αποτριχωσει στηθος φρυδια και μασχαλες, και περπατωντας σα γυφτικο σκεπαρνι?

Μαλακα κομπλεξικε ανυπαρκτε.

Νταβα στο μουνι της νομιζεις μαλακα θα σε βαλει η κορη σου, η η κορη του καθενος. ( γιατι μπορει να μου πεις οτι δεν εχεις κορη και να νομιζεις οτι μου την ειπες κιολας )

Αμα θελει να γαμηθει επειδη το γουσταρει, με γεια της με χαρα της ρε βλαμενε, ισα ισα, κανει κατι που το γουσταρει και το εχει επιλεξει, και ετσι πρεπει να ειναι.

Εσυ αμα ειχες γαμησει 5 χιλιαδες γκομενες θα το επαιζες ιστορια για 15 ζωες σκατομαλακα μικροψωλη.

:2funny: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ο ειδικός γιατρός Δρ Pam Spurr λέει: «Είμαι σοκαρισμένος που η Nikki έχει κοιμηθεί με τόσους πολλούς άνδρες. Τεχνικά είναι δυνατό, αλλά συναισθηματικά είναι πολύ επικίνδυνο.
Το να αφαιρούμε όλα μας τα συναισθήματά και να κάνουμε σεξ με αγνώστους μπορεί να μας καταστρέψει ψυχολογικά».



οντως γιατρε μου..
ομολογω..
οι αγνωστες πουτανες με εχουν καταστρεψει & συναισθηματικα & οικονομικα..
θες να μου γνωρισεις την γυναικα σου να μην γαμαω πλεον αγνωστες???
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
σιγουρα ειναι αγγλιδα?
μαλλον... "ποντια" ειναι!
παντως να μου το θυμηθειτε, αυτη στο τελος θα αυτοκτονησει οταν μαθει οτι οι "αλλες" πληρωνοντουσαν γιαυτο κι αυτη τοσα χρονια ειχε χασει μια ευκαιρια να... πλουτισει!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
σιγουρα ειναι αγγλιδα?
μαλλον... "ποντια" ειναι!
παντως να μου το θυμηθειτε, αυτη στο τελος θα αυτοκτονησει οταν μαθει οτι οι "αλλες" πληρωνοντουσαν γιαυτο κι αυτη τοσα χρονια ειχε χασει μια ευκαιρια να... πλουτισει!
Πληρωνοταν ,αλλα δεν το λεει για να μην την πιασει η Εφορια (Που δεν αστειευεται στην Μεγ.Βρεττανια)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Το θεμα μαλακα βλαμενε μικροαστε, καραγκιοζακο νεο ελληνα, ειναι να κανει ο καθενας και η καθεμια ο,τι γουσταρει, συνειδητα.

Ειναι καλυτερο ρε βλακα να βλεπεις το γιο σου να πηγαινει στην καθε πουσταρα που πιανει μικροφωνο και βαφει τα μαλλια του ξανθα, φορωντας μωβ πουκαμισο, εχοντας αποτριχωσει στηθος φρυδια και μασχαλες, και περπατωντας σα γυφτικο σκεπαρνι?

Μαλακα κομπλεξικε ανυπαρκτε.

Νταβα στο μουνι της νομιζεις μαλακα θα σε βαλει η κορη σου, η η κορη του καθενος. ( γιατι μπορει να μου πεις οτι δεν εχεις κορη και να νομιζεις οτι μου την ειπες κιολας )

Αμα θελει να γαμηθει επειδη το γουσταρει, με γεια της με χαρα της ρε βλαμενε, ισα ισα, κανει κατι που το γουσταρει και το εχει επιλεξει, και ετσι πρεπει να ειναι.

Εσυ αμα ειχες γαμησει 5 χιλιαδες γκομενες θα το επαιζες ιστορια για 15 ζωες σκατομαλακα μικροψωλη.

τόσα ποστ, αυτόν που το είπε ειρωνικά βρήκες να παραθέσεις...  :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Mουνι με...ψωλομετρητη δεν ειχα ακουσει
Μηδενιζει αραγε στο 100.000 ??? :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Φτανει βεβαια να μην ειναι ...."πειραγμενοs" ο ψωλομετρητηs
Toτε θα χρειαστει η βοηθεια ενοs ταξιτζη....Ξερουν αυτοι να "πειραζουν"
τουs....μετρητεs :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom