Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Ευχαριστώ πολύ.
Κανείς γυμνός μασάζ υποθέτω;
Νομίζω ναι αλλά ξέρω ότι το κορίτσι δεν κάνει κάτι παραπάνω. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι μετά από πολλά ραντεβού και χρήμα...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.167
Πόντοι
4.280
Εδω εχει παρει καποιος ;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
  • Like
Αντιδράσεις: odysss

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
154
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!
Έχει δοκιμάσει κάποιος από εσάς τη Στέλλα από Attica;
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
166
Like
260
Πόντοι
21
Χθεσινοβραδυνη συναντηση με ΛΕΝΝΑ απο ΟΣΜΟΣΕ..νεο κοριτσι...ηρθε κουρασμενη..οχι για πολλα πολλα..απλωμα λαδιου 10 λεπτα στ πλατη κ στα ποδια...μετα μου ειπε γυρνα...βγαλε μποξερακι παρο τι δν ηθελα..απλωμα.λαδιου παλι προσπαθησε να με τελειωσει με χερι αλλα ειχα ξενερωση...ουτε ιχνος θερςπευτικου μασαζ κ ουτε καν τιμησε το 50αρι εστω κ λιγο..λες κ δινουμε.τσιχλες..μαυροοο στ γραφειο...αυτα κ εις αλλα.με υγεια...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
8
Like
2.902
Πόντοι
736
Εσύ φίλε από οσμοσε που πήρες περίμενες θεραπευτικό μασάζ? Εδώ και χρόνια το γράφουν όλοι ότι είναι ξεπετες και από μασάζ μηδέν, τι δεν κατάλαβες?
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
166
Like
260
Πόντοι
21
Εσύ φίλε από οσμοσε που πήρες περίμενες θεραπευτικό μασάζ? Εδώ και χρόνια το γράφουν όλοι ότι είναι ξεπετες και από μασάζ μηδέν, τι δεν κατάλαβες?
Νταξει ντε.μη.με μαλωνεις..μλκιαα μου νεξτ....
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
88
Like
242
Πόντοι
20
Χθεσινοβραδυνη συναντηση με ΛΕΝΝΑ απο ΟΣΜΟΣΕ..νεο κοριτσι...ηρθε κουρασμενη..οχι για πολλα πολλα..απλωμα λαδιου 10 λεπτα στ πλατη κ στα ποδια...μετα μου ειπε γυρνα...βγαλε μποξερακι παρο τι δν ηθελα..απλωμα.λαδιου παλι προσπαθησε να με τελειωσει με χερι αλλα ειχα ξενερωση...ουτε ιχνος θερςπευτικου μασαζ κ ουτε καν τιμησε το 50αρι εστω κ λιγο..λες κ δινουμε.τσιχλες..μαυροοο στ γραφειο...αυτα κ εις αλλα.με υγεια...
Εγώ πάλι θα σταθώ στο 50αρι...Από ποτέ έχει 50€ η συνεδρία?
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Εδω εχει παρει καποιος ;
καλημέρα
μίλησα σήμερα το πρωί μέσω ινστα με το εν λόγω ινσταγκραμικο. 150 μασαζ και εκτόνωση με καλαμάκι ακα. αλλά χωρίς σεξ. για μια ώρα . 170 μασαζ body to body και καλαμακι παλι αλλα παλι χωρίς σεξ. ωραίες κοπέλες στέλνουν φωτο αν ρωτήσεις. αλλά πολλά λεφτά έχουμε ξεφύγει. στα δεν από μένα
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα αγαπητα μελη του φορουμ !

Να ενημερωσω οτι καθε εβδομαδα εχουμε συνεχη ανανεωση σε ολες μας τις θεραπευτριες .

Τo VIP MASSAGE προσφέρει Ολα τα είδη μασάζ στο χώρο του πελάτη , στο σκάφος ή στο ξενοδοχείο της επιλογής σας .

Εχουμε προσφορα τα 90 Λεπτα Μασαζ Μονο 70 Ευρω Μεχρι 31 - 01 - 2023

Ενημερωθειτε για λεπτομεριες στο ΤΗΛ / VIBER 698 0 280 270


Massage με τα πόδια / Αshiatsu Massage
Nuru / Body to Body Massage
Lomi – lomi Massage
Jacuzzi Massage
4 χέρια

Προσφέρω και εγω τις υπηρεσίες μου στη παροχη επαγγελματικού θεραπευτικού και χαλαρωτικού μασαζ σε αντρες , γυναικες και ζευγάρια καθημερινά και ΣΚ κατοπιν συνεννόησης !
 

Συνημμένα

  • arxeio 03c.jpg
    arxeio 03c.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 34
  • arxeio 03f.jpg
    arxeio 03f.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 37

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Εδω εχει παρει καποιος ;
καλημέρα
μίλησα σήμερα το πρωί μέσω ινστα με το εν λόγω ινσταγκραμικο. 150 μασαζ και εκτόνωση με καλαμάκι ακα. αλλά χωρίς σεξ. για μια ώρα . 170 μασαζ body to body και καλαμακι παλι αλλα παλι χωρίς σεξ. ωραίες κοπέλες στέλνουν φωτο αν ρωτήσεις. αλλά πολλά λεφτά έχουμε ξεφύγει.
 

Nikisim_23

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
57
Like
64
Πόντοι
0
ξέρει κανείς που βρισκεται η μιλανα απο deluxe?
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα,θα ανέβω Αθήνα από Κρήτη και ψάχνω να βρω κάτι τίμιο σε μασάζ με φραπέ δεν με ενδιαφέρει κάτι άλλο για παραπέρα!
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι θα το εκτιμούσα.
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

john_88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Εδω εχει παρει καποιος ;
Διαβάζω καιρό και δεν έχω γράψει ποτέ. Ήρθε η ώρα πιστεύω να αρχίσω όπου κάτι ξέρω να απαντάω. Νομίζω πως έχουν δει πόσο μαλακες είμαστε και λένε θα βάλουμε ότι ποσό θέλουμε και θα έχουμε δουλειά αρκεί να έχουμε όμορφες κοπέλες, ασχέτως υπηρεσιών. Πάνω από 120 ευρώ με εκτόνωση. Δεν πήρα.
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλησπέρα,θα ανέβω Αθήνα από Κρήτη και ψάχνω να βρω κάτι τίμιο σε μασάζ με φραπέ δεν με ενδιαφέρει κάτι άλλο για παραπέρα!
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι θα το εκτιμούσα.
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
Πήγαινε Grace στο Μαρούσι, χαμηλό κόστος καλό μασάζ με φραπέ. Ζητά passion massage
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom