Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Καλημέρα! Μου έστειλαν με μια Ανδρομάχη από deluxe που φαίνεται ενδιαφέρουσα. Δεν βρήκα καθόλου κριτικές, έχει κανείς δοκιμάσει?
Πως να βρεις πληροφορίες αφού έχουν αλλάξει καμία δεκαριά φορές ονόματα κ γραφεία για να θολώσουν ξανά τα νερά.
Παλιά έμπαινες εδώ κ μάθαινες ακόμα κ τι βρακι φοράνε την κάθε μέρα.
Μετά πήραν χαμπάρι τι γινόταν έμπαιναν εδώ με ψεύτικα ονόματα κ δημιουργούσαν επίτηδες τσακωμούς με αποτέλεσμα οι περισσότεροι να ξενερώνουν κ να μην γράφουν ξανά πληροφορίες.
Μετά αυτές άλλαξαν ονόματα γραφεία κ από εκεί που ήταν στο κλαρίνο κ τα Ισπανικά να το γυρίσουν στο πιάνο κ τα Γαλλικά
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Τιμιοτατο μασάζ??? Η γκόμενα δεν έχει ιδέα από μασάζ! Σαν παρουσία είναι μέτρια και σε όλα μέτρια είναι! Μη παραπληροφόρηται το κοσμο
Παραπληροφορηση γιατι το μασαζ της μου αρεσε??? Δεν ειχε τιποτα να ζηλεψει απο μασαζ σε κανονικο μασαζομαγαζο ή απο αλλες που εχουν αναφερθει οτι κανουν καλο μασαζ εδω.
Αν σε εσενα δεν εγινε ετσι ή δεν σου αρεσε δεν σημαινει οτι κοροιδευω.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Παραπληροφορηση γιατι το μασαζ της μου αρεσε??? Δεν ειχε τιποτα να ζηλεψει απο μασαζ σε κανονικο μασαζομαγαζο ή απο αλλες που εχουν αναφερθει οτι κανουν καλο μασαζ εδω.
Αν σε εσενα δεν εγινε ετσι ή δεν σου αρεσε δεν σημαινει οτι κοροιδευω.
Φίλε πασαληματα κάνει δεν έχει καμία τεχνική μασάζ! Δε λέω ότι κοροϊδεύεις αλλά η κοπέλα δεν είναι για δεύτερη φορά αυτή είναι η γνώμη μου! Και συγνώμη αν σε εθιξα
 

TEXAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
178
Πόντοι
0
Υπάρχει ακόμα το στόρυ της ανδρομάχης στο deluxe γιατι στο δικό μ whatsapp δεν βγάζει κάτι....ή κάνω κάτι λάθος...?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
2
Like
1.292
Πόντοι
216
Υπάρχει ακομα
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Φίλε πασαληματα κάνει δεν έχει καμία τεχνική μασάζ! Δε λέω ότι κοροϊδεύεις αλλά η κοπέλα δεν είναι για δεύτερη φορά αυτή είναι η γνώμη μου! Και συγνώμη αν σε εθιξα
καμια παρεξηγηση φιλε μου. εμπειριες μοιραζομαστε.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Και πολλά είναι αυτά που ζητάει και γενικά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο,προσωπική άποψη πάντα εκφράζω.
δε4ν την εχω συναντησει. Στις φωτο φαινεται με πιασιματα παντως
 

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Παιδιά έχουμε καμία ιδέα που είναι η Μαίρη από joy / lux.? Σταμάτησε ? Που μπορούμε να την βρούμε?
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
Καλησπεριζω μετά από πολύ καιρό την ομαδάρα του bou .. Σημερινή επικοινωνία με secret massage, τραγική σημερινή επικοινωνία...Αγενεστατοι,ζήτησαν να προπληρωσω με μετρητά η κάρτα το μισό ραντεβού (δλδ 30€ )...και αφού αρνήθηκα φυσικά μου έδωσαν και μια ευχή.Αναρωτιεμαι υπάρχουν άτομα που ενδιδουν σε τέτοιες απαιτήσεις;Και μη βγει κανείς να ρωτήσει αν ήμουν εγώ ευγενικός γιατι θα ανεβάσω την επικοινωνία και δε θα τους ξεπλένει τίποτα.
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
416
Πόντοι
21
Καλησπεριζω μετά από πολύ καιρό την ομαδάρα του bou .. Σημερινή επικοινωνία με secret massage, τραγική σημερινή επικοινωνία...Αγενεστατοι,ζήτησαν να προπληρωσω με μετρητά η κάρτα το μισό ραντεβού (δλδ 30€ )...και αφού αρνήθηκα φυσικά μου έδωσαν και μια ευχή.Αναρωτιεμαι υπάρχουν άτομα που ενδιδουν σε τέτοιες απαιτήσεις;Και μη βγει κανείς να ρωτήσει αν ήμουν εγώ ευγενικός γιατι θα ανεβάσω την επικοινωνία και δε θα τους ξεπλένει τίποτα.
Να την ανεβάσεις φίλε μου.! γιατί όλο κρατιόμαστε και κρατιόμαστε και είμαστε ευγενικοί και γι’ αυτό κάνουν ότι γουστάρουν. Για να βγάλουμε στη φόρα τις συμπεριφορές τους και να σφίξουν λίγο οι κώλοι.!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Να την ανεβάσεις φίλε μου.! γιατί όλο κρατιόμαστε και κρατιόμαστε και είμαστε ευγενικοί και γι’ αυτό κάνουν ότι γουστάρουν. Για να βγάλουμε στη φόρα τις συμπεριφορές τους και να σφίξουν λίγο οι κώλοι.!
Απλά μαύρο στο secret!
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
14
Like
2.057
Πόντοι
2.487
κλειω απο deluxe προχωραει εντελει μετα το body & body?αν ναι, κοστος-εμπειρια?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
κλειω απο deluxe προχωραει εντελει μετα το body & body?αν ναι, κοστος-εμπειρια?
ενδιαφερομαι κι εγω για τη συγκεκριμενη..αν εχει καποιος εμπειρια ας μας πει λεπτομερειες(δημοσια ή πμ)
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Επειδή είμαι και εγώ αδιάβαστος, μπορείς να με κατατοπισεις για περαιτέρω πληροφορίες!!!
Δεν έχω δοκιμάσει αλλά έχει νήμα εδώ και έχουν ειπωθεί διάφορα. Έχω ακούσει για όμορφο πρόσωπο αλλά έχει λίγο περιφέρεια στην μέση. Έχει και ινστα και fb για φωτό να σχηματίσεις μια άποψη
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom