Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

Vasilisathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
45
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Μετά από πάρα πολύ καιρό θα ήθελα τα φώτα σας για μασάζ. Μπορείτε να μου προτείνετε εδώ ή σε μνμ κάποιες κοπέλες που προχωράνε σε φραπέ και όχι μόνο! Ευχαριστώ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.690
Like
8.619
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σε όλους! Μετά από πάρα πολύ καιρό θα ήθελα τα φώτα σας για μασάζ. Μπορείτε να μου προτείνετε εδώ ή σε μνμ κάποιες κοπέλες που προχωράνε σε φραπέ και όχι μόνο! Ευχαριστώ
Τα φώτα είναι αναμένα εδώ και χρόνια. Τα έχουμε ανάψει εκατοντάδες σελίδες πριν. Φτιάξε καφεδάκι, άραξε στην πολυθρονάρα σου και ξεκίνα μελέτη.
 

bustylova

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας αγαπητοί φίλοι,
Η Βικτώρια από την Osmose έχει πολύ μεγάλα βυζιά, αλλά δεν είναι πολύ ενεργητική. Ξέρετε κάποια παρόμοια σαν αυτήν; Μεγάλα βυζιά αλλά καλό μασάζ;
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Μασαζ με βικη από vip πριν αρκετες ημερεσ…ότι χειρότερο..μασαζ της πλακας αγενεστατη με εκνεύρισε..πήρα τηλέφωνο στο γραφείο για παράπονα και μόνο που δεν με έβρισε η τυπισα που το σήκωσε..έχασα το χρόνο μου και πέταξα τα φράγκα μου..αλητεία ποτέ ξανά με δαύτους..
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ VIP MASSAGE

Δεσποινα

Αμάντα

Σαρα

Θαλεια

Αννα μαρια

αλεξανδρα

---------------------------------------------------

Ελενα
Βικυ
Αφροδιτη
Δεσποινα 2
Εβέλινα
Ειρηνη
-----------------------------------------------------
698 0 280 270
ΤΗΛ + VIBER
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Η συγκεκριμενη αρνητικη αναφορα εις βαρος της εταιρειας του VIP MASSAGE
ειναι προιον φαντασιας απο κακοβουλο μελος - πελατη
η αθεμιτου ανταγωνισμου ,
Το συμβαν το οποιο αναφερει το συγκεκριμενο μελος
δεν εγινε ποτε !
Οσον αφορα για τον ορο "τυπισσα" , ειμαι Πτυχιουχος
Αισθητικος και Spa Manager με μεγαλη επιτυχημένη προϋπηρεσία στο χώρο του επαγγελματικού μασάζ . Σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση και την προτίμηση σας !
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Η συγκεκριμενη αρνητικη αναφορα εις βαρος της εταιρειας του VIP MASSAGE
ειναι προιον φαντασιας απο κακοβουλο μελος - πελατη
η αθεμιτου ανταγωνισμου ,
Το συμβαν το οποιο αναφερει το συγκεκριμενο μελος
δεν εγινε ποτε !
Οσον αφορα για τον ορο "τυπισσα" , ειμαι Πτυχιουχος
Αισθητικος και Spa Manager με μεγαλη επιτυχημένη προϋπηρεσία στο χώρο του επαγγελματικού μασάζ . Σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση και την προτίμηση σας !
Καλά τα αναφέρεις αυτά Vip , αλλά τελευταία υπάρχουν αρκετές αρνητικές κριτικές και είναι κρίμα … κοίταξε τες και διόρθωσε ότι μπορεί να διορθωθεί
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.690
Like
8.619
Πόντοι
1.056
Η συγκεκριμενη αρνητικη αναφορα εις βαρος της εταιρειας του VIP MASSAGE
ειναι προιον φαντασιας απο κακοβουλο μελος - πελατη
η αθεμιτου ανταγωνισμου ,
Το συμβαν το οποιο αναφερει το συγκεκριμενο μελος
δεν εγινε ποτε !
Οσον αφορα για τον ορο "τυπισσα" , ειμαι Πτυχιουχος
Αισθητικος και Spa Manager με μεγαλη επιτυχημένη προϋπηρεσία στο χώρο του επαγγελματικού μασάζ . Σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση και την προτίμηση σας !
Προσεχε μη σκίσεις τα καλσόν μωρή τύπισσα.. εδώ γελάμε.. manager και αρχιδιές... πουτανες στέλνεις στo σπίτι του πελάτη με πρόσχημα το μασαζ...μια κοινή νταβατζου της σειράς είσαι. Λες και δε σε ξερουμε τόσα χρόνια πως μιλας στους πελάτες ή τι σαβουρες φέρνεις.. από τον αλλον νομιζεις περιμένουμε να μάθουμε;;;
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
η φωτο εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα?
Όχι.... Είναι παλιά και φιλτραρισμένη.... Αν δεις φωτογραφίες στο fb της θα καταλάβεις.... Εγώ είδα και είπα να μην δοκιμάσω...

Τώρα δεν ξέρω αν αξίζει από υπηρεσίες...
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: MMG

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
ωραια φαινεται μακαρι να παιζει κατι...δεν ξερω !!!!
Αυτό που θα σου πω είναι στάνταρ! Δεν κάνει τίποτα! Τη γνωρίζω προσωπικά πριν ξεκινήσει τα μασάζ!όποιος θέλει καλό μασάζ από μια όμορφη παρουσία ας τη πάρει!! Απλά μην της αναφέρετε τίποτα δεν πρόκειται ούτε να κάνει φραπέ
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
13
Like
10.497
Πόντοι
2.046
Χαχαχα :2funny:
:2funny: Καμία σχέση... ...Αυτή η φωτογραφία είναι πριν από 20χρονια και φουλ επεξεργασμένη... Μπες στο face book της να δεις την πραγματικότητα.
στείλε πμ αν μπορείς
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
στείλε πμ αν μπορείς
Εάν κανείς τον κόπο να δεις προσεκτικά την φωτογραφία που ανέβασες (που διαφωνώ κάθετα με το ανέβασμα φωτογραφιών) η να διαβάσεις μερικά ποστ που έχουν γραφτεί από συναγωνιστές θα το βρεις το face book τής.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
13
Like
10.497
Πόντοι
2.046

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.775
Κριτικές
2
Like
6.190
Πόντοι
1.336
Όπως είπε και ο φίλος Ερρίκοσ μην βάζετε φωτογράφειες στον τοίχο του νήματος δεν είναι σωστό .Το φεισμπουκ το κατάλαβα και εγώ από την αγγελία όπως λέει ο φίλος ζακ .Να το δώσω σε πμ αλλά θα το ξαναπώ όπως και στο νήμα της Λίζας vip μην στέλνετε στο φεισμπουκ εκεί μηνύματα αλλά μόνο στην αγγελία .Τα σοσιαλ μιντια είναι μόνο για να δεις αν σου αρέσει .Να είστε όλοι καλά .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom