Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπερα σας κυριοι, ειχα ρωτησει και παλιοτερα αλλα δεν πηρα απαντηση, και μιας και ξαναεπεσα πανω σε διαφημιση ξαναρωτω μπας και καποιος απεκτησε εμπειρια απο τοτε, ξερουμε κατι για το massagemax? Απο τις φωτο δειχνει πως τα κανουν ολα, αλλα για σιγουρια, ξερουμε τι ειδους υπηρεσιες προσφερουν. Με ενδιαφερει και το καλο μασαζ, γι αυτο θα ηθελα να ακουσω γνωμες, και ποσο προχωρανε. Νε εχει δαιμονισει μια Αντζελινα...
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
6
Like
855
Πόντοι
360
Καλησπερα σας κυριοι, ειχα ρωτησει και παλιοτερα αλλα δεν πηρα απαντηση, και μιας και ξαναεπεσα πανω σε διαφημιση ξαναρωτω μπας και καποιος απεκτησε εμπειρια απο τοτε, ξερουμε κατι για το massagemax? Απο τις φωτο δειχνει πως τα κανουν ολα, αλλα για σιγουρια, ξερουμε τι ειδους υπηρεσιες προσφερουν. Με ενδιαφερει και το καλο μασαζ, γι αυτο θα ηθελα να ακουσω γνωμες, και ποσο προχωρανε. Νε εχει δαιμονισει μια Αντζελινα...
Προτεινω να προσεχεις! Μου θυμιζει στησιμο ενος αλλου ψευτο σαιτ με αντιστοιχες φωτογραφιες και περιγραφες. Το τραγικο ειναι οτι εχουν βαλει φωτογραφια της πολυ γνωστης πλεον αριαδνης - πρωην μασαζ νυν εσκορτ - ως μαρθα απο Ρωσια. Τυπου οσμοσε και αυτο με ρισκο του τι θα συναντησεις οταν ανοιξεις την πορτα…
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
6
Like
855
Πόντοι
360
Να αφησω και μια προσφατη δοκιμη με Ευα απο massaua. Παρα πολυ ομορφο κοριτσι, απο επαρχια, ελληνιδα, ψηλο με ωραιες αναλογιες, προσπαθει το μασαζ αρκετα. Της ειπα για εξτραδακι στο τελος και καταλαβα οτι το παει πολυ το γραμμα αρκει να υπαρχει χρημα. Πηρα μια εκτονωση με στομα - με προφυλακτικο το οποιο ηθελε και αυτη και εγω - βγαζωντας τα ρουχα της. Ακριβο σπορ αλλα ειναι κλασσικο κοριτσι που θελει σπονσορες στη ζωη της. Το παραδεχτηκε στην κουβεντα οτι την ζουσε ο πρωην και ψαχνει τον επομενο. Για μια φορα αν εχετε το χρημα αξιζει γιατι ειναι απο τις πολυ ομορφες του χωρου. Φανταζομαι οτι θα τερματιζει με το αναλογο πακετο. Για να σας προλαβω - μου ζητησε 50 εξτρα για την πιπουλα η οποια ηταν συμπαθητικη εως και καλη δεδομενου οτι υπηρχε λαστιχο.

Αν εχετε ανακαλυψει κανα διαμαντακι στειλτε ενημερωση. Δεν βλαπτει ;)
 

Jimbukis6

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
15
Like
14
Πόντοι
0
Να αφησω και μια προσφατη δοκιμη με Ευα απο massaua. Παρα πολυ ομορφο κοριτσι, απο επαρχια, ελληνιδα, ψηλο με ωραιες αναλογιες, προσπαθει το μασαζ αρκετα. Της ειπα για εξτραδακι στο τελος και καταλαβα οτι το παει πολυ το γραμμα αρκει να υπαρχει χρημα. Πηρα μια εκτονωση με στομα - με προφυλακτικο το οποιο ηθελε και αυτη και εγω - βγαζωντας τα ρουχα της. Ακριβο σπορ αλλα ειναι κλασσικο κοριτσι που θελει σπονσορες στη ζωη της. Το παραδεχτηκε στην κουβεντα οτι την ζουσε ο πρωην και ψαχνει τον επομενο. Για μια φορα αν εχετε το χρημα αξιζει γιατι ειναι απο τις πολυ ομορφες του χωρου. Φανταζομαι οτι θα τερματιζει με το αναλογο πακετο. Για να σας προλαβω - μου ζητησε 50 εξτρα για την πιπουλα η οποια ηταν συμπαθητικη εως και καλη δεδομενου οτι υπηρχε λαστιχο.

Αν εχετε ανακαλυψει κανα διαμαντακι στειλτε ενημερωση. Δεν βλαπτει ;)
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Ηλικία της κυριας?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
Να αφησω και μια προσφατη δοκιμη με Ευα απο massaua. Παρα πολυ ομορφο κοριτσι, απο επαρχια, ελληνιδα, ψηλο με ωραιες αναλογιες, προσπαθει το μασαζ αρκετα. Της ειπα για εξτραδακι στο τελος και καταλαβα οτι το παει πολυ το γραμμα αρκει να υπαρχει χρημα. Πηρα μια εκτονωση με στομα - με προφυλακτικο το οποιο ηθελε και αυτη και εγω - βγαζωντας τα ρουχα της. Ακριβο σπορ αλλα ειναι κλασσικο κοριτσι που θελει σπονσορες στη ζωη της. Το παραδεχτηκε στην κουβεντα οτι την ζουσε ο πρωην και ψαχνει τον επομενο. Για μια φορα αν εχετε το χρημα αξιζει γιατι ειναι απο τις πολυ ομορφες του χωρου. Φανταζομαι οτι θα τερματιζει με το αναλογο πακετο. Για να σας προλαβω - μου ζητησε 50 εξτρα για την πιπουλα η οποια ηταν συμπαθητικη εως και καλη δεδομενου οτι υπηρχε λαστιχο.

Αν εχετε ανακαλυψει κανα διαμαντακι στειλτε ενημερωση. Δεν βλαπτει ;)
για φουλ δεν την ρωτησες
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Άρα όχι μόνο τα 60 του γραφείου, αλλά 150 για υπηρεσίες της πλάκας. Οπότε μακριά! Να σαι καλά, Καπταιν! :hi:
Την λέξη φόλα δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ… Την χρησιμοποιώ όμως για αυτή την κοπέλα και εκτός από φόλα είναι και πονηρή, Αυτό αν γαμιότανε καλά δε θα μας ενδιέφερε και τόσο ούτε όμως να γαμηθεί δεν ξέρει εντελώς αστερίας…
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
6
Like
855
Πόντοι
360
για φουλ δεν την ρωτησες
Δεν την ρωτησα. Σιγουρα το φτανει τερμα με πολλα. Επειδη ειναι ωραιο κοριτσι στο αθλημα μασαζ, το φουλ για μενα δεν εχει νοημα γιατι θα εχυνα στα 10 δευτερολεπτα. Και δευτερο βολι δεν εχει. Προτιμω να παιρνω εσκορτς με το ιδιο κοστος. Συνδυασμος τιμιου μασαζ και καλαμακιου ομως για μενα ειναι ιδανικος. Το 50 τσιμπημενο. Αλλα το ζητανε και τα μπαζα. Επομενως για την συγκεκριμενη δεν το εκλαψα
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
445
Κριτικές
3
Like
2.461
Πόντοι
441
Άρα όχι μόνο τα 60 του γραφείου, αλλά 150 για υπηρεσίες της πλάκας. Οπότε μακριά! Να σαι καλά, Καπταιν! :hi:
Φίλε μου τρώνε παρά πολλά λεφτά οι μασατζουδες (που δεν έχουν κ ιδέα από μασάζ...).Μια χαρά είναι τα μπουρδελακια μας τα ωραία. Δίνεις 1 μπλε, γαμάς, φεύγεις. Ούτε να παρακαλάς ούτε παζάρια κ μλκιες
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
7
Like
2.870
Πόντοι
736
Δεν την ρωτησα. Σιγουρα το φτανει τερμα με πολλα. Επειδη ειναι ωραιο κοριτσι στο αθλημα μασαζ, το φουλ για μενα δεν εχει νοημα γιατι θα εχυνα στα 10 δευτερολεπτα. Και δευτερο βολι δεν εχει. Προτιμω να παιρνω εσκορτς με το ιδιο κοστος. Συνδυασμος τιμιου μασαζ και καλαμακιου ομως για μενα ειναι ιδανικος. Το 50 τσιμπημενο. Αλλα το ζητανε και τα μπαζα. Επομενως για την συγκεκριμενη δεν το εκλαψα
50 για καλαμάκι με σκούφο άρα ούτε καν τελείωμα στόμα είναι υπερβολή. Μαξ 20. Αν ζητάει 50 για απλή πίπα, σεξ θα θέλει πάνω από 150.
Από την άλλη, αφού γούσταρες εμφάνιση της κοπέλας και πέρασες καλά συνολικά, τουλάχιστον δεν έκλαψες.
Ύψος η κοπέλα;
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπερα σας κυριοι, ειχα ρωτησει και παλιοτερα αλλα δεν πηρα απαντηση, και μιας και ξαναεπεσα πανω σε διαφημιση ξαναρωτω μπας και καποιος απεκτησε εμπειρια απο τοτε, ξερουμε κατι για το massagemax? Απο τις φωτο δειχνει πως τα κανουν ολα, αλλα για σιγουρια, ξερουμε τι ειδους υπηρεσιες προσφερουν. Με ενδιαφερει και το καλο μασαζ, γι αυτο θα ηθελα να ακουσω γνωμες, και ποσο προχωρανε. Νε εχει δαιμονισει μια Αντζελινα...
Σε ευχαριστω συναγωνιστη
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
22
Like
54
Πόντοι
0
Κατά την γνώμη μου αυτή την στιγμή οι 2 καλύτερες που παίζουν είναι Ζέτα από deluxe και Μελίνα από royal
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
435
Κριτικές
20
Like
1.237
Πόντοι
991
Μάγκες, αν και μη σχετικός με το θέμα, καθώς γαμάω κυρίως σε δέλα μου τράβηξε την προσοχή η Ολίβια
από το παρακάτω γραφείο:
Rose Massage
Στο δίπλα σάιτ γράφουν ότι γαμιέται, καθώς είναι άσχετη από μασάζ :2funny:.
Όμως, πόσα λεφτά έξτρα παίρνει για μπριζόλα? Ξέρει κανείς?
Επίσης, πριν μήνες την είχα βρει στο Ινστα και την ρώτησα για :zfuck: ,
με αυτή να μου ζητάει 150/ώρα για 2 εκτονώσεις. Φυσικά δεν πήρα τότε... :hi:
Εγω την ειχα παρει οταν ηταν ανταλτ κλαμπ ψιλη με ωραιο σωμα και μικρο στηθος
Ειχα περασει αρκετα καλα
Δεν εκανες παπαδες αλλα συμμετειχε , το μονο ανρητικο οτι τρωει χρονο , αλλα στην 1,5ωρα που ειχε προσφορα το γραφειο κλαιν ανετα προλαβαινεις 2 μπαλακια.
Εχει και αγγελια στο κανε αλλα δεν απανταει , και γραφειο μασσαζ που εστειλα 2 φορες δεν ηταν διαθεσιμη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21

Πριν λίγες μέρες έφερα στο νήμα αυτή την αγγελία. Ξέρει κανείς τίποτα τελικά ?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Εγω την ειχα παρει οταν ηταν ανταλτ κλαμπ ψιλη με ωραιο σωμα και μικρο στηθος
Ειχα περασει αρκετα καλα
Δεν εκανες παπαδες αλλα συμμετειχε , το μονο ανρητικο οτι τρωει χρονο , αλλα στην 1,5ωρα που ειχε προσφορα το γραφειο κλαιν ανετα προλαβαινεις 2 μπαλακια.
Εχει και αγγελια στο κανε αλλα δεν απανταει , και γραφειο μασσαζ που εστειλα 2 φορες δεν ηταν διαθεσιμη
Τουλάχιστον 69 και γλωσσόφιλα έδωσε?
Φαντάζομαι ότι ως γνήσια Αλβανίδα θα έχει δουλεμένο κωλοτρυπίδι για να δίνει στον γκόμενο... :zfuck:
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
624
Like
1.244
Πόντοι
206
Εγω την ειχα παρει οταν ηταν ανταλτ κλαμπ ψιλη με ωραιο σωμα και μικρο στηθος
Ειχα περασει αρκετα καλα
Δεν εκανες παπαδες αλλα συμμετειχε , το μονο ανρητικο οτι τρωει χρονο , αλλα στην 1,5ωρα που ειχε προσφορα το γραφειο κλαιν ανετα προλαβαινεις 2 μπαλακια.
Εχει και αγγελια στο κανε αλλα δεν απανταει , και γραφειο μασσαζ που εστειλα 2 φορες δεν ηταν διαθεσιμη
Αν δεις τις αγγελίες της στο kanesex, κάνει συχνά touring στην επαρχία. Λογικό επομένως, να μην την βρεις διαθέσιμη στο Rose Massage.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
624
Like
1.244
Πόντοι
206

Πριν λίγες μέρες έφερα στο νήμα αυτή την αγγελία. Ξέρει κανείς τίποτα τελικά ?
Είχε γράψει συναγωνιστής στο νήμα με τις ανεξάρτητες, κακή κριτική. Βασικά, όλα χάλια είχε αναφέρει, με εξαίρεση ότι είναι όντως φοιτήτρια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
435
Κριτικές
20
Like
1.237
Πόντοι
991
Τουλάχιστον 69 και γλωσσόφιλα έδωσε?
Φαντάζομαι ότι ως γνήσια Αλβανίδα θα έχει δουλεμένο κωλοτρυπίδι για να δίνει στον γκόμενο... :zfuck:
69 ναι απο μονη της πηρε θεση
Για φιλια δεν ζητησα δεν την ειδα και προθυμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom