Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
μιλησα για κλωνοπροφιλ και θιχτηκες μωρη σαυρα?γιατι υπαρχεις ακομα δε ξερω αφου ξεφτιλιστηκες δημοσια.δε σου μαθε η μανα σου να χεις λιγη τσιπα να μην εισαι γλοιωδες σκουληκι?τι φυλαγες ρε σκουπιδι?μη μιλας για φωτο, ξεφτιλιστικες μια φορα, αρκει
Άκου ζωάκι πράγμα που δεν είναι αλήθεια μπορείς να αποδείξεις Βγάζεις το σκασμό και κάνεις τουμπεκί και δε μιλάς τίποτα αν έχω δεύτερο προφίλ μπορεί να πει ο αντμην εδώ πέρα, που με ξέρει χρόνια ολόκληρα ότι δεν θα το κανα ποτέ αυτό, Αν έχω ή αν δεν έχω δεύτερο προφίλ εδώ πρώτο έχω και δεν προλαβαίνω να μπαίνω να βλέπω όσον αφορά την κοπέλα σου… Που νομίζεις ότι σε ερωτεύτηκε κιόλας επειδή έκανες ένα ραντεβού αν έκανες κιόλας….εμείς την έχουμε..!!!! Μαζί μας πίνει ποταρες στις σουίτες δεν έχω κάτι μαζί σου ειλικρινά δεν έχω κάτι και δεν ασχολούμαι με άτομα σαν εσένα δόξα τω Θεώ στη ζωή μου έχω πολύ σημαντικά πράγματα να κάνω και έχω μία δουλειά που δε μου αφήνει τέτοια περιθώρια αλλά ρε φίλε όταν έγραψα κάτι εκείνη τη μέρα και αμέσως από κάτω μπήκες και έγραψες τα δικά σου για Δευτέρα προφίλ έβριζες και τέτοια εντάξει δηλαδή κάπου έλεος κάπως έπρεπε να στην πω και εγώ να ‘σαι καλά φίλε μου αυτό ήδη Κωσταντίνα πάντως αλήθεια στο λέω και το ξέρεις ότι αλήθεια στο λέω !!!!!!! Να ‘σαι καλά
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Σόρρυ για τα ορθογραφικά αλλά δεν προλαβαίνω ούτε να γράψω μιλάω και τα γραφεί
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.923
Πόντοι
2.487
Άκου ζωάκι πράγμα που δεν είναι αλήθεια μπορείς να αποδείξεις Βγάζεις το σκασμό και κάνεις τουμπεκί και δε μιλάς τίποτα αν έχω δεύτερο προφίλ μπορεί να πει ο αντμην εδώ πέρα, που με ξέρει χρόνια ολόκληρα ότι δεν θα το κανα ποτέ αυτό, Αν έχω ή αν δεν έχω δεύτερο προφίλ εδώ πρώτο έχω και δεν προλαβαίνω να μπαίνω να βλέπω όσον αφορά την κοπέλα σου… Που νομίζεις ότι σε ερωτεύτηκε κιόλας επειδή έκανες ένα ραντεβού αν έκανες κιόλας….εμείς την έχουμε..!!!! Μαζί μας πίνει ποταρες στις σουίτες δεν έχω κάτι μαζί σου ειλικρινά δεν έχω κάτι και δεν ασχολούμαι με άτομα σαν εσένα δόξα τω Θεώ στη ζωή μου έχω πολύ σημαντικά πράγματα να κάνω και έχω μία δουλειά που δε μου αφήνει τέτοια περιθώρια αλλά ρε φίλε όταν έγραψα κάτι εκείνη τη μέρα και αμέσως από κάτω μπήκες και έγραψες τα δικά σου για Δευτέρα προφίλ έβριζες και τέτοια εντάξει δηλαδή κάπου έλεος κάπως έπρεπε να στην πω και εγώ να ‘σαι καλά φίλε μου αυτό ήδη Κωσταντίνα πάντως αλήθεια στο λέω και το ξέρεις ότι αλήθεια στο λέω !!!!!!! Να ‘σαι καλά
σου μπαναρε το ενα προφιλ και σε πονεσε μωρη σαυρα απλα.Φτιαξε κιαλλο, θα τη φας και στο main. Τιποτα δε του σαι ενα ΣΚΟΥΠΙΔΙ εισαι που δεν εχει γραψει 1 κριτικη 20 χρονια.Σε κανεναν δε θα λειψεις με κανενα απο τα 2 προφιλ, το μονο που καταφερες ειναι να κανεις μια τιμια κοπελα του μασαζ να εξαφανιστει.Και μη μιλας για τον εαυτο σου σε 3ο προσωπο παπατζογελοιε, ειναι συμπτωμα ψυχασθενειας.Εκτος αν νομιζεις πως εισαι οντως 2 ατομα, οποτε εισαι οντως ψυχασθενης.Αντε στην μαυρη τρυπα σου η στο Δαφνι τωρα που μου θες και σουιτες ΣΚΟΥΠΙΔΙ
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
69
Like
138
Πόντοι
0
Άκου ζωάκι πράγμα που δεν είναι αλήθεια μπορείς να αποδείξεις Βγάζεις το σκασμό και κάνεις τουμπεκί και δε μιλάς τίποτα αν έχω δεύτερο προφίλ μπορεί να πει ο αντμην εδώ πέρα, που με ξέρει χρόνια ολόκληρα ότι δεν θα το κανα ποτέ αυτό, Αν έχω ή αν δεν έχω δεύτερο προφίλ εδώ πρώτο έχω και δεν προλαβαίνω να μπαίνω να βλέπω όσον αφορά την κοπέλα σου… Που νομίζεις ότι σε ερωτεύτηκε κιόλας επειδή έκανες ένα ραντεβού αν έκανες κιόλας….εμείς την έχουμε..!!!! Μαζί μας πίνει ποταρες στις σουίτες δεν έχω κάτι μαζί σου ειλικρινά δεν έχω κάτι και δεν ασχολούμαι με άτομα σαν εσένα δόξα τω Θεώ στη ζωή μου έχω πολύ σημαντικά πράγματα να κάνω και έχω μία δουλειά που δε μου αφήνει τέτοια περιθώρια αλλά ρε φίλε όταν έγραψα κάτι εκείνη τη μέρα και αμέσως από κάτω μπήκες και έγραψες τα δικά σου για Δευτέρα προφίλ έβριζες και τέτοια εντάξει δηλαδή κάπου έλεος κάπως έπρεπε να στην πω και εγώ να ‘σαι καλά φίλε μου αυτό ήδη Κωσταντίνα πάντως αλήθεια στο λέω και το ξέρεις ότι αλήθεια στο λέω !!!!!!! Να ‘σαι καλά
ρε παιδια τοσο μουναρος η Κων/να και γινεται τοσος ντόρος , εχω δεν την πρόλαβα γκαντεμια αλλα πολύ βαβουρα γύρω απο το ονομα της . τοσο καλη πια
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.923
Πόντοι
2.487
Εγώ είμαι προκλητικός; Εσύ τι είσαι; Δικηγόρος του; Δεν ήξερα ότι τα νέα μέλη δεν έχουν δικαίωμα γνώμης και πρέπει να λογοκρίνονται από τα παλιά μέλη. Απάντησα επί της ουσίας στο ποστ που παρέθεσες εκτός και αν δεν ξέρεις να διαβάζεις...
Γνωμη ολοι εχουν και ολοι λογοκρινονται.Αν εισαι νεος ακομα παραπανω.Σου ειπα ηδη(σε προλαβα) δεν του μαι τιποτα, δεν τον ξερω καν, αντικειμενικα μιλαω και συμπληρωνω, αλλαξε στυλ
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
104
Πόντοι
0
Γνωμη ολοι εχουν και ολοι λογοκρινονται.Αν εισαι νεος ακομα παραπανω.Σου ειπα ηδη(σε προλαβα) δεν του μαι τιποτα, δεν τον ξερω καν, αντικειμενικα μιλαω και συμπληρωνω, αλλαξε στυλ
Οκ ότι πεις πάλιουρα!:2funny:
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.923
Πόντοι
2.487
ρε παιδια τοσο μουναρος η Κων/να και γινεται τοσος ντόρος , εχω δεν την πρόλαβα γκαντεμια αλλα πολύ βαβουρα γύρω απο το ονομα της . τοσο καλη πια
εκανε καλο μασαζ, ωραια τυπισα και ωραια γκομενα. πηγαινε μεχρι χερι/καλαμακι. Το ανωθεν σκουπιδι με τα 2 του προφιλ σπαμαρε ποσο σκληρα τη γαμουσε, τι της εκανε κλπ,παρομοιως και ο gravity.Πηγαιναν διαφοροι δικοι μας που τα διαβαζαν με την πουτσα εξω(της ειπαν εννοειται για το σαιτ κλπ), μπηκε διαβασε και εξαφανιστηκε απο προσωπου γης.Ο ντορος γινεται(με εξαιρω, δεν ειμαι αντικειμενικος) επειδη ακριβως δεν υπαρχει πια τιποτα στην πιατσα, φυγαν η τις διωξαμε ολες
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
ρε παιδια τοσο μουναρος η Κων/να και γινεται τοσος ντόρος , εχω δεν την πρόλαβα γκαντεμια αλλα πολύ βαβουρα γύρω απο το ονομα της . τοσο καλη πια
Βρε είσαι χαζός ;;; σου λέω δεν είχα ποτέ δύο προφίλ εδώ πέρα !!!! Απλά μπαίνω και διαβάζω ένα προφίλ εγώ απλά είπα την αλήθεια και μου την έσπασε αυτά που έγραψες αυτό είναι όλο κάπου μπλέχτηκες μάλλον με άλλον δεν ξέρω ούτε έχω φάει μπαν ποτέ ούτε τίποτα και είμαι και αντμην και μοντερειτορ σε πάρα πολλά site, Όχι ότι μπαίνω απλά έτσι τιμής ένεκεν που λένε. Δεν έχω κάτι μαζί σου δεν θέλω να ασχοληθώ αλλό απλά μη λες βλακείες για Δευτέρα προφίλ δεν μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες δεν έχω μπει ποτέ μου και η Κωσταντίνα είναι πλέον φίλη μου , Αυτά που γράφεις έχεις κάποιο δίκιο ότι εξαφανίστηκε για όλα αυτά αλλά όχι για τα δικά μου για κάτι άλλο που δεν θέλω να σου πω τώρα και δεν υπάρχει και κανένας λόγος ήταν κάτι προσωπικό της . Έχεις μυαλό δόξα τω Θεώ και μπορείς να καταλάβεις και μη μιλάς τόσο άσχημα δεν καταφέρνεις κάτι
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Μπορείς να το διαπιστώσεις κιόλας αυτό αν έχεις το κινητό της πάρτην ένα τηλέφωνο και θα καταλάβεις… Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο εδώ μέσα ήρθε σε κάτι άλλο η κοπέλα σε δύσκολη θέση και με κάποιον άλλον ούτε με σένα ούτε με μένα χαλαρώσε λίγο. Πάρτην ένα τηλέφωνο και θα καταλάβεις
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
410
Πόντοι
301
εκανε καλο μασαζ, ωραια τυπισα και ωραια γκομενα. πηγαινε μεχρι χερι/καλαμακι. Το ανωθεν σκουπιδι με τα 2 του προφιλ σπαμαρε ποσο σκληρα τη γαμουσε, τι της εκανε κλπ,παρομοιως και ο gravity.Πηγαιναν διαφοροι δικοι μας που τα διαβαζαν με την πουτσα εξω(της ειπαν εννοειται για το σαιτ κλπ), μπηκε διαβασε και εξαφανιστηκε απο προσωπου γης.Ο ντορος γινεται(με εξαιρω, δεν ειμαι αντικειμενικος) επειδη ακριβως δεν υπαρχει πια τιποτα στην πιατσα, φυγαν η τις διωξαμε ολες
Όντως καλό μασάζ , ωραίο τυπάκι και μουνάρα. Πέρασα πολύ ευχάριστα στις συνεδρίες τις. Ξεκαθάρισε (σε εμένα τουλάχιστον) ότι σεξ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ, αλλά με το καλαμάκι και την καύλα που είχε δεν με έννοιαζε καθόλου. Είναι πραγματικά απώλεια.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.923
Πόντοι
2.487
Όντως καλό μασάζ , ωραίο τυπάκι και μουνάρα. Πέρασα πολύ ευχάριστα στις συνεδρίες τις. Ξεκαθάρισε (σε εμένα τουλάχιστον) ότι σεξ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ, αλλά με το καλαμάκι και την καύλα που είχε δεν με έννοιαζε καθόλου. Είναι πραγματικά απώλεια.
ευχαριστησε το ανωθεν σου αγχωμενο σκουπιδι γιαυτο.Που μεχρι και στα τελευταια σκιρτισματα της ξεφτιλισμενης του υπαρξης εδω μεσα συνεχιζει τις παπατζες απτοητο
 

Vranko

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Ειρήνη από deluxe έχει δοκιμάσει κανείς, ψήνομαι πολύ
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
229
Like
385
Πόντοι
21
Γενικώς έχω σταματησει να γράφω αλλα εδώ υπάρχει λόγος . Αυτη η ελισαβετ του joy με τον ενα μετρο κωλο , τις νυχαρες κ το τουπέ της λαχαναγοράς απορω πως κάθονται για ραντεβού μαζί της.
Επίσης η κοπελίτσα του your στο τηλέφωνο ας πάει να μάθει πρώτα τρόπους και μετά να κάνει την τηλεφωνήτρια . Αγενέστατη κ ξινη λες κ μας κανει κ χάρη που θα τους δώσουμε λεφτά . Ουστ .
Φίλος κ εγώ έχω σταματήσει να γράφω και έκοψα κ τα γραφεία πρέπει να σταματήσει αυτή η ξεφτίλα που γίνεται με την κάθε βλαμμένη που το παίζει μασερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: JOSSS

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
69
Like
138
Πόντοι
0
Βρε είσαι χαζός ;;; σου λέω δεν είχα ποτέ δύο προφίλ εδώ πέρα !!!! Απλά μπαίνω και διαβάζω ένα προφίλ εγώ απλά είπα την αλήθεια και μου την έσπασε αυτά που έγραψες αυτό είναι όλο κάπου μπλέχτηκες μάλλον με άλλον δεν ξέρω ούτε έχω φάει μπαν ποτέ ούτε τίποτα και είμαι και αντμην και μοντερειτορ σε πάρα πολλά site, Όχι ότι μπαίνω απλά έτσι τιμής ένεκεν που λένε. Δεν έχω κάτι μαζί σου δεν θέλω να ασχοληθώ αλλό απλά μη λες βλακείες για Δευτέρα προφίλ δεν μπαίνω σε τέτοιες διαδικασίες δεν έχω μπει ποτέ μου και η Κωσταντίνα είναι πλέον φίλη μου , Αυτά που γράφεις έχεις κάποιο δίκιο ότι εξαφανίστηκε για όλα αυτά αλλά όχι για τα δικά μου για κάτι άλλο που δεν θέλω να σου πω τώρα και δεν υπάρχει και κανένας λόγος ήταν κάτι προσωπικό της . Έχεις μυαλό δόξα τω Θεώ και μπορείς να καταλάβεις και μη μιλάς τόσο άσχημα δεν καταφέρνεις κάτι
Μαλλον σε λαθος ανθρωπο μιλας με μπερδεψες ????? εχω γραψει εγω για 2 προφίλ ??? μπερδευτηκες φιλος η ερωτηση μου ηταν επειδη σφαζονται παλικαρια στην ποδια εαν οντως ηταν τοσο καλή ....
Και χαζος πιστεψε με δεν ειμαι . μαλλον αλλον παραληπτη εχει το μυνημα σου
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
69
Like
138
Πόντοι
0
Μπορείς να το διαπιστώσεις κιόλας αυτό αν έχεις το κινητό της πάρτην ένα τηλέφωνο και θα καταλάβεις… Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο εδώ μέσα ήρθε σε κάτι άλλο η κοπέλα σε δύσκολη θέση και με κάποιον άλλον ούτε με σένα ούτε με μένα χαλαρώσε λίγο. Πάρτην ένα τηλέφωνο και θα καταλάβεις
φιλος λες να ειχα το κινητό της και να ρωτουσα στο forum ??
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
14
Like
1.923
Πόντοι
2.487
Μην ασχολεισαι, σε μενα προφανως ηθελε να τα γραψει αλλα εχει χασει την μπαλα απο την ταραχη του το σκουπιδι μετα το ban στο αλλο account.Πουλο να ξεβρωμιζει ο τυπος
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Φίλος καταρχήν ποιος σε έχρισε διαιτητή του forum για να σφυρίζεις φάουλ και μάλιστα ανύπαρκτα;
Α) Αν δεν δημοσίευα φωτογραφία ποιος θα καταλάβαινε ποια Βικτώρια αναζητώ ή είναι η μοναδική μασατζού με το όνομα Βικτώρια;
Β) Οι φωτογραφίες έτσι και αλλιώς δημοσιεύονται στις ιστοσελίδες των γραφείων ή στέλνονται στους πελάτες
Γ) Παρτάκιας; Για ποιον λόγο; Για αυτό υπάρχει το forum για να αναζητεί κανείς γνώμες και βοήθεια από τα άλλα μέλη και όχι σαν κάτι εξυπνάκηδες σαν και του λόγου σου να την λένε στα άλλα μέλη. Πέραν του γεγονότος ότι υπάρχουν ουκ ολίγα θρεντς με τίτλο "Αναζήτηση χαμένων κοριτσιών" κλπ Στο κάτω κάτω από εμένα περίμενες να μάθεις για την λαδοκόρη πριν εξαφανιστεί και την αναζητήσω; Γιατί δεν έκανες μόνος σου την έρευνα επικοινωνώντας με τα γραφεία;
Θα σου απαντησω σε ενα-ενα γιατι δεν αντεχω τον παραλογισμο, και χωρις να θελω να μπω σε ασκοπη αντιπαραθεση μαζι σου.
Κατ'αρχην δεν μπορεις να με αποκαλεις διαιτητη αφου δεν σου απαγορεψα τιποτα (ουτε εχω και τη δυνατοτητα αλλωστε αφου δεν ειμαι εγω διαχειριστης). Γνωμη εξεφρασα και η γνωμη μου ηταν απλη : οτι εχουν πλακα οσοι με λαχταρα αποζητουν χαμενες λαδοκορες , αλλα οταν τις απολαμβαναν σωπαιναν. Δεν σου αρεσει η γνωμη μου; Λυπαμαι.
Α)θα μπορουσες να πεις : ψαχνω τη Βικτωρια απο senses που εχει πχ μαυρα μαλλια, μπλε ματια κλπ.
Β)Οι φωτογραφιες που ειναι στα site ειναι δημοσιες. Συνηθως βεβαια ειναι παλιες και δεν ανταποκρινονται στις υπαρχουσες κοπελες (πχ μερικα site δειχνουν κοπελες που εχουν αποσυρθει). Εσυ δεν εβαλες μια δημοσια φωτο, αλλα μια που σου στειλαν κατ'ιδιαν. Δεν θεωρω οτι ειναι το ιδιο. Μην κανεις το ασπρο-μαυρο.
Γ)Κατανοω οτι υπαρχει θρεντ για αναζητηση, αλλα απο τη στιγμη που ησουν ανυπαρκτος στο φορουμ, δηλαδη δεν βοηθησες ποτε, το πιθανοτερο ειναι να μην λαβεις και βοηθεια. Δεν ειναι θεμα παλιου ή νεου, μπορει να ησουν παλιος και παλι να μη βοηθουσες κανεναν.
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
104
Πόντοι
0
Θα σου απαντησω σε ενα-ενα γιατι δεν αντεχω τον παραλογισμο, και χωρις να θελω να μπω σε ασκοπη αντιπαραθεση μαζι σου.
Κατ'αρχην δεν μπορεις να με αποκαλεις διαιτητη αφου δεν σου απαγορεψα τιποτα (ουτε εχω και τη δυνατοτητα αλλωστε αφου δεν ειμαι εγω διαχειριστης). Γνωμη εξεφρασα και η γνωμη μου ηταν απλη : οτι εχουν πλακα οσοι με λαχταρα αποζητουν χαμενες λαδοκορες , αλλα οταν τις απολαμβαναν σωπαιναν. Δεν σου αρεσει η γνωμη μου; Λυπαμαι.
Α)θα μπορουσες να πεις : ψαχνω τη Βικτωρια απο senses που εχει πχ μαυρα μαλλια, μπλε ματια κλπ.
Β)Οι φωτογραφιες που ειναι στα site ειναι δημοσιες. Συνηθως βεβαια ειναι παλιες και δεν ανταποκρινονται στις υπαρχουσες κοπελες (πχ μερικα site δειχνουν κοπελες που εχουν αποσυρθει). Εσυ δεν εβαλες μια δημοσια φωτο, αλλα μια που σου στειλαν κατ'ιδιαν. Δεν θεωρω οτι ειναι το ιδιο. Μην κανεις το ασπρο-μαυρο.
Γ)Κατανοω οτι υπαρχει θρεντ για αναζητηση, αλλα απο τη στιγμη που ησουν ανυπαρκτος στο φορουμ, δηλαδη δεν βοηθησες ποτε, το πιθανοτερο ειναι να μην λαβεις και βοηθεια. Δεν ειναι θεμα παλιου ή νεου, μπορει να ησουν παλιος και παλι να μη βοηθουσες κανεναν.
Α) Δεν είπα ότι έχεις την εξουσία του διαιτητή αλλά ότι τον παριστάνεις σφυρίζοντας φάουλ για ένα νέο μέλος το οποίο είχε γράψει σχετικό ποστ για το αν επιτρέπεται να δημοσιεύσει φωτογραφίες και κανένα παλαιό μέλος δεν απάντησε οπότε θεώρησα ότι μπορώ να δημοσιεύσω φωτογραφίες. Στο κάτω κάτω εδώ δημοσιεύονται φωτογραφίες από επώνυμες σε site με την επωνυμία "bourdela" η δημοσίευση μίας "ιδιωτικής" φωτογραφίας λαδοκόρης σε πείραξε;
B) Πες μου εσύ που είσαι λογικός και δεν παραλογίζεσαι πως θα μπορούσα να εκφράσω γνώμη για την λαδοκόρη όταν την απολάμβανα όπως λες αφού δεν ήμουν μέλος πριν και έγινα μέλος στο forum πριν 5 μέρες μεταξύ άλλων για να αναζητήσω την συγκεκριμένη λαδοκόρη.
Γ) Εγώ την είχα πάρει από το Body Massage και όχι από το Senses, εδώ έμαθα ότι τα δύο καταστήματα είναι το ένα και το αυτό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
88
Like
104
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους, ήθελα να ρωτήσω γιατί είμαι νέος στο forum αν επιτρέπεται να δημοσιεύσω φωτογραφίες από λαδοκόρες που αναζητώ.
Ιδού το ποστ που ουδέποτε απαντήθηκε από κανένα παλαιό μέλος αλλά έπεσαν να με φάνε όταν δημοσίευσα σχετική φωτογραφία.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Ιδού το ποστ που ουδέποτε απαντήθηκε από κανένα παλαιό μέλος αλλά έπεσαν να με φάνε όταν δημοσίευσα σχετική φωτογραφία.
Καλα, αφου δεν απαντηθηκε , πως υπεθεσες οτι η απαντηση ειναι οτι "επιτρεπεται η δημοσιευση". Τελος παντων, αφου σε αφησε η διαχειριση, τι να πω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom