Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ερωτησεις για αυτους που ξερουν απο χε

1.ΕΛΛΗΝΙΔΑ αναλαμβάνει μασάζ κατ' οίκον για ξεκούραση και χαλάρωση 6948.......

2. ΚΥΡΙΑ αναλαμβάνει μασάζ κατ' οίκον

3. ΕΛΛΗΝΙΔΑ 28 ετών, σοβαρή, μη καπνίστρια, αναλαμβάνει επαγγελματικό μασάζ κατ' οίκον

4. ΚΟΠΕΛΑ αναλαμβάνει μασάζ κατ' οίκον, για τόνωση και χαλάρωση, μόνο σοβαρές προτάσεις, 60 λεπτά 25€

5. ΚΥΡΙΑ Ελληνίδα έμπειρη στο μυοχαλαρωτικό μασάζ, αναλαμβάνει μυοχαλαρωτικό μασάζ μόνο σε κυρίες, σοβαρές προτάσεις, 20€, περιοχές Δροσιά, Σταμάτα, Διόνυσος, Ανοιξη και γύρω

Η 5 ειναι μαλλον οχι

Αν εχετε πληροφορηση για καποια θα το εκτιμουσα

 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Με αδελφικούς χαιρετισμούς σε όλους τους συναγωνιστές επανέρχομαι μετά από μακρύ διάστημα απουσίας από το συγκεκριμένο site.
Λόγω έλλειψης των απαραίτητων γνώσεων λόγω της μακράς απουσίας μου, θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον συναγωνιστή μπορεί να με βοηθήσει ως προς την αναζήτηση μιας αξιόλογης κορασίδας για μια κατ΄οίκον επίσκεψη της οποία το αντίτιμο για φουλ υπηρεσίες να μην ξεπερνάει τα 60 γιούρο.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για ένα καλό μασάζ κατ' οίκον, με εχεμύθεια και διακριτικότητα. Το συνολικό κόστος δεν θα ήθελα να ξεπερνάει τα 70 ευρώ. Αν κάποιος έχει κάτι δοκιμασμένο που να είναι πραγματικό αξιόλογο και να αξίζει τα χρήματα ας μου απαντήσει εδώ ή με πμ.Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για όσους απαντήσουν.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Αν και νέος στο άθλημα θα ήθελα να ανεβάσω 2 κριτικές οι οποίες ελπίζω να σας φανούν χρήσιμες (για κατ' οίκον).

1) Βίκυ: Πολύ γλυκια κοπελίτσα με πολύ καλή συμπεριφορά. Πολύ καλή στο μασάζ (φαίνεται ότι το γνωρίζει) και πολύ σπέσιαλ χειρονακτική εργασία (εκτόνωση). Πολύ καλή απόδοση τιμής υπηρεσιών vfm. Δεν κοιτάει ρολόι. Τιμή 30 ευρώ / ώρα και 50 ευρώ το 2ώρο.

Θετικά:συννενόηση, επικοινωνία, μασάζ, τιμή.

Αρνητικά: Δεν έχει την εμφάνιση μοντέλου (περί ορέξεως ...).

2)Κατερίνα: Πολύ ωραία γυναίκα, με χαλαρό στιλάκι. Καλό μασάζ αλλά καλύτερη στο 2ο κομμάτι της εκτόνωσης (και χειρονατικό αλλά και στοματικό). Δεν κοιτάει επίσης ρολόι. Επίσης vfm στα 50 ευρω η ώρα.

Θετικά: επικοινωνία, εκτόνωση, τιμή.

Αρνητικά: Όχι κάτι σημαντικό κατ' εμέ.

Ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια σε όλους.

Η βικυ ποια ειναι; καποιο link ή τηλ;
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Κανενα λεπτο πιπινακι για το σπιτι?
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Αξιοτιμοι συναγωνιστες Βαρεθηκα να ακουω για τις ζουμερες χοντρες 40νταρες που θα επρεπε αφου εχουμε πιει μισο μπουκαλι ουισκυ να μας πληρωνουν αντι να τους δινουμε σημασια...πιπινακια αδυνατα λαχταριστα χαμογελαστα ναζιαρικα !!!!!! για να ακουσω προτασεις ετε εδω ειτε πμ????
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Αξιοτιμοι συναγωνιστες Βαρεθηκα να ακουω για τις ζουμερες χοντρες 40νταρες που θα επρεπε αφου εχουμε πιει μισο μπουκαλι ουισκυ να μας πληρωνουν αντι να τους δινουμε σημασια...πιπινακια αδυνατα λαχταριστα χαμογελαστα ναζιαρικα !!!!!! για να ακουσω προτασεις ετε εδω ειτε πμ????

συμφωνώ με το προλαλήσαντα :)
 

j1akis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χρήστο καλησπέρα για αυτήν εδώ την Κατερίνα μιλάς?

Καλησπέρα. Αν και νέος στο άθλημα θα ήθελα να ανεβάσω 2 κριτικές οι οποίες ελπίζω να σας φανούν χρήσιμες (για κατ' οίκον).

1) Βίκυ: Πολύ γλυκια κοπελίτσα με πολύ καλή συμπεριφορά. Πολύ καλή στο μασάζ (φαίνεται ότι το γνωρίζει) και πολύ σπέσιαλ χειρονακτική εργασία (εκτόνωση). Πολύ καλή απόδοση τιμής υπηρεσιών vfm. Δεν κοιτάει ρολόι. Τιμή 30 ευρώ / ώρα και 50 ευρώ το 2ώρο.

Θετικά:συννενόηση, επικοινωνία, μασάζ, τιμή.

Αρνητικά: Δεν έχει την εμφάνιση μοντέλου (περί ορέξεως ...).

2)Κατερίνα: Πολύ ωραία γυναίκα, με χαλαρό στιλάκι. Καλό μασάζ αλλά καλύτερη στο 2ο κομμάτι της εκτόνωσης (και χειρονατικό αλλά και στοματικό). Δεν κοιτάει επίσης ρολόι. Επίσης vfm στα 50 ευρω η ώρα.

Θετικά: επικοινωνία, εκτόνωση, τιμή.

Αρνητικά: Όχι κάτι σημαντικό κατ' εμέ.

Ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια σε όλους.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
623
Like
1.238
Πόντοι
206
τι θεμα ξερεις οτι ειχε ?

Φίλε, δεν τρέχει κάτι με την κοπέλα, απλά επειδή ξέρω ότι προσέχει την υγιεινή της (ενώ στο ποστ ο φίλος δεν το διευκρίνιζε), για αυτό το ρώτησα. Πάει πάνω από χρόνο που την πρώτο – συνάντησα. Πολύ καλή κοπέλα Δυσκολεύτηκα κάπως να κλείσω το πρώτο ραντεβού, αλλά μετά όλα μια χαρά. Απλά ξέκοψα κάποια στιγμή λόγω προσωπικών προβλημάτων. Θα ήθελα κάποια στιγμή να ξαναδοκιμάσω, γι αυτό ρωτάω. 
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Αξιοτιμοι συναγωνιστες Βαρεθηκα να ακουω για τις ζουμερες χοντρες 40νταρες που θα επρεπε αφου εχουμε πιει μισο μπουκαλι ουισκυ να μας πληρωνουν αντι να τους δινουμε σημασια...πιπινακια αδυνατα λαχταριστα χαμογελαστα ναζιαρικα !!!!!! για να ακουσω προτασεις ετε εδω ειτε πμ????
Ολοι κάτι τέτοιο ψάχνουμε.. Αν σκάσει μύτη κανένα θα μαζέψει ολο το χαρτί!!!
Από μπουρούχες χονδρες 40+ πήξαμε.
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Ολοι κάτι τέτοιο ψάχνουμε.. Αν σκάσει μύτη κανένα θα μαζέψει ολο το χαρτί!!!
Από μπουρούχες χονδρες 40+ πήξαμε.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου, αλλά να είσαι σίγουρος ότι όποιος έχει βρει κάτι ανάλογο δεν υπάρχει περίπτωση να το μοιραστεί με πολλούς. Τώρα για τις μιλφοκαταστάσεις δεν νοιάζεται κανείς αφού οι περισσότερες είναι της μιας φοράς και γι' αυτό τον λόγο διοχετεύονται δημοσίως όλες οι πιπεράτες λεπτομέρειες για κάθε μια εξ' αυτών.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Σωστος ο παιχτης  :rockon:
 

masazakiass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Καινούριος ως μέλος στο bou, παλιός ως αναγνώστης! Είμαι οπαδός του μασάζ και των amateur καταστάσεων και μεγάλος κασκαντέρ!!!  :orchestra:
Αφού έχω βοηθηθεί πολύ από τα σχόλια εδώ είπα να αρχίσω κι εγώ να δίνω τα φώτα μου σιγά-σιγά.
Πρόσφατα δοκίμασα αυτό  Πρόκειται για πιπινάκι με ωραίο κορμάκι και μεγάλο στήθος! Μασάζ στο σπίτι στις τιμές που αναφέρονται αλλά μέχρι εκεί. Στο μπροστά μέρος βάζει πετσέτα αλλά αγγίζει γενικότερα. Το μασάζ πάντως καλό. Θα το ξαναπροσπαθήσω γιατί αξίζει πολύ από εμφάνιση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom