Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
το βαζω εδω γιατι δεν ξερω αν πρεπει να παει στο αλλο,αν κι ετσι δειχνουν οι φωτο.


δοκιμασε καποιος συναγωνιστης.εγω που πηρα τηλ χθες δεν το σηκωσε κανεις.ηταν κλειστο

Πετράν, έχουμε και λέμε:

Συγγρού 249

ωράριο μέχρι 12 μεσάνυχτα, κατόπιν ραντεβού

φωτογραφίες αληθινές, σύμφωνα με την κοπέλα που απάντησε το τηλέφωνο

δεν ρώτησα πόσες κοπέλες είναι

προγράμματα:

χαλαρωτικό 60
b2b 100
nuru 120 (στο nuru η κοπέλα κάνει μπάνιο μαζί με τον πελάτη)


επισήμανση της κοπέλας που απάντησε, ότι δεν υπάρχει σεξουαλική επαφή, παρά μόνο εκτόνωση

τα συμπεράσματα δικά σας και αναμένουμε ενημέρωση

Peter, ωραία ανακάλυψη

:hi:

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.597
Κριτικές
190
Like
48.480
Πόντοι
41.443
καλα να δωσω 120 για nuru και να μη γαμησω κιολας δεν παιζει.παω στη Τζεσσικα κι εχω απ ολα φουλ εξτρα κιολας.κατι αλλο πρεπει να παιζει εδω.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.597
Κριτικές
190
Like
48.480
Πόντοι
41.443
και οι αλλες τιμες ιδιες με ολα τα μασατζιδικα που εχουν και μπριζολα ειναι,αρα....

θα δοκιμασω παντως να δω τι γινεται. με ξηγα ομως εξαρχης
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Να ενημερωσω και εγω του αγαπητους συναθλητες για τα ακολουθα. Ραντεβου με :

1.
Δεσποινίδα ετών γύρω στα 25 περίπου 80 κιλά!!!! Η πιο χοντρη που μου εχω κανει ποτε. Λεω ας κάνω το κασκαντεριλικι για να δοκιμασω και αυτό το ειδος...Ξανθια με γυαλια και τεραστιους βύζους..Μασαζ μετριο εννοείται γυμνος και χωρις πετσετα. Μπρουμητα με συνεχη επιμονη στα επιμαχα σημεια. Επι 10 λεπτα με ετριβε αναμεσα στα ποδια και στα αρχιδια. Καποια στιγμη δεν αντεξα γυρισα μπροστα οπου με ισπανικη (αξιζει πραγματικα η εμπειρια αυτη) κατεθεσα παντου οπου την πετυχαινε...Τωρα αν ξαναδοκιμασω θα το σκεφτω πολύ και μονο για αυτη την ισπανικη που ειχα καιρο να δωσω. Η συνεδρια ελαβε χωρα σε δικο μου χωρο. Κοστος 30 ευρω

2.
Η συγκεκριμενη δασκαλα (χαχαχα) διατηρει δικο της χωρο στο κεντρο της Αθηνας . Κοντή με μεγαλους βυζους και ετών περιπου 50+ μάλλον ρωσιδα, βουλγαρα δεν ρωτησα. Φοαραει ποδια ασπρη κοντη μεχρι το μουνι και απο μεσα στριγκ μαυρο (δασκαλα ειπαμε)Ο χωρος μετριος αλλα υποφερτος. Το μασαζ μετριο οχι κακό, γυμνος με πετεσετα  η οποια μετα το μπρουμητα και γυρνωντας μπροστα την εβγαλε η ιδια. Ξεκινησε ενα φραπε, αφου ανοιξε την μλπουζα και χυθηκαν εξω 5αρια βυζια. Με συνεχες φραπεδιαρισμα ηρθε η καταθεση την οποια οφείλω να ομολογησω η εν λογω κυρια ζητουσε επιμονα να δει να ξεχυνεται μπροστα της. Η καταθεση εγινε παντου χερια βυζια και οτι αλλο υπηρχε γυρω. Το κοστος της συναντησης 25 ευρω με προταση μαλιστα απο την ιδια να μειωθει στις επομενες συνεδριες. Μπορει να ξαναπαω λογω της υπαρξης χωρου, φθηνης τιμης και σχτικα μετριου μασαζ.

3.
Και τελος σας αφησα το καλυτερο. Καταρχας το μασαζ δεν κοστιζει 25 αλλα 30 ευρω. Η κυρια βρισκεται στον ιδιο δρομο με την γνωστη Ευη. Ο δρομος φαινεται οτι εχει περαση μεγαλη στις μασατζουδες. Η πρωτη εντυπωση ειναι οτι να μια γυναικα ρωσιδα μουναρα. Ψηλη 1,75 ξανθια με γαλανα ματια. Λεω απο μεσα σου εδω ειμαστε. Και μπαινω στο δωματιο που διατηρει..... Εδω αγαπητοι συναγωνιστες αρχιζουν τα ωραια. Για οσους εχουν επισκευφθει την γειτονισσα την Ευη και καταλαβαινουν ο συγκεκριμενος ειναι ακομα χειροτερος. Μυρωδια κλεισουρας, ακαταστασια παντου. Ενας καναπες που εχει γινει κρεβατι με μια κουβερτα επανω. Της λεω εχεις τιποτα να βαλουμε απο πανω. Και μου φερνει μια πετσετα η οποια βρωμαγε. Ευτυχως που ειχα την τσαντα της προπονησης και εβαλα την δικη μου πετσετα. Εν ολίγοις μασαζ ανυπαρκτο, ουτε λογος να προχωρησει παραπερα και ομιλια καργα. Δηλαδη ολα τα συστατικα που σε κανουν να τρεξεις χιλιομετρα. Για αυτο και εγω σε 40 περιπου λεπτα που αντεξα, της ειπα οτι πρεπει να φυγω γιατι κατι ξεχασα.. Τα πιο πεταμενα λεφτα που εχω δωσει στην ζωη μου.. Ελπιζω τουλαχιστον μετα απο αυτη την ενημερωση να μην την πατησει και καποιος άλλος συναγωνιστης.

Αυτα....

Η πρώτη κοπέλα φίλος βλέπεται τουλάχιστον από πρόσωπο? Και ποια ήταν η διάρκεια της θεραπείας?
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
φορουμ ειναι οτι θελει γραφει ο καθενας κ σε βοηθησα γτ μαλλον δε το δες οτι ειναι τοφαλος,ειδες μονο τα βυζια για ισπανικο

Απάντησες σε post μου. Και αν διάβαζες σωστά, θα καταλάβαινες ότι με τη λέξη "τουλάχιστον" που γράφω, παρατήρησα ότι είναι τροφαντή/εύσωμη whatever. Σε παρακαλώ, μη με βοηθάς άλλο.
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Απάντησες σε post μου. Και αν διάβαζες σωστά, θα καταλάβαινες ότι με τη λέξη "τουλάχιστον" που γράφω, παρατήρησα ότι είναι τροφαντή/εύσωμη whatever. Σε παρακαλώ, μη με βοηθάς άλλο.
Δεσποινίδα ετών γύρω στα 25 περίπου 80 κιλά!!!! Η πιο χοντρη που μου εχω κανει ποτε. Λεω ας κάνω το κασκαντεριλικι για να δοκιμασω και αυτό το ειδος...Ξανθια με γυαλια και τεραστιους βύζους..Μασαζ μετριο εννοείται γυμνος και χωρις πετσετα. Μπρουμητα με συνεχη επιμονη στα επιμαχα σημεια. Επι 10 λεπτα με ετριβε αναμεσα στα ποδια και στα αρχιδια. Καποια στιγμη δεν αντεξα γυρισα μπροστα οπου με ισπανικη (αξιζει πραγματικα η εμπειρια αυτη) κατεθεσα παντου οπου την πετυχαινε...Τωρα αν ξαναδοκιμασω θα το σκεφτω πολύ και μονο για αυτη την ισπανικη που ειχα καιρο να δωσω. Η συνεδρια ελαβε χωρα σε δικο μου χωρο. Κοστος 30 ευρω

πηγαινε πετα 30ευρω,δε λεει τροφαντη,λεει ξεκαθαρα χοντρη,περι ορεξεως...
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
315
Like
664
Πόντοι
81
Για το συγγρου 249 ειχα ρωτησει πριν πολυ καιρο τον ρεπόρτερ αν θυμάστε σε pm αλλα απάντηση δεν πηρα.. Πηγα  πριν καμια βδομαδα απο το 249 και μου εκανε μια μιλφαρα. Οχι η κοπέλα στη φωτο.. Με διαφορά το καλυτερο μουνι που μου εχει κανει νουρου αλλα και γενικότερα μασάζ.. Πλήρωσα 120€ δεν εκανε μπανιο μαζι μου και ημουν γυμνός και αυτη μονο με στριγκακι... Με τελειωσε με ισπανικό.. Με ξενέρωσε το γεγονός οτι ειχαμε πει μια ωρα και με τελειωσε στο εικοσιπενταλεπτο πλυθηκε και ντύθηκε.. Μάλιστα μου ειπε να μου κόψει αποδειξη και της ειπα χωρις αποδειξη ειναι πιο οικονομικά και μου ειπε οχι.. Με αποδειξη ειναι 120€ συν 23% ΦΠΑ. Άσχετο βεβαια με ολα αυτα αλλα δεν μου αρεςε αυτη η συμπεριφορά ... Καλη εμπειρια αλλα σε ξεπεταει αμεσως... Η γκομενα παντως (επαναλαμβάνω οχι αυτη στη γωτο) ηταν με διαφορα στα τοπ μιλφιδια που εχω συνευρεθεί οχι μονο σε μασάζ αλλα και στούντιο κτλ. Απιστευτο βυζι 3,5 με 4αρι και ο κωλος απλα ποιημα... Δεν θα ξαναπαω ομως γιατι με αυτα τα λεφτα με τη τζεσικα περνας καλυτερα...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Για το συγγρου 249 ειχα ρωτησει πριν πολυ καιρο τον ρεπόρτερ αν θυμάστε σε pm αλλα απάντηση δεν πηρα.. Πηγα  πριν καμια βδομαδα απο το 249 και μου εκανε μια μιλφαρα. Οχι η κοπέλα στη φωτο.. Με διαφορά το καλυτερο μουνι που μου εχει κανει νουρου αλλα και γενικότερα μασάζ.. Πλήρωσα 120€ δεν εκανε μπανιο μαζι μου και ημουν γυμνός και αυτη μονο με στριγκακι... Με τελειωσε με ισπανικό.. Με ξενέρωσε το γεγονός οτι ειχαμε πει μια ωρα και με τελειωσε στο εικοσιπενταλεπτο πλυθηκε και ντύθηκε.. Μάλιστα μου ειπε να μου κόψει αποδειξη και της ειπα χωρις αποδειξη ειναι πιο οικονομικά και μου ειπε οχι.. Με αποδειξη ειναι 120€ συν 23% ΦΠΑ. Άσχετο βεβαια με ολα αυτα αλλα δεν μου αρεςε αυτη η συμπεριφορά ... Καλη εμπειρια αλλα σε ξεπεταει αμεσως... Η γκομενα παντως (επαναλαμβάνω οχι αυτη στη γωτο) ηταν με διαφορα στα τοπ μιλφιδια που εχω συνευρεθεί οχι μονο σε μασάζ αλλα και στούντιο κτλ. Απιστευτο βυζι 3,5 με 4αρι και ο κωλος απλα ποιημα... Δεν θα ξαναπαω ομως γιατι με αυτα τα λεφτα με τη τζεσικα περνας καλυτερα...

δεν φταίει αυτή για το 25λεπτο,εσυ φταίς........έπρεπε να επιμείνεις για μασαζ τουλάχιστον 45 λεπτών και να αφησεις ένα τεταρτο για τα υπόλοιπα........
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
315
Like
664
Πόντοι
81
Καλα ναι πηγαινε και αν αντέξεις στο νουρου της με τα βυζομπαλανπανω στις δικές σου μπάλες πάνω απο μιση ωρα σε παραδεχομαι
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.346
Κριτικές
15
Like
5.885
Πόντοι
1.496
Καλα ναι πηγαινε και αν αντέξεις στο νουρου της με τα βυζομπαλανπανω στις δικές σου μπάλες πάνω απο μιση ωρα σε παραδεχομαι
Με το συμπαθειο φιλε αλλα γι αυτο υποτιθεται κανεις εξηγηση απο πριν.Δηλαδη αμα τελειωσει κανεις στα 5 λεπτα αυτη θα σηκωθει να φυγει;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Καλα ναι πηγαινε και αν αντέξεις στο νουρου της με τα βυζομπαλανπανω στις δικές σου μπάλες πάνω απο μιση ωρα σε παραδεχομαι

κατάλαβες τι σου είπα? ότι είναι ξεπέτα του κερατά και μη επαγγελματίας,αν φερεται ετσι........επρεπε να προσαρμοσει το μασαζ ετσι που να γίνει "αισθησιακό" στα 45 λεπτά........όπως ειπε και ο φίλος πριν,αν θέλει να σε ξεπετάξει στα 5 λεπτά,ναι μπορεί,αλλά τότε να χρεωσει τιμες στούντιο......
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.597
Κριτικές
190
Like
48.480
Πόντοι
41.443
Για το συγγρου 249 ειχα ρωτησει πριν πολυ καιρο τον ρεπόρτερ αν θυμάστε σε pm αλλα απάντηση δεν πηρα.. Πηγα  πριν καμια βδομαδα απο το 249 και μου εκανε μια μιλφαρα. Οχι η κοπέλα στη φωτο.. Με διαφορά το καλυτερο μουνι που μου εχει κανει νουρου αλλα και γενικότερα μασάζ.. Πλήρωσα 120€ δεν εκανε μπανιο μαζι μου και ημουν γυμνός και αυτη μονο με στριγκακι... Με τελειωσε με ισπανικό.. Με ξενέρωσε το γεγονός οτι ειχαμε πει μια ωρα και με τελειωσε στο εικοσιπενταλεπτο πλυθηκε και ντύθηκε.. Μάλιστα μου ειπε να μου κόψει αποδειξη και της ειπα χωρις αποδειξη ειναι πιο οικονομικά και μου ειπε οχι.. Με αποδειξη ειναι 120€ συν 23% ΦΠΑ. Άσχετο βεβαια με ολα αυτα αλλα δεν μου αρεςε αυτη η συμπεριφορά ... Καλη εμπειρια αλλα σε ξεπεταει αμεσως... Η γκομενα παντως (επαναλαμβάνω οχι αυτη στη γωτο) ηταν με διαφορα στα τοπ μιλφιδια που εχω συνευρεθεί οχι μονο σε μασάζ αλλα και στούντιο κτλ. Απιστευτο βυζι 3,5 με 4αρι και ο κωλος απλα ποιημα... Δεν θα ξαναπαω ομως γιατι με αυτα τα λεφτα με τη τζεσικα περνας καλυτερα...


δεν πιστευω να σου εκανε κατι τετοιο ε?




....γιατι αυτο μονο μια το κανει καλα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Καloι nuru μου χε κανει η τζουλια στο συγγρου 45
Οχι βεβαια οπωα το βλεπουμε σταvideo  του εξωτερικου αλλα πολυ καλο κ με φουλ μενου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.597
Κριτικές
190
Like
48.480
Πόντοι
41.443
Καloι nuru μου χε κανει η τζουλια στο συγγρου 45
Οχι βεβαια οπωα το βλεπουμε σταvideo  του εξωτερικου αλλα πολυ καλο κ με φουλ μενου

πολυ καλη φιλε.δεν ηξερα ομως οτι εδινε κωλαρακι η Τζουλια. θα το τιμουσα.
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Μέ τό τσιγκέλι τά βγάζετε! :) Πείτε τα ρε συναγωνιστές,νά ξέρουμε τί παίζει.

το εχω πει απο το καλοκαιρι
τα παντα κανει κ δινει, αλλα αμα δεν γδυθει απο μονη της μην περιμενετε να φατε
εγω το πηρα απο το πρωτο ραντεβου
στα 50 ολα μεσα για 2ωρο - μην δινετε παραπανω, ειναι κουτοπονηρη

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom