Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
298
Like
354
Πόντοι
21
Της έστειλα μήνυμα.... μου είπε δεν πάει σε ξενοδοχεία Μεταξουργείο κ γύρω..της είπα αν βολεύει να βρεθούμε Φιλαδέλφεια στο bora bora ,μου λέει είναι μακριά...Και της λέω που σε βολεύει τότε? Να το φτιάξουμε , αν είναι να βρεθούμε και σήμερα.. και μου λέει δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.. της λέω να το κανονίσουμε από σήμερα για αύριο τότε? Και γράφει δεν έχω χρόνο καμία μέρα....
Ότι να ναι παίδες... αν κάποιος έχει πληροφορίες ας μας πει ...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.906
Πόντοι
736
Της έστειλα μήνυμα.... μου είπε δεν πάει σε ξενοδοχεία Μεταξουργείο κ γύρω..της είπα αν βολεύει να βρεθούμε Φιλαδέλφεια στο bora bora ,μου λέει είναι μακριά...Και της λέω που σε βολεύει τότε? Να το φτιάξουμε , αν είναι να βρεθούμε και σήμερα.. και μου λέει δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.. της λέω να το κανονίσουμε από σήμερα για αύριο τότε? Και γράφει δεν έχω χρόνο καμία μέρα....
Ότι να ναι παίδες... αν κάποιος έχει πληροφορίες ας μας πει ...
3 λαλουν και 2 χορευουν λενε στο χωριο μου
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
24
Like
4.209
Πόντοι
2.846
Της έστειλα μήνυμα.... μου είπε δεν πάει σε ξενοδοχεία Μεταξουργείο κ γύρω..της είπα αν βολεύει να βρεθούμε Φιλαδέλφεια στο bora bora ,μου λέει είναι μακριά...Και της λέω που σε βολεύει τότε? Να το φτιάξουμε , αν είναι να βρεθούμε και σήμερα.. και μου λέει δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.. της λέω να το κανονίσουμε από σήμερα για αύριο τότε? Και γράφει δεν έχω χρόνο καμία μέρα....
Ότι να ναι παίδες... αν κάποιος έχει πληροφορίες ας μας πει ...
Τι αγγελία τότε έχει βάλει που δεν πάει πουθενά
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.091
Κριτικές
8
Like
2.906
Πόντοι
736
φιλε η κοπελα δεν παει καλα απ οτι φαινεται
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
191
Πόντοι
1
Χριστουγεννιατικες δοκιμες:
- Μαρθα deluxe, ομορφη οπως και στις φωτο, αισθησιακο μασαζ, ζητησε 30 για χερι, ειπα 20 δεν το δεχτηκε
- Τζοαννα deluxe, καλο μασαζ, επισης ζητησε 30 για χερι και δεν προχωρησα
- Νίνα joy, παρα πολυ ομορφη, αισθησιακο χαιδεμα, 20 για χέρι, 40 για καλαμάκι
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
33
Like
2.192
Πόντοι
2.390
Σοφια απο ντελουξ. Προσφατη συναντηση. Λατινα. Μετρια ως κακη επικοινωνια. Πετιτ και ομορφη, γυρω στα 30 μαξ. Μετριο μασαζ, προχωρα φραπε καλαμακι και ισως και φουλ αν το παζαρεψεις. Εγω δεν το παζαρεψα. Μεχρι και καλαμακι 100. Θελει να ευχαριστησει, αλλα το αποτελεσμα μικρο, κατ' εμε
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
555
Like
957
Πόντοι
86
Της έστειλα μήνυμα.... μου είπε δεν πάει σε ξενοδοχεία Μεταξουργείο κ γύρω..της είπα αν βολεύει να βρεθούμε Φιλαδέλφεια στο bora bora ,μου λέει είναι μακριά...Και της λέω που σε βολεύει τότε? Να το φτιάξουμε , αν είναι να βρεθούμε και σήμερα.. και μου λέει δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.. της λέω να το κανονίσουμε από σήμερα για αύριο τότε? Και γράφει δεν έχω χρόνο καμία μέρα....
Ότι να ναι παίδες... αν κάποιος έχει πληροφορίες ας μας πει ...
Τι τις βάζουν τις αγγελίες δεν καταλαβαινω
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.946
Like
4.854
Πόντοι
1.706
Μύστες χρόνια πολλά
Αυτό τι λέει;
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
341
Πόντοι
21
Μύστες χρόνια πολλά
Αυτό τι λέει;
Δεν εχω καποια εμπειρια με το συγκεκριμενο , αλλα φαινεται αρκετα υποπτο απο τις φωτο. Εχει και μια της αριαδνακης ενω ειναι ανεξαρτητη
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
148
Like
225
Πόντοι
21
Μύστες χρόνια πολλά
Αυτό τι λέει;
Μπριζόλαδικο χειρότερο από osmose πολλές από τις φωτογραφίες είναι ψεύτικες η από κοπέλες που έχουν φύγει λίγες έως καθόλου κάποια να ξέρει μασαζ
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.946
Like
4.854
Πόντοι
1.706
Μπριζόλαδικο χειρότερο από osmose πολλές από τις φωτογραφίες είναι ψεύτικες η από κοπέλες που έχουν φύγει λίγες έως καθόλου κάποια να ξέρει μασαζ
Okay για τις φωτογραφίες το κατάλαβα κι εγώ.
Μου έστειλαν και στο Viber κάποιες άλλες ναι άλλες όχι.
Το θέμα είναι ότι προχωράνε κανονικά σε φουλ πρόγραμμα κ φραπέ κ σκέτο μασάζ κ ήθελα τα φώτα σας
Κ σπίτι κ ξενοδοχεία
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
1
Like
5.318
Πόντοι
1.056
Μύστες χρόνια πολλά
Αυτό τι λέει;
Η τύπισσα που έχει ως Έλσα είναι μια 50 βάλε με σώμα κρεμασμένο κ σακουλιασμενο
Η Βραζιλιάνα που έχει είναι ξαδέρφη κάτι τέτοιο της πατριτσιας με τον τεράστιο κωλο..
Κάποτε γαμιοντουσαν αβερτα από παντού μέχρι κ ακα με τον ανάλογο δωράκι για τώρα δε ξέρω πλέον
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.946
Like
4.854
Πόντοι
1.706
Η τύπισσα που έχει ως Έλσα είναι μια 50 βάλε με σώμα κρεμασμένο κ σακουλιασμενο
Η Βραζιλιάνα που έχει είναι ξαδέρφη κάτι τέτοιο της πατριτσιας με τον τεράστιο κωλο..
Κάποτε γαμιοντουσαν αβερτα από παντού μέχρι κ ακα με τον ανάλογο δωράκι για τώρα δε ξέρω πλέον
Aa μάλιστα κι εγώ που χάρηκα ότι βρήκα επιτέλους κάτι καλό κι χωρίς μα κ μου
Οι φωτογραφίες βέβαια ήταν για κλάματα μερικές σαν Kodak 80 χαχαχα
Μια δυο όμως καλές μεγαλοκοπελες όμως
Οι τιμές από 60 έως 140 το φουλ
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
1
Like
5.318
Πόντοι
1.056
Aa μάλιστα κι εγώ που χάρηκα ότι βρήκα επιτέλους κάτι καλό κι χωρίς μα κ μου
Οι φωτογραφίες βέβαια ήταν για κλάματα μερικές σαν Kodak 80 χαχαχα
Μια δυο όμως καλές μεγαλοκοπελες όμως
Οι τιμές από 60 έως 140 το φουλ
προσπερασε η φαση ειναι τζοκερακι χωρις να ξερεις τι θα σου κατσει κ για τζακ ποτ στο συγκεκριμενο δε σε κοβω
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
87
Πόντοι
0
Χριστουγεννιατικες δοκιμες:
- Μαρθα deluxe, ομορφη οπως και στις φωτο, αισθησιακο μασαζ, ζητησε 30 για χερι, ειπα 20 δεν το δεχτηκε
- Τζοαννα deluxe, καλο μασαζ, επισης ζητησε 30 για χερι και δεν προχωρησα
- Νίνα joy, παρα πολυ ομορφη, αισθησιακο χαιδεμα, 20 για χέρι, 40 για καλαμάκι
Deluxe deluxe joy παει καλα ο όμιλος ε?καλά κοματια προμοταρετε συνέχιστε να μας διασκεδαζετε.το Yourmassage μην ξεχάσετε να βάλετε στο προμο σας Ρε τι γινετεεεεεεεεεε ρεεεε ρεεεεεε μαζευτειτεεεεεε μπρεεεε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gasper

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom