Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
καλημέρα συναγωνιστές, μια μελαχρινή Elena από το Joy που μοιάζει με MILF - έχουμε καμία εμπειρία;
Καλημερα φιλε. ναι εχω εμπειρια, ειναι πολυ καλο παιδι ομορφη και φοβερη στο μασαζ.
Μεχρι εκει ομως. τιποτα αλλο. και στη συνεδρεια εισαι με πετσετα αυστηρα.
Γενικα στο joy ειναι στα δεν..
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
86
Like
240
Πόντοι
20
Έχουν φύγει όλα τα παλιά έγκριτα μέλη...και έχουν μείνει μόνο οι προμοτορες συγκεκριμένων γραφείων,αυτός είναι ο στόχος άλλωστε (να διαφημίζονται συγκεκριμένα γραφεία)
Για γέλια και για κλάματα είστε κάποιοι εάν νομίζετε ότι δεν σας καταλαβαίνουμε.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.608
Πόντοι
736
καλημέρα συναγωνιστές, μια μελαχρινή Elena από το Joy που μοιάζει με MILF - έχουμε καμία εμπειρία;
Φίλε γελάω! Πες μου τι εννοείς ακριβως όταν λες ότι μοιάζει με milf??????
 

Locosp

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, νέος στο χόμπι.απο το έχω καταλάβει στα περισσότερα γραφεία άλλες στέλνουν φώτο και άλλες έρχονται στο τέλος ;
 

stavrosp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Από gMassage:

1) Κωνσταντίνα -> Μουνάρα ( για τα γούστα μου), όχι αδύνατη, ούτε και σε καμία πείπτοση χοντρή / πιασήματα κτλ, έχει πολύ ωραίο σώμα. Για όσους ξέρουν, μία γυμνασμένη Χρυσή. Μασαζ δεν ξέρει, μην περιμένετε τπτ ιδιαίτερο. Πρέπει να είναι φοβερό γαμήση. Σίγουρα έχει γράψει κάπου χιλιόμετρα. Εγώ δεν δοκίμασα "δεύτερο (φουλ)" μερος, δεν επιδίωξα και δεν πρόλαβα να πω την αλήθεια με τελείωσε το τσακ μπάμ χωρίς να ζητήσω το παραμικρο. Μαζασ 60 + (έδωσα εγώ δεν μου τα ζήτησε, ούτε έβγαλε τιμοκατάλογο) 40 για ΙΚΑ καλαμάκι.

2) Από το ίδιο γραφείο Χριστίνα- καμία μα καμία σχέση, είναι βλαχάρα, άσχημη, δεν την λες "με πιασήματα" είναι χοντρή και πλαδαρή. Δεν έβαλε γλώσσα μέσα της, μιλούσε *όλη* την ώρα, ζωή να έχει. Για τα δικά μου τα γούστα, εντελώς αντι-σεξουαλική. Μαζάς ξέρει καλύτερο από την Κωνσταντίνα, για τα υπόλοιπα δεν επιδίωξα το παραμικρό. Μαζάς 60

Θα αναρωτηθείτε γιατί γράφω; (αφού δεν γράφω) Διότι σίγουρα θα βρεθεί κάποιος εδω μέσα, να πει πως η Χριστίνα είναι μουνάρα (π.χ. δεν την λες χοντρή, +40 αλλά στέκεται, και τέτοιες παπαριες), και θα πάρει κανά δυό στο λαιμό του.

Αφου κοροΪδευουμε που κοροϊδευουμε τον εαυτό μας, και έχουμε ζωγραφήσει την βίζιτα με "Μαζας - σεξ στο σπίτι" ας βλέπονται τουλάχιστον και να μην δίνουμε δικαίωμα στα "γραφεία" να πλασάρουν φόλες τρίτης / τέταρτης κλασης σε εμάς που ψάχνουμε να ζήσουμε το όνειρο, μίας παρθενοπιπίτσας που κάνει μαζάς απλά, και ξεκίστικε μαζί μας, διότι είμαστε γαμάτοι.

Καλά να περνάτε.
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
Καλησπέρα,

Από gMassage:

1) Κωνσταντίνα -> Μουνάρα ( για τα γούστα μου), όχι αδύνατη, ούτε και σε καμία πείπτοση χοντρή / πιασήματα κτλ, έχει πολύ ωραίο σώμα. Για όσους ξέρουν, μία γυμνασμένη Χρυσή. Μασαζ δεν ξέρει, μην περιμένετε τπτ ιδιαίτερο. Πρέπει να είναι φοβερό γαμήση. Σίγουρα έχει γράψει κάπου χιλιόμετρα. Εγώ δεν δοκίμασα "δεύτερο (φουλ)" μερος, δεν επιδίωξα και δεν πρόλαβα να πω την αλήθεια με τελείωσε το τσακ μπάμ χωρίς να ζητήσω το παραμικρο. Μαζασ 60 + (έδωσα εγώ δεν μου τα ζήτησε, ούτε έβγαλε τιμοκατάλογο) 40 για ΙΚΑ καλαμάκι.

2) Από το ίδιο γραφείο Χριστίνα- καμία μα καμία σχέση, είναι βλαχάρα, άσχημη, δεν την λες "με πιασήματα" είναι χοντρή και πλαδαρή. Δεν έβαλε γλώσσα μέσα της, μιλούσε *όλη* την ώρα, ζωή να έχει. Για τα δικά μου τα γούστα, εντελώς αντι-σεξουαλική. Μαζάς ξέρει καλύτερο από την Κωνσταντίνα, για τα υπόλοιπα δεν επιδίωξα το παραμικρό. Μαζάς 60

Θα αναρωτηθείτε γιατί γράφω; (αφού δεν γράφω) Διότι σίγουρα θα βρεθεί κάποιος εδω μέσα, να πει πως η Χριστίνα είναι μουνάρα (π.χ. δεν την λες χοντρή, +40 αλλά στέκεται, και τέτοιες παπαριες), και θα πάρει κανά δυό στο λαιμό του.

Αφου κοροΪδευουμε που κοροϊδευουμε τον εαυτό μας, και έχουμε ζωγραφήσει την βίζιτα με "Μαζας - σεξ στο σπίτι" ας βλέπονται τουλάχιστον και να μην δίνουμε δικαίωμα στα "γραφεία" να πλασάρουν φόλες τρίτης / τέταρτης κλασης σε εμάς που ψάχνουμε να ζήσουμε το όνειρο, μίας παρθενοπιπίτσας που κάνει μαζάς απλά, και ξεκίστικε μαζί μας, διότι είμαστε γαμάτοι.

Καλά να περνάτε.
διαφωνω για την χριστινα, δεν ειναι χοντρη,πλαδαρη. αλλα γουστα ειναι αυτα.
κωνσταντινα δεν εχω παρει και δεν εχω γνωμη.
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
μασαζ 1.one.ζητησα απο φωτογραφια την λιντα.. μου στειλανε την μανα της. χα χα.
δεν μπορω να πω οτι περασα ασχημα με την λιντα να το προσπαθει και στο μασαζ.
ηλικιακα 45 πλας... αλλα ειχε κολαρα. στο β μερος υπηρξε μονο ακα πιπα με επιτυχια.
δεν ζητησα παραπανω,προσφερθηκε απο μονη της. ειχε βγαλει ρουχα απο την αρχη.
ειχε μεινει μονο με το εσωρουχο. εγω φθσικα γυμνος. συνολο 100.
η επομενη θα ειναι η στελλα. απο φωτο εχει βυζαρες..
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
149
Like
24.227
Πόντοι
25.186
μαγκες εχετε να προτεινετε καμια μασατζου της προκοπης βυζαρου ??
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Καλημερα φιλε. ναι εχω εμπειρια, ειναι πολυ καλο παιδι ομορφη και φοβερη στο μασαζ.
Μεχρι εκει ομως. τιποτα αλλο. και στη συνεδρεια εισαι με πετσετα αυστηρα.
Γενικα στο joy ειναι στα δεν..
Εγώ θυμάμαι κάποτε το Τζόι μόνο στα δεν, δεν ήταν.... Κρίμα αν άλλαξε τακτική
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
5
Like
420
Πόντοι
301
Καλησπέρα, έχει κανείς ενημέρωση για Τίνα απο deluxe?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.608
Πόντοι
736
Θα σας πω μία εμπειρία που είχα. Θα δώσω ότι πληροφορίες μπορώ γιατί δεν υπάρχει ούτε αγγελία ούτε καν στα social media γράφουν οι κοπέλες κάτι για αυτό που κάνουν.

Ακολουθούσα και με ακολουθούσαν δύο λογαριασμοί στο ίνσταγκραμ.δύο φίλες που είναι συνέχεια μαζί και μάλιστα πέρυσι δούλευα σεζόν στη Ζάκυνθο και έκαναν μασάζ.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι τα μικρά τους ονόματα. Αννέτα και Βασιλική

Η πρώτη είναι Ξανθιά από Ρωσία αλλά πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα μουνάρα και η δεύτερη είναι ελληνίδα μελαχρινή όχι τόσο εντυπωσιακή όπως φαίνεται στο ίνσταγκραμ

Από περιέργεια έκανα ένα ραντεβού μαζί τους τον Οκτώβριο μόλις επέστρεψαν από σεζόν

Η μία η ξανθιά ξέρει να κάνει μασάζ η άλλη η απλά είναι συμπληρωματικό μέλος της ομάδος. Στην αρχή δεν πήγε το μυαλό μου ότι κάνουν και κάτι παραπάνω αλλά οι ίδιες προχώρησαν

Επειδή δε μου αρέσει να μου τον παίζουν το σταμάτησα αλλά το κόστος θα ήταν 50 € και για τις δύο όχι από 50 € 50 € και για τις δύο. Από κει και πέρα έκανα ραντεβού με κάθε μία ξεχωριστά που και που και ήταν μασάζ και ένα πολύ ωραίο χαμούρεμα

Επαναλαμβάνω για να μην μπείτε στην διαδικασία να μου στέλνετε μηνύματα δεν πρόκειται να δώσω εγώ τα προφίλ. Όσοι τις έχετε στο ίνσταγκραμ έχετε καταλάβει ποιες είναι.

Δεν το κάνουν επαγγελματικά αλλά αξίζει τον κόπο

Και είμαι σίγουρος ότι προχωράνε απλά θέλει προσεκτικά βήματα
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Like
88
Πόντοι
1
Θα σας πω μία εμπειρία που είχα. Θα δώσω ότι πληροφορίες μπορώ γιατί δεν υπάρχει ούτε αγγελία ούτε καν στα social media γράφουν οι κοπέλες κάτι για αυτό που κάνουν.

Ακολουθούσα και με ακολουθούσαν δύο λογαριασμοί στο ίνσταγκραμ.δύο φίλες που είναι συνέχεια μαζί και μάλιστα πέρυσι δούλευα σεζόν στη Ζάκυνθο και έκαναν μασάζ.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι τα μικρά τους ονόματα. Αννέτα και Βασιλική

Η πρώτη είναι Ξανθιά από Ρωσία αλλά πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα μουνάρα και η δεύτερη είναι ελληνίδα μελαχρινή όχι τόσο εντυπωσιακή όπως φαίνεται στο ίνσταγκραμ

Από περιέργεια έκανα ένα ραντεβού μαζί τους τον Οκτώβριο μόλις επέστρεψαν από σεζόν

Η μία η ξανθιά ξέρει να κάνει μασάζ η άλλη η απλά είναι συμπληρωματικό μέλος της ομάδος. Στην αρχή δεν πήγε το μυαλό μου ότι κάνουν και κάτι παραπάνω αλλά οι ίδιες προχώρησαν

Επειδή δε μου αρέσει να μου τον παίζουν το σταμάτησα αλλά το κόστος θα ήταν 50 € και για τις δύο όχι από 50 € 50 € και για τις δύο. Από κει και πέρα έκανα ραντεβού με κάθε μία ξεχωριστά που και που και ήταν μασάζ και ένα πολύ ωραίο χαμούρεμα

Επαναλαμβάνω για να μην μπείτε στην διαδικασία να μου στέλνετε μηνύματα δεν πρόκειται να δώσω εγώ τα προφίλ. Όσοι τις έχετε στο ίνσταγκραμ έχετε καταλάβει ποιες είναι.

Δεν το κάνουν επαγγελματικά αλλά αξίζει τον κόπο

Και είμαι σίγουρος ότι προχωράνε απλά θέλει προσεκτικά βήματα
Νομίζω οι περισσότεροι κατάλαβαν.....είχαν αναφερθεί και παλιότερα νομίζω.
Έχουν χώρο? Κόστος?
 

stavrosp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
0
Θα σας πω μία εμπειρία που είχα. Θα δώσω ότι πληροφορίες μπορώ γιατί δεν υπάρχει ούτε αγγελία ούτε καν στα social media γράφουν οι κοπέλες κάτι για αυτό που κάνουν.

Ακολουθούσα και με ακολουθούσαν δύο λογαριασμοί στο ίνσταγκραμ.δύο φίλες που είναι συνέχεια μαζί και μάλιστα πέρυσι δούλευα σεζόν στη Ζάκυνθο και έκαναν μασάζ.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι τα μικρά τους ονόματα. Αννέτα και Βασιλική

Η πρώτη είναι Ξανθιά από Ρωσία αλλά πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα μουνάρα και η δεύτερη είναι ελληνίδα μελαχρινή όχι τόσο εντυπωσιακή όπως φαίνεται στο ίνσταγκραμ

Από περιέργεια έκανα ένα ραντεβού μαζί τους τον Οκτώβριο μόλις επέστρεψαν από σεζόν

Η μία η ξανθιά ξέρει να κάνει μασάζ η άλλη η απλά είναι συμπληρωματικό μέλος της ομάδος. Στην αρχή δεν πήγε το μυαλό μου ότι κάνουν και κάτι παραπάνω αλλά οι ίδιες προχώρησαν

Επειδή δε μου αρέσει να μου τον παίζουν το σταμάτησα αλλά το κόστος θα ήταν 50 € και για τις δύο όχι από 50 € 50 € και για τις δύο. Από κει και πέρα έκανα ραντεβού με κάθε μία ξεχωριστά που και που και ήταν μασάζ και ένα πολύ ωραίο χαμούρεμα

Επαναλαμβάνω για να μην μπείτε στην διαδικασία να μου στέλνετε μηνύματα δεν πρόκειται να δώσω εγώ τα προφίλ. Όσοι τις έχετε στο ίνσταγκραμ έχετε καταλάβει ποιες είναι.

Δεν το κάνουν επαγγελματικά αλλά αξίζει τον κόπο

Και είμαι σίγουρος ότι προχωράνε απλά θέλει προσεκτικά βήματα

Συγγνωμή, και με όλο το σεβασμό.

Μας λες για δύο (2) όχι μία, καταπληκτικές περιπτώσεις, που εγώ προσωπικά θα έκανα σίγουρα καμία 20ρια ραντεβού μαζι τους έτσι όπως το ακούω.

Αλλά μας λες κιόλας, το μπούλο, αν δεν μαντέψουμε ποιες είναι, στα εκατομύρια προφίλ του ινστα, και να μην ρωτήσουμε κιόλας.

Αρά να ρωτήσω εγώ, αν μου επιτρέπεις, γίατι μας το λες;

Να πω στον @Ykoum πως δεν κατάλαβα, και παρακολουθώ χρόνια. Τώρα ο φίλος μπορεί να μην θέλει να μας πεις, αλλά αν μπορείς πες μα εσύ
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Like
88
Πόντοι
1
Συγγνωμή, και με όλο το σεβασμό.

Μας λες για δύο (2) όχι μία, καταπληκτικές περιπτώσεις, που εγώ προσωπικά θα έκανα σίγουρα καμία 20ρια ραντεβού μαζι τους έτσι όπως το ακούω.

Αλλά μας λες κιόλας, το μπούλο, αν δεν μαντέψουμε ποιες είναι, στα εκατομύρια προφίλ του ινστα, και να μην ρωτήσουμε κιόλας.

Αρά να ρωτήσω εγώ, αν μου επιτρέπεις, γίατι μας το λες;

Να πω στον @Ykoum πως δεν κατάλαβα, και παρακολουθώ χρόνια. Τώρα ο φίλος μπορεί να μην θέλει να μας πεις, αλλά αν μπορείς πες μα εσύ
Φίλε μου επειδή προφανώς δεν γνωρίζεις νομικά να σε ενημερώσω ότι δεν μπορείς να δημοσιεύσεις δημόσια οτιδήποτε χώρις την συναίνεση του εμπλεκόμενου...ποσο μάλλον όταν αυτό που δημοσιεύεις (προφίλ) είναι ιδιωτικό.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.608
Πόντοι
736
Συγγνωμή, και με όλο το σεβασμό.

Μας λες για δύο (2) όχι μία, καταπληκτικές περιπτώσεις, που εγώ προσωπικά θα έκανα σίγουρα καμία 20ρια ραντεβού μαζι τους έτσι όπως το ακούω.

Αλλά μας λες κιόλας, το μπούλο, αν δεν μαντέψουμε ποιες είναι, στα εκατομύρια προφίλ του ινστα, και να μην ρωτήσουμε κιόλας.

Αρά να ρωτήσω εγώ, αν μου επιτρέπεις, γίατι μας το λες;

Να πω στον @Ykoum πως δεν κατάλαβα, και παρακολουθώ χρόνια. Τώρα ο φίλος μπορεί να μην θέλει να μας πεις, αλλά αν μπορείς πες μα εσύ
Καταρχάς αυτές οι εκφράσεις τον Μπούλο κλπ Μακριά από μένα. Δεν έγραψα ούτε υπονόησα κάτι τέτοιο. Δεν ήξερα ότι έχουν αναφερθεί αυτές οι δύο εδώ γι’ αυτό μετέφερα την εμπειρία μου και αυτοί που της έχουνε στο ίνσταγκραμ μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί τους. Αν εγώ βάλω αγαπητέ το προφίλ μιας γυναίκας εδώ ή ακόμα άμα σου το δώσω σε μήνυμα Και τα δύο είναι ποινικά κολάσιμο γιατί δεν είναι επίσημη αγγελία. Αν θέλεις είναι κάτι σαν πριβέ μαγαζί. Αφορά λίγους οπότε οι λεπτομέρειες πρόσβασης δεν είναι δυνατόν να διαχέονται. Συμπερασματικά να πω ότι είναι κάτι εξαιρετικά τίμιο για τα λεφτά του κατά τη γνώμη μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
118
Like
246
Πόντοι
21
Θα σας πω μία εμπειρία που είχα. Θα δώσω ότι πληροφορίες μπορώ γιατί δεν υπάρχει ούτε αγγελία ούτε καν στα social media γράφουν οι κοπέλες κάτι για αυτό που κάνουν.

Ακολουθούσα και με ακολουθούσαν δύο λογαριασμοί στο ίνσταγκραμ.δύο φίλες που είναι συνέχεια μαζί και μάλιστα πέρυσι δούλευα σεζόν στη Ζάκυνθο και έκαναν μασάζ.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι τα μικρά τους ονόματα. Αννέτα και Βασιλική

Η πρώτη είναι Ξανθιά από Ρωσία αλλά πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα μουνάρα και η δεύτερη είναι ελληνίδα μελαχρινή όχι τόσο εντυπωσιακή όπως φαίνεται στο ίνσταγκραμ

Από περιέργεια έκανα ένα ραντεβού μαζί τους τον Οκτώβριο μόλις επέστρεψαν από σεζόν

Η μία η ξανθιά ξέρει να κάνει μασάζ η άλλη η απλά είναι συμπληρωματικό μέλος της ομάδος. Στην αρχή δεν πήγε το μυαλό μου ότι κάνουν και κάτι παραπάνω αλλά οι ίδιες προχώρησαν

Επειδή δε μου αρέσει να μου τον παίζουν το σταμάτησα αλλά το κόστος θα ήταν 50 € και για τις δύο όχι από 50 € 50 € και για τις δύο. Από κει και πέρα έκανα ραντεβού με κάθε μία ξεχωριστά που και που και ήταν μασάζ και ένα πολύ ωραίο χαμούρεμα

Επαναλαμβάνω για να μην μπείτε στην διαδικασία να μου στέλνετε μηνύματα δεν πρόκειται να δώσω εγώ τα προφίλ. Όσοι τις έχετε στο ίνσταγκραμ έχετε καταλάβει ποιες είναι.

Δεν το κάνουν επαγγελματικά αλλά αξίζει τον κόπο

Και είμαι σίγουρος ότι προχωράνε απλά θέλει προσεκτικά βήματα
Άσε ρε φίλε ,τι μας το λες, αφού δεν ολοκληρώνεις. Σιγά μην καθίσουμε να σπάσουμε τα αρχιδια μας να βρούμε ποιες στον πουτσο είναι αυτές...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Καταρχάς αυτές οι εκφράσεις τον Μπούλο κλπ Μακριά από μένα. Δεν έγραψα ούτε υπονόησα κάτι τέτοιο. Δεν ήξερα ότι έχουν αναφερθεί αυτές οι δύο εδώ γι’ αυτό μετέφερα την εμπειρία μου και αυτοί που της έχουνε στο ίνσταγκραμ μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί τους. Αν εγώ βάλω αγαπητέ το προφίλ μιας γυναίκας εδώ ή ακόμα άμα σου το δώσω σε μήνυμα Και τα δύο είναι ποινικά κολάσιμο γιατί δεν είναι επίσημη αγγελία. Αν θέλεις είναι κάτι σαν πριβέ μαγαζί. Αφορά λίγους οπότε οι λεπτομέρειες πρόσβασης δεν είναι δυνατόν να διαχέονται. Συμπερασματικά να πω ότι είναι κάτι εξαιρετικά τίμιο για τα λεφτά του κατά τη γνώμη μου.
Έλα εντάξει παραδέξου ότι έγραψες μαλακία… Ποινικά κολάσιμο και αρχίδια μπλε, Μην το γράψεις καθόλου άστο κράτα το για την πάρτη σου εδώ βλέπεις άνθρωποι δίνουν από το υστέρημά τους λεφτά κάνουνε τους κασκαντέρ κάνουνε τους καμικάζι και Ενημερώνουν με το νι και με το Σίγμα μην την πατήσει κανένας άλλος για να σώσουν τα χρήματά τους ..αυτό γίνεται εδώ.
Έχει κάπου εδώ μέσα τόπικ για γρίφους ψάξε βρέστο και κούμπωσε το μήνυμα σου
 

Jimbukis6

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
15
Like
14
Πόντοι
0
Έρε κάτι μηνύσεις που θα πέσουν... Ότι να ναι με το προμοτιον πλέον, έχει πάει σε άλλο επίπεδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom