Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
εχω μαθει οτι παιζει καο pos οποιος θελει:wink: :wink:
 

MR-STRANGER27

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2012
Μηνύματα
66
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
990
Καλη χρονια σε ολους! Το attica ειναι στα ΔΕΝ; Εχει καιρο να αναφερθει..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
έχει και γραφείο τώρα η Τέα ? ξέρει κανείς όνομα ?
Mind Orgasm Massage ή κάπως έτσι νομίζω

είναι " mind orgasm massage "

...λινκ???????

....η ιστοσελίδα δεν λειτουργεί ακόμη ...από ότι έχω μάθει σε καμιά 15ρια ημέρες.... θα κάνουμε υπομονή
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπερα μασαζογυπες, αγαπη deluxe μεχρι φραπεδια φτανει; Βγαζει τιποτα; Μασαζ ξερει; Οποιος επιθυμει πμ παρακαλω και θα ανταποδωσω
 

kok.ni1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπερα μασαζογυπες, αγαπη deluxe μεχρι φραπεδια φτανει; Βγαζει τιποτα; Μασαζ ξερει; Οποιος επιθυμει πμ παρακαλω και θα ανταποδωσω

Φίλος παλευω μέρες να μάθω, αν μάθεις τίποτα θα το εκτιμούσα!!
 

Losto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, επειδή είμαι απο επαρχία και για λίγες μερες Αθήνα: άσχετα από το τελείωμα, έχετε να συστήσετε κάποια κοπέλα που να κάνει πραγματικά καλό μασάζ; αν υπάρχει και συνέχεια θα είναι ιδανικά και τέλεια, αλλά το βασικό ζητούμενο είναι το καλό μασάζ. Ευχαριστώ και καλή χρονιά.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.166
Like
25.208
Πόντοι
5.006
Γεια σας, επειδή είμαι απο επαρχία και για λίγες μερες Αθήνα: άσχετα από το τελείωμα, έχετε να συστήσετε κάποια κοπέλα που να κάνει πραγματικά καλό μασάζ; αν υπάρχει και συνέχεια θα είναι ιδανικά και τέλεια, αλλά το βασικό ζητούμενο είναι το καλό μασάζ. Ευχαριστώ και καλή χρονιά.
δες πμ φίλε μου.
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος

Αυτό και αν είναι ξεβράκωμα... Όλα τα στοιχεία στη φόρα...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Ορίστε η επιχείρηση της ΤΕΑΣ
Δεν την έχω πάρει,γιατί μεροκάματο δουλεύουμε δεν βγαίνει να δίνουμε αυτά τα ποσά
Στο μέλλον ίσως άμα θελήσω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου λογικά θα την πάρω...
Αν έχει κάποιος συναγονιστής να μου προτείνει κάποιά οικονομική με δικό της χώρο κατά προτίμιση τότε θα ήμουν υπόχρεος

Μα έλα τώρα, 90€ μεροκαματάκι την ώρα έχει.. Πόσο να το ξεφτιλίσει άλλο.. :confused:
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Κοίτα να δεις φίλε μου περίεργα πράγματα που συμβαίνουν.
Αυτή η τύπισσα την έκανε απο τα οργανωμένα μασατζίδικα και αποφάσισε να δουλέψει μόνη της.
ΞΑΦΝΙΚΑ, εμφανίστηκαν διάφοροι χρήστες με μηδενική μέχρι πρόσφατα συμμετοχή/παρουσία στο site, και άρχισαν να την κράζουν, να λένε πόσο κακές είναι οι υπηρεσίες της, πόσο πολλά λεφτά ζητάει και άλλα τέτοια γλυκανάλατα.
Ευτυχώς που δεν είμαι κακόβουλος, γιατί θα μπορούσα να υποθέσω οτι προσπαθούν να της χαλάσουν τη φήμη γιατί θίγει τα συμφέροντα τους. :tooth::tooth::tooth:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Κοίτα να δεις φίλε μου περίεργα πράγματα που συμβαίνουν.
Αυτή η τύπισσα την έκανε απο τα οργανωμένα μασατζίδικα και αποφάσισε να δουλέψει μόνη της.
ΞΑΦΝΙΚΑ, εμφανίστηκαν διάφοροι χρήστες με μηδενική μέχρι πρόσφατα συμμετοχή/παρουσία στο site, και άρχισαν να την κράζουν, να λένε πόσο κακές είναι οι υπηρεσίες της, πόσο πολλά λεφτά ζητάει και άλλα τέτοια γλυκανάλατα.
Ευτυχώς που δεν είμαι κακόβουλος, γιατί θα μπορούσα να υποθέσω οτι προσπαθούν να της χαλάσουν τη φήμη γιατί θίγει τα συμφέροντα τους. :tooth::tooth::tooth:
Ιδέα σου ,μεγάλη φαντασία έχεις, δεν γίνονται αυτά εδώ μέσα!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.415
Πόντοι
41.443
Γεια σας, επειδή είμαι απο επαρχία και για λίγες μερες Αθήνα: άσχετα από το τελείωμα, έχετε να συστήσετε κάποια κοπέλα που να κάνει πραγματικά καλό μασάζ; αν υπάρχει και συνέχεια θα είναι ιδανικά και τέλεια, αλλά το βασικό ζητούμενο είναι το καλό μασάζ. Ευχαριστώ και καλή χρονιά.
δες πμ φίλε μου.


εχω ενα πιασιματακι στη μεση μου. ξες τιποτα?
 

124kokos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αντζελινα από οσμοσε τι έχετε να πείτε ; προχωράει η μόνο μασαζ;;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.166
Like
25.208
Πόντοι
5.006
Γεια σας, επειδή είμαι απο επαρχία και για λίγες μερες Αθήνα: άσχετα από το τελείωμα, έχετε να συστήσετε κάποια κοπέλα που να κάνει πραγματικά καλό μασάζ; αν υπάρχει και συνέχεια θα είναι ιδανικά και τέλεια, αλλά το βασικό ζητούμενο είναι το καλό μασάζ. Ευχαριστώ και καλή χρονιά.
δες πμ φίλε μου.


εχω ενα πιασιματακι στη μεση μου. ξες τιποτα?
::bottom:
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
ποιες προχωράνε σε σεξουαλική επαφή και κόστος ;
λοιπόν η ταρίφα είναι ίδια για όλες. Για φραπέ σε πληρώνουν 50€ με καλαμάκι 80€ και για μπριζόλα 150€...
αυτό γινεται από την πρωτη συναντηση;; κατόπιν προσυνεννόησης με γραφείο; ή το λες στη συνάντηση;
τους δίνεις iban και σου βάζουν τα χρήματα πριν το ραντεβού... αν θέλεις όμως σε πληρώνουν με μετρητά πριν ξεκινήσει η συνεδρία...

Για πραγματικά μερακλήδες
 

kok.ni1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονια σε όλους... αυτο το χει δοκιμάσει κανεις? ή εστω το μαγαζι

Καλώς τον Αλέκα ,Τράμπ ψηφίζεις σίγουρα :)

Αδερφε, με καλή πρόθεση, δε καταλαβα τίποτα από ότι είπες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom