Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Ευτυχώς υπάρχεις σύμπνοια απόψεων στο φορουμ..συμφωνω με το γρουκερ σε όλα..εγώ Βρηκα κενό με το καυλιτσεκι τη Μιλανα από deluxe επιτέλους...έπρεπε να έρθει η καραντίνα για να τα καταφέρω αχαχαχα επιστρέφω με κριτική...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
Χωρίς να θέλω να μπούμε σε πολιτική αντιπαράθεση σε αυτό το θρέντ και χωρίς να θέλω να προσβάλλω , θεωρώ πως είναι αρκετά απλοϊκή η εκτίμηση ότι "πέφτει η ζήτηση, θα πέσουν οι τιμές". Έχει μειωθεί και η προσφορά σέξ, παράλληλα με τη ζήτηση, δηλαδή κλείσανε μπουρδέλα-στούντιο που ξαλαφρώνεις με 10-20 ευρώ , οπότε τα γραφεία, σε κοπανάνε όπου βρουν.
Εδώ πριν την υγειονομική κρίση, ακόμη και στη μεγάλη οικονομική κρίση από το 2010 έως τώρα σχεδόν, είχαν όλοι fix τιμές. Πώς κάνουν όλοι οι μεγάλοι μαγαζάτορες τώρα στις εκπτώσεις ; που έχουν όλοι τα ίδια προϊόντα με ίδιες τιμές; ε κάτι τέτοιο.

Οι τιμές στα μασάζ δυστυχώς θα παραμείνουν υψηλές, και σε αυτό φταίνε ΚΑΙ οι αχόρταγοι ιδιοκτήτες τους, αλλά ΚΑΙ εμείς που πάμε και τα σκάμε χωρίς να μιλάμε.
Ίσως στα viber θα πρέπει να αρχίσει μια συνενόηση.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Αν δεν κάνουμε κάτι όλοι μαζί οι τιμές δεν θα πέσουν. Να συμφωνήσουμε όλοι μας πως η θα μας το αφήσουν στα 40€ την ώρα η απλά δεν θα κάνουμε μασάζ... μια εβδομάδα αν το τηρήσουμε να δείτε αν θα αλλάξουν οι τιμές η όχι...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
το κακο ειναι οτι ολο το κοινο ειναι πολυ μεγαλυτερο απο τα μελη που κανουν μασαζ εδω μεσα οποτε κατι τετοιο ειναι εν γενει πολυ δυσκολο να πετυχει..:glasses:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
31
Like
3.903
Πόντοι
5.595
το κακο ειναι οτι ολο το κοινο ειναι πολυ μεγαλυτερο απο τα μελη που κανουν μασαζ εδω μεσα οποτε κατι τετοιο ειναι εν γενει πολυ δυσκολο να πετυχει..:glasses:

Ακριβως αυτο.
 

Vasskaran

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
149
Like
20
Πόντοι
1
σημερα που εστειλα μηνυμα στο velvet μου απαντησαν οτι δεν εργαζονται αυτο το διαστημα.. τι παιζει τελικα ειναι μονο για συγκεκριμενους πελατες?
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
σημερα που εστειλα μηνυμα στο velvet μου απαντησαν οτι δεν εργαζονται αυτο το διαστημα.. τι παιζει τελικα ειναι μονο για συγκεκριμενους πελατες?
μαλλον δεν δουλεύουν αν και ήξερα ότι όλα τα μεγάλα δουλεύουν...εγώ έχω ραντεβού με Μιλανα από deluxe δεν μου είπαν τίποτα ότι δεν δουλεύουν..αλλά και τα αλλά γραφεία Κου έστειλαν κανονικά viber ότι δουλεύουν..
 

mpompiras1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
9
Like
416
Πόντοι
280
Καλησπερα μυστες!
Καινουργιος στο σπορ του μασαζ κατ οικον και επικοινωνησα με το οσμοσε που με ενημερωσε σχετικα.
Καποιος να με ενημερωσει πως παει το γραμμα μη πληρωσω και μεινω με το πουλι στο χερι

Ευχαριστω
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
μαγκες εχω ξαναρωτησει αλλα απαντηση δεν ... μηπως εχει κανεις ινφο για δωρα απο αρτ? ..
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.

Εχω πάρει μια φορά Σαντυ Κική απο deluxe. Γι δυο ωρες στο τελος καλαμάκι....δεν γδύθηκε, αλλα πρέπει να έχει ωραίες βυζαρες. Φωτογραφίες ελαφρώς πειραγμενες

Απο deluxe επίσης Λούση. . Φωτογραφίες ελαφρώς πειραγμένες.συν20 καλαμακι. Δοκιμασα μια φορά δεν θα ξαναεπαιρνα.

Θα ηθελα να δοκιμασω Βαλέρια και Δανάη και Αλεξανδρα

Osmose

Μαριάννα, ξανθιά με βυζάρες.

Μασαζ και σεξ. 50 +50.
Για βυζολαγνους θα αξίζει. Θα την ξαναεπαιρνα.


Θα ηθελα να δοκιμάσω Καρινα και Ρενάτα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια.

Εχω πάρει μια φορά Σαντυ Κική απο deluxe. Γι δυο ωρες στο τελος καλαμάκι....δεν γδύθηκε, αλλα πρέπει να έχει ωραίες βυζαρες. Φωτογραφίες ελαφρώς πειραγμενες

Απο deluxe επίσης Λούση. . Φωτογραφίες ελαφρώς πειραγμένες.συν20 καλαμακι. Δοκιμασα μια φορά δεν θα ξαναεπαιρνα.

Θα ηθελα να δοκιμασω Βαλέρια και Δανάη και Αλεξανδρα

Osmose

Μαριάννα, ξανθιά με βυζάρες.

Μασαζ και σεξ. 50 +50.
Για βυζολαγνους θα αξίζει. Θα την ξαναεπαιρνα.


Θα ηθελα να δοκιμάσω Καρινα και Ρενάτα
Ρε φίλε καλαμάκι αλλά να μην γδύνετε για να φτιάξει λίγο η ατμόσφαιρα δεν το καταλαβαίνω,αισταδιάλα με τα νούμερα!
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Φιλε, συμφωνώ μαζί σου....

Αλλά τοτε ήταν η πρώτη μου φορά στο κατ οίκον.

Αλλά ακόμα και με ρούχα μου άρεσε το μασαζ και το καλαμάκξ μετά.
 

hardrider72

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
αν ξερει κάποιος για την Βικτόρια που δούλευε vipmassage ας στείλει pm. Ευχαριστώ

εχει εξαφανιστει η βικτωρια , σε καποιους ειχε δωσει το τηλεφ της . αυτη εκανε φουλ αλλα μερικους τους βαραγε

τωρα το vipmassage εχει 2 δυνατα μιλφ που κανουν φουλ Αννα 2 + Ελλη

και τη μικρη ολυμπια που κανει φουλ
Μπορεί κάποιος που μπορεί να έχει το τηλ. της Βικτώρια να στείλει πμ. Και εμπειρία από τις παραπάνω κοπέλες.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημέρα

Γενικα το osmose massage έχει κάνει βελτίωση από παλιά κ έφερε νέα μωρά

Έφερε νεες κοπέλες που κάνουν και τίμιο μασάζ Καλή παρέα και εννοείται ψήνουν μπριζόλα
Το τερματίζουν χωρίς να γδέρνουν.

Δοκίμασα τζεσικα από Ρωσία κοπέλα γύρω στα 27
Καλό μασάζ Κ καλή στα έξτρα.

Γενικά απο οσμοσε
Προτείνω

Νίκη μέτριο μασάζ. Πολύ Καλή στα ερωτικά

Τζέσικα Καλό τίμιο μασάζ Καλή στα ερωτικά

Βικτώρια
Αναστασία
Ναυσικά

Στείλτε μήνυμα στο viber

Μακριά από Έλλη κ από Εύα , αυτές οι 2 φουλ μαύρο
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Από vipmassage.gr αξίζουν Κ τερματίζουν τον αγώνα

Ελλη
Καλό μασάζ, τερματίζει

Άννα 2
Καλό μασάζ body to body με τερματισμό

Ολυμπία
μέτριο μασάζ τερματίζει
Έχει παραπανίσια κιλά πιασιματα με μεγάλο στήθος
Ορεξατη γενικά

Χρύσα Μιλφ ( επαγγελματικό μασάζ με καλή επικοινωνία και προχωράει σε έξτρα υπηρεσίες)


Μακρυα Από Εύη...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Βελβετ

Νεφέλη πολύ καλό μασαζ πολύ καλή εμφάνιση πολύ καλά ερωτικά. Λίγο τσιμπάει τιμές
Και κάνει καλαμάκι με....

Αφροδίτη
Καλή εμφάνιση
Τίμιο μασάζ
Καλή ερωτικά

Μέτρια Ηρώ προχωράει
Καλή εμφάνιση


Μακρυά από Άννα

 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Από vipmassage.gr αξίζουν Κ τερματίζουν τον αγώνα

Ελλη
Καλό μασάζ, τερματίζει

Άννα 2
Καλό μασάζ body to body με τερματισμό

Ολυμπία
μέτριο μασάζ τερματίζει
Έχει παραπανίσια κιλά πιασιματα με μεγάλο στήθος
Ορεξατη γενικά

Χρύσα Μιλφ ( επαγγελματικό μασάζ με καλή επικοινωνία και προχωράει σε έξτρα υπηρεσίες)


Μακρυα Από Εύη...

Μιλά μου για Milner (σορυ μπάζα ηθελα να πω )
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Παρτε αλισα από your κ Χριστίνα από deluxe να περάσετε ζάχαρη ...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
με την μαλακια που εχει πεσει εδω μεσα με την..αναβαθμιση,αντε να ξερουμε αν ο καθε ενας που προτεινει κατι,ειναι προμοτορας η όχι..ηταν που αλλαξαν το σαιτ για να μπορουνε να κανουν ευκολα οτι αλλαγη θελουν,αλλα αποτι φαινεται δεν ειναι ικανοι να διορθωσουν τιποτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom