Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Προσπαθεις να πιαστεις απο καπου απλα.Πλακα εχεις.ΧΘΕΣ εγραψες αποθεωτικα για μια τυπισα που χθες ΔΕΝ υπηρχε στο ροστερ του massaua.Λες μετα το κραξιμο οτι το κανες Κυριακη το ραντεβου.Ας πουμε ΟΚ(περιεργο που δεν το ανεφερες εξαρχης με τετοιο ζηλο που δειχνεις).Γαμησες 2 γυρους λαδοκορη που ναι ΠΑΠΑΤΖΑ και οσοι εχουμε ιδεα απο το αθλημα το ξερουμε.Αλλού προμοταρεις μια σαπια γυφτισσα που εχει γραφτει οτι κλεβει κιολας ως κατι αξιολογο(που επειδη εχω παρει,ΔΕΝ ειναι).Εισαι πολυ πιτσιρικος για να το παιζεις εξυπνοπουλι.Γκεγκε?
Και για πολλοστη φορα, σταματα να μιλας σε πληθυντικο.Κανεναν απολυτως δεν εκφραζεις περα του εαυτου σου.Καποιον αρχιζεις να μιυ θυμιζεις βεβαια(λογω αυτου)
Δεν το ήξερα όταν παίρνω μία λαδοκόρη να ποστάρω αμέσως την εμπειρία μου...την Κυριακή την πήρα την Τρίτη έκανα ενημέρωση...για τους δύο γύρους που επιμένεις όντως δύο γύρους την πήρα γιατί στον πρώτο γύρο τελείωσα στα 5 λεπτά από την πίπα της επειδή είχα κάβλες και μετά μου έκανε μασάζ και συνέχισα με δεύτερο γύρο μιας και στον πρώτο δεν γάμησα...προμοτάρω μία γύφτισσα;...εμένα μου άρεσε, εσένα όχι...επειδή δεν άρεσε εσένα ο λόγος σου είναι θέσφατο; Ένας κομπλεξικός κακομοίρης είσαι που προσπαθεί να βγάλει τους άλλους προμότορες και κλώνους...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.494
Κριτικές
21
Like
6.851
Πόντοι
6.745
Μιας και μιλάς για κλώνους ο Matt LeBlanc που συνδέθηκε στις 9.47 για να μου την πει και αποσυνδέθηκε στις 9.48 μήπως είναι κλώνος σου;

Μιας και μιλάς για κλώνους ο Matt LeBlanc που συνδέθηκε στις 9.47 για να μου την πει και αποσυνδέθηκε στις 9.48 μήπως είναι κλώνος σου;
:2funny::2funny::2funny:εκτος απο μεγαλος γαμιας,εισαι και βλακακος...
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
:2funny::2funny::2funny:εκτος απο μεγαλος γαμιας,εισαι και βλακακος...
Τι έγινε Mr. Eco πάλι αποσυνδέθηκες και ξανασυνδέθηκες σαν Matt Le Blanc...βγάζει μάτι ότι έχεις τουλάχιστον δύο λογαριασμούς...και μακάρι να ήσουν απλά βλακάκος...μέγας καραγκιόζης είσαι!:birdman:
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
Τι έγινε Mr. Eco πάλι αποσυνδέθηκες και ξανασυνδέθηκες σαν Matt Le Blanc...βγάζει μάτι ότι έχεις τουλάχιστον δύο λογαριασμούς...και μακάρι να ήσουν απλά βλακάκος...μέγας καραγκιόζης είσαι!:birdman:
Περα απο παπατζοφιδο μαλλον εχεις και προβλημα νοημοσυνης-αντιληψης.Ξεσφιξου και μαθε και καμια καινουρια λεξη, σε καθε μηνυμα σου με λες καραγκιοζη, επαναλαμβανεσαι.
Κρατα ομπρελα βλακα, βρεχει
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Περα απο παπατζοφιδο μαλλον εχεις και προβλημα νοημοσυνης-αντιληψης.Ξεσφιξου και μαθε και καμια καινουρια λεξη, σε καθε μηνυμα σου με λες καραγκιοζη, επαναλαμβανεσαι.
Κρατα ομπρελα βλακα, βρεχει
η λέξη καραγκιόζης ταιριάζει γάντι με την περίπτωσή σου! Άντε γεια τώρα!:birdman:
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Περα απο παπατζοφιδο μαλλον εχεις και προβλημα νοημοσυνης-αντιληψης.Ξεσφιξου και μαθε και καμια καινουρια λεξη, σε καθε μηνυμα σου με λες καραγκιοζη, επαναλαμβανεσαι.
Κρατα ομπρελα βλακα, βρεχει
Εν τω μεταξύ μόλις παραδέχθηκες ότι ο λογαριασμός Matt LeBlanc είναι δικός σου...για τόσο βλάκα μιλάμε!:2funny:
 

Force58

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
704
Πόντοι
80
Μαλλον η σκονη θα φταει, ολο το forum εχει γεμισει καυγαδες για το ποιος την εχει μεγαλυτερη! Ειρηνη τεκνα μου, ολοι μεγαλη την εχουμε, οι τριχες φταινε που την δειχνουν μικρη :buck2:
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
Εν τω μεταξύ μόλις παραδέχθηκες ότι ο λογαριασμός Matt LeBlanc είναι δικός σου...για τόσο βλάκα μιλάμε!:2funny:
Εχεις προβλημα.Δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου,το χρονο μου χανω.Ετσι κιαλλιως δεν θα υπαρχεις σε λιγο.Τα ξαναλεμε με το νεο account σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαλλον η σκονη θα φταει, ολο το forum εχει γεμισει καυγαδες για το ποιος την εχει μεγαλυτερη! Ειρηνη τεκνα μου, ολοι μεγαλη την εχουμε, οι τριχες φταινε που την δειχνουν μικρη :buck2:
Καμια σχεση
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
7
Like
2.843
Πόντοι
736
Σταματήστε παρακαλώ, χαλάτε το νήμα για τους υπόλοιπους.
Υπάρχουν και τα πμ για να ξεκαυλώσετε.
Και τα κορίτσια του μασάζ βέβαια...
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Σταματήστε παρακαλώ, χαλάτε το νήμα για τους υπόλοιπους.
Υπάρχουν και τα πμ για να ξεκαυλώσετε.
Και τα κορίτσια του μασάζ βέβαια...
Μπορειτε κυριε να αφησετε τον κοσμο να εκφραστει? Πως μετα θαβεζουμε αναγκη για ενα χαλαρωτικο μασαζ αν πρωτα δε μας εχουν σπασειβτα αρχιδια μερικοι
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Σταματήστε παρακαλώ, χαλάτε το νήμα για τους υπόλοιπους.
Υπάρχουν και τα πμ για να ξεκαυλώσετε.
Και τα κορίτσια του μασάζ βέβαια...
φίλε έχεις δίκιο, εγώ μία ενημέρωση έκανα για μία νέα λαδοκόρη και έπεσε να με φάει να με πει προμότορα, κλώνο κλπ...κάπως έπρεπε να υπερασπιστώ τον εαυτό μου...το λήγω εδώ.
 

Paladinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ξέρει ρε παιδιά κανένας, απο massage vip η privemassage μια κυρία που δούλευε Ειρήνη , γύρω στο 1.70 μελαχρινή, αδύνατο σώμα με μικρό στήθος, που δήλωνε μισή Ελληνίδα μισή Ρουμανία; Έχει κάνα χρόνο που χάθηκε..
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
163
Like
255
Πόντοι
21
Περα απο παπατζοφιδο μαλλον εχεις και προβλημα νοημοσυνης-αντιληψης.Ξεσφιξου και μαθε και καμια καινουρια λεξη, σε καθε μηνυμα σου με λες καραγκιοζη, επαναλαμβανεσαι.
Κρατα ομπρελα βλακα, βρεχει
Ρε μαν αληθεια..κατι αλλο στ ζωη σ κανεις?περα απ τ να βλεπεις δρακους?στ τελικη αν ισχυει γραψτουτς στα παπαρια σ...η πες στα πμ μαζι τους...κουρασαες...χαλας τ νημα...
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
Ρε μαν αληθεια..κατι αλλο στ ζωη σ κανεις?περα απ τ να βλεπεις δρακους?στ τελικη αν ισχυει γραψτουτς στα παπαρια σ...η πες στα πμ μαζι τους...κουρασαες...χαλας τ νημα...
γραψε καμια κριτικη,δωσε κανα ινφο.γινε καπου χρησιμος να μαθουμε και τ ονομα σου που πρωτη φορα το βλεπω και ελα να μου την πεις μετα αμα θες που σε πιασε ο πονος για το νημα
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
163
Like
255
Πόντοι
21
γραψε καμια κριτικη,δωσε κανα ινφο.γινε καπου χρησιμος να μαθουμε και τ ονομα σου που πρωτη φορα το βλεπω και ελα να μου την πεις μετα αμα θες που σε πιασε ο πονος για το νημα
Εχω γραψει αδελφεεε...αλλα δε με ενδιαφερει να αποδειξω σε εναν αγνωστο τι κ πως...πες κ εμενα προμοτορα τωρα χαχα...get a life man...κ σταματα να βλεπεις φαντασματαα...ή εστω αν εχεις τν υποτυπωδη ευγενεια...μιλα με τους "προμοτορες"σε πμ...μη μας τα ζαλισεις αλλο..
γραψε καμια κριτικη,δωσε κανα ινφο.γινε καπου χρησιμος να μαθουμε και τ ονομα σου που πρωτη φορα το βλεπω και ελα να μου την πεις μετα αμα θες που σε πιασε ο πονος για το νημα
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
Εχω γραψει αδελφεεε...αλλα δε με ενδιαφερει να αποδειξω σε εναν αγνωστο τι κ πως...πες κ εμενα προμοτορα τωρα χαχα...get a life man...κ σταματα να βλεπεις φαντασματαα...ή εστω αν εχεις τν υποτυπωδη ευγενεια...μιλα με τους "προμοτορες"σε πμ...μη μας τα ζαλισεις αλλο..
1)τιποτα δεν εχεις γραψει,0 κριτικες εχεις 5 χρονια, δεν το πα τυχαια 2)μια χαρα τη λες σε ενα αγνωστο, να σαι ετοιμος να ακουσεις την απαντηση.προμοτορα τι να σε πω αφου δε σε ξερει η μανα σου? get a life λες, στο ιδιο site γραφεις οποτε υφακι και αφυψηλου αλλου 3)σε οποιον ειναι ενταξει ειμαι ενταξει.σε pm μιλαω μονο με φιλαρακια με προμοτορες κλπ μιλαω δημοσια.δεν το αντεχουνε. 4)Οπως ειπα στον αλλο, μιλα σε ενικο για την παρτη σου.Μονο εσυ γκρινιαζεις οτι στα ζαλιζω.Πατα ignore αν σε ενοχλουν οσα λεω και σταματα το attentionwhoreliki σου
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
163
Like
255
Πόντοι
21
1)τιποτα δεν εχεις γραψει,0 κριτικες εχεις 5 χρονια, δεν το πα τυχαια 2)μια χαρα τη λες σε ενα αγνωστο, να σαι ετοιμος να ακουσεις την απαντηση.προμοτορα τι να σε πω αφου δε σε ξερει η μανα σου? get a life λες, στο ιδιο site γραφεις οποτε υφακι και αφυψηλου αλλου 3)σε οποιον ειναι ενταξει ειμαι ενταξει.σε pm μιλαω μονο με φιλαρακια με προμοτορες κλπ μιλαω δημοσια.δεν το αντεχουνε. 4)Οπως ειπα στον αλλο, μιλα σε ενικο για την παρτη σου.Μονο εσυ γκρινιαζεις οτι στα ζαλιζω.Πατα ignore αν σε ενοχλουν οσα λεω και σταματα το attentionwhoreliki σου
Οκ οκ..απλα σταματα να βριζεσαι με τους αλλους κ γαμας τ νημαα...ανταλλαξτε τηλεφωνα κ βριστειτε....εδω μπαινουμε για να διαβασουμε καμια κριτικη οχι γοα να βλςπουμε εσενα καθε φορα να βγαζειςς την σκατοψυχια σου....τα 10 χρονα τ κανουν αυτο...αντε καλο βραδυ
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.132
Κριτικές
14
Like
1.934
Πόντοι
2.487
Οκ οκ..απλα σταματα να βριζεσαι με τους αλλους κ γαμας τ νημαα...ανταλλαξτε τηλεφωνα κ βριστειτε....εδω μπαινουμε για να διαβασουμε καμια κριτικη οχι γοα να βλςπουμε εσενα καθε φορα να βγαζειςς την σκατοψυχια σου....τα 10 χρονα τ κανουν αυτο...αντε καλο βραδυ
1)με οσους βριζομαι, κατι εχουν κανει. τα 2/3 αυτων καταληγουν με ban, αν αυτο σου λεει κατι(θα πρεπε). 2)θες να διαβαζεις κριτικες αλλα εσυ δεν προσφερεις σχετικο ινφο.Ουτε σε χω δει ποτε να παιρνεις θεση ενω εχουν γινει τερατα σε αυτο το thread συγκεκριμενα και εχουμε σε μια ουτως η αλλως φθινουσα αγορα δυσαναπληρωτες απωλειες.Δε σε ειδα να λες-κανεις κατι, αλλα ναι θα βγαζει ο σκατοψυχος το φιδι απο την τρυπα.Αφου σε καιει τοσο πολυ το wellbeing του thread λοιπον, κανε και καμια αυτοκριτικη.Γιατι αν εισαι ανυπαρκτος και υψωνεις τη φωνουλα σου για να την πεις σε καποιον που και πληροφοριες εχει μοιραστει και μπουγαδα εχει κανει για να βρισκεις εσυ και ο καθε σαν εσενα τζαμπα και ακοπα ακριβεις πληροφοριες χωρις προμοτοριλικια και φιδια, ε εισαι και αχαριστος εισαι και μαλακας 3)15 χρονια, μαθηματικα σχολειο δεν?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lalito

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Παρακολουθω χρονια χωρις να γραφω και ειπα ας συνεισφερω και εγω.

Χριστινα gmassage: Καμια σχεση με τις φωτογραφιες, μετριο προς καλο μασαζ, καλαμι χωρις τιμοκαταλογο αλλα στο φευγα μου ζητησε συν 35. Οχι κατι ιδιαιτερο, οχι ομως και τοσο κακο. Στην αναβροχια μπορει να την ξαναεπαιρνα αλλα δε θα την ψαξω κιολας. Ειναι λιγο καιρο στη δουλεια απ οτι μου ειπε.

Δαναη σιλκ, την πηρα γιατι διαβασα καποιες καλες κριτικες εδω. Παρα πολυ δυνατο μασαζ, εγω το ζητησα αλλα αυτη το παραπηγε, με εξουδετερωσε. Καλαμακι παθιασμενο αλλα πολυ του ματς για τα γουστα μου. Κατι φεικ φτυσιματα και αμερικανιες που περισσοτερο με χαλασαν παρα με εφτιαξαν. Καμια μα καμια σχεση με τις φωτο, ομως της το δινω οτι δεν κοροιδευει. Το ζει στα αληθεια. Χωρις τιμοκαταλογο επισης, της εδωσα συν 30 απο μονος μου.
Συναγωνιστή το πάει μέχρι μπριζόλα η Δανάη? Η ταβάνι το καλάμι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom