Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (14 μέλη και 25 επισκέπτες)

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Φιλε μην τις ρωτήσεις με πόσους έχουν πάει...
όλες θα σου πούνε με τρεις
sorry για το άκυρο, αλλά στην θεϊκή απάντηση πρέπει να προσθέσω κι εγώ μαρτυρία.
"με τρείς Γιάννηδες, τρείς Γιώργηδες, Τρείς Κώτσους, Τρείς Πάνους, Θανάσηδες μόνο 2 και μια φορά με τρείς που δεν συγκράτησα ονόματα αλλά"
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191

savoirvivre

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
38
Like
17
Πόντοι
0
απο vip μην περιμενεις body to body μονο λιγο ψευτομασαζ και β μερος
Αα ευχαριστώ..το β μέρος είναι σεξ; Η μόνο φραπέ.. διάλεξα σήμερα πρόγραμμα με Βανέσα Body to body. θα ενημερώσω δεν είναι αναγκαία το σέξ μασάζ με ενδιαφέρει και ίσως Happy ending
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Αα ευχαριστώ..το β μέρος είναι σεξ; Η μόνο φραπέ.. διάλεξα σήμερα πρόγραμμα με Βανέσα Body to body. θα ενημερώσω δεν είναι αναγκαία το σέξ μασάζ με ενδιαφέρει και ίσως Happy ending
βανεσα καλο παιδι φτανει μεχρι τελος
 

aframan

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
28
Like
86
Πόντοι
0
αν υπάρχει τηλ Χρυσής, θα εκτιμούσα πολύ ένα pm
Thank you
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
14
Like
2.219
Πόντοι
2.487
για θεματα(αποτι φαινεται) δημοσιου ενδιαφεροντος (βλ. αριαδνη) καλο ειναι να λεγονται δημοσια τα πραγματα καθως αφορουν(αποτι φαινεται) παρα πολλους εδω μεσα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
για θεματα(αποτι φαινεται) δημοσιου ενδιαφεροντος (βλ. αριαδνη) καλο ειναι να λεγονται δημοσια τα πραγματα καθως αφορουν(αποτι φαινεται) παρα πολλους εδω μεσα

Πώς γίνεται την Αριαδνη να την κραζουνε οπότε φεύγει από κάποιο γραφείο δεν το εχω καταλάβει ακόμα πάντως. Μνμ έστελνε πάντα αλλά τώρα πειράζουν?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.165
Πόντοι
4.280
Πώς γίνεται την Αριαδνη να την κραζουνε οπότε φεύγει από κάποιο γραφείο δεν το εχω καταλάβει ακόμα πάντως. Μνμ έστελνε πάντα αλλά τώρα πειράζουν?
Γινεται ενοχλητικη οταν στελνει καθε μερα οτι ειναι διαθεσιμη
Δηλαδη δεν εχουμε αλλα εξοδα θα της δινουμε κανα 500 την εβδομαδα ;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
Γινεται ενοχλητικη οταν στελνει καθε μερα οτι ειναι διαθεσιμη
Δηλαδη δεν εχουμε αλλα εξοδα θα της δινουμε κανα 500 την εβδομαδα ;

Πριν 2 μήνες δεν έστελνε δλδ??

Το οτι στέλνει και ενημερώνει δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις και ραντεβού. Αν της πεις να μην ξαναστειλει, δεν θα ξαναστειλει.
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
για θεματα(αποτι φαινεται) δημοσιου ενδιαφεροντος (βλ. αριαδνη) καλο ειναι να λεγονται δημοσια τα πραγματα καθως αφορουν(αποτι φαινεται) παρα πολλους εδω μεσα
Ότι λεγόταν δημόσια το είπα και στους 11 που ρώτησαν πμ (δεν θα κάψω και τον εαυτό μου) απάντησα..
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Πώς γίνεται την Αριαδνη να την κραζουνε οπότε φεύγει από κάποιο γραφείο δεν το εχω καταλάβει ακόμα πάντως. Μνμ έστελνε πάντα αλλά τώρα πειράζουν?
1.- εγώ δεν έχω δεύτερο νούμερο για αυτές τις δουλειές και έχω σχέση,άρα με ενοχλούσε πάντα όταν έστελνε

2.-μου έχει στείλει την επόμενη μέρα από αυτήν που κάναμε ραντεβού,καρα-ακυρο !!!
Δεν είμαι ο Ωνάσης..

3.- Της έχω πει ότι δεν είμαι μόνος και μου δημιουργεί πρόβλημα από την πρώτη φορά,μου έχει στείλει άλλες τέσσερις από τοτε..

4.- εγώ θα πάρω τηλ την "θεραπεύτρια" όταν έχω ορεξη-λεφτα-χρονο και είμαι safe από την άποψη σχέσης ρε παιδιά και όχι το ανάποδο..

Έχω την αντιστραφεί οι ρόλοι?
Τι διάολο γίνεται..?
Να πληρωνόμαστε εμείς τότε..
 

vikink

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, πρώτο ποστ εδώ! Παραθέτω την γενικότερη εμπειρία μου και πολύ ελπίζω να έχω φανεί απλά άτυχος.

Πάντα διάλεγα παρακολουθώντας το νήμα και στη γενικότερη εικόνα μόνο μασάζ δεν είδα. Κάνω χρόνια μασαζ και καταλαβαίνω άνετα και τα διάφορα είδη και την εμπειρία του άλλου στη μάλλαξη. Φρυτεζα-Χαιδεμα-Πιπα είδα κυρίως και σεξάκι.

Τι μου διαφεύγει ρε τσακάλια; Καλά είναι όλα, μια χαρούλα και η βίζιτα, αλλά ενα αξιοπρεπές μασάζ υπάρχει τελικά στο πακέτο ; Σαν να ειναι όλα τα υπόλοιπα στάνταρ δηλαδή και οχι αυτό! Ευχαριστώ προκαταβολικά και όποιον παίκτη συμβάλλει με την οποιαδήποτε απάντηση!
 

Arnigioulmpasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Δημητρα απο αττικα βλεπω δε υπαρχει στο site τελος; Αν ναι εχουμε καποιον τροπο επικοινωνίας; pm Ευχαριστω
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

60 ΛΕΠΤΑ 50 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER
698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

VIP MASSAGE


Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ


BODY TO BODY + LOMI LOMI
60 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η


ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΜΑΖΙ 2 ΜΑΣΑΖ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ
ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER

698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

698 0 280 270

ΜΑΙΡΗ 2

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΝΕΣΑ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΙΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΑ

ΓΙΩΤΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΝΙΚΑ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΡΙΔΑ


ΖΩΗ

ΒΙΒΙΑΝ

ΜΑΡΙΛΙΑ
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Δοκιμάστηκε Ελεανα empire.... Όχι για πρώτη φορά, αφού διαπίστωσα όταν ήρθε ότι ήταν η Χρύσα του crystal (της ίδιας εταιρείας δλδ) η οποία διετέλεσε και Μαρία στο masazakimou και στο Heaven και στο μακρινό παρελθόν ως Μαίρη ( Velvet) ...... Το έργο συνεχιζεται, όχι με μεγάλη επιτυχία πάντως!! Όσο για την κοπέλα που σίγουρα κάποιοι θα θέλετε να μάθετε, πολλά τατουάζ, παραπάνω κιλά για εμένα, υπερβολικα ενοχλητικό μακιγιάζ.... Χαλαρό μασάζ, άνετο δεύτερο μέρος (μονο φραπέ πήρα και αυτό για να μην πάει χαμένη η συνεδρία). Καλό Σ/Κ αδέρφια...

*κορίτσια δε σας βοηθάει να αλλάζεται συνέχεια γραφεία, οι ίδιοι πελάτες είμαστε που παίρνουμε από όλα τα γραφεία, βελτιώστε τις υπηρεσίες σας, και προσαρμόστε τις απαιτήσεις σας με βαση τις προδιαγραφές σας!!!!
 

λαππας123

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
12
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους η μαρίνα του empire είναι η Άννα του crystal;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom