Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Συνάντηση με Μόνικα από osmose, ξανθιά κοπέλα αρκετά λεπτη Καμία σχέση με τη φωτό που στέλνουν στο βαιμπερ που δείχνει αρκετά κλασατη.

Μασάζ χαιδεμα με το ένα χέρι κάνα 2λεπτο (καλα από οσμος πήρα δεν πήγαινα και για κάνα ιδιαίτερο μασάζ), βλέποντας το αυτό την ρώτησα πόσα θέλει για σεξ. Είπε 150, το ρίχνει εύκολα στα 120, εν τέλει δέχτηκε με 100 αν και χαριστικά από ότι είπε.

Δε μου έβγαλε κάτι ιδιαίτερο στο σεξ, δε θα ξαναεπαιρνα.

Της έχουν γράψει ένα βιογραφικό, ολόκληρο σεντόνι και αυτή έκανε 2 λεπτά μασάζ, ενώ εξυμνούν τις γνώσεις & την εμπειρία της..

Αργά ή γρήγορα τους ξεβράζει η ίδια η αγορά..​
 

Xioumoramea

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
271
Πόντοι
280
Συνάντηση με Μόνικα από osmose, ξανθιά κοπέλα αρκετά λεπτη Καμία σχέση με τη φωτό που στέλνουν στο βαιμπερ που δείχνει αρκετά κλασατη.

Μασάζ χαιδεμα με το ένα χέρι κάνα 2λεπτο (καλα από οσμος πήρα δεν πήγαινα και για κάνα ιδιαίτερο μασάζ), βλέποντας το αυτό την ρώτησα πόσα θέλει για σεξ. Είπε 150, το ρίχνει εύκολα στα 120, εν τέλει δέχτηκε με 100 αν και χαριστικά από ότι είπε.

Δε μου έβγαλε κάτι ιδιαίτερο στο σεξ, δε θα ξαναεπαιρνα.
Φιλε Αννα απο το ιδιο μαγαζι εχεις παρει;
 

Xioumoramea

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2022
Μηνύματα
24
Κριτικές
8
Like
271
Πόντοι
280
Ευχαριστω!Κανενας Αννα;;;
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
305
Κριτικές
7
Like
806
Πόντοι
371
Συνάντηση με Στελλα από μασαουα…
Η κοπέλα αλβανικής καταγωγής με
Αδιανόητο photoshop στις φωτος που μου έστειλαν…καμία σχέση με τη πραγματικότητα..καμία 20 κιλά επάνω θα ελεγα..κακο μασαζ…τιμοκαταλογος και δω δυστυχώς X από μενα.. πέταξα τα λεφτακια μου..
γιατι την κρατησες?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Νικολέτα φωτιά τα πάντα όλα φίλε κάνει.

Άννα υπάρχουν 2 κοπέλες με αυτό το όνομα μάλλον την καινούργια θα λες την Άννα19 έκανα μαζί της πρόσφατα όμορφη γλυκιά και 19χρονων νέα στο χώρο μου είπε δεν έχει ξανά εργαστεί μην περιμένεις μασάζ καλό ούτε κάτι παραπάνω (είναι πρωτάρα δεν ξέρει τι γίνεται στο χώρο λογικό )ωστόσο είναι μια όμορφη συντροφιά.
Αν τώρα λες για την άλλη Άννα δεν έχω ιδέα δεν έχω κάνει μαζί τής.
Ρε φίλε η Άννα19 που λες ότι είναι γλυκιά την πήρε ένας γνωστός και μου είπε μακριά ότι είναι 20 κιλά πάνω από τη φωτογραφία.. αυτή τη «λεπτομέρεια» γιατί δεν την αναφέρεις;;;
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Ρε φίλε η Άννα19 που λες ότι είναι γλυκιά την πήρε ένας γνωστός και μου είπε μακριά ότι είναι 20 κιλά πάνω από τη φωτογραφία.. αυτή τη «λεπτομέρεια» γιατί δεν την αναφέρεις;;;
Μόνο αυτή την "λεπτομέρεια"δεν έχει αναφέρει....
:headbang:..οι υπόλοιπες 8 αναφορές του είναι μέσα στην εγκυρότητα και την αξιοπιστία
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Σε άλλα νέα : η έκπληξη της εβδομάδας για εμένα ήταν Αλίκη από bon massage...ναι ναι ξέρω, μην αρχίσετε να βαρατε,ξέρω πολύ καλά για ποιο λόγο την πήρα.Η έκπληξη για εμένα ήταν ότι είναι τρομερά επικοινωνιακή,καθησαμε και πριν και μετά το μασάζ για κουβεντουλα ...Μασάζ κάνει εννοείτε γυμνή, απίστευτα χαλαρωτικό body to body..
Δανάη από Silk αναφέρθηκε ότι είναι Βραζιλιάνα,δεν είναι..
Ελληνίδα, πολύ καλό μασάζ ,πολύ πιο πάνω από το μέτριο....εάν της φερθείς καλά το φτάνει όπου θες
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
37
Like
97
Πόντοι
0
Σε άλλα νέα : η έκπληξη της εβδομάδας για εμένα ήταν Αλίκη από bon massage...ναι ναι ξέρω, μην αρχίσετε να βαρατε,ξέρω πολύ καλά για ποιο λόγο την πήρα.Η έκπληξη για εμένα ήταν ότι είναι τρομερά επικοινωνιακή,καθησαμε και πριν και μετά το μασάζ για κουβεντουλα ...Μασάζ κάνει εννοείτε γυμνή, απίστευτα χαλαρωτικό body to body..
Δανάη από Silk αναφέρθηκε ότι είναι Βραζιλιάνα,δεν είναι..
Ελληνίδα, πολύ καλό μασάζ ,πολύ πιο πάνω από το μέτριο....εάν της φερθείς καλά το φτάνει όπου θες
Τι είναι το bon? Τρώγεται?
Φίλτατε nuru πήρες και έκανες με την Αλίκη? Στείλε κανένα pm αν δε σου κάνει κόπο...
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
7
Like
2.901
Πόντοι
736
Σε άλλα νέα : η έκπληξη της εβδομάδας για εμένα ήταν Αλίκη από bon massage...ναι ναι ξέρω, μην αρχίσετε να βαρατε,ξέρω πολύ καλά για ποιο λόγο την πήρα.Η έκπληξη για εμένα ήταν ότι είναι τρομερά επικοινωνιακή,καθησαμε και πριν και μετά το μασάζ για κουβεντουλα ...Μασάζ κάνει εννοείτε γυμνή, απίστευτα χαλαρωτικό body to body..
Δανάη από Silk αναφέρθηκε ότι είναι Βραζιλιάνα,δεν είναι..
Ελληνίδα, πολύ καλό μασάζ ,πολύ πιο πάνω από το μέτριο....εάν της φερθείς καλά το φτάνει όπου θες
Αλίκη μόνο μασάζ; Από εμφάνιση τι λέει;
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Osmose,bon massage , paradise massage το ίδιο,τα ίδια κορίτσια,ίδια εργοδοσία...
Νομίζω ότι σας κάλυψα όλους...αν και οι περισσότεροι το γνωρίζουν.
Όλες φτάνουν μέχρι φουλ...
Αλίκη ομορφούλα,έχει αλλάξει τα μαλλιά της, επικοινωνιακή όπως είπα,έκατσε παραπάνω από το προβλεπόμενο..
Δεν είναι αδύνατη ενημερωτικά...
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Osmose,bon massage , paradise massage το ίδιο,τα ίδια κορίτσια,ίδια εργοδοσία...
Νομίζω ότι σας κάλυψα όλους...αν και οι περισσότεροι το γνωρίζουν.
Όλες φτάνουν μέχρι φουλ...
Αλίκη ομορφούλα,έχει αλλάξει τα μαλλιά της, επικοινωνιακή όπως είπα,έκατσε παραπάνω από το προβλεπόμενο..
Δεν είναι αδύνατη ενημερωτικά...
Ποια Αλίκη είναι ομορφούλα;;;;;;;
παραγγέλνεις καλαμάκι κοτόπουλο και σου έρχεται η σούβλα της ημέρας με γύρο κοτόπουλο…
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Osmose,bon massage , paradise massage το ίδιο,τα ίδια κορίτσια,ίδια εργοδοσία...
Νομίζω ότι σας κάλυψα όλους...αν και οι περισσότεροι το γνωρίζουν.
Όλες φτάνουν μέχρι φουλ...
Αλίκη ομορφούλα,έχει αλλάξει τα μαλλιά της, επικοινωνιακή όπως είπα,έκατσε παραπάνω από το προβλεπόμενο..
Δεν είναι αδύνατη ενημερωτικά...
Τιμή πρόγραμμα?
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
90 λεπτά Μυοχαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα Μόνο 70 ευρώ

Στα 90 λεπτά μυοχαλαρωτικο μασάζ σε όλο το σώμα + ΔΩΡΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

90 λεπτά Μυοχαλαρωτικό Μασάζ & Body to Body Massage απ τα 100 ευρώ προσφορά στα 80 ευρώ !

Προσφορά στο δεύτερο μασάζ μεσα στην ίδια ημέρα υπάρχει έκπτωση – 10 ευρώ

698 0 280 270

VIBER / WHATSAPP
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Νεες Θεραπευτριες ξεκινανε στο γραφειο μας αμεσα !

το γραφειο μας εχει ανοιχτες θεσεις εργασιας -
αναζηταμε αμεσα προσωπικο για εργασια στο μασαζ κατ οικον


Αν θελετε να κλεινετε ραντεβου ΠΡΩΙΝΑ θα πρεπει να τα Κλεινετε απ το Βραδυ τα ραντεβου σας
γιατι ΟΛΕΣ οι Κοπελες μας ξεκινανε ΜΕΤΑ της 13:30 Γενικα / Καθημερινα

Αν ειστε σε μακρινες Περιοχες υπαρχει ΕΞΤΡΑ Χρεωση 20 ΕΥΡΩ

ΑΝ θελετε LATE Night ΜΕΤΑ της 23:00 υπαρχει ΕΞΤΡΑ χρεωση 20 Ευρω

Για περισσοτερες Πληροφοριες καλεστε την υπευθυνη
698 0 280 270
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Ποια Αλίκη είναι ομορφούλα;;;;;;;
παραγγέλνεις καλαμάκι κοτόπουλο και σου έρχεται η σούβλα της ημέρας με γύρο κοτόπουλο…
Λέμε άλλη φίλε....
:2funny:
:headbang:Δεν μπορεί να ήρθε σούβλα και να μη το κατάλαβα,δε μπορεί...
Επίσης έχω γράψει δεν είναι αδύνατη...
Ευχαριστώ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Ποια Αλίκη είναι ομορφούλα;;;;;;;
παραγγέλνεις καλαμάκι κοτόπουλο και σου έρχεται η σούβλα της ημέρας με γύρο κοτόπουλο…
Επειδη δεν την εχω δει απο κοντα, ωστοσο απο φατσα μου αρεσει στις φωτο, ειναι τοσο χαλια; περα απο το σωμα, μοιαζει στην κοπελα της φωτογραφιας;
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Ωραιος αδερφε, ευχαριστουμε για την ενημέρωση… καλο ειναι λοιπον να προσεχουμε τις φόλες που μοιράζουν καποιοι τύποι τύπου.. αν και τον τσίμπησαν νομιζω και παραπανω αλλα μαλλον δε σε πρόλαβαν.. γενικα το μαγαζακι βρωμάει φόλα με αρπακτικά πακετο
Ελα φιλε επειδη με αναφερεις , εμενα η τυπισσα μου αρεσε προσωπικα και τα γουστα ειναι παντα υποκειμενικα. Σε μενα εκανε μασαζ ανω του μετριου.
Οσον αφορα την αξιοπιστια των κριτικων μου μπορεις να διαβασεις παλιοτερες. :)
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Ελα φιλε επειδη με αναφερεις , εμενα η τυπισσα μου αρεσε προσωπικα και τα γουστα ειναι παντα υποκειμενικα. Σε μενα εκανε μασαζ ανω του μετριου.
Οσον αφορα την αξιοπιστια των κριτικων μου μπορεις να διαβασεις παλιοτερες. :)
Ναι Ενταξει οκ.. με έπεισες τωρα.. Για την αξιοπιστία σου αστο φιλαρακο δε θα μπω καν στη διαδικασία ειμαι σιγουρος.. Τουλαχιστον ελπιζω όσοι σε διαβάζουν να κρατούν επιφυλάξεις πλεον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom