Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Έχει κανείς εμπειρία από Δανάη kismet massage. milfaki ελληνικό 43 μαϊων δηλώνει 80 με εκτόνωση ή 100 για σεξ
Έχουμε με την Δανάη του Silk massage....η ίδια είναι και δεν είναι 43 ετών.
Άνω των 50 ,έχει αναφερθεί ουκ ολίγες φορές εδώ μέσα.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Έχει κανείς εμπειρία από Δανάη kismet massage. milfaki ελληνικό 43 μαϊων δηλώνει 80 με εκτόνωση ή 100 για σεξ
Το συγκεκριμενο site δεν το ηξερα. To εψαξα και ειδα φωτο. Ρε παιδια, σε τετοια "γραφεια" μαυρο. Εχουν μια-δυο αληθινες φωτο, ολες οι αλλες ψευτικες, ψαρεμενες απο το internet. Οταν απο τα αποδυτηρια σε κοροϊδευουν , φανταστειτε στο "μασαζ" τι κοροϊδια θα πεφτει.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Καλημερα,
Η "Ελενα κωμμωτρια" πασαρει μια φιλη συνεργατιισα, την Σοφια, κοντο μαλλι ξανθο. Μακρια, μακρια, μακρια. Μην την πατησετε και εσεις.
μιλας για την Ελενη-κομμωτρια απο Περιστερι?κανει ακομη ραντεβου αυτη?
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Το παλιό art είχε φέρει πολύ καλά κομμάτια κ για καλο μασαζ κ σε εμφάνιση και σε έξτρα υπηρεσιες .
Για το καινούριο art πήρα σε επικοινωνία μου τις πληροφορίες που ρώτησα με πολύ οκ τρόπο κ συνεννόηση .
Μια χαρά γραφείο να δούμε κ κάτι να ξεπροβάλει γιατί έχει πιασει πάτο το μασαζ κατ οίκον .
ισως και απόπατο :2funny:
Εχουμε κανα νεο τελικα με το γραφειο που ειπατε?
 

kost13

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
34
Like
44
Πόντοι
0
Sense massage με Μαλβινα.
Κοντα στα 25, παχιουτσικη οχι χονδρη. Με το ενα χερι κατι να χαιδευει, δεν λεγετε μασσαζ ουτε καν, για να λεμε οτι κατι κανει. Στα 20' γυρισμα και τιμη για χερι +30. Δηλαδη τιποτα με ολιγη..
Χασιμο χρονου.
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
126
Like
169
Πόντοι
1
Το καυλακι η Τζο από Hermes παίζει τίποτα έξτρα ή είναι το ίδιο τυπική όσο στη πρώτη φορά;
Μασαζ με πετσέτα μόνο έχει αναφερθεί πολλές φορές ότι το μαγαζί είναι στα δεν.
 

λαρσα

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Παρακολουθω χρονια χωρις να γραφω και ειπα ας συνεισφερω και εγω.

Χριστινα gmassage: Καμια σχεση με τις φωτογραφιες, μετριο προς καλο μασαζ, καλαμι χωρις τιμοκαταλογο αλλα στο φευγα μου ζητησε συν 35. Οχι κατι ιδιαιτερο, οχι ομως και τοσο κακο. Στην αναβροχια μπορει να την ξαναεπαιρνα αλλα δε θα την ψαξω κιολας. Ειναι λιγο καιρο στη δουλεια απ οτι μου ειπε.

Δαναη σιλκ, την πηρα γιατι διαβασα καποιες καλες κριτικες εδω. Παρα πολυ δυνατο μασαζ, εγω το ζητησα αλλα αυτη το παραπηγε, με εξουδετερωσε. Καλαμακι παθιασμενο αλλα πολυ του ματς για τα γουστα μου. Κατι φεικ φτυσιματα και αμερικανιες που περισσοτερο με χαλασαν παρα με εφτιαξαν. Καμια μα καμια σχεση με τις φωτο, ομως της το δινω οτι δεν κοροιδευει. Το ζει στα αληθεια. Χωρις τιμοκαταλογο επισης, της εδωσα συν 30 απο μονος μου.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
Το παλιό art είχε φέρει πολύ καλά κομμάτια κ για καλο μασαζ κ σε εμφάνιση και σε έξτρα υπηρεσιες .
Για το καινούριο art πήρα σε επικοινωνία μου τις πληροφορίες που ρώτησα με πολύ οκ τρόπο κ συνεννόηση .
Μια χαρά γραφείο να δούμε κ κάτι να ξεπροβάλει γιατί έχει πιασει πάτο το μασαζ κατ οίκον .
ισως και απόπατο :2funny:
εγώ δεν είδα καμιά καλή συνεννόηση. Τους ρώτησα ποιες είναι άνετες και έφαγα πόρτα
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86
Καλησπερα σε ολους. Παρακολουθω χρονια χωρις να γραφω και ειπα ας συνεισφερω και εγω.

Χριστινα gmassage: Καμια σχεση με τις φωτογραφιες, μετριο προς καλο μασαζ, καλαμι χωρις τιμοκαταλογο αλλα στο φευγα μου ζητησε συν 35. Οχι κατι ιδιαιτερο, οχι ομως και τοσο κακο. Στην αναβροχια μπορει να την ξαναεπαιρνα αλλα δε θα την ψαξω κιολας. Ειναι λιγο καιρο στη δουλεια απ οτι μου ειπε.

Δαναη σιλκ, την πηρα γιατι διαβασα καποιες καλες κριτικες εδω. Παρα πολυ δυνατο μασαζ, εγω το ζητησα αλλα αυτη το παραπηγε, με εξουδετερωσε. Καλαμακι παθιασμενο αλλα πολυ του ματς για τα γουστα μου. Κατι φεικ φτυσιματα και αμερικανιες που περισσοτερο με χαλασαν παρα με εφτιαξαν. Καμια μα καμια σχεση με τις φωτο, ομως της το δινω οτι δεν κοροιδευει. Το ζει στα αληθεια. Χωρις τιμοκαταλογο επισης, της εδωσα συν 30 απο μονος μου.
Χριστίνα μέτρια θα συμφωνήσω. Η φωτό καμιά σχέση με τη πραγματικότητα.
Το σιλκ άλλης εχεις στη σελίδα του και άλλες προτείνει. Η Δανάη θα πρέπει να είναι 50+
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Χαχαχαχαχα.....
Αυτά που λέμε εμείς στο παραπέντε τα...λένε οι άλλοι ακριβώς.
Έτσι είναι...αν τους χαλάς την διαφήμιση .
:2funny::2funny:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Παιδια, μην με κραξετε, αλλα απο καποια stories στο insta, μου αρεσε πολυ μια Γκαμπριελα , μια Νατασα και μια Ναταλια του osmose (νομιζω η δευτερη παιζει και σε attica ). Γνωριζοντας τι ειναι το osmose, εχει κανεις γνωμη για τις παραπανω;
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Παιδια, μην με κραξετε, αλλα απο καποια stories στο insta, μου αρεσε πολυ μια Γκαμπριελα , μια Νατασα και μια Ναταλια του osmose (νομιζω η δευτερη παιζει και σε attica ). Γνωριζοντας τι ειναι το osmose, εχει κανεις γνωμη για τις παραπανω;


Για αυτές λες; Μην σε μπερδεύει που γράφει Κατερίνα, αν ανοίξεις το λινκ αναφέρει Γκαμπριέλα.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
981
Κριτικές
4
Like
3.295
Πόντοι
446
Φένια απο MassageLux... παραπλανητική φωτό (μακρινή..)με λιγα κιλά παραπάνω...αλλά οκ γούστα είναι αυτά.. Μασάζ στο πουθενά...ανύπαρκτο-τηγανίτα φάση μου έκανε και το μαξιλάρι κόλος... τέσπα..στα του Β γύρου οι τιμές πάνω από το φυσιολογικό της αγοράς - να ζητάει +40,00 φραπεδιά και +60,00 για καλαμάκι... για full ζήταγε μέχρι και 100 !!, + του γραφείου.... ότι να ναι... βαριεστημάρα και καθόλου δοτική..
Δεν προτείνεται....
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595


Για αυτές λες; Μην σε μπερδεύει που γράφει Κατερίνα, αν ανοίξεις το λινκ αναφέρει Γκαμπριέλα.
Ναι αυτες. Δεν φαινονται ωραιες στις φωτο, αλλα στα stories φανηκαν πολυ νορμαλ κοπελες (εμφανισιακα τουλαχιστον).
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Ναι αυτες. Δεν φαινονται ωραιες στις φωτο, αλλα στα stories φανηκαν πολυ νορμαλ κοπελες (εμφανισιακα τουλαχιστον).
Φίλε δεν ξέρω, εγώ σήμερα που ζήτησα ενημέρωση από το Osmose μου έστειλαν φωτογραφίες από κοπέλες που δεν υπάρχουν στην ιστοσελίδα τους...ούτε η Γκαμπριέλα, ούτε και η Νατάσα ήταν ανάμεσα σε αυτές...
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
106
Πόντοι
0
Ενημέρωση για μασάζ από το Massaua με νέα άφιξη μία λαδοκόρη πιπίνι την Εμμανουέλα 21 ετών...η κοπέλα είναι GFE και PSE δύο σε ένα...εκπληκτική ερωτική διάθεση...μασάζ ικανοποιητικό...τιμή 120 ευρώ για φούλ πρόγραμμα με δύο εκτονώσεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom