Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Ευχαριστώ, βρήκα κάποιες κριτικές για Πένυ, για Παυλινα δεν μπορω να βρω τίποτα.... υποθέτω πως δεν εχει σχεση με την πωλίνα που αναφερουν αρκετοι....
απο Ντελουξ λενε Πωλινα=Παυλινα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Βλέποντας μια ανάρτηση, Μύκονο με το τζοι
Απο που την είδες την ανάρτηση τύπε μου γιατί φαίνεται να γνωρίζεις πολλά για το joy και γενικότερα για το group αυτό!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Η Πωλινα απο οτι διαβασα προχωραει..απο το γδαφειο για την παυλινα μου λενε αυστηρα μασαζ.....τι ισχυει τελικα?
Λίζα;;; Η Γνωστή Λίζα απο Αχιλλέως;; Ενδιαφέρεσαι για μασαζ κατ'οικον και κάνεις αναρτήσεις εδω΄;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα στη μασαζοπαρεα!Εχει παρει κανείς απο masazenow?Εχει δύο μωρά που έχω βαλει στο ματι την ματη 36 και την κατια 32 που εχουν κανονικά στο site! Προσπάθησα να τις κλείσω σήμερα αλλα δεν ηταν διαθέσιμες... Ρώτησα στο viber αν ειναι άνετες για μασαζ χωρις πετσέτα και αν είναι διαθέσιμες σήμερα και έπαιρνα μονολεκτικές απαντήσεις τυπου ΟΧΙ! Παίζει τίποτα παραπάνω? Επίσης προσπάθησα να κλείσω ΜΟΝΙΚΑ (DELUXE) και εδώ και δυο μέρες ειναι συνέχεια κλεισμένη!Οποιος έχει πληροφορίες για τις εν λόγω εδώ η σε pm θα εκτιμηθούν! Ευχαριστώ!

Καλησπερα παιδια!Για την Μονικα του deluxe πληροφοριες?Εχει δοκιμασει κανεις?Προσπαθω να την κλεισω και ολο κλεισμενη ειναι?Προχωραει?Οποιος ξερει ας πει εδω η σε pm..
εν τω μεταξύ είχες ρωτήσει και την Δευτέρα πιο πάνω για την γνωστή Μονικα αν ξερουμε κάτι!
Τώρα που σου απάντησα ότι είναι του prive,αναμένουμε να μας γράψεις τις κριτικές σου!
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπέρα, φιλοι.

Ερωτηση, θυμαμαι καποιπς είχε αναφερει παλιά, ότι μερικά κοριτσια από το οσμοζ, μπορουμε να τα βρουμε σε σπιτακια...

Γνωρίζει κανείς να μου πε συγκεκριμένα για την Μαρία, απο το οσμοζ, που μου ειπαν ότι λειπει αν πραγματι λειπει ή ειναι σε καποιο σπιτάκι ;;

Ευχαριστώ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Δοκιμη Γιουλης ViP .
Αν και πολυ εκτος target group μου γιατι μου αρεσουν οι μικρες , (λιγο παραπλανητικη η φωτο).
Πολυ καλο μασαζ .
Για μιλφ Ρωσσακι νομιζω κρατιεται αρκετα καλα , πολυ γυμνασμενη.
Δινει και μπριζολα.
Ενδεικνυται για τους μιλφοφαγους μονο.
η Γιούλη πρέπει να είναι κοντά στα 50 με βυζιά που ακουμπάνε κάτω το πάτωμα!
Αν μια τέτοια θέλει 120€ για μπριζόλα και μασαζ της πλάκας τότε συγγνώμη αλλά δεν ενδείκνυται για κανέναν!
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Απο την είδες την ανάρτηση τύπε μου γιατί φαίνεται να γνωρίζεις πολλά για το joy και γενικότερα για το Instagram

Απο την είδες την ανάρτηση τύπε μου γιατί φαίνεται να γνωρίζεις πολλά για το joy και γενικότερα για το group αυτό!
Υποθέτω από=που
Instagram
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Και η Λυδία τερματιζει! Δυνατή!

Λυδία, άλλη κοπέλα στην φώτο, καμία σχέση με την πραγματικότητα. Σαραντάρα με τουπέ, φοράει γιαλια, χοντρούλα, και έχει την μάσκα συνεχώς, δεν κάνει τίποτα, μόνο ναζάκια και γελάκια.
Πώς γίνεται η ίδια κοπέλα τον Απρίλη να τερμάτιζε και το Μάη να μην κάνει τίποτα; :think:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.314
Like
25.448
Πόντοι
5.006

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
εν τω μεταξύ είχες ρωτήσει και την Δευτέρα πιο πάνω για την γνωστή Μονικα αν ξερουμε κάτι!
Τώρα που σου απάντησα ότι είναι του prive,αναμένουμε να μας γράψεις τις κριτικές σου!
Προσπαθώ να την κλείσω για τέταρτη που έχω ρεπο...Το Deluxe μου είχε πει οτι την προηγούμενη βδομάδα την είχαν κλείσει καποιοι απο ΣΚ.... Τώρα που προσπαθώ να κάνω το ιδιο μου λένε δεν έχει βγεί το πρόγραμμα ακόμα (ποτε θα κάνει το ρεπο της)! Μόλις καταφέρω να την κλείσω θα ενημερώσω άμεσα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

phantomduck

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Σχετικά με το προηγούμενο post μου, οι υπηρεσίες των κοριτσιών δεν εξαρτάται από το γραφείο. Το πρόγραμμα το καθόριζει η κοπέλα. Κάποιες κάνουν αποκλειστικά μόνο massage. Άλλες προσφορές και έξτρα υπηρεσίες, με ή χωρίς έξτρα κόστος. Το τι το μαθαίνεις μόνο όταν έρθει και τα πείτε από κοντά.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.451
Like
3.658
Πόντοι
456
Σχετικά με το προηγούμενο post μου, οι υπηρεσίες των κοριτσιών δεν εξαρτάται από το γραφείο. Το πρόγραμμα το καθόριζει η κοπέλα. Κάποιες κάνουν αποκλειστικά μόνο massage. Άλλες προσφορές και έξτρα υπηρεσίες, με ή χωρίς έξτρα κόστος. Το τι το μαθαίνεις μόνο όταν έρθει και τα πείτε από κοντά.
Δηλαδη τυχαια σε γραφεια οπως το "μασαζ στο σπιτι" καμια κοπελα δεν κανει τιποτε εξτρα ενω σε αλλα γραφεια (deluxe ,velvet ,vip ,joy) το 95% των κορασιδων στον "περιποιουνται" με τον εναν τροπο ή τον αλλο?
Δεν νομιζω αγαπητε δεν βγαινει η στατιστικη δηλαδη.
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Για Ιωαννα και Μαιρη την ιδια εικόνα ε

Για Ιωαννα και Μαιρη την ιδια εικόνα εχω
Διαφωνω!Σε μένα η Ιωαννα μπριζόλα απι το πρώτο....Η μαιρη απο το πρώτο και για 3 ακόμη ραντεβου μέχρι καλαμάκι!Και με πήγαινε πολύ και πίεσα για μπριζόλα αλλα δεν....Και γι αυτο δεν ξαναπήρα...Γιατι καποιοι εγραφαν για μπριζόλα και ξενέρωσα που δεν προχώρησε παραπάνω απο καλαμάκι με μένα...Και το τονιζω....Με πήγαινε παρα πολύ!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Διαφωνω!Σε μένα η Ιωαννα μπριζόλα απι το πρώτο....Η μαιρη απο το πρώτο και για 3 ακόμη ραντεβου μέχρι καλαμάκι!Και με πήγαινε πολύ και πίεσα για μπριζόλα αλλα δεν....Και γι αυτο δεν ξαναπήρα...Γιατι καποιοι εγραφαν για μπριζόλα και ξενέρωσα που δεν προχώρησε παραπάνω απο καλαμάκι με μένα...Και το τονιζω....Με πήγαινε παρα πολύ!
Πολλοί έχουν γράψει από την εμπειρια τους ότι η υπηρεσία κάθε θεραπευτριας διαφέρει από πελάτη σε πελάτη άσχετα αν τον πάει ή όχι , αν είναι ψηλός , κοντός , κλπ κλπ .
Αυτή θα αποφασίσει τι και πως θα κάνει , τίποτα δεν είναι δεδομένο και εξαρτάται απο την διάθεση της την στιγμή εκείνη !
Οι πιο δοτικές είναι οι συνειδητοποιημένες που ξέρουν για ποιον λόγο δουλεύουν στο σύστημα και θέλουν να δουν την ικανοποίηση μας για να ικανοποιηθούν και αυτές ( πολλάκις )
Δεν θέλουν παρακάλια και οποιαδήποτε πίεση για να προσφέρουν
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Διαφωνω!Σε μένα η Ιωαννα μπριζόλα απι το πρώτο....Η μαιρη απο το πρώτο και για 3 ακόμη ραντεβου μέχρι καλαμάκι!Και με πήγαινε πολύ και πίεσα για μπριζόλα αλλα δεν....Και γι αυτο δεν ξαναπήρα...Γιατι καποιοι εγραφαν για μπριζόλα και ξενέρωσα που δεν προχώρησε παραπάνω απο καλαμάκι με μένα...Και το τονιζω....Με πήγαινε παρα πολύ!
Που βρισκουμε φωτος Ιωαννα και Μαιρυ; Δεν υπαρχουν στην ιστοσελίδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom