Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.183
Πόντοι
1.056

Paladinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παίδες, μπορεί κάποιος να ρίξει φως στο τούνελ της αναζήτησης μου; Μια κυρία Ειρήνη, γύρω στα 40+ αδύνατη, μισή Ελληνίδα μισή Ρουμανία (έτσι δήλωνε) την είχα πετύχει σε ένα massagevip η κάτι τέτοιο. Έχει κανένας ιδέα;
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.183
Πόντοι
1.056
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Τπτ από αυτά δεν χρειάζονται..
Μια βεβαίωση μόνο από τον πάπα της ενορίας σου ότι είσαι ακόμα εν ζωή!
Δυστυχως απεβιωσε προ ολιγων ημερων! Θα σου φερω ληξιαρχικη πραξη του θανατου του!:cry::cry:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καποιος που να δοκιμασε με την Ιωαννα απο masaua? Ξανθια ωραια κοπελα! Θα κανονισω αυριο, και θελω να ξερω αν παει φουλ?
 

40ilias

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
40
Like
53
Πόντοι
0
ρε μαγκες τι παιζει με το gmassage ?
η κωνσταντινα το μελαχρινο ειναι κανονικη γυναικα η τραβελι ?
το διαβασα κ εχω παθει κοκομπλοκο ? σοβαρα απαντηστε μ , εκανε χαβαλε ο μυστης... ??
γιατι τη πηδηξα απο κωλο στα 4 αρχες του μηνα..

πηρα σημερα μια νεα που φερανε απ το ιδιο ιδευμα
35 μολδαβη περασα πολυ ωραια αφησα μονος μ 110 ε συνολο
τα πηρε ολα στομα σκουπα χουβερ...
για μπριζολιασμα , με χαλασε που δεν ειχε μεγαλα βυζια....
το ονομα της κοπελας απο την μολδαβια;;;;;
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
16
Like
2.702
Πόντοι
4.125
ρε μαγκες τι παιζει με το gmassage ?
η κωνσταντινα το μελαχρινο ειναι κανονικη γυναικα η τραβελι ?
το διαβασα κ εχω παθει κοκομπλοκο ? σοβαρα απαντηστε μ , εκανε χαβαλε ο μυστης... ??
γιατι τη πηδηξα απο κωλο στα 4 αρχες του μηνα..

πηρα σημερα μια νεα που φερανε απ το ιδιο ιδευμα
35 μολδαβη περασα πολυ ωραια αφησα μονος μ 110 ε συνολο
τα πηρε ολα στομα σκουπα χουβερ...
για μπριζολιασμα , με χαλασε που δεν ειχε μεγαλα βυζια....
καλωσηρθες παλι απο το 25ο προοφιλ σου ψευτη ψυχακια
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
131
Like
352
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε ολα τα μελη , παρακολουθω το thread , και πηρα την αποφαση να καταθέσω και εγω τις λίγες προς το παρόν εμπειρίες .Πρόσφατη εμπειρία ( πριν 2 βδομάδες ) με λούσι απο DL , μιλφ προς cougar φάση μασάζ 5/10 , χωρίς πετσέτα , φραπές μόνο και δεν θα ελεγα και γλυκος ..... μέτριος ... μέτρια εμπειρία
 
Τελευταία τροποποίηση:

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
66
Like
101
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολα τα μελη , παρακολουθω το thread , και πηρα την αποφαση να καταθέσω και εγω τις λίγες προς το παρόν εμπειρίες .Πρόσφατη εμπειρία ( πριν 2 βδομάδες ) με λούσι απο DL , μιλφ προς cougar φάση μασάζ 5/10 , χωρίς πετσέτα , φραπές μόνο και δεν θα ελεγα και γλυκος ..... μέτριος ... μέτρια εμπειρία
DL για deluxe massage μου κάνει και ο καφες με λούσι μάλλον χαλια εμπειρια είναι (πάει καιρος που την ειχα παρει καμμία τριετια ) ειδικα όταν έχει ινεσα ζετα βαλερια και ροστερ της ιδιας σειρας που είναι δύναμη..ζετα δοκιμάστηκε και ειναι τρομερη.ινεσα σταθερή δύναμη δυο μετρα καλονη με ένα χερι τρομερό.παντως βλεπω νέα άτομα μορφονιες και στο DL και στα αδερφακια του Yourmassage και joy .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.695
Πόντοι
3.656
νέα άτομα μορφονιες και στο DL και στα αδερφακια του Yourmassage και joy .
Σε κάποιο από αυτά , από τις ημεδαπές (όχι λατίνες) παίζει σίγουρα μπριζόλα, εγγυημένα, χωρίς συνθηματικά, προϋπηρεσία, εξτραδάκια , γνωριμίες και τα @@ μας κουνιούνται ;
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
DL για deluxe massage μου κάνει και ο καφες με λούσι μάλλον χαλια εμπειρια είναι (πάει καιρος που την ειχα παρει καμμία τριετια ) ειδικα όταν έχει ινεσα ζετα βαλερια και ροστερ της ιδιας σειρας που είναι δύναμη..ζετα δοκιμάστηκε και ειναι τρομερη.ινεσα σταθερή δύναμη δυο μετρα καλονη με ένα χερι τρομερό.παντως βλεπω νέα άτομα μορφονιες και στο DL και στα αδερφακια του Yourmassage και joy .
Ποια βαλέρια λες φίλε μου; Στο deluxe δεν νομίζω να μου την έχουν στείλει ποτέ σε φώτο. Γίνεται να μου την στείλεις σε πμ;
Επίσης Ζέτα λες την μιλφ ε;
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
161
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Η Άντζελα από joy με τα κοτσιδακια που την είχαν και στο dm massage σαν Αγγελική αλλά έχει σταματήσει και από τα δύο ξέρετε μήπως αν είναι κάπου? Το joy την έχει ακόμη στην σελίδα του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom