Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
URL]]
 

Συνημμένα

  • 12834_IMG01105.jpg
    12834_IMG01105.jpg
    24,4 KB · Εμφανίσεις: 23

mounotripanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
267
Like
2
Πόντοι
1
με τιποτα φιλε δεν ειναι για τα γουστα μου
 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
225
Πόντοι
21
παναγια μου...αν ειναι οντως αυτη πρεπει να μας πληρωσει κιολας :headbang: :headbang: :rockon: :rockon:
 

dokken10

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΤΗΛ.ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΒΥΖΙΑ. ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παναγια μου ε οχι και να πληρωσω!!!
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πρόσφατα έστειλα απάντηση σε μια αγγελία για μασάζ (που δεν βρίσκω τώρα) και έλαβα το πάρακάτω εξωφρενικό!

to programma mou perilamvanei masaz, stomatiko xwris profilaktiko, kai handjob. eleuthera piasimata epitrepontai, oxi glypsimo. diarkeia 1 hour - 150 eurw. den diapragmateuetai tipota. mono apo konta kai katopin sizitisis mporei na ginei kati allo. kanonizoume apo to MSN to rantevou mia mera prin. thl den dinw prin to 1o rantevou.
  :headbang:

Μίλησα μαζί της στο msn και τα ίδια. Μου έδειξε φωτογραφίες και είναι πολύ ωραίο μωρό (αν είναι όντως αυτή).

Προφανώς δεν ψώνισα λόγω κόστους (150 + χοτελ) - άρα δεν έχω εμπειρία και άποψη για υπηρεσίες. Υπάρχει email/msn για όσους ενδιαφέρονται (με ΠΜ).
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Πρόσφατα έστειλα απάντηση σε μια αγγελία για μασάζ (που δεν βρίσκω τώρα) και έλαβα το πάρακάτω εξωφρενικό!
  :headbang:

Μίλησα μαζί της στο msn και τα ίδια. Μου έδειξε φωτογραφίες και είναι πολύ ωραίο μωρό (αν είναι όντως αυτή).

Προφανώς δεν ψώνισα λόγω κόστους (150 + χοτελ) - άρα δεν έχω εμπειρία και άποψη για υπηρεσίες. Υπάρχει email/msn για όσους ενδιαφέρονται (με ΠΜ).

ωραίος ρε φίλος, αλλά πες της να πα να γαμηθεί...
ακούς εκεί: πίπα άνευ, ελεύθερα πιασίματα αλλά όχι γλείψιμο, και για παραπάνω βλέπουμε = 150 Ε (και για παραπάνω βλέπουμε... :jerking: )

με τόσα λεφτά για μια πίπα δεν αξίζει, τράβα καλύτερα σε κανα μασατζίδικο από τα τόσα που υπάρχουν να κάνεις δουλειά σου, ολοκληρωμένα και με τα μισά λεφτά...


 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Πρόσφατα έστειλα απάντηση σε μια αγγελία για μασάζ (που δεν βρίσκω τώρα) και έλαβα το πάρακάτω εξωφρενικό!
  :headbang:

Μίλησα μαζί της στο msn και τα ίδια. Μου έδειξε φωτογραφίες και είναι πολύ ωραίο μωρό (αν είναι όντως αυτή).

Προφανώς δεν ψώνισα λόγω κόστους (150 + χοτελ) - άρα δεν έχω εμπειρία και άποψη για υπηρεσίες. Υπάρχει email/msn για όσους ενδιαφέρονται (με ΠΜ).
νίκο καλησπερα αν θέλεις στείλε μου με pm  τα σχετικά στοιχεία ..ευχαριστώ
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
νίκο καλησπερα αν θέλεις στείλε μου με pm  τα σχετικά στοιχεία ..ευχαριστώ

Στο έστειλα

Σε προειδοποίώ: Είναι ακριβή και αμφιβόλου ποιότητας αφού προσωπικά δεν δοκίμασα!

Αν δοκιμάσεις γράψε μια αναφορά στο φόρουμ για όλους μας.
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
ρε όλοι σας.... τι πάτε και δίνετε χρήματα γιαυτά τα μπαζόμπαζα?
έλεος  :headbang:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
ρε μαγκες μια που ειχε φωτογραφια στην ακροπολη με μεγαλα βυζια την δοκιμασε κανενας 2 φορες που πηρα τηλ δεν απαντησε και την εγραψα κανονικα ...ας απαντησει κανενας δοκιμαστης ευχαριστω
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
γιατι χαρακτηριζει το μασαζ κρυο???
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Χαιρετώ και θέλω να κάνω μια ερώτηση... Έχει επισκεφτεί κανείς αυτήν εδώ; ..
Έχει 3 αγγελίες και η καθε μια γράφει και διαφορετική περιοχή.. (Π. Φάληρο, Πειραιά και Καμίνια).. Τελικά σε ποια περιοχή βρίσκεται;;; Παίρνω τηλέφωνο και δεν απαντάει..
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Χαιρετώ και θέλω να κάνω μια ερώτηση... Έχει επισκεφτεί κανείς αυτήν εδώ; ..
Έχει 3 αγγελίες και η καθε μια γράφει και διαφορετική περιοχή.. (Π. Φάληρο, Πειραιά και Καμίνια).. Τελικά σε ποια περιοχή βρίσκεται;;; Παίρνω τηλέφωνο και δεν απαντάει..







μην ασχοληθεις...ειναι τρελλη,μπαζο και βρωμιαρα ! θα ταλαιπωρηθεις στα στενα των καμινιων και θα κλαις και τα λεφτα σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom