Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
ΟΛΟ το OSMOSE κανει τα παντα ολα απο μασαζ μεχρι σεξ και δεν ξερω τι αλλο..

ΑΠλα Μονο η ΝΙΚΗ αξιζει που τη δοκιμασα

Αυτη η Λολα Ναι φαινεται πολυ σεξι μωρο....

Εγω παντα μιλαω με τη πραξη  με τις εμπειριες τις δικες μου !
Λόλα και όπως και το υπόλοιπο osmose είναι πεταμένα λεφτά. Μασάζ δεν είναι ούτε για αστείο και το υπόλοιπο είναι υπερτιμημένο. Μακριά για μένα από εκεί. Επίσης τίθεται θέμα ασφάλειας. Ακούστηκε ότι κάτι σουφρωσε από συναγωνιστή.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
Πραγματικά ωραίες γυναίκες με επαγγελματικό μασάζ Κ γενικά ποιότητα μόνο το Athens message έχει

Όλα τα άλλα είναι δεύτερα Κ τρίτα Κ ανάλογα τα γούστα

Το osmose γενικά δεν έχει ποιότητα.
γυναίκες του μπουρδελου είναι που έρχονται σπίτι για ξεπετα
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
να σας γραψω μια εμπειρια μου απο αυτα τα μπουρδελομαγαζα.

παει καιρος που πηρα τηλ δεν θυμαμαι σε ποιο και μου στελνουν μια πιτσιρικα απο αυτες τις κολοπετσωμενες .

ξεκιναμε το μασαζ με αριστα το 10 ουτε 2 δεν βαζω απλο πασαλημα με λαδι μετα απο κανα 10 λεπτο μου λεει σου αρεσε της λεω 1 ωρα μου ειπαν απο το γραφει και εδω δεν περασαν ουτε 10 λεπτα . Μου λεει αφησα χρονο μηπως θες τιποτα παραπανω ? της λεω στα ισια θελω σεξ και πιπα ανευ!!!!

μου λεει με ενα μικρο δωρακι ολα γινονται.

οκ λεω ...

αφου καναμε οτι καναμε ντυνομαστε της δινω το 50 ευρω του μασαζ και της λεω περιμενε λιγο παω στην κουζινα βρισκω ενα μπουκαλι κρασι που μου ειχαν φερεθ δωρο στην γιορτη μου μαζι με την συσκευασια δωρου δεν το ειχα ανοιξει και παω κα της λεω.

ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ....
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΕΙ
ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ
ΣΤΡΑΒΩΣΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΑ..........
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ....

μην τα πολυλογω πηρε την μπουκαλα το κρασι και εφυγε ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ποσο τα χαρηκα δεν λεγετε .....

υγ τοσο καριολα ηταν που αντι να φυγει απλα νευριασμενη πηρε και το κρασι εστω κατι να παρει χαχαχαχαχαχα

 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.191
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
να σας γραψω μια εμπειρια μου απο αυτα τα μπουρδελομαγαζα.

παει καιρος που πηρα τηλ δεν θυμαμαι σε ποιο και μου στελνουν μια πιτσιρικα απο αυτες τις κολοπετσωμενες .

Μαλακα με επνιξες!!!
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
Κάντε μια λίστα ανά γραφείο για το ποιες κάνουν φραπέ, τσιμπούκι ή και σεξ.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
1.580
Πόντοι
3.145
να σας γραψω μια εμπειρια μου απο αυτα τα μπουρδελομαγαζα.

παει καιρος που πηρα τηλ δεν θυμαμαι σε ποιο και μου στελνουν μια πιτσιρικα απο αυτες τις κολοπετσωμενες .

ξεκιναμε το μασαζ με αριστα το 10 ουτε 2 δεν βαζω απλο πασαλημα με λαδι μετα απο κανα 10 λεπτο μου λεει σου αρεσε της λεω 1 ωρα μου ειπαν απο το γραφει και εδω δεν περασαν ουτε 10 λεπτα . Μου λεει αφησα χρονο μηπως θες τιποτα παραπανω ? της λεω στα ισια θελω σεξ και πιπα ανευ!!!!

μου λεει με ενα μικρο δωρακι ολα γινονται.

οκ λεω ...

αφου καναμε οτι καναμε ντυνομαστε της δινω το 50 ευρω του μασαζ και της λεω περιμενε λιγο παω στην κουζινα βρισκω ενα μπουκαλι κρασι που μου ειχαν φερεθ δωρο στην γιορτη μου μαζι με την συσκευασια δωρου δεν το ειχα ανοιξει και παω κα της λεω.

ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ....
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΕΙ
ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ
ΣΤΡΑΒΩΣΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΑ..........
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ....

μην τα πολυλογω πηρε την μπουκαλα το κρασι και εφυγε ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ποσο τα χαρηκα δεν λεγετε .....

υγ τοσο καριολα ηταν που αντι να φυγει απλα νευριασμενη πηρε και το κρασι εστω κατι να παρει χαχαχαχαχαχα


Ευγε  σου  νέε μου!
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.635
Πόντοι
2.411
Σημερα πηρα τη Καρινα απο DELUXE massage .Καλο μασαζ ,αλλα μεχρι εκει.Δε μου εκανε τιποτα παρα πανω και μου το τονισε οτι προσφερει μονο μασαζ.Οποτε κλαιω τα 50...Μακρια .Με 10 ευρω κανω το ιδιο μασαζ στα 50 μετρα απο το σπιτι μου.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
να σας γραψω μια εμπειρια μου απο αυτα τα μπουρδελομαγαζα.

παει καιρος που πηρα τηλ δεν θυμαμαι σε ποιο και μου στελνουν μια πιτσιρικα απο αυτες τις κολοπετσωμενες .

ξεκιναμε το μασαζ με αριστα το 10 ουτε 2 δεν βαζω απλο πασαλημα με λαδι μετα απο κανα 10 λεπτο μου λεει σου αρεσε της λεω 1 ωρα μου ειπαν απο το γραφει και εδω δεν περασαν ουτε 10 λεπτα . Μου λεει αφησα χρονο μηπως θες τιποτα παραπανω ? της λεω στα ισια θελω σεξ και πιπα ανευ!!!!

μου λεει με ενα μικρο δωρακι ολα γινονται.

οκ λεω ...

αφου καναμε οτι καναμε ντυνομαστε της δινω το 50 ευρω του μασαζ και της λεω περιμενε λιγο παω στην κουζινα βρισκω ενα μπουκαλι κρασι που μου ειχαν φερεθ δωρο στην γιορτη μου μαζι με την συσκευασια δωρου δεν το ειχα ανοιξει και παω κα της λεω.

ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ....
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΕΙ
ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ
ΣΤΡΑΒΩΣΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΑ..........
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ....

μην τα πολυλογω πηρε την μπουκαλα το κρασι και εφυγε ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ποσο τα χαρηκα δεν λεγετε .....

υγ τοσο καριολα ηταν που αντι να φυγει απλα νευριασμενη πηρε και το κρασι εστω κατι να παρει χαχαχαχαχαχα
Τι δουλειά έχεις εσύ, παλιός και έμπειρος παίχτης με τους απατεώνες? Ακόμα και οι προμότορές τους για γέλια είναι. Θα πάνε στα αζήτητα όταν τα πρόβατα βαρεθούν το σανό που τα ταΐζουν.  ;) τα σέβη μου!
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
843
Πόντοι
360
Γεια σας παίχτες! έχω καιρό να γράψω γιατί δεν έπαιξε και τίποτα αξιόλογο αφενός και αφετέρου γιατί βαρέθηκα λίγο να δίνω τιπσ σε τζαμπατζήδες. Αφού όμως ξανάνοιξε το θέμα θα συνεισφέρω με τη σειρά μου με σύντομη λίστα σαν αυτή που έχω κάνει στο παρελθόν και μπορείτε να τη βρείτε μερικές σελίδες πίσω:
Προσοχή - είναι δικές μου εμπειρίες - σε άλλους μπορεί τα ίδια κορίτσια να δώσαν και κώλο! ότι γράφω ισχύει αποκλειστικά στο που φτάσαν μαζί μου.

Deluxe: Η σάντυ είναι η πρωην Κική από το velvet. Μια χαρά μασάζ, για μασαζοκοπέλα ωραία εμφάνιση και φραπεδάκι στο τέλος. Καρίνα πολύ ευχάριστο κορίτσι με τίμιο χαλαρωτικό μασάζ και (τη δεύτερη φορά που την πήρα) φραπεδάκι στο τέλος. Καμία από τις δύο δεν βγάζει ρούχα κλπ. Δανάη και Χρυσάννα έχει ειπωθεί πολλές φορές πως είναι τοπ και μπορεί να προχωρήσουν και λίγο παραπάνω χωρίς μπλούζα κλπ. Οι ρωσίδες μιλφ που έχει το γραφείο είναι κατά τη γνώμη μου ακριβές. 45 - 50 + στην ηλικία, χωρίς καλό σώμα, μετριότατο μασάζ και ένα παίξιμο που οκ αν το καλοσκεφτείς για γυναίκα με τέτοια εμφάνιση αν πας σε ένα κωλόμπαρο με 20 ευρώ έχεις πολλά περισσότερα. Εύη - είναι όπως λένε και οι υπόλοιποι πρατγματικά επικοινωνιακά προβληματική. Απορώ γιατί έχει ακόμα δουλειά. Δεν έχω δοκιμάσει τις καινούριες.

Lotus: Τα κορίτσια που είναι εκεί όπως έχουμε πει πολλές φορές κάνουν τα πάντα για να ανεβάσουν το κασέ. Τρίβουν τη γύρω περιοχή και να σε φτάσουν στο αμήν αλλά όταν ζητήσεις κάτι παραπάνω δεν παίρνεις με τίποτα. Μάλιστα έχουν τέτοια πουτανιά που σου λένε θες άλλη μισή ώρα;; και λες εδώ είμαστε. συνθηματικό. ΟΥΤΕ ΚΑΝ. Στον ακουμπάνε λίγο παραπάνω ίσα ίσα για να πάρεις ακόμα περισσότερη ώρα σαν έξτρα. Στο τέλος Βάσια και νομίζω Μαρία λένε αν θες παίξτον μόνος σου δεν έχω πρόβλημα! Τα συμπεράσματα δικά σας. Από εμένα είναι χ εδώ και καιρό.

Joy: Τίμιο. Δεν έχω δοκιμάσει τις καινούριες, Αφροδίτη κλπ. Έχω δοκιμάσει με gonzalez και προτείνω μείνετε μακριά. έλενα κοντοπούτανο πολύ σέξι που δεν δίνει πολύ εύκολα κάτι παραπάνω. Ευελπιστώ στην επόμενη φορά. Αγγελική πιτσιρίκα με τεράστια βυζιά, ασχημούλα αλλά σε εμένα δεν προχώρησε και πραγματικά απόρησα γιατί διάβασα ότι με άλλο συνάδελφο κα΄τι έκανε. Ελένη - μετριότητα και ζήτησε 50 Ευρώ για εξτραδάκι. ΔΕΝ πήρε τίποτα προφανώς.
Μαριάτζελα από βενεζουέλα με συμπαθητικά Αγγλικά, ωραίο και εντυπωσιακό κορίτσι. Ψυχρή όμως και δεν τρελλάθηκα. Τον έπαιξε στο τέλος με ένα τυπικότατο φραπέ. ΔΕΝ της ζήτησα ίσως κακώς να βγάλει μπλούζα γιατί πρέπει να έχει καταπληκτικά βυζιά.

Velvet: έχω πάρει μια φορά τη Δήμητρα και έμεινα πολύ ικανοποιημένος και από μασάζ και από επικοινωνία και από φραπεδάκι στο τέλος!

Αυτά προς το παρόν! όποιος δοκιμάσει τα καινούρια κορίτσια που κυκλοφόρησαν ας στείλει κανα τιπ. Καλό βράδυ σε όλους.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
Γεια σας παίχτες! έχω καιρό να γράψω γιατί δεν έπαιξε και τίποτα αξιόλογο αφενός και αφετέρου γιατί βαρέθηκα λίγο να δίνω τιπσ σε τζαμπατζήδες. Αφού όμως ξανάνοιξε το θέμα θα συνεισφέρω με τη σειρά μου με σύντομη λίστα σαν αυτή που έχω κάνει στο παρελθόν και μπορείτε να τη βρείτε μερικές σελίδες πίσω:
Προσοχή - είναι δικές μου εμπειρίες - σε άλλους μπορεί τα ίδια κορίτσια να δώσαν και κώλο! ότι γράφω ισχύει αποκλειστικά στο που φτάσαν μαζί μου.

Deluxe: Η σάντυ είναι η πρωην Κική από το velvet. Μια χαρά μασάζ, για μασαζοκοπέλα ωραία εμφάνιση και φραπεδάκι στο τέλος. Καρίνα πολύ ευχάριστο κορίτσι με τίμιο χαλαρωτικό μασάζ και (τη δεύτερη φορά που την πήρα) φραπεδάκι στο τέλος. Καμία από τις δύο δεν βγάζει ρούχα κλπ. Δανάη και Χρυσάννα έχει ειπωθεί πολλές φορές πως είναι τοπ και μπορεί να προχωρήσουν και λίγο παραπάνω χωρίς μπλούζα κλπ. Οι ρωσίδες μιλφ που έχει το γραφείο είναι κατά τη γνώμη μου ακριβές. 45 - 50 + στην ηλικία, χωρίς καλό σώμα, μετριότατο μασάζ και ένα παίξιμο που οκ αν το καλοσκεφτείς για γυναίκα με τέτοια εμφάνιση αν πας σε ένα κωλόμπαρο με 20 ευρώ έχεις πολλά περισσότερα. Εύη - είναι όπως λένε και οι υπόλοιποι πρατγματικά επικοινωνιακά προβληματική. Απορώ γιατί έχει ακόμα δουλειά. Δεν έχω δοκιμάσει τις καινούριες.

Lotus: Τα κορίτσια που είναι εκεί όπως έχουμε πει πολλές φορές κάνουν τα πάντα για να ανεβάσουν το κασέ. Τρίβουν τη γύρω περιοχή και να σε φτάσουν στο αμήν αλλά όταν ζητήσεις κάτι παραπάνω δεν παίρνεις με τίποτα. Μάλιστα έχουν τέτοια πουτανιά που σου λένε θες άλλη μισή ώρα;; και λες εδώ είμαστε. συνθηματικό. ΟΥΤΕ ΚΑΝ. Στον ακουμπάνε λίγο παραπάνω ίσα ίσα για να πάρεις ακόμα περισσότερη ώρα σαν έξτρα. Στο τέλος Βάσια και νομίζω Μαρία λένε αν θες παίξτον μόνος σου δεν έχω πρόβλημα! Τα συμπεράσματα δικά σας. Από εμένα είναι χ εδώ και καιρό.

Joy: Τίμιο. Δεν έχω δοκιμάσει τις καινούριες, Αφροδίτη κλπ. Έχω δοκιμάσει με gonzalez και προτείνω μείνετε μακριά. έλενα κοντοπούτανο πολύ σέξι που δεν δίνει πολύ εύκολα κάτι παραπάνω. Ευελπιστώ στην επόμενη φορά. Αγγελική πιτσιρίκα με τεράστια βυζιά, ασχημούλα αλλά σε εμένα δεν προχώρησε και πραγματικά απόρησα γιατί διάβασα ότι με άλλο συνάδελφο κα΄τι έκανε. Ελένη - μετριότητα και ζήτησε 50 Ευρώ για εξτραδάκι. ΔΕΝ πήρε τίποτα προφανώς.
Μαριάτζελα από βενεζουέλα με συμπαθητικά Αγγλικά, ωραίο και εντυπωσιακό κορίτσι. Ψυχρή όμως και δεν τρελλάθηκα. Τον έπαιξε στο τέλος με ένα τυπικότατο φραπέ. ΔΕΝ της ζήτησα ίσως κακώς να βγάλει μπλούζα γιατί πρέπει να έχει καταπληκτικά βυζιά.

Velvet: έχω πάρει μια φορά τη Δήμητρα και έμεινα πολύ ικανοποιημένος και από μασάζ και από επικοινωνία και από φραπεδάκι στο τέλος!

Αυτά προς το παρόν! όποιος δοκιμάσει τα καινούρια κορίτσια που κυκλοφόρησαν ας στείλει κανα τιπ. Καλό βράδυ σε όλους.

ΟΛΑ αυτα που αναφερεις συμφωνω κ εγω και επιβεβαιωνω απο προσωπικη εμπειρια τα ιδια ακριβως..... !

Απο Velvet κανουν εξτρα Ελενα - Δημητρα - κριστι

Απο Deluxe πιπα μπορει να σου κανει η χρυσαννα - ρουλα - χρυσα μιλφ
φραπε κανουν
Ρουλα , Δαναη , Σαντι , Χρυσα , Χρυσαννα , Καρινα ,  Βαλέρια, Λούσυ, και Αλίκη μιλφ και Φαιη

θελω να δοκιμασω Λυδια απο Deluxe

JOY Αφροδιτη κανει φραπε σιγουρα  .  Γκονζαλες Μακρυα

Lotus οτι ειπε ο φιλος πριν.........

Athens massage + MasazSto Spiti ΔΕΝ κανουν Τιποτα


Γενικα με το μασαζ στο σπιτι απο αυτα τα γραφεια σαιτ , το Τσιμπουκι ειναι λιγο πιο δυσκολο κ το κανουν πιο επιλεκτηκα
Θελει να τη καλεσεις 2-3 φορες να την ψησεις να γουσταρει τη φαση κ αυτη , θελει λιγο τροπο λιγο ευγενεια
οχι πιεση και φυσικα εξτρα χρηματα αρκετα
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
Για Φραπε επρεπε να ζηταν 10Ε το πολυ 20Ε Ευρω Εξτρα

Για πιπα Χωρις καποτα 20 το πολυ 30 Ευρω



Να ειμαστε δικαιοι αλλα και λογικοι

γιατι ειναι και το 50αρικο του μασαζ για ξεκινημα !!

ΓΕΝΙΚΑ
οσες Δεν κανουν φραπε να τρωνε ΜΑΥΡΟ Φουλ

ΟΣες ζητανε 50αρικα εξτρα για φραπε παλι να τρωνε ΜΑΥΡΟ !
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
ΟΛΑ αυτα που αναφερεις συμφωνω κ εγω και επιβεβαιωνω απο προσωπικη εμπειρια τα ιδια ακριβως..... !

Απο Velvet κανουν εξτρα Ελενα - Δημητρα - κριστι

Απο Deluxe πιπα μπορει να σου κανει η χρυσαννα - ρουλα - χρυσα μιλφ
φραπε κανουν
Ρουλα , Δαναη , Σαντι , Χρυσα , Χρυσαννα , Καρινα ,  Βαλέρια, Λούσυ, και Αλίκη μιλφ και Φαιη

θελω να δοκιμασω Λυδια απο Deluxe

JOY Αφροδιτη κανει φραπε σιγουρα  .  Γκονζαλες Μακρυα

Lotus οτι ειπε ο φιλος πριν.........

Athens massage + MasazSto Spiti ΔΕΝ κανουν Τιποτα


Γενικα με το μασαζ στο σπιτι απο αυτα τα γραφεια σαιτ , το Τσιμπουκι ειναι λιγο πιο δυσκολο κ το κανουν πιο επιλεκτηκα
Θελει να τη καλεσεις 2-3 φορες να την ψησεις να γουσταρει τη φαση κ αυτη , θελει λιγο τροπο λιγο ευγενεια
οχι πιεση και φυσικα εξτρα χρηματα αρκετα
Κατατοπιστικός! Εγώ έχω σκορπίσει ένα σωρό χρήματα και δεν έχω καταφέρει τίποτα. Πάντως είναι άλλη η αίσθηση να σου κάνει πίπα μασέζ και άλλη αίσθηση να σου κάνει πίπα βίζιτα. Η πίπα από βίζιτα είναι στημένη-προγραμματισμένη ενώ από μασέζ είναι kinder-έκπληξη!
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
[ "Κατατοπιστικός! Εγώ έχω σκορπίσει ένα σωρό χρήματα και δεν έχω καταφέρει τίποτα. Πάντως είναι άλλη η αίσθηση να σου κάνει πίπα μασέζ και άλλη αίσθηση να σου κάνει πίπα βίζιτα. Η πίπα από βίζιτα είναι στημένη-προγραμματισμένη ενώ από μασέζ είναι kinder-έκπληξη! " ]

ΣΥΜΦΩΝΩ !!!!!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.085
Πόντοι
11.836
Κατατοπιστικός! Εγώ έχω σκορπίσει ένα σωρό χρήματα και δεν έχω καταφέρει τίποτα. Πάντως είναι άλλη η αίσθηση να σου κάνει πίπα μασέζ και άλλη αίσθηση να σου κάνει πίπα βίζιτα. Η πίπα από βίζιτα είναι στημένη-προγραμματισμένη ενώ από μασέζ είναι kinder-έκπληξη!
Έτσι είναι αλλά άμα δεν κάνει κάτι και φύγει το πενηνταρι μόνο για μασάζ είναι λίγο ακριβά...Αν βέβαια ρίξει μια φραπεδιά οκ.Λες ότι πέρασα μια ωρίτσα καλα
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
Παρέα από το joy ποια μου προτείνετε Αφροδίτη ή Νίκη???
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
[ "Κατατοπιστικός! Εγώ έχω σκορπίσει ένα σωρό χρήματα και δεν έχω καταφέρει τίποτα. Πάντως είναι άλλη η αίσθηση να σου κάνει πίπα μασέζ και άλλη αίσθηση να σου κάνει πίπα βίζιτα. Η πίπα από βίζιτα είναι στημένη-προγραμματισμένη ενώ από μασέζ είναι kinder-έκπληξη! " ]

ΣΥΜΦΩΝΩ !!!!!

εχω φαει κικη  :knockinb:

ετυχε πιστευω... γιατι μετα μου εγινε κολιτσιδα..

κατα τα αλλα 100% gravitygr
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
2
Like
1.288
Πόντοι
216
για οσους παλευουν και γουσταρουν τις δυσκολες περπτωσεις που ανηκουν στα δεν για να εχεις πιθανοτητα να παρεις κατι απο την κοπελα θα πρεπει να την κανεις να νιωσεις ανετα,οικεια,φυσικα δυσκολα εως απιθανα θα παρεις κατι απο το πρωτο η ακομα και στο δευτερο ραντεβου..στο πρωτο δεν κανει νυξη καν και στο δευτερο το περνας με τροπο..κι αν κατσει ολο το πακετο εκατσε...πιο παλια το χα κανει με καποιες εφαγα και τα μουτρα μου φυσικα μεσα στο παιχνιδι ειναι..πλεον δεν το κανω διοτι δεν εχω σκοπο να σκορπαω τα χρηματα μου σε καθε τυχαιο κοριτσακι που εχει την κουτοπονηρια μεσα της...πως θα βγαλει περισσοτερη ωρα η θα χαιδεψει ταχα υποσχομενη σε επομενα ραντεβου αλλα πραγματα...προτιμω να παιξω με κοπελες που ενηκουν στα πολυ δεν με πετσετουλες που της βλεπεις κιολας οτι ειναι τυπικες..εκει αν παρεις κατι εισαι μαγκας...αν οχι πεταξες κατι χρηματα απ το παραθυρο για την καυλα σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom